Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-15

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jun 14, 2024 4:24 pm

    Ukrajina napala Rusiju, Vol. 58

    Kora od banane Vol. 2946238


    Last edited by Nektivni Ugnelj on Fri Jun 14, 2024 4:25 pm; edited 1 time in total
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-15

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jun 14, 2024 4:25 pm

    "Policajac nagovorio nastavnicu da ode kod lekara". Ludilo.
    avatar

    Posts : 7700
    Join date : 2017-03-14

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by MNE Fri Jun 14, 2024 4:34 pm

    beatakeshi wrote:https://vss.sud.rs/sr/%D1%87%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8/%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%98%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D1%98%D0%B8%D1%87%D0%B8%D1%9B
    Kekeke
    активно ради на рачунару


    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 2729202060
    паће

    Posts : 41144
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by паће Sat Jun 15, 2024 1:12 am

    Није ни њему лако било све оне године док је радио пасивно.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    fikret selimbašić

    Posts : 10144
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Tue Jun 18, 2024 10:02 am

    Srđan Janković, jedan od dvojice osumnjičenih za ubistvo Danke Ilić u Banjskom polju, saslušan je početkom juna u Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru. Kako su tada pisali mediji, Janković je potvrdio da je kobnog dana bio u tom selu u okolini Bora sa kolegom iz JKP "Vodovod" Dejanom Dragijevićem, ali i negirao da su njih dvojica vidjeli Danku Ilić, kao i da su je udarili službenim automobilom. Međutim, ono što je ostalo nezapaženo jesu i tvrdnje osumnjičenog Jankovića da mu je iskaz u polici iznuđen, zbog čega je Više javno tužilaštvo u Zaječaru formiralo predmet.

    Prema saznanjima portala Nova.rs, Srđan Janković je na saslušanju pred tužiocem istakao da mu je iskaz dat u policiji iznuđen, kao i da demantuje sve što je tada izrekao.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    avatar

    Posts : 7700
    Join date : 2017-03-14

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by MNE Tue Jun 18, 2024 12:39 pm

    zbog čega je Više javno tužilaštvo u Zaječaru formiralo predmet.


    i stavilo ga u fiJoku na dno ispod ostalih papira
    fikret selimbašić

    Posts : 10144
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Fri Jun 28, 2024 12:03 pm

    Nakon još jednog u nizu tragičnih događaja koji se sinoć desio na području Sarajeva, tačnije, u starogradskom naselju Širokača gdje je muškarac nakon rasprave i svađe ubio svog brata i njegovu suprugu, a nakon toga izvršio samoubistvo potresla je javnost koja se po ko zna koji put pita do kada će biti nesigurni i kada će se stati ukraj svim ovim nemilim dešavanjima.

    Kako je do sada poznato, ovom tragičnom događaju je prethodila svađa, a ubistva i samoubistva su se desila uprkos tome što je policija na terenu nastojala pregovarati sa muškarcem koji na kraju nije htio odustati od svojih namjera i ubio je svog brata i snahu pa i sebi oduzeo život.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-15

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jun 28, 2024 3:28 pm

    Nemili događaji
    plachkica

    Posts : 16397
    Join date : 2014-11-06

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by plachkica Sat Jun 29, 2024 4:47 am

    [size=38]HAOS KOD IZRAELSKE AMBASADE U BEOGRADU Pripadnik Žandarmerije pogođen samostrelom, NAPADAČ UBIJEN![/size]
    Danas oko 11 sati NN lice, ciji se identitet utvrđuje, pucalo je iz samostrela u pripadnika Žandarmerije koji je bio na dužnosti obezbeđenja Ambasade Izraela, i pogodilo ga u vrat.
    Pripadnik Žandarmerije M.J. (1990) je u samoodbrani upotrebio oružje i savladao napadača, koji je od posledica ranjavanja preminuo. Policajac je u svesnom stanju prevezen u Urgentni centar, gde će biti izvršena operacija vađenja strele iz vrata. Sve okolnosti napada kod ambasade Izraela i mogući motivi se ispituju.
    Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je NN lice, čiji se identitet utvrđuje, pucalo iz samostrela u pripadnika Žandarmerije koji je bio na dužnosti obezbeđenja ambasade Izraela.
    - Pripadnik Žandarmerije M.J. (1990) je u samoodbrani upotrebio oružje i savladao napadača, koji je od posledica ranjavanja preminuo. Policajac je u svesnom stanju prevezen u Urgentni centar, gde će biti izvršena operacija vađenja strele iz vrata. Sve okolnosti napada i mogući motivi se ispituju - izjavio je ministar Dačić.
    bela maca

    Posts : 11221
    Join date : 2014-10-28

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by bela maca Sat Jun 29, 2024 5:11 am

    Hm ja znam jednog lika što ima samostrel...


