Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    Летећи Полип

    Posts : 11371
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Летећи Полип Thu Oct 19, 2023 12:11 pm

    ficfiric wrote:


    Nanjušili su šta najviše odbija glasače opozicije, pa će sad to forsirati do beskraja.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Јанош Винету

    Posts : 5424
    Join date : 2016-01-26

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Јанош Винету Thu Oct 19, 2023 12:43 pm

    Мени ни ово није јасно. Она нешто као љутито гледа. Сви говоре немуштим језиком, неће ни да наговесте у чему је заправо проблем, крију га од јавности јер ето "прљав веш" и "није добро да се у томе говори у јавности" и "не мора власт да зна који су наши проблеми". И онда ми на основу минималних и непотпуних информација анализирамо ништа, а таблоиди напросто измишљају у недостатку информација.

    Све може осим транспарентности. А то би могло да учини додатни притисак на поједине да се усагласе.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    ficfiric

    Posts : 35301
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Thu Oct 19, 2023 12:47 pm

    Oni bi i trebali da se ispogadjaju oko mandata iza zatvorenih vrata. Ne znam sto bi javnost trebala da prati te njihove pregovore. Ima pametnijih tema, ovo ama bas nikako ne utice na zivot gradjana


    _____


    Uprava napolje!

    Јанош Винету

    Posts : 5424
    Join date : 2016-01-26

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Јанош Винету Thu Oct 19, 2023 12:51 pm

    Улични ходач wrote:
    Јанош Винету wrote:

    Није то само лични анимозитет. У питању је нешто друго, идеологија.
    Десно, лево и центар.

    Алексић и Ћута су угрубо десно, аграрно-сеоски типови, Ђилас и Зелено-Леви су лево, ДС и компанија су центар.

    Проблем је њихов недостатак комуникације и немушти језик, као и чињеница да не отварају карте и не желе да се јасно одреде. Ја ни не пратим помно и детаљно најфиније ставове опозиције па ми није јасна њихово идеолошко профилисање и разлике у њиховим ставовима, али ми делује да није баш на личној основи.

    Ђилас је егоманијак и тројанац и шта све не, па може са Зелено-Левим, а Ћута не може са Зелено-Левим (Добрица и Дабрица)?
    ДС неће ништа са Ђиласом, ни политички ни лично јер није солидан тип, то већ могу да отпишем на лични анимозитет.

    Каква црна идеологија. Алкесић је био Г17, мислим и нешто са ЛДП мутио, неколико година је био подржаван од стране СНС на власти у Трстенику. СНС га је 2012  поставио на власт. Ћута, са непознатом биографијом, од Љушинго КПГТ из девдесетих, док је Љуша "жарио и палио" као јул-овац до чудних прича о чланству у СНС.
    Скоро сваки истакнути члан тзв. пробриселске опозиције је био у протеклих 11 година у некој комбинацији са СНС и то отворено а најјаче што све друге прозивају за сарадњу.

    Биће један скуп пробриселске опозиције јер је таква поставка сцене већ скоро 12 година, то је лепо Ђилас објаснио још пре 11 година али ен да се сруши власт СНС-СПС, контрола и усмеравање



    Срећан сам што нисам власт која предаје Косову и Метохију а након тога су ишле похвале БГД на води.

    Док СНС-СПС потпуно не одради Косово и Метохију а мислим после и РС, они ће глумити опозицију са свим ресурсима који су им дати да то раде, типа н1, нова с, данас...јер н1 је добила дозволу за рад 2014 тако што је СНС прекшрио закон у Србији.

    Са друге стране, заједнички ће(пробриселска власт и опозиција) да газе десне странке јер су они опасност за СНС-СПС у послу који треба да одради.

    СВе што се дешава у Србији до криминала до урушавања институтција је последица обећања да ће се одрадити Косово и Метохију а онда РС.
    Свако ко је искрени противник таквог стања ће се побунити на тим темама јер су оне узрок, корен проблема.

