Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vučićeva Srbija

    ficfiric

    Posts : 34256
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Wed Apr 13, 2022 11:51 pm

    kapetanm wrote:Ma bre ja da nosim dva mil vozio bi ko po jajima

    Sta znam, u takvim situacijama se obicno juri

    Vučićeva Srbija - Page 22 1a6022124ab86b7262fbc75d4d9be1f6


    _____


    Uprava napolje!

    Летећи Полип

    Posts : 11130
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Летећи Полип Thu Apr 14, 2022 12:16 am

    Ajao, pa oni su bigli.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Filipenko Thu Apr 14, 2022 12:18 am

    kapetanm wrote:Ma bre ja da nosim dva mil vozio bi ko po jajima


    I Aleksandar bi prihvatio mir nakon osvajanja Egipta i Sirije koji mu je donosio jos i Vaviloniju u miraz od persijskog cara, da je Parmenion.

    Ali posto Ljajic nije ti, vec ko zna koliko tih torbica i kofercica nosi iz dana u dan, njemu je frka da stigne da oposli. Recimo, nije isto preneti 3 i 5 takvih kofercica dnevno.

    Mislim, cisto teoretski govorim.
    Јанош Винету

    Posts : 5223
    Join date : 2016-01-26

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Јанош Винету Thu Apr 14, 2022 1:04 am

    Ништа ме не може изненадити, никаква нискост, подлост и бедастоћа ни од кога. Врло је вероватно и могуће да је тај Љајићев сарадник превозио некакве прљаве новце, сазнаће се за неколико дана.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Zus Thu Apr 14, 2022 1:17 am

    Jel hoce? Ne deluje tako ili sam propusto nesto. Sta je motiv obracuna sa Ljajicem I ko se obracunava? Ne mislim da iko to radi.  (Teorija Usame bin Zukorlica stop). A verujem da je prevozen sumniv novcani tovar. (nedelja ujutro kod Raznja, na Mecki koja je opasna I po suvom i toplom divljanje sa CrNim SKodaMa)
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Filipenko Thu Apr 14, 2022 9:41 am

    Dvaes druge, dvaes druge, vulgar udario... Vučićeva Srbija - Page 22 3937953091


    UCENA! POJEDINI ZAPADNI CENTRI MOĆI MINIRAJU OTVORENI BALKAN! Guraju Bugarsku da umesto Srbije bude lider u regionu!


    Vučićeva Srbija - Page 22 2986183_01-novapage001_ff-s


    Last edited by Filipenko on Thu Apr 14, 2022 9:46 am; edited 2 times in total
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50151
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Apr 14, 2022 9:43 am

    Gost Latinka Perović.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Filipenko Thu Apr 14, 2022 9:46 am

    Mór Thököly wrote:Gost Latinka Perović.


    P.S. primetiti i da je opozicionarka glumica od Djilasove lude Cece postala Diva! Vučićeva Srbija - Page 22 1801032019
    boomer crook

    Posts : 36938
    Join date : 2014-10-27

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by boomer crook Thu Apr 14, 2022 9:51 am

    Летећи Полип wrote:Ajao, pa oni su bigli.

    da, da... kod nas su buldozi


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    ficfiric

    Posts : 34256
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Thu Apr 14, 2022 2:58 pm

    SAZNAJEMO U Ljajićevim kolima nije bilo 2 miliona evra

    https://nova.rs/vesti/hronika/saznajemo-u-ljajicevim-kolima-nije-bilo-2-miliona-evra/

    U kolima političara Rasima Ljajića, koji je u nedelju imao saobraćajnu nesreću u kojoj je stradao njegov prijatelj i kolega Branko Gogić, nije pronađeno dva miliona evra, već novac koji su nameravali da potroše tokom putovanja u Turskoj. Naime, reč je o novcu u visini dnevnih troškova, te je on vraćen rodbini Gogića i Ljajića.

    Inače, pojedini mediji juče su preneli informaciju da je u kolima političara, a nakon udesa, pronađen novac u iznosu od dva miliona evra.

    Ipak, prema nezvaničnim saznanjima Nova.rs iz tužilaštva, to nije tačno. Reč je o novcu, daleko manjeg iznosa, koji je bio predviđen za troškove putovanja.

    Podsetimo, nesreća se dogodila u nedelju ujutru oko 9.00 sati kada je vozilo „škoda superb“ kojom je upravljao predsednik IO SDPS Branko Gogić, a u kome je Ljajić bio putnik, krećući se iz pravca Beograda ka Nišu probilo zaštitnu ogradu, sletelo s kolovoza i prevrnulo se na krov.

    Okolnosti pod kojima je došlo do saobraćajne nezgode još se utvrđuju, a zdravstveno stanje Rasima Ljajića, koji je zadobio ozbiljne povrede, je stabilno.

    Uskoro opširnije...


