Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vučićeva Srbija

    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Nov 15, 2022 11:08 pm

    Uncle Baby Billy wrote:
    Erős Pista wrote:Vučićeva Srbija - Page 23 Firesh80

    bokte al se Ković nalupetao


    Oduvek su nas mrzeli i zauvek će nas mrzeti. Sve je oduvek i zauvek i sve je uvek isto, krstaši i NATO, pravoslavni jeretici iz 13. veka i Milošević. Tome služi doktorat iz istorije.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Filipenko Tue Nov 15, 2022 11:10 pm

    Zvucite kao da Kovic inace prica normalne stvari, nego je samo ovde malo skrenuo.

    Mene zanima nesto drugo - cime je to porodica Milincic (ako je to uopste pravo ime a ne neka izmisljotina) zaduzila Rusiju da clanovi familije uredjuju razne ispostave ruskih medija na ovom prostoru?


    Last edited by Filipenko on Tue Nov 15, 2022 11:12 pm; edited 1 time in total
    ficfiric

    Posts : 33878
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Tue Nov 15, 2022 11:11 pm

    Odgledao sam onaj klip koji sam okacio, ovog se vec treba plasiti


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18179
    Join date : 2014-12-12

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by beatakeshi Tue Nov 15, 2022 11:24 pm

    Ja prvih minut, nikad neću gledati to sranje.
    boomer crook

    Posts : 36651
    Join date : 2014-10-27

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by boomer crook Tue Nov 15, 2022 11:32 pm

    ono ko RTS


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Nov 15, 2022 11:35 pm

    Kao Malagurski, a vrv i jeste on.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36651
    Join date : 2014-10-27

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by boomer crook Tue Nov 15, 2022 11:40 pm

    pa da. meni samo nije jasno da li ovo znaci da su resili da zagrizu ruski metak?


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Del Cap

    Posts : 6015
    Join date : 2019-11-04

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Del Cap Tue Nov 15, 2022 11:42 pm

    Mór Thököly wrote:Glasanje u UN, postoji pattern. Kad je jasno da Rusi gube, onda glasaju protiv Rusa. Kad je gusto ili bar lici da ce biti gusto, onda su uzdrzani. I to je vrv rezultat konsultacija sa Moskvom.

    pristup je da ako je glasanje samo deklarativno onda moža protiv rusije, ako glasanje vuče neku konkretnu posledicu onda ne.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Nov 15, 2022 11:45 pm

    ficfiric wrote:Odgledao sam onaj klip koji sam okacio, ovog se vec treba plasiti


    Ovo je bukvi demokratska propaganda Vučićeva Srbija - Page 23 1143415371

    Da se ukine elektorski koledž i da se spreči voter suppression, naročito za crne birače.

    Pa to kad bi se desilo, tačno bi mogli da raspuste Republikansku partiju.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49673
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Nov 15, 2022 11:50 pm

    Del Cap wrote:
    Mór Thököly wrote:Glasanje u UN, postoji pattern. Kad je jasno da Rusi gube, onda glasaju protiv Rusa. Kad je gusto ili bar lici da ce biti gusto, onda su uzdrzani. I to je vrv rezultat konsultacija sa Moskvom.

    pristup je da ako je glasanje samo deklarativno onda moža protiv rusije, ako glasanje vuče neku konkretnu posledicu onda ne.

    I to.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49673
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Nov 15, 2022 11:55 pm

    boomer crook wrote:pa da. meni samo nije jasno da li ovo znaci da su resili da zagrizu ruski metak?

    Ne, to znaci da su resili da se drze rusije i trguju kosovom. Kao sto rekoh, pustimo ih da sami otkriju plafon takve strategije.


    Last edited by Mór Thököly on Wed Nov 16, 2022 12:03 am; edited 1 time in total
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49673
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Nov 15, 2022 11:56 pm

    A drugo, YT kanal i sajt je golo govno, TV bi bio nesto drugo.
    ficfiric

    Posts : 33878
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Wed Nov 16, 2022 8:09 am

    beatakeshi wrote:Ja prvih minut, nikad neću gledati to sranje.

    Oni koji se uce na youtube, hoce

    Erős Pista wrote:Kao Malagurski, a vrv i jeste on.

    Daleko kvalitetnije zapakovana propaganda od njegovih pokusaja. Na ovakvu propagandu moze da se zakaci mnogo vise ljudi nego na balkan infoe a ne vidim da imaju konkurenciju na nasim jeziku.


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49673
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Nov 16, 2022 10:23 am

    Onaj spot ima svega 780 pregleda za skoro 24h
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Wed Nov 16, 2022 10:27 am

    Ne postoji ciljna grupa za ovaj medij, to je propala priča.
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-03

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Solus_Rex Wed Nov 16, 2022 7:14 pm



    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    ficfiric

    Posts : 33878
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Wed Nov 16, 2022 7:27 pm

    Ne znam gde smo pricali o zidu u grdelickoj klisuri, evo ovde snimka 1:31:18



    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Filipenko Wed Nov 16, 2022 8:40 pm

    Evo CarGo mrsomudjenja sa Fejsa za one koje zanima. Moj stav znate - odavno bih sve pohapsio, da se ne ponavljam...


    Dragi prijatelji i oni koji se tako predstavljaju, zelim da sve i zvanicno obavestim da je moja uloga (kao i zvanje) direktora u kompaniji CarGo Technologies od 1.11.2022 i zvanicno prestala nakon 7 ipo godina! Ovo je kraj jedne ere i pocetak nove za mene licno.
     