    Десне странке ако иду појединачно су угасиле.

    Има јако пуно људи које заболе и за Косово и за Косоваре и Косовце и за РС и за РСК. Којима то ништа не значи и који су за нормализацију односа и нормалну трговину уместо за вечито субвенционисање некаквог мостобрана од којег немамо ништа осим емотивног полу-задовољства које неизбежно изискује материјално одрицање несразмерног нивоа.

    Или ћете Београд на Води или рат на Косову. Или железницу до Новог Сада и Ниша или гранате и оружје за Косово. Или Клинички Центар или да младићи гину приликом окупације Косова и конфронтације са КФОР-ом и милион Албанаца који немају никакву жељу да им се командује из Београда и да их се трпа поново испод паркинга на Батајници.

    Што би рекао Геринг, или пушке или путер, не може оба. То је СНС-ов став.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Janko Suvar

    Posts : 7833
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Thu Oct 19, 2023 12:55 pm

    ima jako puno takvih ljudi medju srednjeklasnim intelektulacima u Beogradu i Novom Sadu.

    mislim cak ni medju njima nije jako puno
    Јанош Винету

    Posts : 5424
    Join date : 2016-01-26

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Јанош Винету Thu Oct 19, 2023 1:01 pm

    Београд и Нови сад су центри политичког одлучивања и идеолошке моћи. Средњекласни интелектуалци чине елиту, попут Клачара и Мише Ђурковића, аутокомандоса Ковића, Ломпара и сличних. Они су такође у тој дилеми изабрали да буду јаки на речима али да се приклоне СНС-ом решењу.

    СНС није у стању да подели оружје по северу Косова преко Радојичића, а камо ли нешто озбиљније.

    Опозиција се тиме свакако не би бавила, али би морали да од Куртија и Американаца захтевају да се испуни оно што је потписано.


    Last edited by Јанош Винету on Thu Oct 19, 2023 1:06 pm; edited 1 time in total


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Janko Suvar

    Posts : 7833
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Thu Oct 19, 2023 1:05 pm

    Ma nema problema nek izadje Pavle Grbovic, koji nije hrvatski fasista, nego srbijanski liberal, i kaze koga zabole kurac za Kosovo, RSK i RS i ko nije za mostobran nego za trgovinu nek glasa za mene. 

    Ali posto nece da dobije 0.3 posto glasova i da krene putem droge i hepija ko Ceda Jovanovic, onda moramo zbog njegovih 0.3 posto glasova da ga trpimo deset godina uvek u nekoj koloni.


    _____
    ????
    Јанош Винету

    Posts : 5424
    Join date : 2016-01-26

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Јанош Винету Thu Oct 19, 2023 1:13 pm

    Косово није све и свја, то јесте реалан спољнополитички и унтутрашње-политички проблем и било би добро да опозиција има неки усаглашен, неодређен и помирљив став око тога. Али има и много других идеолошких и политичких и привредних питања која су много битнија и која засењују Косово. Нпр. инфлација и пад животног стандарда. Шта кад нема ни путера ни пушака?

    Може опозиција и да се не изјашњава по питању Косова док не дође на неку власт, и то је валидна тактика.

    Павле Грбовић се изјаснио, ако ти се то не допада немој гласати за његову листу. Мада се нећеш усрећити ни да гласаш за власт...


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Улични ходач Thu Oct 19, 2023 1:16 pm

    Јанош Винету wrote:
    Улични ходач wrote:

    Каква црна идеологија. Алкесић је био Г17, мислим и нешто са ЛДП мутио, неколико година је био подржаван од стране СНС на власти у Трстенику. СНС га је 2012  поставио на власт. Ћута, са непознатом биографијом, од Љушинго КПГТ из девдесетих, док је Љуша "жарио и палио" као јул-овац до чудних прича о чланству у СНС.
    Скоро сваки истакнути члан тзв. пробриселске опозиције је био у протеклих 11 година у некој комбинацији са СНС и то отворено а најјаче што све друге прозивају за сарадњу.