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Del Cap

    Posts : 6828
    Join date : 2019-11-03

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Del Cap Sat Jun 29, 2024 7:34 am

    "Utvrđeno je da je lice koje je izvršilo teroristički napad Miloš Žujović (1999), versko ime Salahudin, konvertit iz Mladenovca, koji je prešao da živi u Novom Pazaru. U nastavku akcije, policija će izvršiti pretrese na više lokacija. Sve naše snage su u najvišem stepenu pripravnosti”, izjavio je ministar Dačić.
    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Erős Pista Sat Jun 29, 2024 7:57 am

    Kakvo ludilo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by konjski nil Sat Jun 29, 2024 2:32 pm

    nije to nikakvo ludilo nego sprovođenje jihada Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 2304934895
    - Želim da upoznam javnost sa nemilim događajem koji se desio prilikom povratka sa kontrole gde sam vodila svog devetogodišnjeg sina na redovnu kontrolu u Beogradu. Nakon što mi je doktor saopštio da se moj devetogodišnji sin treba opet operisati, mislila sam da je za danas dosta loših vesti i dešavanja. Ali očito nije to tako. Kupila sam karte za mene i moga sina iz Beograda do Bara, i seli smo u autobus i uputili se prema Crnoj Gori. Put je bio dug i naporan jer je moj sin zbog ciste u glavi povraćao čitav put i bio vidno iscrpljen, što je meni kao majci dodatno otežalo putovanje.

    Spoiler:



    _____
    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 2692
    Hans

    Posts : 101
    Join date : 2024-06-24

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Hans Sun Jun 30, 2024 12:24 am

    To nema toliko veze sa verom već sa kvrcom u ličnosti koga nije svesna.

    Isto se odnosi i na gospodina koji mi je nametnuo ogavnu prisilnu misao o keratinskim tvorevinama koje je pominjao, a pominjao je metak u čelo, ranije genetiku Britanki, još ranije tamo neki -izam vezan za Turke.
    Del Cap

    Posts : 6828
    Join date : 2019-11-03

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Del Cap Sun Jun 30, 2024 1:17 am

    Inače, masa ovih lokalnih, ajde, konvertita, su bili problematični likovi inače, džankiji, kriminalčići, sjebani ovako ili onako, možda i rane i ustaljene žrtve porodičnog nasilja, sa solidnim dosijeom, gde je čin prelaska u islam ponajmanje vezan sa religijskim doživljajem a ponajviše sa eskapizmom, trenutnim hirom, svojom vizijom bunta itd.
    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Erős Pista Sun Jun 30, 2024 1:26 am

    Ma, naravno. Da nije ovo, bilo bi nesto drugo jednako glupo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by konjski nil Sun Jun 30, 2024 2:07 am

    Hans wrote:To nema toliko veze sa verom već sa kvrcom u ličnosti koga nije svesna.
    evo samo za tebe ću da otvorim 1 kvalitetan topik i svakodnevno apdejtujem izložbu mentalnih bolesti

    šalim se neću mrzi me Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 2304934895


    _____
    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 2692
    Del Cap

    Posts : 6828
    Join date : 2019-11-03

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Del Cap Sun Jun 30, 2024 2:39 am

    https://nova.rs/vesti/hronika/ko-je-igor-despotovic-koji-je-uhapsen-zbog-teroristickog-udruzivanja-i-ranije-osudjivan-pozivao-na-dzihad-i-velicao-islamsku-drzavu/
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by konjski nil Sun Jun 30, 2024 2:49 am

    još jednom se čudnovato podudarila mentalna bolest i pripadnost islamskom jihadu Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 2304934895  

    najsmisleniji scenario
    Šicer

    Situacija je mnogo gora nego što mislite. Ovo u vezi "terorističkog napada" meni liči na farsu i scenario.  Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 3137070404 vUČKo Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 903208043  se uplašio blokada pruga, brat Si bi bio ozbiljno ljut... pa su službe preko svojih "vehabista" gurnule ovog u akciju.

