Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    24 sata Vučić

    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Janko Suvar Wed Feb 02, 2022 9:43 pm

    Црногорски портал „Борба” објавио је да јe пресретнута комуникација „кавачког клана” и обавештен МУП Србије да убице из Црне Горе и са КиМ планирају да беже преко Бугарске и Косова Александар ВучићФранцуска полиција доставила је МУП-у податке о припреми атентата на председника Србије Александра Вучића, који је организовао „кавачки клан”, објавио је јуче црногорски портал „Борба”. Убице су, према наводима у тексту, након завршеног посла, планирале да напусте Србију у два правца, преко Бугарске и преко територије Косова и Метохије. У операцију припреме атентата биле су умешане и особе из Црне Горе и са Косова и Метохије.

    Како сазнаје „Борба”, француска полиција је пресрела телефонску комуникацију између припадника злочиначке групе која је припремала ликвидацију Вучића.

    „У документацији која је прослеђена колегама у Србији наводи се да је група која је планирала одмазду на Вучића љута на првог човека Србије јер је кренуо у обрачун са организованим криминалом што је резултирало хапшењем њихових истакнутих чланова”, наводи портал.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Feb 03, 2022 12:00 am

    daj onaj Polipov tekst o sobi u kojoj je ergela leptira.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3191
    Join date : 2021-09-13

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Uncle Baby Billy Thu Feb 03, 2022 11:31 am

    Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa najboljim srpskim i svetskim teniserom Novakom Đokovićem u Beogradu. Poseta Đokovića Predsedništvu je, kako je rekao Vučić, izazvala ogromnu podršku medija, "nikad viđenu do sada", kako je rekao. Đoković je zahvalio Vučiću, državi Srbiji i svim građanima u zemlji i inostranstvu što su mu pružili podršku povodom događaja pred Australijan open u Melburnu, na kojem nije mogao da učestvuje jer nije vakcinisan. Medijima je poručio da će sa svojom verzijom događaja o tome šta se dešavalo u Australiji izaći u javnost za sedam do 10 dana.

    „Primio sam sve državnike sveta, od američkog predsednika do Putina, svih iz Evrope, ali nikada ovako nešto nisam video, ovoliku zainteresovanost, novinari stoje u 3,4 reda, nikada se to nije desilo, a 10 godina sam na različitim funcijama na vlasti. To govori kolika ste zvezda i šta predstavljate našem narodu“, kazao je Vučić na prijemu.

    Predsednik Srbije je zahvalio Đokoviću što pokazuje poštovanje prema svojoj Srbiji i što je proslavio Srbiju u svetu.

    „Postoji jedna stvar koja je neporeciva i za divljenje. Novak i ja smo se čuli prvog ili drugog jutra u Australiji, usput sam to rekao, pa sam ućutao – ajde Novače, vraćaj se nazad, šta ćeš tamo, a onda sam video koliko je čovek uporan, koliko je želeo da se na sportskom polju bori, da se izbori ne samo za sebe, već i za svoju zemlju, i da pokaže koliko je bolji“, kazao je Vučić.

    Vučić je najavio da će država dati još veći doprinos razvoju tenisa.

    "Spremni smo da pomognemo da organizujete što više turnira u našoj zemlji, imamo više mogućnosti nego ranije. Pa da za deset, dvadeset godina, nećemo imati Đokovića, ali da imamo neke nove klince da se bore za naš grb, trobojku", rekao je Vučić.


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4343
    Join date : 2016-09-29

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by nalog sa ženinog laptopa Thu Feb 03, 2022 12:58 pm

    jel ovo prva domaca licnost kojoj zvalavi ustasa persira?