    Биће један скуп пробриселске опозиције јер је таква поставка сцене већ скоро 12 година, то је лепо Ђилас објаснио још пре 11 година али ен да се сруши власт СНС-СПС, контрола и усмеравање



    Срећан сам што нисам власт која предаје Косову и Метохију а након тога су ишле похвале БГД на води.

    Док СНС-СПС потпуно не одради Косово и Метохију а мислим после и РС, они ће глумити опозицију са свим ресурсима који су им дати да то раде, типа н1, нова с, данас...јер н1 је добила дозволу за рад 2014 тако што је СНС прекшрио закон у Србији.

    Са друге стране, заједнички ће(пробриселска власт и опозиција) да газе десне странке јер су они опасност за СНС-СПС у послу који треба да одради.

    СВе што се дешава у Србији до криминала до урушавања институтција је последица обећања да ће се одрадити Косово и Метохију а онда РС.
    Свако ко је искрени противник таквог стања ће се побунити на тим темама јер су оне узрок, корен проблема.

    Десне странке ако иду појединачно су угасиле.

    Има јако пуно људи које заболе и за Косово и за Косоваре и Косовце и за РС и за РСК. Којима то ништа не значи и који су за нормализацију односа и нормалну трговину уместо за вечито субвенционисање некаквог мостобрана од којег немамо ништа осим емотивног полу-задовољства које неизбежно изискује материјално одрицање несразмерног нивоа.

    Или ћете Београд на Води или рат на Косову. Или железницу до Новог Сада и Ниша или гранате и оружје за Косово. Или Клинички Центар или да младићи гину приликом окупације Косова и конфронтације са КФОР-ом и милион Албанаца који немају никакву жељу да им се командује из Београда и да их се трпа поново испод паркинга на Батајници.

    Што би рекао Геринг, или пушке или путер, не може оба. То је СНС-ов став.

    Ставу СНС, било би добро за почетка да нису продани људи који нису били под Приштином а нису Албанци. Више не знамо ко су, јер када им децу буше мецима Албанци и када их враћају у сандуцима не могу бити наша деца. Не знамо чија су то деца али наша деца нису. Је л тако?

    Кажу да тих којима је стало ипак има иако се пробриселска власт и опозиција труди да их буде мање и што више заташкају катастрофу на Косову и Метохији, последи пример је Бањска где је координисано пребачне прича на Радоичића, да би се криминализовала свака прича доле док се Курти сваки дан иживљава над некима који нису Срби а нису Албанци, не знамо ко су јер наша деца не долазе у сандуцима.

    На Косову и Метохији има огромна количина резерви угља и разних метала. Али на страну то, држали смо неке привредне капацитете који су предати.

    Како је Србија почела да предаје све на Косову и Метохији све је мање уређености, поштења у остатку. Ваљда су то европске вредности.
    Del Cap

    Posts : 6842
    Join date : 2019-11-04

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Del Cap Thu Oct 19, 2023 1:17 pm

    Color me sceptical re 1 kolone.

    Mislim da je Crtino istraživanje (41% domet 1 kolone građanske SPN na nivou Srbije i 51% na nivou BGD) daleeeeko preoptimistično. Ne čini mi se da će biti referendumske atmosfere, a sitna lična trvenja nisu zadžabe deo politike jer najgori će scenario biti da se ide u 1 koloni a da u javnosti budu vidljlve neke svađe, sukobi, šlajfovanje, ka čemu će inače biti usmereno pola energije Vučićevih medija.

    Nisu ovo izbori na kojima se AV ruši, možda u BGD a tu će ako treba odbornik neko da izda i ode s njim (gledam u pravcu avetnice).
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Улични ходач Thu Oct 19, 2023 1:18 pm

    Јанош Винету wrote:Косово није све и свја, то јесте реалан спољнополитички и унтутрашње-политички проблем и било би добро да опозиција има неки усаглашен, неодређен и помирљив став око тога. Али има и много других идеолошких и политичких и привредних питања која су много битнија и која засењују Косово. Нпр. инфлација и пад животног стандарда. Шта кад нема ни путера ни пушака?

