Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    USA - США - SAD

    Donald DeSantis

    Posts : 182
    Join date : 2022-10-16

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Donald DeSantis Wed 9 Nov - 13:40:06

    boomer crook wrote:ima jedan dobar savet da ne treba ohrabrivati fasiste glasanjem za njih u situacijama opste krize posto ce onda gledati da iste izazivaju.

    Vidi, ajde da uzmemo da su 165 miliona Amerikanaca fashisti, a druga polovina borci za svoju i svetsku slobodu - to je tako kako jeste, zar ne? To nije diskutabilno, podela je vise nego perfektna (50;50, 218:217, 22:24) Razlog vise da se to razdvoji, majku mu pa i to je neka demokratija  USA - США - SAD - Page 20 1f637 , zar nije? E sad, mora se uvaziti da fashisti zive na 80% teritorije i da se zbog te cinjenice ne isplati ici u gradjanski rat, teorija zalamanja, tako se zalomilo.

    U Kanadi je slicno, centralne provincije egzistencijalno ugrozene od federalne vlade su konzervativne (fashisticke kako vi vise volite), mada i Ontario vec drugi put bira konzervativnu vladu, ali realno ti konzervativci su jos smesniji od engleskih. Kome je potreban rat? Nikome.

    Fasisticke ekonomije su nadmocno guzile svaku postojecu komunisticku ekonomiju otkad je sveta i veka. (Spanija, Portugal)

    A ko bolje ispunjava fasisticke kriterijume jacanja drzave u svakoj sferi, svakom smislu i sprege vlasti sa korporacijama to valjda svaka budala vidi i zna. Tako da je etiketiranje izgubilo smisao, na to se vise niko ne obazire.

    Uvredices me nazivajuci me sledbenikom ideologije koja je ubila 60 miliona ljudi iako si ideoloski opsednut ideologijom koja je ubila 100 miliona  USA - США - SAD - Page 20 1f602 , ko na to jos obraca paznju. To je isto kao kad bih ja vas nazivao masovnim ubicama, sigurno da se ne bi potresli jer ste vi moralno podšprajcovani borbom za svecku pravdu i samoupravni socijalizam. USA - США - SAD - Page 20 1143415371


    _____
    Ronald Reagan: 'If Fascism Ever Comes to America, It Will Come in the Name of Liberalism'
    Donald DeSantis

    Posts : 182
    Join date : 2022-10-16

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Donald DeSantis Wed 9 Nov - 13:56:08

    Cousin Billy wrote:
    Putuj Ameriko, ko poslednji izađe neka pokupi čaure.

    Ma kakve čaure. pa nismo Balkanci i Ruandjani valjda. Cehoslovacki model, moze slobodna trgovina, samo ne moze bratstvo i jedinstvo, realno niti smo braca, a tek od jedinstva nema ni j.

    Naravno, ovde je vec pomenuto sto je babi milo to joj se i snilo - legendarno levicarsko PREVASPITAVANJE, e to nece moci milom, a silom nam ne treba, zar ne?


    _____
    Ronald Reagan: 'If Fascism Ever Comes to America, It Will Come in the Name of Liberalism'
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7168
    Join date : 2020-03-05

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Vilmos Tehenészfiú Wed 9 Nov - 13:59:29

    Razdvajanje? A kamo pokrali nas na izborima, Dominion mašine, ilegalni glasači? Čak iz Srbije vide šta vam rade:



    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    boomer crook

    Posts : 36914
    Join date : 2014-10-27

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by boomer crook Wed 9 Nov - 14:10:18

    kakav je redak primerak papka ovaj gajic.

    inace zanimljivo je da su na ovim izborima GOPeri igrali na rat u kulturi a demokrate tamo gde su dobile big (poput pensilvanije) na radnicko nezadovoljstvo


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7168
    Join date : 2020-03-05

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Vilmos Tehenészfiú Wed 9 Nov - 14:25:10

    boomer crook wrote:kakav je redak primerak papka ovaj gajic.

    inace zanimljivo je da su na ovim izborima GOPeri igrali na rat u kulturi a demokrate tamo gde su dobile big (poput pensilvanije) na radnicko nezadovoljstvo
    Partija na vlasti igra na radničko nezadovoljstvo? I dobija? Cirkus. Nisam pratio šta je bilo u PA, pa se čudim.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    boomer crook

    Posts : 36914
    Join date : 2014-10-27

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by boomer crook Wed 9 Nov - 14:27:18

    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    boomer crook wrote:kakav je redak primerak papka ovaj gajic.

