Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50059
    Join date : 2017-11-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Apr 19, 2024 5:38 pm

    Ne postoji nista so oni nece sjebati
    avatar

    Posts : 18371
    Join date : 2014-12-12

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by beatakeshi Fri Apr 19, 2024 5:58 pm

    Očekujem spin: ima povreda ali nije zbog njih umro.
    konjski nil

    Posts : 2512
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by konjski nil Fri Apr 19, 2024 6:17 pm

    +1
    vrv je imao neke pridružene bolesti Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 2304934895


    _____
    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 2692
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50059
    Join date : 2017-11-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Apr 19, 2024 6:36 pm

    I onda komplikacije izazvanih kombinacijom povreda i tih postojećih pridruženih bolesti...

    Jel bio vakcinisan?
    Erős Pista

    Posts : 81444
    Join date : 2012-06-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Erős Pista Fri Apr 19, 2024 6:42 pm

    Ja jos ne mogu da dodjem sebi od ove vesti.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40111
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by паће Fri Apr 19, 2024 6:47 pm

    Ако су га умлатили у притвору, оно класично умро напречац у присуству власти, онда мора да су рачунали да ће све бити заташкано, ма да се неће ни знати како је умро.

    Да им се овако измакне и стигне на аутопсију, није ми јасно. Јел' то оно дибидус пандурски ику, или се полусистем полураспада?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    One Eyed Bob

    Posts : 1357
    Join date : 2015-08-13

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by One Eyed Bob Fri Apr 19, 2024 6:58 pm

    Nemoj mi ta dva razdvajat'

    Kreteni su od dna do vrha, ništa drugo, izbacili su sve koji vrede i zamenili ih trogloditima, državom se vlada SMS porukama iz kabineta, a Vučić mikroupravlja svakim procesom zanimljivim za tabloide.


    _____
    Ja sam ja a ti si kriminal
    One Eyed Bob

    Posts : 1357
    Join date : 2015-08-13

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by One Eyed Bob Fri Apr 19, 2024 7:05 pm

    Za zaseban bljuc je činjenica da je istraga jedne dečje smrti kontaminirana da bi se zadovoljio patološki karijerizam oca drugog ubijenog deteta. Sve je počelo nečim što se zove "amber alert" a od prvog dana je služilo za promociju tabloida i generisanje klikova. Ovo je sve previše halucinantno i može se rešiti samo...kauterizovanjem društva.


    _____
    Ja sam ja a ti si kriminal
    fikret selimbašić

    Posts : 9550
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Fri Apr 19, 2024 7:12 pm

    One Eyed Bob wrote:Za zaseban bljuc je činjenica da je istraga jedne dečje smrti kontaminirana da bi se zadovoljio patološki karijerizam oca drugog ubijenog deteta. Sve je počelo nečim što se zove "amber alert" a od prvog dana je služilo za promociju tabloida i generisanje klikova. Ovo je sve previše halucinantno i može se rešiti samo...kauterizovanjem društva.

    Jurić?


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Janko Suvar Fri Apr 19, 2024 7:17 pm

    Ma da, bolesnik, vigilante
    One Eyed Bob

    Posts : 1357
    Join date : 2015-08-13

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by One Eyed Bob Fri Apr 19, 2024 7:19 pm

    Jurić, naravno, odvratno, sablažnjivo ljudsko smeće, talog društva, lik koji je generisao klikove tabloidima tako što je učestvovao u hajci na Dankinu majku.


    _____
    Ja sam ja a ti si kriminal
    fikret selimbašić

    Posts : 9550
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Fri Apr 19, 2024 7:24 pm

    One Eyed Bob wrote:Jurić, naravno, odvratno, sablažnjivo ljudsko smeće, talog društva, lik koji je generisao klikove tabloidima tako što je učestvovao u hajci na Dankinu majku.

