Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Virus

    ficfiric

    Posts : 34320
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by ficfiric Fri Oct 30, 2020 11:28 pm

    Sotir wrote:Од последица, прележао је.

    bemty wrote:kaze se upokojio se Virus - Page 22 3402243210

    Ok, evo ispravicu se: Prestavio se gospodu od posledica korone


    _____


    Uprava napolje!

    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Janko Suvar Fri Oct 30, 2020 11:33 pm

    boomer crook wrote:pomesala je pokojnog rista i pokojnog gavrilovica. mislim cisto ako se spremas na neko valjanje s penom na ustima dok vices autosovinizam i libtard.

    i meni se ucinilo da je pomesala, zato pitam.

    Amfilohijeve homofobne izjave su mnogo gore od toga, posto nije uopste tako smesno formulisano, nego mnogo mracniijim slikama: "sece se i u oganj baca, smrad sodomski, smrt i nistavilo" i tako.


    boomer crook

    Posts : 36999
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Fri Oct 30, 2020 11:35 pm

    dobro sorry mislio sam da ces sada pasti u neko ludilo. eto.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    ficfiric

    Posts : 34320
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by ficfiric Fri Oct 30, 2020 11:37 pm

    Kad se vec podsecamo Ristovih mudrih misli

    Amfilohije: Poplave su opomena zbog Končite Vurst, to je "dokaz da nas Bog još voli"

    Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije doveo je u vezu pobedu Končite Vurst na Evroviziji sa nevermenom koje je zadesilo Srbiju i BiH.

    Amfilohije je rekao da se Končita Vurst "afirmiše kao Isus" i da su poplave koje su pogodile zemlju zapravo "znak da nas Gospod voli" i da nas iskušava kako bismo se "vratili na pravi put", rekao je on za "Novu TV".

    fun fact da Srbija i Bosna te godine nisu ucestvovale na evroviziji


    _____


    Uprava napolje!

    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Janko Suvar Fri Oct 30, 2020 11:42 pm

    boomer crook wrote:dobro sorry mislio sam da ces sada pasti u neko ludilo. eto.


    sve ok, al mislim da sam do sad pokazao da sam dugicast koliko se moze biti.
    kapetanm

    Posts : 5805
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by kapetanm Fri Oct 30, 2020 11:43 pm

    Tačno sm očekivao eksploziju humora na Burundiju povodom ovog
    boomer crook

    Posts : 36999
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Fri Oct 30, 2020 11:44 pm

    Janko Suvar wrote:
    boomer crook wrote:dobro sorry mislio sam da ces sada pasti u neko ludilo. eto.


    sve ok, al mislim da sam do sad pokazao da sam dugicast koliko se moze biti.

    ks, ks...

    Virus - Page 22 52390056_401


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    bemty

    Posts : 3797
    Join date : 2014-11-12

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by bemty Sat Oct 31, 2020 12:43 am

    ju ju ju tacno, pomesala sam ih. a na brzinu sam radi provere ubacila maestralni organ tamo gde se ubacuje (gugl) i prvi link bio na naslov 'preminuo pop kome je penis bio maestralni organ' i tako sam potvrdila svoju pogresnu hipotezu.


    _____
    Warning: may contain irony.
    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Janko Suvar Sat Oct 31, 2020 12:55 am

    bemty wrote:ju ju ju tacno, pomesala sam ih. a na brzinu sam radi provere ubacila maestralni organ tamo gde se ubacuje (gugl) i prvi link bio na naslov 'preminuo pop kome je penis bio maestralni organ' i tako sam potvrdila svoju pogresnu hipotezu.


    Virus - Page 22 3579118792 Virus - Page 22 3579118792 Virus - Page 22 3579118792
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Guest Sat Oct 31, 2020 10:43 am

    Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić rekla je da je tek juče u Službenom glasniku objavljena Odluka Vlade Srbije o obrazovanju Kriznog štaba za suzbijanje kovida, što ukazuje da su svi članovi tog tela mesecima lažno predstavljali.
    ...

    "Premijerka Brnabić, ministar Lončar, lekari Kisić Tepavčević, Kon i drugi, otišli su i korak dalje pokušavajući pre nekoliko dana da se opravdaju objasnivši da postoji nekakav zaključak od 13.marta o formiranju Kriznog štaba, iako on nikada nije objavljen na sajtu Vlade, u službenim aktima ni toliko, a navodni primerak tog zaključka objavljen je tek pre nekoliko dana u tabloidima i to sa oznakom 'privatna arhiva'", dodala je Tepić.

    Ona je ocenila i da je naknadno proizvedeni zaključak Vlade "čisto izigravanje zakona", s obzirom da je jedini nadležni za epidemiju Zakon o zaštiti stanovništva od zaraznih bolesti i komisija u skladu sa tim zakonom, a ne "izmišljeni i nezakonitim zaključci".

