Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Virus

    Erős Pista

    Posts : 81372
    Join date : 2012-06-10

    Virus Empty Virus

    Post by Erős Pista Thu Nov 12, 2020 11:16 am

    Sta za postedu?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81372
    Join date : 2012-06-10

    Virus Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Thu Nov 12, 2020 11:17 am

    A evo, sad sam cuo Virus 1143415371

    (Gledam sa zakasnjenjem)


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ♏

    Posts : 4531
    Join date : 2016-06-09

    Virus Empty Re: Virus

    Post by ♏ Thu Nov 12, 2020 11:18 am

    Ovo sa malim i velikim odmorom kao Šuvar kad navali na Arsenijevića haha, praštajte na asocijaciji.
    Erős Pista

    Posts : 81372
    Join date : 2012-06-10

    Virus Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Thu Nov 12, 2020 11:20 am

    Liberalni mediji, pa liberalni mediji, zalego je za Trampa 100%. Zasto jbt?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Virus Empty Re: Virus

    Post by Guest Thu Nov 12, 2020 11:23 am

    Erős Pista wrote:Liberalni mediji, pa liberalni mediji, zalego je za Trampa 100%. Zasto jbt?
    Mi taj svet previše gledamo iz naše prizme. To su bolidi, koje savetuju bolidi. Njima je Lazanski ambasador u Moskvi.
    I moguće je da ti bolidi zaista misle da postoji ogromna šansa da Tramp u zaustavnom vremenu zadrži mandat.
    Erős Pista

    Posts : 81372
    Join date : 2012-06-10

    Virus Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Thu Nov 12, 2020 11:28 am

    Moguce, a mozda je samo predstava za domace desnicare, ali opet mi je blesavo. Jel on stvarno misli da su ovo stvari koje se ne beleze gde treba? Vec startuje iz minusa u odnosu sa novom administracijom i sad ovo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Virus Empty Re: Virus

    Post by Guest Thu Nov 12, 2020 11:32 am

    Uvek kad me pitaju "Kirko, reci nam, kako je moguće da naša vlast ovako postupa?" (tj. ne pitaju me nikad), ja kažem - to su naslednici ekipe koja nas je dovela do rata sa NATO paktom. Njihova nesposobnost da procene okolnosti apsolutno nema granica.

    Imam i jednu fringe teoriju i molim da se ne smejete previše nego samo malo da razmislite, imajući u vidu prezimena kao što su Grujičić i Nestorović i položaj tih ljudi u SRN ekosistemu: moguće je da je ova vlast operisala sa pretpostavkom da će korona nestati 3. novembra.
    Erős Pista

    Posts : 81372
    Join date : 2012-06-10

    Virus Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Thu Nov 12, 2020 11:34 am

    Virus 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    Virus Empty Re: Virus

    Post by ficfiric Thu Nov 12, 2020 11:35 am

    Ne gledam, ne znam o cemu prica ali to oko Trampa je sigurno za domacu publiku. Zabole amerikance sta trabunja ova budala, on im je vec pokazao da je spreman da uradi bilo sta sto traze od njega. Speman je ida potpise najludji papir za najmanji car, spreman je i na licna ponizenja - bas na sve. A to sta trabunja - pas laje, vetar nosi


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    Virus Empty Re: Virus

    Post by ficfiric Thu Nov 12, 2020 11:37 am

    Kirko Skaddeng wrote:Imam i jednu fringe teoriju i molim da se ne smejete previše nego samo malo da razmislite, imajući u vidu prezimena kao što su Grujičić i Nestorović i položaj tih ljudi u SRN ekosistemu: moguće je da je ova vlast operisala sa pretpostavkom da će korona nestati 3. novembra.

    Ja verujem u to da su oni verovali u to Virus 1844795956

    Imali smo pre par dana i onaj Ksenijijn tvit o gasenju korone. Ona mu je ipak zena, sigurno je da i danas slicno razmisljaju


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 7476
    Join date : 2017-03-14

    Virus Empty Re: Virus

    Post by MNE Thu Nov 12, 2020 11:39 am

    Erős Pista wrote:Moguce, a mozda je samo predstava za domace desnicare, ali opet mi je blesavo. Jel on stvarno misli da su ovo stvari koje se ne beleze gde treba? Vec startuje iz minusa u odnosu sa novom administracijom i sad ovo.
    pa tako je startovao i sa prošlom
    Erős Pista

    Posts : 81372
    Join date : 2012-06-10

    Virus Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Thu Nov 12, 2020 11:42 am

    Istina, ali sa njom je bar bilo moguce zakrpiti stvari burazerskim art of the deal varijantama, sad ce to malo teze ici.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49958
    Join date : 2017-11-16

    Virus Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Nov 12, 2020 12:36 pm

    ficfiric wrote:Ne gledam, ne znam o cemu prica ali to oko Trampa je sigurno za domacu publiku. Zabole amerikance sta trabunja ova budala, on im je vec pokazao da je spreman da uradi bilo sta sto traze od njega. Speman je ida potpise najludji papir za najmanji car, spreman je i na licna ponizenja - bas na sve. A to sta trabunja - pas laje, vetar nosi