    Misli da pretnjama i najavama "odlučne borbe protiv svih vidova terorizma" zaštiti pre svega Rio Tinto.
    Neće proći. Uzalud se nada. A odgovorni iz službi bezbednosti valjda imaju toliko svesti da ne učestvuju u eventualnim sukobima sa svojim narodom u koje bi ih gurnule izvesne psihopate.


    _____
    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 2692
    fikret selimbašić

    Posts : 10144
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Sun Jun 30, 2024 10:43 am

    Stravičan zločin potresao je Sarajevo nakon što je u stanu pronađeno tijelo Nermine Ravlić (38), a zbog ubistva su uhapšeni njen suprug Goran Ravlić (36), kao i njegova majka Ledžiba Ravlić (76) i rođak Latif Jašarević (67), koji su, kako se sumnja, takođe umiješani u ovaj zločin.

    Detalji:


    Spoiler:



    "Goran i Dinka Nermina Ravlić tri puta vjenčani! Općinski! Islamski (Šerijatski)! Katolički (Kanonski prešli na katoličanstvo), a nikada se rastavili. Ako ima neko da se tri puta vjenčao, a nikada se nije rastavio, neka se javi! Naša ljubav je zauvijek prvo pred nama i za nas i u nama, a sutra i za našu djecu. Svako dobro svima želimo i da nađu srodnu dušu kao što smo mi našli jedno drugo", napisao je Goran Ravlić uz njihovu zajedničku fotografiju, dok je nesrećna žena bila mrtva u stanu.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    fikret selimbašić

    Posts : 10144
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Sun Jun 30, 2024 11:12 am

    konjski nil wrote:još jednom se čudnovato podudarila mentalna bolest i pripadnost islamskom jihadu Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 2304934895  

    najsmisleniji scenario
    Šicer

    Situacija je mnogo gora nego što mislite. Ovo u vezi "terorističkog napada" meni liči na farsu i scenario.  Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 3137070404 vUČKo Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 903208043  se uplašio blokada pruga, brat Si bi bio ozbiljno ljut... pa su službe preko svojih "vehabista" gurnule ovog u akciju.

    Misli da pretnjama i najavama "odlučne borbe protiv svih vidova terorizma" zaštiti pre svega Rio Tinto.
    Neće proći. Uzalud se nada. A odgovorni iz službi bezbednosti valjda imaju toliko svesti da ne učestvuju u eventualnim sukobima sa svojim narodom u koje bi ih gurnule izvesne psihopate.


    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 D5fnC0u9nqw+AAAAAElFTkSuQmCC

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 2304934895


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    rujofil

    Posts : 613
    Join date : 2016-04-15

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by rujofil Sun Jun 30, 2024 12:55 pm

    terorista je bio glovo dostavljac sve je jasno
    Dostavljaci
    [size=12]30.06.2024.14:19
    [/size]
    Voze motore pesackim zonama, bicikle 60 km na sat po trotoaru, takodje trotinete. Uzasno nevaspitani, ne postuju propise, ko zna sta voze i rade pored hrane. Sede u coporima bas kao sekte. Oduvek su mi bili sumnjivi. Svadjaju se, dobacuju. Cast izuzecima
    паће

    Posts : 41144
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by паће Sun Jun 30, 2024 1:01 pm

    По чему се тачно разликују од таксиста, физикалаца, профи спортиста, ...?


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-15

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Jun 30, 2024 1:52 pm

    Po tome sto je cisto cudo kako do sad nisu ubili neko dete na trotoaru, a pitanje je kako bi i odrasla osoba prosla
    ♏

    Posts : 4786
    Join date : 2016-06-09
    Location : gotta have those beans

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by ♏ Mon Jul 01, 2024 2:08 pm

    Ovog drugog uhapsili jer je merkao Skyline ulaz u garažu, ako Daček nije pogrešno rekao adresu... Brate.

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 33 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon Sep 16, 2024 1:43 pm