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Erős Pista Thu Feb 03, 2022 1:02 pm

    Ne znam, ali dobro primećeno. Ni ja se ne sećam da je nekome odavde persirao, sa svima je na ti.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11139
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Летећи Полип Thu Feb 03, 2022 11:48 pm

    Secam se iz svojih komercijalistickih dana, kada sam prosetao kroz milion domacinstava. Sve i svako od javnih licnosti je mogao biti taknut, ali Djovak je bio nedodirljiv. I to univerzalno, kroz sve drustvene slojeve i politicka uverenja. Lik je narodna svetinja, i sa njim se nije zajebavati. Vucko to zna, a skenjao bi ga samo tako. To je takav tip licnosti. Nije tu samo bitna politicka pretnja, vec sama cinjenica sto je ovaj gotovo univerzalno voljen.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    avatar

    Posts : 7520
    Join date : 2017-03-14

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by MNE Fri Feb 04, 2022 12:17 am

    e pa sad će biti malo manje univerzalno
    Летећи Полип

    Posts : 11139
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Летећи Полип Fri Feb 04, 2022 12:24 am

    Ma, u ovakvim situacijama ce ljudi potegnuti onu dobru staru vadilicu kako Novak eto ne zna sta radi.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    plachkica

    Posts : 16206
    Join date : 2014-11-06

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by plachkica Fri Feb 04, 2022 12:49 am

    sve se zaboravlja posle još jednog trofeja, kao što smo zaboravili njegovo druženje sa tadićem, isto dva meseca pre izbora

    [size=40]Tadić i Đoković danas u četiri oka[/size]

    https://www.blic.rs/vesti/politika/tadic-i-djokovic-danas-u-cetiri-oka/ktbv3dw
    Јанош Винету

    Posts : 5236
    Join date : 2016-01-26

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Јанош Винету Fri Feb 04, 2022 1:22 am

    Неће више бити трофеја, то је крај Новакове каријере. 

    Оматориће за пар година и то ће бити то.
     Као што се догађа и са свим ислуженим спортистима, мораће да се навикне на то да више неће бити лове од тениса, и да се прешалта на пословне приходе, што ће значити да ће се више ослањати на оца и његове савете. 

    Гангула је морао од нечега да живи, отишао је у политику и добили смо једног сировог и доста примитивног човека који се показао као нижеразредни политичар, човек скромног образовања са дипломом купљеном дословно на ливади. И као такав успео је да се етаблира на Новом Београду, успевши упркос јаке конкуренције на локалу. Додворавао се најнижим људским поривима, слао је пензионере на излете и тиме освојио гласове. 

    Стрепим шта ћемо морати да гледамо када се и Новак укључи у ту причу. У Србији се прво добија "административни ресурс" тј. подршка корумпиране власти па се тек онда иде у велике пословне пројекте. Подршка власти је сине-ква-нон, Новак и његови то капирају врло добро. Тек нас чекају велика разочарења кад се буде размахао новцима уместо рекетом, на крају каријере.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    zvezda je zivot

    Posts : 7084
    Join date : 2014-11-07

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by zvezda je zivot Fri Feb 04, 2022 1:49 am

    dobro sve, samo ne znam sta ce ti gangulin pasus u tom postu. jedino sto spaja gangulu i djokovica je sto ih je narod voleo, sem toga gangula ima dodirnih tacaka s djokovicem kolko i ja. jedan se bavio amaterskim sportom a drugi zaradio stotine miliona. vaterpolisti idu direkt u politiku jer su jbga sirotinja, imaju samo slavu da unovce, profesionalni sportisti koji zarade vece pare ili rade van ociju javnosti ili van srbije.


    _____
    ova zemlja to je to
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Daï Djakman Faré Fri Feb 04, 2022 3:52 am

    ako nolo kao srpski folk hero reda velicine svetog save I karadjordja kojim slucajem za par godina stvarno bude usao u politiku brzina kojom ce on da bude apsorbovan, metaboliziran i sproveden u domacu drustveno-politicku kaljugu ce  da bude samo jos jedna pokazna vezba kolko su srbi bezbozan narod, a srbija nihilisticka sredina u kojoj je blato fiks ideja, self-fulfiling prophecy i ishodiste svakog ljudskog poduhvata, kao sinegdoha naturalisticko-govnistickog svetonazora I njegova nemetafizika.

    mislim ja sam uvek za to, taj film uvek moze da se gleda ponovo.
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Erős Pista Fri Feb 04, 2022 5:44 am

    24 sata Vučić - Page 23 3579118792

    Boro Corbo da pravi saundtrek!