    Може опозиција и да се не изјашњава по питању Косова док не дође на неку власт, и то је валидна тактика.

    Павле Грбовић се изјаснио, ако ти се то не допада немој гласати за његову листу. Мада се нећеш усрећити ни да гласаш за власт...

    Али некако сва та питања су повезана са тим колико се изда Косово и Метохија.
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Улични ходач Thu Oct 19, 2023 1:21 pm

    Иначе ја сам заговорник једне колоне пробриселске опозиције.

    А то ко ће да пређе, највећи капиталац прошлог прелазног рока је дошао из ССП.
    hk1

    Posts : 363
    Join date : 2014-12-05
    Age : 43

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by hk1 Thu Oct 19, 2023 1:26 pm

    ljudi glasaju i razmisljaju o onom/za one sto im mediji serviraju
    u stvarnom zivotu vecini se jebe i za kosovo i za rs i za davno nepostojecu rsk i na kraju krajeva i za samu srbiju na nacin koji nam se trenutno nudi kao pozeljan

    ne znam zasto se spominje "rsk", ali kad je vec tako, iz prve ruke, sa lica mesta, na baniji medju srbima nacionalna pitanja su bukvalno nepostojeca
    to kao tema postoji pocetkom leta u busijama i okolnim mestima i to o tome pricaju vucic, seselj i ostali koji su zajedno sa hdzovim ustasama i proterali veci deo srba iz hrvatske
    hk1

    Posts : 363
    Join date : 2014-12-05
    Age : 43

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by hk1 Thu Oct 19, 2023 1:29 pm

    Del Cap wrote:Color me sceptical re 1 kolone.

    Mislim da je Crtino istraživanje (41% domet 1 kolone građanske SPN na nivou Srbije i 51% na nivou BGD) daleeeeko preoptimistično. Ne čini mi se da će biti referendumske atmosfere, a sitna lična trvenja nisu zadžabe deo politike jer najgori će scenario biti da se ide u 1 koloni a da u javnosti budu vidljlve neke svađe, sukobi, šlajfovanje, ka čemu će inače biti usmereno pola energije Vučićevih medija.

    Nisu ovo izbori na kojima se AV ruši, možda u BGD a tu će ako treba odbornik neko da izda i ode s njim (gledam u pravcu avetnice).
    zavisi sta bude tema
    ako se opozicija bude bavila sobom, kolonama, podelom poslanika i slicnim stvarima nametnutim od strane vlasti onda ovo definitivno nisu ti izbori

    ako pak opozicija nametne svoje teme i ako se na neki nacin vratimo u maj ove godine, a morali bi se vratiti ako planiramo ikakvu buducnost u ovoj drzavi, onda to itekako mogu biti ti izbori
    Janko Suvar

    Posts : 7833
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Thu Oct 19, 2023 1:41 pm

    300 K ljudi koji su ziveli u onome sto je bilo RSK sada zive u Srbiji, Marinika Tepic je svoju politicku karijeru pocela u stranci, ciji je glavni smisao bio da te ljude diskriminise, nipodastava i mrzi. 

    Nema nicega sto bi SNS mogao da uradi da natera ljude da glasaju za nju. Dok je ona tu, SNS ce vladati, unistavati i krasti.


    _____
    ????
    Erős Pista

    Posts : 82298
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Thu Oct 19, 2023 2:01 pm

    Obratih malo paznju na sukob na desnici oko Milosa Francuza. Sve je upravo suprotno od ovoga sto drnda UH. Naprednjaci buse Milosa Francuza zato sto nece s njihovim pulenima Milicom i Boskom.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Јанош Винету

    Posts : 5424
    Join date : 2016-01-26

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Јанош Винету Thu Oct 19, 2023 2:24 pm

    Janko Suvar wrote:300 K ljudi koji su ziveli u onome sto je bilo RSK sada zive u Srbiji, Marinika Tepic je svoju politicku karijeru pocela u stranci, ciji je glavni smisao bio da te ljude diskriminise, nipodastava i mrzi. 