    inace zanimljivo je da su na ovim izborima GOPeri igrali na rat u kulturi a demokrate tamo gde su dobile big (poput pensilvanije) na radnicko nezadovoljstvo
    Partija na vlasti igra na radničko nezadovoljstvo? I dobija? Cirkus. Nisam pratio šta je bilo u PA, pa se čudim.

    pa generalno da ali problem je naravno sto je tamo politika personalizovana plus svima je jasno da im GOPeri ostre sekiru


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Donald DeSantis

    Posts : 182
    Join date : 2022-10-16

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Donald DeSantis Wed 9 Nov - 14:43:55

    Nemam pojma ko je Владимир М.Гајић, niti me to interesuje. Osim Arizone u drugim drzavama nema primedbi na regularnost, niti hiljade snimaka kako su krali glasove kao pre 2 godine sto jesu. Samim tim Владимир М.Гајић je neki čobanin za mene.

    Pocelo je sumnjivo (opet Arizona koju je i Husein Obama licno morao da pogura), ali cestitam demokratama neresen rezultat - koji licno vidim kao poraz republikanaca.

    Jedina korist ovih izbora za republikance je Florida, tacnije DeSantis, koji bi trebalo da bude uzor ostalima i novi potus kandidat.


    _____
    Ronald Reagan: 'If Fascism Ever Comes to America, It Will Come in the Name of Liberalism'
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7168
    Join date : 2020-03-05

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Vilmos Tehenészfiú Wed 9 Nov - 14:47:45



    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Donald DeSantis

    Posts : 182
    Join date : 2022-10-16

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Donald DeSantis Wed 9 Nov - 15:02:58

    Zivela sloboda, nema vise pilula ni odvratnih kondoma, odbacujemo tekovine civilizacije i trulog kapitalizma, guzimo naturalno, pecinski.


    _____
    Ronald Reagan: 'If Fascism Ever Comes to America, It Will Come in the Name of Liberalism'
    Donald DeSantis

    Posts : 182
    Join date : 2022-10-16

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Donald DeSantis Wed 9 Nov - 15:16:38

    Jos jedan dokaz ko je rasista u Americi, demokrate ili republikanci, takoreci - etnicko ciscenje ili eticko prljanje - ne zna se sta je bolja definicija, necete se vi nama razmnozavati:

    In the United States, the abortion rate for black women is almost five times that for white women.


    _____
    Ronald Reagan: 'If Fascism Ever Comes to America, It Will Come in the Name of Liberalism'
    ficfiric

    Posts : 34186
    Join date : 2012-02-10

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by ficfiric Wed 9 Nov - 15:27:19

    Ali, ali, to znaci manje hrane za ljudozdere iz duboke drzave

    Spoiler:


    _____


    Uprava napolje!

    Donald DeSantis

    Posts : 182
    Join date : 2022-10-16

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Donald DeSantis Wed 9 Nov - 15:43:53

    Gde me nadje sa Corbom, tu budalu nisam podnosio ni pre 30 godina.

    Pa vidi, meni se ne svidja sto mi je u komsiluku izgradjena fabrika, tacnije farma insekata najveca na svetu, koju su potpomogli sa milionima dolara kanadska vlada, Bil Gejc, a Husein Obama urucio vlasniku nagradu za "doprinos covecanstvu".

    Ne svidja mi se sto su mi insekti naredjani na policama ispred govedine, svinjetine, piletine jer realno jos nisam nikoga video da insekte kupuje, ima bolesnika svakako, ali nema ih vise nego nas fasista.

    Sad hoce da zamene kravlje mleko mlekom od bubasvaba. Kako svi znaju da bubasvabe nikako ne mogu imati mleko morali su reci da su to ustvari bubasvabine zlezde koje se iscede, ali da je navodno mnogo nutritivno bolje za nas od najkvalitetnijeg mleka bizona, tacnije bizonke.

    E sad, ja svakako necu to jesti pa makar drzao par kokoski i svinjce u kupatilu, a deca isto kazu da ce pre postati fasisti kao tata im. Razumem da to vama u Srbiji zvuci malo kao da sam ja naduvan ili mi nije dobro psihicki, ali ja nikada ne duvam pre podne zbog niskog pritiska, a nisam nikad bio kod doktora za glavu, jednostavno nije mi niko rekao da bi trebalo.

    Nekada se oni koji su javno kazali da nece piti milk shake od skakavaca i mleko od bubasvabinih zlezda nisu nazivali fasistima, mada meni ne smeta, znaci to je novi naziv za psihicki zdravu, normalnu osobu, sto je ustvari pohvala zdravom razumu.