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Filipenko Thu Apr 14, 2022 3:05 pm

    Dobro, ako Nova ima potrebu da demantuje sandzakislamnews, to znaci da je bilo 2 miliona ili vise, te da je povezano sa zapadom, a ne sa Turskom kako se moglo pomisliti.
    rujofil

    Posts : 480
    Join date : 2016-04-16

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by rujofil Thu Apr 14, 2022 5:23 pm

    Inace ono sto je interesantno apropo cele ove telenovele je da je sandzak* jedino mesto u srbiji gde i dalje postoji neka politicka borba i kompeticija a da nije fingirana.
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Thu Apr 14, 2022 5:26 pm

    Ej, to jeste istina.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Janko Suvar Thu Apr 14, 2022 5:27 pm

    verovatno postoje i neki odnosi medju Albancima doline
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Thu Apr 14, 2022 6:19 pm

    http://www.nspm.rs/hronika/rts-vise-javno-tuzilastvo-u-novom-pazaru-nalozilo-ekshumaciju-tela-muamera-zukorlica.-porodica-tvrdi-da-postoji-velika-verovatnoca-da-je-otrovan.html


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 7502
    Join date : 2017-03-14

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by MNE Thu Apr 14, 2022 6:47 pm

    kako ih je neko naložio
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50151
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Apr 14, 2022 6:58 pm

    ALO

    Predsednik DSS Miloš Jovanović ispred kolacije NADA pozvao je građane da na predstojećim ponovljenim izborima podrže stare NATO lobiste Borisa Tadića i njegovog pulena Duška Vujoševića

    Ovim apelom se Jovanović od velikog "rusofila" okrenuo zapadnoj i NATO opciji, sve radi fotelje i vlasti.




    Ovo ovde je prosto ludnica
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Thu Apr 14, 2022 7:01 pm

    Vučićeva Srbija - Page 22 3579118792

    Boskic inace pozvao da se glasa za Dveri.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Pink_ćevabdžinica_Altina

    Posts : 58
    Join date : 2022-04-14

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Pink_ćevabdžinica_Altina Thu Apr 14, 2022 7:11 pm

    i mojne tako o suskama da pricate

    ske je novi bitcoin

    kad je stani pani samo koferce radi


    _____
    Radimo dostavu
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50151
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Apr 15, 2022 8:46 pm

    https://www.politika.rs/scc/clanak/504548/Pogledi/Da-li-je-jakom-dinaru-istekao-rok#.YlhavKWLTjM.twitter
    ficfiric

    Posts : 34256
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Mon Apr 18, 2022 5:55 pm

    SINHRONIZOVANA AKCIJA

    KURIR SAZNAJE! ŽESTOK EKONOMSKI NAPAD NA SRBIJU: Strane službe stoje iza dojava o bombama u tržnim centrima i na aerodromima!

    Posle učestalih lažnih dojava o bombi u avionima Er Srbije, koji neprekidno lete na relaciji Beograd-Moskva-Beograd, Srbiju su danas potresle i gotovo istovremene dojave o eksplozivnim napravama u tri najprometnija tržna centra u Beogradu i u jednom u Nišu. Iza ovih sinhronizovanih napada na Srbiju stoje strane službe, saznaje Kurir.

    Ovako simultano odrađene akcije zastrašivanja stanovništva Srbije bude opravdanu sumnju da je reč o nezapamćenom ekonomskom pritisku na Srbiju zbog globalne krize koju je izazvao rat u Ukrajini. Pošto je u pitanju isti metod koji strane službe već nedeljama unazad primenjuju u vazduhu i lažnim dojavama o bombama prizemljuju avione Er Srbije na relaciji Beograd-Moskva, novo uznemiravanje na zemlji shvata se kao pojačan pritisak na našu zemlju da se odrekne Rusije i uvede joj sankcije.

    Predsednik Aleksandar Vučić juče je otkrio da su lažne pretnje za avione Er Srbije dolazile iz Ukrajine i iz jedne zemlje Evropske unije. On je rekao da iza toga stoje strane službe.

    Bivši kontraobaveštajac Ljuban Karan kaže za Kurir da nema nikakve sumnje da su i današnje dojave u tržnim centrima rad stranih obaveštajnih službi.

    - Poznajemo njihov ručni rad, to su usvojene terorističke metode hibridnog rata koji se vodi protiv Srbije. Oni žele da prekinu veze, da nanesu ekonomsu štetu, ali i preteću pošalju poruku Srbiji da promeni politiku. Oni su očigledno procenili da su dojavama u avionima izazvali psihološki efekti, pa su krenuli i sa unutrašnjim dojavama. Strane službe se time služe, one serviraju traume, strah, uznemirenost i nesigurnost i tako kod ljudi izazovu nezadovoljstvo prema onima koji treba da ih štite - objašnjava Karan.

    On upozorava i da se ove dojave ne smeju ignorisati.

    - Samo je korak da dojava postane istinita. Nije im strano da pretnju sprovedu u delo, a za to se služe obično kriminalnim mrežama s kojima inače sarađuju - napominje Karan.

    Podsetimo, danas su u tri poznata veoma prometna tržna centra u Beogradu stigle dojave o podmetnutim bombama i posetioci su hitno evakuisani. Odmah potom jake policijske snage upucene su na sva tri mesta.

    Rec je o tržnim centrima Galerija i Rajićeva u centru Beograda i Merkator u Novom Beogradu. Gotovo u isto vreme isto se dogodilo i u TC Delta planet u centru Niša.

    Putin salje S9000, NATO u panici Vučićeva Srbija - Page 22 Big-do13

    Neky nas yeya telefonyyym Vučićeva Srbija - Page 22 Small-13


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Mon Apr 18, 2022 6:00 pm

    Vučićeva Srbija - Page 22 3579118792 Vučićeva Srbija - Page 22 3579118792 Vučićeva Srbija - Page 22 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    fikret selimbašić

    Posts : 9580
    Join date : 2020-06-19

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by fikret selimbašić Mon Apr 18, 2022 6:01 pm

    - Poznajemo njihov ručni rad,


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Mon Apr 18, 2022 6:01 pm

    Vučićeva Srbija - Page 22 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Mon Apr 18, 2022 6:04 pm

    Nama tako strane službe par puta odlagale pismeni iz matematike.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Vučićeva Srbija - Page 22 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 12, 2024 2:56 am