    Nema nicega sto bi SNS mogao da uradi da natera ljude da glasaju za nju. Dok je ona tu, SNS ce vladati, unistavati i krasti.

    Тзв. војвођански староседеоци су увек били такви, то је било општеприхваћено и нормализовано и дан данас је а вероватно ће бити и у будуће. Динамика староседеоц-дођош је јака и на неким другим местима где се то не експонира, нпр. Чачак.

    СНС или Радикали немају везе са тиме, нити су се борили против таквог става нити су материјално нити морално помагали РСК избеглице, са изузетком Шешеља.

    Данас та заједница је једино жива у Бусијама али потпуно су заборављени од свих, нису никакав политички фактор па је чак и та динамика староседеоц-дођош према њима спласнула. Време лечи све. Чак их ни Шешељ не помиње и не улагује им се рачунајући на њихове гласове, тотално су се стопили са постојећим становништвом. Више нису тема, не постоје као различита културна група па нема ни дискриминације према њима.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    hk1

    Posts : 363
    Join date : 2014-12-05
    Age : 43

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by hk1 Thu Oct 19, 2023 2:30 pm

    Janko Suvar wrote:300 K ljudi koji su ziveli u onome sto je bilo RSK sada zive u Srbiji, Marinika Tepic je svoju politicku karijeru pocela u stranci, ciji je glavni smisao bio da te ljude diskriminise, nipodastava i mrzi. 

    Nema nicega sto bi SNS mogao da uradi da natera ljude da glasaju za nju. Dok je ona tu, SNS ce vladati, unistavati i krasti.
    aleksandar vucic je pak tokom citave svoje politicke karijere radio na tome da ti srbi napuste svoje domove, huskao ih u rat, branio pregovore sa drugom stranom i na njihovoj nesreci skupljao politicke poene

    srbin sam iz hrvatske i to upravo iz onog dela sto je nekad bio rsk i ni ja, niti iko iz mog najblizeg okruzenja ne glasa za sns
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Filipenko Thu Oct 19, 2023 2:38 pm

    Znamo li da je tzv. Vojvodina imala 25% Srba pre prisajedinjenja kraljevini Srbiji, lako dolazimo do podatka da je barem 2/3 Srba koji danas zive u tzv. Vojvodini dodjosko, samo je pitanje da li su dolazili nakon WW2 ili nakon YUWar-a. Imamo li na umu da je vecina Srba bila skoncentrisana u Sremu i Novom Sadu, lako mozemo i da lokalizujemo ovu pojavu. Drugim recima, nema govora da starosedeoci prave neki ozbiljan problem pridoslicama, kukanje na nekakve vojvodjanske starosedeoce podseca na kukanje na slowakluk, i narocito je odvratno kada vidimo ko sve zapravo kuka i sa kojih polozaja.
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Улични ходач Thu Oct 19, 2023 2:54 pm

    Erős Pista wrote:Obratih malo paznju na sukob na desnici oko Milosa Francuza. Sve je upravo suprotno od ovoga sto drnda UH. Naprednjaci buse Milosa Francuza zato sto nece s njihovim pulenima Milicom i Boskom.

    Све раде јавно да не би изгледало тајно.
    Ја схватам да теби треба времена али став Јовановића је управо оно што СНС жели.
    Узгред, на његово питање ће добити лаган одговор: дај доказе да Ђилас неће, као 2022, после избора отрчати Вучићу или да није сарадник власти још од 2012 иако је то још 2013 признао са причом да је срећан што није власт док се предаје Косова и Метохија.

