Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Serije kao takve

    konjski nil

    Posts : 2509
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by konjski nil Thu Jun 22, 2023 10:36 am

    +1
    neće nikad topovat treću sezonu tj nosedive & san junipero* + white christmas Serije kao takve - Page 10 2304934895

    * bio sam razočaran što nisu iskoristili zicer za odjavnu ali sam skontao da je ipak prvoloptaški i da je iritantna belinda odličniji izbor


    _____
    Serije kao takve - Page 10 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Serije kao takve - Page 10 2692
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7164
    Join date : 2020-03-05

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Jun 22, 2023 6:20 pm

    konjski nil wrote:dosta slaba sezona bmirora poslednja ep najbolja ali šta vredi kad kkk ekipa ne gleda pa ne može da se istrigeruje Serije kao takve - Page 10 2304934895
    Ja sam hteo da napisem koju o tome pre neki dan cim je izaslo, pa zaboravih. 

    Pogledao sam dve. Prvu sam odmah zaboravio o cemu se radi evo sad kopam po secanju i mislim da je to ona iz 1979. Da nikad nisam gledao bm pomislio bih "aha ovo ima potencijala da bude dobra serija". No posto od bm ocekujem vise odmah sam zaboravio moralne dileme simpaticne Pakistanke i njenog Boni M sajdkika. 

    Onda sam gledao epizodu sa Selmom Hajek i cim je skrenulo u "Selma Hajek igra Selmu Hajek" zaspao sam tvrdim snom. Posle sam citao reviews gde kazu da im je to jedna od boljih u ovoj sezoni, i pomislio "lele kako su ovi pukli". Od ekipe koja je napravila White Bear, White Christmas, Hated in the Nation smo dobili epizodu u kojoj se Selma Hajek svadja sa producentom jer njena uloga zahteva da se iskenja u crkvi. Joj.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Filipenko Fri Jun 23, 2023 9:31 pm

    ZAVRŠENO SNIMANJE SERIJE SABLJA: Nastanak podržan u sklopu programa "Kreativna Evropa", a evo ko igra Đinđića i Legiju


    Serije kao takve - Page 10 1128163_zoran-djindjic_ls Serije kao takve - Page 10 2595811_hema4826_ff
    Bleeding Blitva

    Posts : 3743
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Bleeding Blitva Sun Jun 25, 2023 9:15 pm

    Ajme pa nisam ubrala da scenaristi štrajkaju i zato nema late night showova, a i 2. sezona The last of us je na čeki Serije kao takve - Page 10 1090578128


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    zvezda je zivot

    Posts : 7014
    Join date : 2014-11-07

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by zvezda je zivot Sun Jun 25, 2023 9:56 pm

    ne svojom zeljom odgledo prvu sezonu teda lasoa i mogu reci da sam potpuno zbunjen hajpom. razumem da je ovo najskor i da ne treba da bude smesno nego prijatno i wholesome. parks and rec je bio najskor ali bio je smesan i imao je harizmatican kast i vajb neke zajednice. ovo se i ne trudi da bude smesno, s vremena na vreme laso ispali ded dzouk i to je kao smesno jer je slatko. i onaj juznoamarikanac vikne football is life!
     razumem da je ovo treba da bude ovako lose da bi se kvalifikovalo za comfort food tv jer to se trazi u teskim vremenima korone i socijalne blabla ali opet ne razumem.

    na 6. sezoni sam 30 rocka i u ovoj sezoni, to je dakle, ne znam 2013. godina, dzej mo kaze da se ne plasi nikoga u soubizu i da je cak odbila harvija vajnstina 3 od 5 puta kad je pokuso da je jebe, a dzek donagi pominje sex avion bila klintona i stiva binga


    _____
    ova zemlja to je to
    bela maca

    Posts : 11025
    Join date : 2014-10-28

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by bela maca Fri Jun 30, 2023 11:42 pm

    Serije kao takve - Page 10 Images?q=tbn:ANd9GcToCgc5eY3gLaHq7Ou8hwMXzueFKjRQwcg640zJ0VAyKVkYKZPkkfRadLBae2hriE4-NtA&usqp=CAU

    lepo, zabavno, lagano, glavni glumac je ipak bolji u šejmlesu


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by lalinea Sat Jul 15, 2023 5:15 am

    Krenula nova sezona Foundation


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Erős Pista Mon Jul 24, 2023 5:30 pm

    Konacno odgledao Bear-a. Prva sezona je odlicna, druga... meh. Ali ideologija, kuki majko. Opet, prva nije nesto ideoloski ekplicitna, i ima izvesnu levicarsku poetiku - mali working class kolektiv pokusava zajednicki da odrzi lokalni restoran. Ali druga.... uzas.