    "Svoje nesnalaženje u prikrivanju ovog skandala nisu ipak mogli da sakriju, te nakon višednevne propagande da objasne kako je 'Zaključak o osnivanju Kriznog štaba' pravo rešenje i da nema potrebe da se igde objavljuje, samo par dana kasnije, u petak 30. oktobra, ipak ceo poduhvat preokreću i sada objavljuju u Službenom glasniku prvi put Odluku o obrazovanju Kriznog štaba", smatra Tepić.
    kapetanm

    Posts : 5805
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by kapetanm Sat Oct 31, 2020 11:13 am

    Uopste ne postoji obaveza objavljivanja svih zakljucaka vlade u Glasniku. Moze, a ne mora
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by kondo Sat Oct 31, 2020 11:41 am

    ajde ajde, ovo je isuviše važna stvar da bude "možda bidne alnemora". KŠ se masivno usrao u život (i smrt) mnogima.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kapetanm

    Posts : 5805
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by kapetanm Sat Oct 31, 2020 12:11 pm

    Ja svojevremeno nasao to ali na sajtu Vlade. Tami i sad stoji neka info sa blizim podacima
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Guest Sat Oct 31, 2020 12:28 pm

    Voli Marinika da pali ljude tako što napravi neku konstrukciju iz  malog mozga. Laicima ona deluje stravično dobro obavešteno, što kažu na PPP "neko ozbiljan je hrani podacima", a najčešće su u pitanju poluistine koje se mogu demantovati za pola sata. Ali TaKo mOrA, što kažu oni koji ne primećuju da je akumulirani zbir TakO MoRa opozicionih budalaština doveo do toga da imamo jednopartijski parlament.
    Erős Pista

    Posts : 81538
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Sat Oct 31, 2020 12:35 pm

    Istina, oko parstvari sebas nalupala. Oko nekih drugih je opet pokazala da ima neke insajderske informacije koje su se pokazale tacnim..

    Hoce reci da nju (tj SSP) neko zaista i hrani podacina, ali da oni ne prave nikakvu selekciju i bacaju sve sto im dodje pod ruku.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kapetanm

    Posts : 5805
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by kapetanm Sat Oct 31, 2020 12:38 pm

    https://www.srbija.gov.rs/dokument/479994/pravni-osnov-za-donosenje-zakljucka-o-obrazovanju-kriznog-staba-za-suzbijanje-zarazne-bolesti-covid-19.php


    Interesantno je da doktorka Darija™ i imunolog Janković spadaju u tek treći ešelon kriznog štaba, a da se neki nikad nisu videli npr invizibl gradonačelnik Beograda


    Last edited by kapetanm on Sat Oct 31, 2020 12:47 pm; edited 1 time in total
    disident

    Posts : 15087
    Join date : 2016-03-28

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by disident Sat Oct 31, 2020 12:38 pm

    Erős Pista wrote:Istina, oko parstvari sebas nalupala. Oko nekih drugih je opet pokazala da ima neke insajderske informacije koje su se pokazale tacnim..

    Hoce reci da nju (tj SSP) neko zaista i hrani podacina, ali da oni ne prave nikakvu selekciju i bacaju sve sto im dodje pod ruku.
    Ko Tabloid,samo za pristojnity


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    avatar

    Posts : 18452
    Join date : 2014-12-12

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by beatakeshi Sat Oct 31, 2020 12:43 pm

    kapetanm wrote:https://www.srbija.gov.rs/dokument/479994/pravni-osnov-za-donosenje-zakljucka-o-obrazovanju-kriznog-staba-za-suzbijanje-zarazne-bolesti-covid-19.php
    Štonokažu, gde je pečat?
    avatar

    Posts : 18452
    Join date : 2014-12-12

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by beatakeshi Sat Oct 31, 2020 12:46 pm

    disident wrote:
    Erős Pista wrote:Istina, oko parstvari sebas nalupala. Oko nekih drugih je opet pokazala da ima neke insajderske informacije koje su se pokazale tacnim..

    Hoce reci da nju (tj SSP) neko zaista i hrani podacina, ali da oni ne prave nikakvu selekciju i bacaju sve sto im dodje pod ruku.
    Ko Tabloid,samo za pristojnity
    Pukovnikovica.
    kapetanm

    Posts : 5805
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by kapetanm Sat Oct 31, 2020 12:54 pm

    U vezi s njom, ljudi u Srbiji su tužni i uplašeni. Malo im treba da se popale i naprave sebi nekog heroja.
    U ovoj krizi behu onaj lekar (da li iz Niša) što se kurčio na jutjubu, pa onaj pop iz Nemačke zbog par intervjua, eto sad Marinika koja kombinuje prave informacije i neznanje, i za svakog sam čitao -e nju/njega za precednika. RAnije je bilo za zarozanog i Jankovića, itd
    Erős Pista

    Posts : 81538
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Sat Oct 31, 2020 1:04 pm

    disident wrote:
    Erős Pista wrote:Istina, oko parstvari sebas nalupala. Oko nekih drugih je opet pokazala da ima neke insajderske informacije koje su se pokazale tacnim..

    Hoce reci da nju (tj SSP) neko zaista i hrani podacina, ali da oni ne prave nikakvu selekciju i bacaju sve sto im dodje pod ruku.
    Ko Tabloid,samo za pristojnity

    Virus - Page 22 3579118792

    Da.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40227
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by паће Sat Oct 31, 2020 1:06 pm

    Сламке за хватање.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    bradilko

    Posts : 1107
    Join date : 2012-02-12

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by bradilko Sat Oct 31, 2020 3:06 pm

    izvinjavam se ako ulecem ali me interesuje gde mogu najjeftinije da prodjem za elisa test u bgdu? treba mi da se vrnem u fatherland.
    neki kriminalci u njegosevoj naplacuju 3000 dinara. nasao neke za dve.
    mogu li kao privatno lice da odem u zavod za zdravstvo? ovo podrazumeva da se ne cekaju redovi
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50273
    Join date : 2017-11-16

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Oct 31, 2020 3:44 pm

    1800+ danas

    Sta kaze Tiodorovic ako bude 2500?
    kapetanm

    Posts : 5805
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by kapetanm Sat Oct 31, 2020 4:12 pm

    sad već znam obolele. samo iz jedne porodice troje

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus

      Current date/time is Mon May 20, 2024 8:54 pm