    Узгред, нема никаквог сукоба. То само Јовановић наступа тако, нисам приметио да било ко са друге стране њега напада или тако нешто. Мада знам да би нова с то волела то и све ради и том правцу. То што се Јовановић напали и што га управо "нова с" стално завлачи, последњи пут са насловном за данашњи дан, да би се заштитио СНС са десна је позната прича.

    "Нова с" је угазила Милоша Јовановића у последње време највише. Насловне "нове с" преноси информер у оригиналу јер су тако добри.
    Janko Suvar

    Posts : 7833
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Thu Oct 19, 2023 4:18 pm

    hk1 wrote:
    Janko Suvar wrote:300 K ljudi koji su ziveli u onome sto je bilo RSK sada zive u Srbiji, Marinika Tepic je svoju politicku karijeru pocela u stranci, ciji je glavni smisao bio da te ljude diskriminise, nipodastava i mrzi. 

    Nema nicega sto bi SNS mogao da uradi da natera ljude da glasaju za nju. Dok je ona tu, SNS ce vladati, unistavati i krasti.
    aleksandar vucic je pak tokom citave svoje politicke karijere radio na tome da ti srbi napuste svoje domove, huskao ih u rat, branio pregovore sa drugom stranom i na njihovoj nesreci skupljao politicke poene

    srbin sam iz hrvatske i to upravo iz onog dela sto je nekad bio rsk i ni ja, niti iko iz mog najblizeg okruzenja ne glasa za sns
    to je naravno potpuno tacno i sasvim validan razlog da se nikad ne glasa za Vucica. Nijedan Srbin iz Hrvatske kojeg ja znam, ne glasa za naprednjake/radikale/sps i uglavnom ih mrze vise nego hdz (ispravno). 

    ne treba samo pristati na to da su to jedine dve opcije i da cemo morati kad tad da progutamo Mariniku Tepic.
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Margit Savović Thu Oct 19, 2023 4:20 pm

    Danas se pregovara oko raspodele mandata unutar jedne liste. Fingers crossed.

    Radujem se izborima.
    Janko Suvar

    Posts : 7833
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Thu Oct 19, 2023 5:33 pm

    Bojan Pajtić
    @PajticBojan
    ·
    31m
    Dobra je vest da demokratska opozicija želi da izađe u jednoj koloni zvanoj “Srbija protiv nasilja”. Uslov da dobiju moj glas je da se u njoj ne nađe niko ko je učestvovao u formiranju SNS, bio Vučićevom sistemu vlasti ili zastupa kineske interese a odeven je u evropsko odelo.


    uuuu sta mu reko


    _____
    ????
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Filipenko Thu Oct 19, 2023 8:05 pm

    Janko Suvar wrote:Bojan Pajtić
    @PajticBojan
    ·
    31m
    Dobra je vest da demokratska opozicija želi da izađe u jednoj koloni zvanoj “Srbija protiv nasilja”. Uslov da dobiju moj glas je da se u njoj ne nađe niko ko je učestvovao u formiranju SNS, bio Vučićevom sistemu vlasti ili zastupa kineske interese a odeven je u evropsko odelo.


    uuuu sta mu reko


    To Bojan Pajtic je bese ovde bio u vrhu vlasti?


    opozicija - Page 34 Chinas-president-hu-jintao-r-and-serbias-president-boris-tadic-attend-a-welcoming-ceremony-at-the-great-hall-of-the-people-in-beijing-on-august-20-2009-the-agenda-of-the-bilateral-talks-will-include-a-discussion-of-the-situation-in-kosovo-which-unilaterally-declared-its-independence-from-serbia-in-february-2008-china-is-among-the-majority-of-states-that-have-not-recognized-kosovo-as-independent-upistephen-shaver-W00N0F
    ficfiric

    Posts : 35301
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Thu Oct 19, 2023 8:09 pm

    Ma, oni se samo tako zezaju

    opozicija - Page 34 F3fabc0WAAAK45o?format=jpg&name=large


    _____


    Uprava napolje!

    opozicija - Page 34 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 4:09 am