    Blizu sam ovome
    Летећи Полип

    Posts : 11088
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Virus Empty Re: Virus

    Post by Летећи Полип Thu Nov 12, 2020 12:40 pm

    Ja bih rekao da je u pitanju zbir činjenice da je Tramp predsednik još par meseci, i toga što je vrlo verovatno načuo da ekipa koja dolazi neće imati puno razumevanja za njega. Rekao bih da je ovo iskreno istresanje, dok još može. Posle mora i ovima da ljubi bulju.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49958
    Join date : 2017-11-16

    Virus Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Nov 12, 2020 12:41 pm

    Inace, imam jednu tezu - ova administracija, Bajdenova, ce prvo da sklanja Dodika, pa ce tek onda "na Kosovo". Kosovo ce, a znam da i Buffalo isto misli, isprva ostaviti EU (jer se sustinski slazu sa njom). A da ce se baviti Balkanom, to je vec izvesno. Nova srpska neutralnost ce biti na znatno direktnijim mukama (sto ne znaci da Trumpovi nisu radili protiv nje, ali drugacije...ja bih rekao mozda i pametnije,ali sta je tu je)
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Virus Empty Re: Virus

    Post by kondo Thu Nov 12, 2020 12:52 pm

    Nista od toga u prvoj polovina mandata, doci cemo na red otprilike u isto vreme kao i kod Tranpa, pred kraj. I kod ovih ako od toga bude bilo neke vece koristi...


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49958
    Join date : 2017-11-16

    Virus Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Nov 12, 2020 12:56 pm

    Mmm, ne,bice to mnogo brze od dve godine

    [size=35] [/size]
    Anonymous
    Guest

    Virus Empty Re: Virus

    Post by Guest Thu Nov 12, 2020 1:11 pm

    Ovo je nešto novo, nema lupetanja posle Kriznog štaba već se izjava o odlukama konsoliduje u Vladi i objavljuje naknadno. Mislim da će udariti po ugostiteljima.
    Anonymous
    Guest

    Virus Empty Re: Virus

    Post by Guest Thu Nov 12, 2020 1:14 pm

    Mór Thököly wrote:Mmm, ne,bice to mnogo brze od dve godine

    [size=35] [/size]



    nema više stočnih lizalica, fine silaže, briketirane soli, repinih rezanaca, sušene lucerke i pogača od uljane repice - nego verige i palije, pa nanovo - udri, bespoštedno - udri, jače - udri! sve dok bandoglavi papkari ne povuku kola kuda valja, a ne u ambis pun leševa rusa pomrlih od krokodila, votke i aidsa.
    Anonymous
    Guest

    Virus Empty Re: Virus

    Post by Guest Thu Nov 12, 2020 1:32 pm

    ahhahahaha



    Epidemiolog Predrag Kon rekao je da je na sednici Kriznog štaba razmatrano ono što je neophodno.

    "Da se definišu izolacija, karantin, prevoz kao i lična razna ograničenja koja se moraju poštovati. Definisane su nadležnosti inspekcije, a to je suština izmena koje ssu dosta lakše i omogućuju svima da rade svoj posao", rekao je Kon za Kurir tv.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Virus Empty Re: Virus

    Post by Sotir Thu Nov 12, 2020 1:35 pm

    Који ће им сад к изолација кад више и не прате контакте. Плус што би се тек распала економија кад би ставио 15 сома људи кући у изолацију.
    Anonymous
    Guest

    Virus Empty Re: Virus

    Post by Guest Thu Nov 12, 2020 1:37 pm

    Zabavna je misao da ćemo Aranđelovdan dočekati na vrhuncu talasa, bez ikakvih zaštitnih mera.
    rumbeando

    Posts : 13589
    Join date : 2016-02-01

    Virus Empty Re: Virus

    Post by rumbeando Thu Nov 12, 2020 1:40 pm

    Dosad naručene količine vakcina i poznate cene iz nemačkog Handelsblata. Oksfordska ispada ubedljivo najjeftinija.

    Virus UiBjMtn

    https://www.handelsblatt.com/politik/international/corona-pandemie-eu-wird-sich-erste-wichtige-impfdosen-sichern-vertrag-ueber-biontech-impfstoff-fertig-ausgehandelt-/26608846.html?ticket=ST-10005694-nUKirfAqMIwxNKdOo9HT-ap4


    Last edited by rumbeando on Thu Nov 12, 2020 1:41 pm; edited 1 time in total
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Virus Empty Re: Virus

    Post by kondo Thu Nov 12, 2020 1:40 pm

    ješćeš slavsku kovid sarmu kirče


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Virus Empty Re: Virus

    Post by Guest Thu Nov 12, 2020 1:50 pm

    DRAGAN Marković Palma saopštio je danas u Narodnoj Skupštini da su dvojica poslanika njegove poslaničke grupe "Jedinstvena Srbija" zaražena korona virusom.
    Kako se saznaje, sedeli su u Skupštini prethodnih dana, zajedno sa ostalim poslanicima.

    Virus Empty Re: Virus

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus

      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 7:14 pm