    Bježao sam od slučaja Danka, čak su mi i naslovi bili previše. Jurić mi je bio jeziv još prije osam-devet godina, kad je krenuo sa gostovanjima po tv, obložien zaštitom sačinjenom od lične tragedije.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    avatar

    Posts : 7491
    Join date : 2017-03-14

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by MNE Sat Apr 20, 2024 12:26 pm

    One Eyed Bob wrote:Nemoj mi ta dva razdvajat'

    Kreteni su od dna do vrha, ništa drugo, izbacili su sve koji vrede i zamenili ih trogloditima, državom se vlada SMS porukama iz kabineta, a Vučić mikroupravlja svakim procesom zanimljivim za tabloide.
    od svih medija samo blic izbacio ovo i to izjavu tužioca da se i dalje ne zna od čega je umro, tabloidi naravno ćute
    konjski nil

    Posts : 2512
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by konjski nil Mon Apr 22, 2024 10:21 pm

    konjski nil wrote:acabi su tek danas izneli iz kuće obuću i noževe možda se najesen sete da potraže testeru
    iskr šokiran sam brzinom Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 2304934895
    "Osim vozila, veštače se i lopate, kao i motorna testera koja je uzeta iz kuće Dragijevića", rečeno je.


    _____
    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 2692
    One Eyed Bob

    Posts : 1357
    Join date : 2015-08-13

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by One Eyed Bob Thu Apr 25, 2024 11:28 am

    Više javno tužilaštvo u zaječaru izdalo je zvanično saopštenje u kome navode da su podneli zahtev da se proglase nenadležnim u slučaju smrti osumnjičenog za ubistvo devojčice u Boru, Dalibora Dragijevića.

    U kratkom zvaničnom saopštenju VJT u Zaječaru navodi da su nakon prijema obdukcionog zapisnika Instituta za sudsku medicinu u Beogradu, podneli predlog za supstituciju nadležnosti u postupku povodom smrti sada pokojnog Dalibora Dragijevića, u skladu sa Metodologijom za istragu u slučajevima zlostavljanja, i da se zbog toga do sada nije oglašavalo u vezi slučaja.

    Ovo konkretno znači da je VJT u Zaječaru zatražilo da se slučaj prebaci nekom drugom javnom tužilaštvu, ne obrazlažući kojem i zbog čega su to zatražili.

    verovatno ćemo ovakve "vesti" čitati par godina, dok se ne zaboravi da su ubili čoveka tokom istrage i uništili istragu (verovatnog) ubistva deteta.


    _____
    Ja sam ja a ti si kriminal
    Del Cap

    Posts : 6160
    Join date : 2019-11-04

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Del Cap Thu Apr 25, 2024 12:09 pm

    Vau.

    No Country

    Posts : 11095
    Join date : 2015-05-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by No Country Thu Apr 25, 2024 12:17 pm

    Постоји само једна ствар која је гора по родитеље од тога да се пронађе леш детета - а то је да га никад не пронађу. А сада се фокус пребацује на тупаве и злотворске пандуре.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    avatar

    Posts : 7491
    Join date : 2017-03-14

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by MNE Thu Apr 25, 2024 8:30 pm

    "mi nismo odavle"
    konjski nil

    Posts : 2512
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by konjski nil Wed May 01, 2024 11:19 pm

    daće dragi bog ptičji grip sa 60% smrtnosti Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 2304934895
    Uprkos dešavanjima koja su u prethodnih mesec i više dana potresala čitav istok Srbije, posebno najveće selo na području grada Bora, Zlot, iz kog su osumnjičeni za monstruozno ubistvo dvogodišnje Danke Ilić iz Bora, tradicionalna "Bakljada", u organizaciji Mesne zajednice Zlot, je održana.

    Uprkos odluci da se ove godine odlože sva dešavanja dok se telo devojčice ne pronađe, ova manifestacija je ipak održana.

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Bakljada-bor-zlot-03-830x0Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Bakljada-bor-zlot-02-830x0Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Bakljada-bor-zlot-04-830x0


    _____
    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 2692
    rumbeando

    Posts : 13714
    Join date : 2016-02-01

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by rumbeando Yesterday at 8:51 pm

    паће

    Posts : 40111
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by паће Yesterday at 9:34 pm

    rumbeando wrote:


    Са Балкана? Мора да су Грци.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 28 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 03, 2024 12:01 am