    Stejkovi ce biti retki i rezervisani za elitu, dabogda im bubasvabe iz usiju izlazile :ljaksofon:


    Last edited by Donald DeSantis on Wed 9 Nov - 15:50:07; edited 1 time in total


    _____
    Ronald Reagan: 'If Fascism Ever Comes to America, It Will Come in the Name of Liberalism'
    rumbeando

    Posts : 13731
    Join date : 2016-02-01

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by rumbeando Wed 9 Nov - 15:49:18

    Uncle Baby Billy

    Posts : 3155
    Join date : 2021-09-13

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Uncle Baby Billy Wed 9 Nov - 15:52:51

    ^
    ovaj stvarno ni ne živi u USA nego u komunističkoj Kanadi  USA - США - SAD - Page 20 286371741


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    ficfiric

    Posts : 34186
    Join date : 2012-02-10

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by ficfiric Wed 9 Nov - 15:53:55

    Donald DeSantis wrote:Ne svidja mi se sto su mi insekti naredjani na policama ispred govedine, svinjetine, piletine

    Trziste ce to regulisati USA - США - SAD - Page 20 1844795956


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18405
    Join date : 2014-12-12

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by beatakeshi Wed 9 Nov - 15:54:18

    Trampara USA - США - SAD - Page 20 3579118792
    Legendo, nedostajao si!
    Bleeding Blitva

    Posts : 3744
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Bleeding Blitva Wed 9 Nov - 16:10:20

    Koliko ljudi je izašlo, jesu stvarno spasili zoomeri?


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7168
    Join date : 2020-03-05

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Vilmos Tehenészfiú Wed 9 Nov - 16:17:37

    Bilo kod mene na teveu studentarija stajala u dugačkom redu na univerzitetu da glasa i to u terminu za rano glasanje, pa smo opet na nivou republike pukli ko zvečke.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4330
    Join date : 2016-09-29

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by nalog sa ženinog laptopa Wed 9 Nov - 16:30:37

    beatakeshi wrote:Trampara USA - США - SAD - Page 20 3579118792
    Legendo, nedostajao si!
    +1
    mnogo je zabavnija svakodnevica sa trumpom


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    паће

    Posts : 40131
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by паће Wed 9 Nov - 16:35:47

    Donald DeSantis wrote:
    Ne svidja mi se sto su mi insekti naredjani na policama ispred govedine, svinjetine, piletine jer realno jos nisam nikoga video da insekte kupuje,

    Фотку, или.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    rumbeando

    Posts : 13731
    Join date : 2016-02-01

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by rumbeando Wed 9 Nov - 17:17:01

    Donald DeSantis

    Posts : 182
    Join date : 2022-10-16

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Donald DeSantis Wed 9 Nov - 17:20:47

    паће wrote:
    Donald DeSantis wrote:
    Ne svidja mi se sto su mi insekti naredjani na policama ispred govedine, svinjetine, piletine jer realno jos nisam nikoga video da insekte kupuje,

    Фотку, или.

    Nemam nameru da instaliram free photo share aplikaciju tako da biram ILI, jer me boli Boris Johnson..

    Google search & images srdacno preporucujem.

    Veoma jednostavno: insect farm London Ontario

    Moze I cockroach milk.

    Biraj samo mainstream medije, ne nasedaj na fasisticku propagandu. 

    Dobra ti sreca. junace, veruj mi nije tesko.


    _____
    Ronald Reagan: 'If Fascism Ever Comes to America, It Will Come in the Name of Liberalism'
    паће

    Posts : 40131
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by паће Wed 9 Nov - 17:30:04

    Нисам мислио да инсталишеш апликацију само за 1 фотку из самоуслуге, може то простије.

    Него, чиме њих хране?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50098
    Join date : 2017-11-16

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Nektivni Ugnelj Wed 9 Nov - 17:44:37

    Daj bar "instalovati", ovo instalisati je kao noktima po krečenom zidu
    rumbeando

    Posts : 13731
    Join date : 2016-02-01

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by rumbeando Wed 9 Nov - 17:46:27

    USA - США - SAD - Page 20 HvLT0w2

    USA - США - SAD - Page 20 ImYR2ie

    https://www.pewresearch.org/fact-tank/2022/11/03/key-facts-about-u-s-voter-priorities-ahead-of-the-2022-midterm-elections/ft_2022-11-03_election-roundup_01/


    Last edited by rumbeando on Wed 9 Nov - 17:51:24; edited 1 time in total

    USA - США - SAD - Page 20 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue 7 May - 0:08:56