    Mnogi od vas su svedoci uspona koje je ova kompanija belezila, ali ne i detalja oko njenog sunovrata koji nije nastao zbog loseg poslovanja, cak suprotno i nazalost kao sto je cesto u Srbiji praksa, dobre stvari ili ne prezive ili prezive u drugom obliku koji dobiju kako zbog internih, tako i eksternih faktora koje uticu na opstanak. Opstanak! To je bio nas cilj poslednje cetiri godine i CarGo aplikacija je nasla nacin, ali nazalost to nije slucaj za mene i moju kompaniju koja je izgleda bila osudjena na propast od samog pocetka, tako da je stecaj sada izvestan.
     
    Evo kratke CarGo retrospektive u brojkama i malo jasnije slike promena ucmalog sistema i status quo koje je CarGo aplikacija donela:
     
    1,5M+ registrovanih korisnika, oko 300k platisa
    10M+ online transakcija
    50M+ EUR bruto prihoda
    3k+ partnera saradnika
    5M+ EUR placenih raznoraznih poreza
    1M+ EUR placenih raznoraznih kazni (guilty until proven innocent)
    50+ slucajeva na sudovima
    2M+ predjenih km na struju u Srbiji
    $0 VC/PE funding! Yes you can!
     
    I sta cemo sad?
     
    Pa nista, prvo ne verujte u kafanske price! To rekla kazala, znam ja njega cuva taj i taj, to je od njenog brata i ostale gluposti, samo ja znam sta sam sve prosao i sta mi jos ostaje na sudovima da prodjem…Dalje, sve po starom srpskom obicaju: “Dala baba 1 RSD da u kolo udje, dace 2 RSD d’izadje!”
     
    CarGo app je prodata drugoj firmi i nastavlja svoj zivot. Nazalost, od prodaje u nemilom trenutku nije ostalo dovoljno novca da se namire sve kazne koje su mojoj firmi CarGo Technologies doo izdate od strane koruptivno-kriminalne organizacije koje nosi naziv Sekretarijat za Saboracaj grada Beograda a po cijoj tvrdnji, resenju i kazni je protiv pravno izvrseno i naplaceno nekoliko novcanih kazni koje su firmu dovele u blokadu. Dakle, nebitno je to sto je sud doneo odluku da CarGo nije taksi prevoz, kad imamo lupace pecata i politicare koji ih fino instruisu kako da sistematski uguse ne samo preduzetnicki poduhvat i projekat, vec i sam preduzetnicki duh i od njega naprave dug! Svako od vas neka tumaci ovu poruku i izvuce sebi pouku iz mog primera u praksi. Meni je zakljucak jednostavan, neko moze sve!
     
    Hteo bih da se zahvalim svim kolegama na fer i korektnoj saradnji, iako je bilo raznoraznih primera u praksi, ja sam se licno trudio da budem posten prema svima od prvog do poslednjeg dana poslovanja. Svima zelim sve najbolje i da dostignu svoj maksimum.
     
    Sto se mene licno tice, mnogo lekcija sam naucio, zelim da verujem da sam manje naivan nego pre i zelim da ovaj gorak ukus ugazene i izmrcvarene vocke pretvorim u pepeo iz kojeg ce iznova nici jos cvrsce stablo i plodovi koji ce prevazici i prerasti okorele kospice ovog naseg podneblja.
     
    U buducnosti, plan mi je da se bavim obnovljivim izvorima energije kao i elektro mobilnoscu gde sam stekao veliko iskustvo, a obzirom da pazljivo pratim sve high tech svetske trendove, nemojte se iznenaditi ako za mene cujete u drugim sferama poslovnog okruzenja Vučićeva Srbija - Page 23 1143415371
     
    Cao CarGo brate!

    Vučićeva Srbija - Page 23 Maxresdefault
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by kondo Wed Nov 16, 2022 8:44 pm

    a ona dostava, šta je s njom?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 18179
    Join date : 2014-12-12

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by beatakeshi Wed Nov 16, 2022 11:18 pm

    Nešto mnijem da je ovim samo skinuo poverioce sa vrata. Bilo bi zanimljivo znati njegov odnos sa Mr.D.
    Ova dostava se inače nije baš zapatila.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Wed Nov 16, 2022 11:23 pm

    I kamen bi zaplakao nad mukama ovog preduzetnog mladog čoveka.

    U buducnosti, plan mi je da se bavim obnovljivim izvorima energije kao i elektro mobilnoscu gde sam stekao veliko iskustvo, a obzirom da pazljivo pratim sve high tech svetske trendove, nemojte se iznenaditi ako za mene cujete u drugim sferama poslovnog okruzenja Vučićeva Srbija - Page 23 1143415371

    Nepogrešivo bira niše u kojima se daju olakšice ili subvencije.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Notxor Thu Nov 17, 2022 7:43 pm

    Jebena Zadruga

    Viši javni tužilac Nenad Stefanović juče je izazvao nezapamćen incident u zgradi Palate pravde u Beogradu, kada je verbalno napao svog kolegu Predraga Milovanovića, inače člana Državnog veća tužilaca (DVT) i postupajućeg zamenika u slučaju paljenja kuće novinara Milana Jovanovića, a potom od sudske straže tražio da ga izbace iz zgrade – samo zato što mu se nije javio na hodniku, saznaje Nova rs.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    avatar

    Posts : 7437
    Join date : 2017-03-14

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by MNE Thu Nov 17, 2022 10:44 pm

    prilično sam siguran da nije samo zbog toga
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49673
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Nov 17, 2022 11:35 pm

    Naravno
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3077
    Join date : 2021-09-13

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Uncle Baby Billy Fri Nov 18, 2022 10:58 am

    https://www.juznevesti.com/Politika/Niska-politicarka-iz-SPS-a-trazi-severnokorejski-zakon-o-predsedniku-Vucicu.sr.html


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama

    Vučićeva Srbija - Page 23 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 7:25 pm