    Ovaj komentar prilicno dobro sazima sve sto ne valja:

    https://www.reddit.com/r/TheBear/comments/14towtb/the_bear_a_critique/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Erős Pista Mon Jul 24, 2023 5:35 pm

    Naravno, zvezdina miljenica Ajlin Dzons opet uspela da promasi ceo fudbal...


    https://jacobin.com/2023/07/the-bear-season-two-review-restaurant-work-greatness-money


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Mon Jul 24, 2023 5:39 pm

    trećina komentara su "my dude, da li si lud da ću da čitam 1.700 reči". pa pročitaj ako te zanima, a ako ne možeš idi nekome da ti pomogne jer bi trebalo da si u stanju da pročitaš 1.700 reči.
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Erős Pista Mon Jul 24, 2023 6:27 pm

    Da, da, lololo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3149
    Join date : 2021-09-13

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Uncle Baby Billy Mon Jul 24, 2023 6:50 pm

    Erős Pista wrote:Konacno odgledao Bear-a. Prva sezona je odlicna, druga... meh. Ali ideologija, kuki majko. Opet, prva nije nesto ideoloski ekplicitna, i ima izvesnu levicarsku poetiku - mali working class kolektiv pokusava zajednicki da odrzi lokalni restoran. Ali druga.... uzas.

    Ovaj komentar prilicno dobro sazima sve sto ne valja:

    https://www.reddit.com/r/TheBear/comments/14towtb/the_bear_a_critique/

    jeste, druga bitno slabija.

    Ajlin, na levičarskom sajtu:
    ok, that is all well and good but I‘m interested in the human beings and their stories, their torments and triumphs; that is what makes me care.


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Летећи Полип

    Posts : 11111
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Летећи Полип Mon Jul 24, 2023 7:04 pm

    Rowley Birkin QC wrote:trećina komentara su "my dude, da li si lud da ću da čitam 1.700 reči". pa pročitaj ako te zanima, a ako ne možeš idi nekome da ti pomogne jer bi trebalo da si u stanju da pročitaš 1.700 reči.

    Razmazio vas Burundi. 


    Tj. obrnuto...


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    boomer crook

    Posts : 36874
    Join date : 2014-10-27

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by boomer crook Mon Jul 24, 2023 8:08 pm

    prva sezona je bila najbolja televizija te godine. pretposlednja epizoda je nesto najbolje rezirano na televiziji od lincove bombe.

    sada sam na trecoj epizodi druge sezone i vidim samo nesto sto je sustinski feel good liberalni narativ. likovi placaju porez, tesko rade i zarade kintu. san svakog kuhinjskog pacova. znam posto sam i sam bio pa ono pomocni ritchie. mislim dodjes, naucis da vezujes kravatu i na kraju dobijas veliki baksis.

    skok od toga do dzordana pitersona bi morao da ukljucuje makar jednu scenu u kojoj odbijaju da sluze gej kapl.

    e da apropo dzentrifikacije cikaga. moj poznanik je upucan u cikagu pocetkom ove godine u neuspelom prepadu na ulici. lik je on pisac srednjih godina. srecom je popio samo prostrelnu ranu dok je bezao od napadaca.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    zvezda je zivot

    Posts : 7014
    Join date : 2014-11-07

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by zvezda je zivot Mon Jul 24, 2023 9:09 pm

    sto se ajlin dzons tice kakvo vreme takva polin kejl. a ni originalna nije bila dobra.

    inace se divim svima kako stizete da gledate tolike serije filmove i citate stripove i knjige i slusate muziku i pratite rat


    _____
    ova zemlja to je to
    Летећи Полип

    Posts : 11111
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Летећи Полип Mon Jul 24, 2023 9:14 pm

    +1

    Meni pola slobodnog vremena ode taman da iščitam dnevne vesti + komentare na forumu.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    bela maca

    Posts : 11025
    Join date : 2014-10-28

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by bela maca Mon Jul 24, 2023 9:15 pm

    ja radim 4 sata dnevno


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Erős Pista Mon Jul 24, 2023 9:22 pm