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Guest Fri Feb 04, 2022 9:08 am

    Nolo je voljen dok osvaja trofeje. To je jedina supstanca njegove slave. Bez trofeja, on je usiljeno duhovit, dosadan, tih lik koga žena tera da jede travu. Dobro se sećam perioda pre sadašnje dominacije, kada je govorio da ne živi za pobede, da ima drugačije prioritete...Čaršijska kamenčuga se tada munjevito obrela na dlanu, a zamalo i da poleti. Nole nije, štajaznam, Arsenal, da se voli u dobru i zlu, u Nola nisu upisane aspiracije i čežnje neumivenih urbanih masa, on je totem dela društva u kome se igra samo na pobedu, Nole je ona velika trafika na uglu sa četiri frižidera napolju, Nole je predstavništvo nemačke firme, Nole je dve vezane smene na Zanzibaru. Nakon kraja profesionalne karijere he will always walk alone.
    ficfiric

    Posts : 34316
    Join date : 2012-02-10

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by ficfiric Fri Feb 04, 2022 9:23 am

    U karijeri je imao samo jednu krizu i odmah je bio tovaren. Najvise je mazan govnima upravo od onih koji se najvise kunu u njega. Proglasen je sektasem, itd. Sprdali su se sa njegovom ishranom, napusavali ga zato sto ne nosi krst oko vrata... Cak je i onaj pajac koji je popunjavao mesto selektora davis cup reprezentacije poceo da mu kenja u vezi cevapa.

    U trenutku kada sam napuštao reprezentaciju ušli smo u jedan konflikt za koji ja i dalje kažem da sam u pravu,“ istakao je Obradović.

    "Novak nikako nije smeo ono da izjavi pred novinarom, postavio je glupo pitanje u glupom trenutku: 'Nole ovde je roštilj sve živo, Niš, levo, desno..." Novak mu odgovara da ne jede meso, ne jede ćepave... Čoveče, Srbija tradicionalno živi na ćevapima, dolaze milioni turista da probaju te ćevape, što ti to pričaš, iz kog razloga? Mi nismo vegani, ne postoji, mi imamo naš srpski pravoslavni post, ali za Božić jedemo prase. Ne jedemo brokoli. Da ne pričam sa čije privatne strane Novaka je to uplilo kod njega", iskren je Obradović za "Sport klub".


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Guest Fri Feb 04, 2022 9:28 am

    Da da. Promrmljaju "uništila ga je žena" i odu dalje, dobro se sećam toga. Nikakva lojalnost, ništa. He has one job, da proizvodi pobede.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by kondo Fri Feb 04, 2022 10:22 am

    dobro, to je kamen temeljac mita o velikim srbima. tamo draga mašin onde mira marković ovde jelena đoković.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Јанош Винету

    Posts : 5236
    Join date : 2016-01-26

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Јанош Винету Fri Feb 04, 2022 10:43 am

    Daï Djakman Faré wrote:ako nolo kao srpski folk hero reda velicine svetog save I karadjordja kojim slucajem za par godina stvarno bude usao u politiku brzina kojom ce on da bude apsorbovan, metaboliziran i sproveden u domacu drustveno-politicku kaljugu ce  da bude samo jos jedna pokazna vezba kolko su srbi bezbozan narod, a srbija nihilisticka sredina u kojoj je blato fiks ideja, self-fulfiling prophecy i ishodiste svakog ljudskog poduhvata, kao sinegdoha naturalisticko-govnistickog svetonazora I njegova nemetafizika.

    mislim ja sam uvek za to, taj film uvek moze da se gleda ponovo.

