Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Srbija & Rusija

    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    Srbija & Rusija - Page 42 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by ficfiric Tue Sep 17, 2024 5:31 pm

    1 random epizoda - kad je srpska desnica vijala onog ruskog klinca koji je svrljao Vagnerov mural.

    Btw, vise je Rusa protestovalo u bg-u protiv Putina nego Srba u bilo kom evropskom gradu protiv Milosevica


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18961
    Join date : 2014-12-12

    Srbija & Rusija - Page 42 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by beatakeshi Tue Sep 17, 2024 6:06 pm

    Koliko beše Pu dobio glasova u BG: 3%?
    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    Srbija & Rusija - Page 42 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by ficfiric Tue Sep 17, 2024 6:12 pm

    „Oko 4.700 je uspelo da glasa u Beogradu, a još polovina njih je ostala da čeka ispred biračkog mesta", tvrdi Ekatarina Malahova iz asocijacije volontera Glasaj u inostranstvu.

    ...

    Odobren boravak u Srbiji ima više od 30.000 njih, pokazuju poslednji dostupni podaci Ministarstva unutrašnjih poslova.

    Hiljade ljudi čitav dan su čekali u kilometarskim kolonama da glasaju, a po zatvaranju biračkog mesta, odbijali su da odu, tražeći produženje glasanja.

    „Ko je uspeo da dođe na glasanje do podneva, uspeo je da glasa, svako ko je došao posle nije", rekla je Malahova.

    ...

    „Ja sam ovde 48 sati, već dva sata čekam u redu, a nova sam u Beogradu, pa nisam znala šta da očekujem."

    https://www.bbc.com/serbian/lat/srbija-68591979


    Kako su glasali Rusi u Beogradu: Putinov rezultat u Srbiji jedan od najgorih u svetu
    https://n1info.rs/svet/kako-su-glasali-rusi-u-beogradu-putinov-rezultat-u-srbiji-jedan-od-najgorih-u-svetu/

    Prema zvanično objavljenim rezultatima glasanja na izbornom mestu u Beogradu, glasalo je 4.726 ruskih državljana, od kojih je za Putina glasalo njih 512, odnosno 10,8 odsto.

    Najveći broj glasova 3.184 ili 67 odsto, dobio je kandidat Vladislav Davankov, kako navode iz Ruskog demokratskog društva, „najumereniji“ od tri kandidata kojima je dopušteno učešće na izborima.

    Za više od jednog kandidata glasalo je 900 Rusa iz Beograda, čime su svoje listiće učinili nevažećim.


    _____


    Uprava napolje!

    Nim Chimpsky

    Posts : 178
    Join date : 2024-06-04

    Srbija & Rusija - Page 42 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by Nim Chimpsky Tue Sep 17, 2024 6:13 pm

    Drustvo, propovedate u mojoj crkvi. Naravno da su srbi najgori.

    Srbija & Rusija - Page 42 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 7:08 pm