    Pa ja nista i ne gledam, tek sad na odmoru nadoknadjujem.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36874
    Join date : 2014-10-27

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by boomer crook Mon Jul 24, 2023 9:23 pm

    zvezda je zivot wrote:sto se ajlin dzons tice kakvo vreme takva polin kejl. a ni originalna nije bila dobra.

    inace se divim svima kako stizete da gledate tolike serije filmove i citate stripove i knjige i slusate muziku i pratite rat

    isto. slabo gledam serije, malo vise vitam. bioskop gotovo iskljucivo sa decom.

    jedino sto sam gledao openhajmera.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Erős Pista Mon Jul 24, 2023 9:25 pm

    boomer crook wrote:prva sezona je bila najbolja televizija te godine. pretposlednja epizoda je nesto najbolje rezirano na televiziji od lincove bombe.

    sada sam na trecoj epizodi druge sezone i vidim samo nesto sto je sustinski feel good liberalni narativ. likovi placaju porez, tesko rade i zarade kintu. san svakog kuhinjskog pacova. znam posto sam i sam bio pa ono pomocni ritchie. mislim dodjes, naucis da vezujes kravatu i na kraju dobijas veliki baksis.

    skok od toga do dzordana pitersona bi morao da ukljucuje makar jednu scenu u kojoj odbijaju da sluze gej kapl.

    e da apropo dzentrifikacije cikaga. moj poznanik je upucan u cikagu pocetkom ove godine u neuspelom prepadu na ulici. lik je on pisac srednjih godina. srecom je popio samo prostrelnu ranu dok je bezao od napadaca.

    Gledaj dalje. Prva sezona ima elemente feel good liberalnog narativa, druga je nesto sasvim drugo, narocito u drugoj polovini.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    zvezda je zivot

    Posts : 7014
    Join date : 2014-11-07

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by zvezda je zivot Mon Jul 24, 2023 9:26 pm

    kakav je opi? 

    (misim da je Vilmos jedini gledo oba filma i on je barbie boy)


    _____
    ova zemlja to je to
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7164
    Join date : 2020-03-05

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon Jul 24, 2023 9:41 pm

    e

    imam jedno pitanje.

    Kako da onlajn gledam serije koje nisu na Netflixu ili Amazon Prajmu?

    Ne mogu da ih skidam, moj admin reko mom poslovnom laptopu da ne sme da to radi. Drugi laptop nemam.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Mon Jul 24, 2023 9:48 pm

    napisao Stremio a onda sam se setio da on zapravo čuva u nekom folderu baferovan sadržaj.
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Erős Pista Mon Jul 24, 2023 9:49 pm

    boomer crook wrote:prva sezona je bila najbolja televizija te godine. pretposlednja epizoda je nesto najbolje rezirano na televiziji od lincove bombe.

    sada sam na trecoj epizodi druge sezone i vidim samo nesto sto je sustinski feel good liberalni narativ. likovi placaju porez, tesko rade i zarade kintu. san svakog kuhinjskog pacova. znam posto sam i sam bio pa ono pomocni ritchie. mislim dodjes, naucis da vezujes kravatu i na kraju dobijas veliki baksis.

    skok od toga do dzordana pitersona bi morao da ukljucuje makar jednu scenu u kojoj odbijaju da sluze gej kapl.

    e da apropo dzentrifikacije cikaga. moj poznanik je upucan u cikagu pocetkom ove godine u neuspelom prepadu na ulici. lik je on pisac srednjih godina. srecom je popio samo prostrelnu ranu dok je bezao od napadaca.

    Inace, prva je zaista sjajna. Lici na Dejvida O Rasela.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7164
    Join date : 2020-03-05

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon Jul 24, 2023 9:52 pm

    hoce da ga instalira, nece da ga upali. nema na iOSu, teve mi je LG pa nema google play.

    edit: naterao sam ga radi na laptopu i reko mu da hocu da gledam tog medveda sto ste vi gledali a on me salje na Hulu koji mi kaze calenzi bite. Pa ne treba mi streamio za to, ja mislio da gledam za dz.


    Last edited by Vilmos Tehenészfiú on Mon Jul 24, 2023 10:01 pm; edited 1 time in total


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”

    Serije kao takve - Page 10 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu May 02, 2024 2:38 am