    Cousin Billy wrote:Nolo je voljen dok osvaja trofeje. To je jedina supstanca njegove slave. Bez trofeja, on je usiljeno duhovit, dosadan, tih lik koga žena tera da jede travu. Dobro se sećam perioda pre sadašnje dominacije, kada je govorio da ne živi za pobede, da ima drugačije prioritete...Čaršijska kamenčuga se tada munjevito obrela na dlanu, a zamalo i da poleti. Nole nije, štajaznam, Arsenal, da se voli u dobru i zlu, u Nola nisu upisane aspiracije i čežnje neumivenih urbanih masa, on je totem dela društva u kome se igra samo na pobedu, Nole je ona velika trafika na uglu sa četiri frižidera napolju, Nole je predstavništvo nemačke firme, Nole je dve vezane smene na Zanzibaru. Nakon kraja profesionalne karijere he will always walk alone.

    +1 

    То сам и ја хтео да кажем. Добар је док осваја трофеје. Оне секунде кад буде престао да осваја исте, усхићење маса ће спласнути и њихова пажња ће се пребацити на неке друге забаве. Пашће у заборав. То је најбоље чему има да се нада. 
    Ако ствари не пођу како треба, ако не одигра исправно, таблоиди ће га самлети.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Mr.Pink Fri Feb 04, 2022 10:44 am

    nole je slobo do 93


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Erős Pista Fri Feb 04, 2022 10:57 am

    Cousin Billy wrote:Nolo je voljen dok osvaja trofeje. To je jedina supstanca njegove slave. Bez trofeja, on je usiljeno duhovit, dosadan, tih lik koga žena tera da jede travu. Dobro se sećam perioda pre sadašnje dominacije, kada je govorio da ne živi za pobede, da ima drugačije prioritete...Čaršijska kamenčuga se tada munjevito obrela na dlanu, a zamalo i da poleti. Nole nije, štajaznam, Arsenal, da se voli u dobru i zlu, u Nola nisu upisane aspiracije i čežnje neumivenih urbanih masa, on je totem dela društva u kome se igra samo na pobedu, Nole je ona velika trafika na uglu sa četiri frižidera napolju, Nole je predstavništvo nemačke firme, Nole je dve vezane smene na Zanzibaru. Nakon kraja profesionalne karijere he will always walk alone.

    Bravo, to sam i ja primetio, ali nisam umeo da artikulisem. Da, on je olicenje kulta uspeha.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50255
    Join date : 2017-11-16

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Feb 04, 2022 10:59 am

    On je (nadri) lek za kolektivne frustracije i to funkcionise samo dok pobedjuje, da.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by kondo Fri Feb 04, 2022 10:59 am

    nema interesovanja tabloida dok to ne aminuje vučić vlast. dosad su već mogli da imaju kosmički tiraž da su se oni bavili ispravnošću PCR testa.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50255
    Join date : 2017-11-16

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Feb 04, 2022 11:00 am

    Ah, pa nije jos jasno da li ce nastaviti da pobedjuje, jer ako slucajno da - to bi bilo samoubistvo za onog ko ga napada
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Mr.Pink Fri Feb 04, 2022 11:01 am

    pa zar nije poenta da uzmes pare i da forever walk alone daleko od sviju ? 

    ne bih se ja brinuo za Noloa i njegovu starost


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Erős Pista Fri Feb 04, 2022 11:08 am

    Mór Thököly wrote:On je (nadri) lek za kolektivne frustracije i to funkcionise samo dok pobedjuje, da.

    Jeste, ali pogodio je Bili cini mi se i ovaj klasni momenat. Da ga obozava pre svega deo drustva koji deli ideologiju uspeha. Reprezentacija se voli i kad gubi, jer jbg, to smo mi, takvi smo mi. A ovde dtvarno ima opsesije pobedom kao takvom.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    24 sata Vučić - Page 23 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 2:11 am