Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Virus

    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Janko Suvar Fri Oct 30, 2020 3:07 pm

    :smaji koji sleze ramenima:
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Guest Fri Oct 30, 2020 3:07 pm

    1500 je rekao zato što je mislio da ga nećemo dobaciti. Virus - Page 21 432490315
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Guest Fri Oct 30, 2020 3:09 pm

    neće biti zatvaranja, to ne mogu da priušte

    kom obojci kom opanci
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Guest Fri Oct 30, 2020 3:15 pm

    Јанош Винету wrote:Ја се не бих сложио за Карабурму. То је крај града који је запуштен и разваљен сам од себе. То је била празна и запуштена парцела обрасла шибљем и неким страћарама са азбестним крововима.

    Изградња тржног центра је поравнала и уредила ту бившу индустријску парцелу.

    Тамо није постојала никаква битна инфраструктура, све је морало да буде изграђено од нуле, једино су прикључене струја, вода и канализација. То није значајно оптерећење за ништа, паркинг места су изграђена у склопу парцеле. Није побијено милион шипова и талпи само да би се стабилизовало тло, за разлику од Београда на Води.

    Samo da malo dopunim, sećanja radi: tu je bila fabrika Sport, čija je zgrada porušena radi građenja Big Fashion centra. Živeo sam 300 metara odatle, a u fabrici Sport sam kao klinac pomagao jednoj rođaki oko uređenja zelenih površina - ona je radila preko omladinske, a ja čeprkao s njom jer mi je bilo zanimljivo. Tada su fabrike imale uređene parkiće, travnjake i cveće, poput kasarni. Pored Sporta bila je Minel kotlogradnja, takođe srušena, a mislim da su radnici Minela dobijali stanove u obližnjoj Uralskoj ulici.

    Istina je da je ta industrijska zona zapuštena i razvaljena, ali se, kao ni, držim, radnici tih fabrika, ne bih složio da se to desilo samo od sebe.
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Margit Savović Fri Oct 30, 2020 3:17 pm

    Kirko Skaddeng wrote:26.10.


    Član vladinog Kriznog štaba za subijanje epidemije korona virusa, epidemiolog Branislav Tiodorović ocenio je da o uvođenju „najoštrijih“ mera treba razmišljati ukoliko broj novoinficiranih na dnevnom nivou dođe do 1.500.

    30.10. 


    U poslednja 24 sata u Srbiji je na korona virus testirano 11.004 osoba, pozitivno je 1.545, dok je nažalost preminulo pet osoba.



    "Ne očekujem neke posebno rigorozne mere, jer ne mislim da nam je ikakvo zatvaranje neophodno u pravom smislu te reči", rekao je dr Tiodorović.
    Virus - Page 21 286371741  Kako zivimo, za pricu.
    паће

    Posts : 40147
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by паће Fri Oct 30, 2020 3:36 pm

    Па не, мислио је на "1500 од уобичајених 7000", сад кад тестираш 11000 наравно да ће да буде више. Више тестираш више нађеш.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Margit Savović Fri Oct 30, 2020 3:38 pm

    Ali bukvalno brod ludaka.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Janko Suvar Fri Oct 30, 2020 4:02 pm

    Kisic Tepavcevic wrote:“Svi treba da budemo ponosni što je otvoren ovako veliki tržni centar.”
    bradilko

    Posts : 1107
    Join date : 2012-02-12

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by bradilko Fri Oct 30, 2020 4:05 pm

    usao sam u trolu kod maratonca i iznenadio se koliko ljudi ne nose maske a nema ni distance.
    isto po prodavnicama nema 2 m razmaka medj ljude . bas sam se razocarao i usro ko letos.
    aa moze da se pusi u kafanama. jebo im mater glupavu.
    паће

    Posts : 40147
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by паће Fri Oct 30, 2020 4:21 pm

    С ти некад чуо вируса да серенда како је преживео у задимљеној кафани?

    Нећеш ни чути.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    ficfiric

    Posts : 34233
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by ficfiric Fri Oct 30, 2020 4:48 pm

    Kisić Tepavčević o otvaranju tržnog centra "Galerija": Treba da budemo ponosni

    http://rs.n1info.com/Vesti/a666668/Kisic-Tepavcevic-o-trznom-centru-Galerija-Trebamo-da-budemo-ponosni.html

    Članica Kriznog štaba Darija Kisić Tepavčević izjavila je na konferenciji za novinare da "treba da budemo ponosni na otvaranje tržnog centra "Galerija". Ona je na pitanje N1 zašto se tržni centri otvaraju dok je dnevni broj novozaraženih 1.500, dok su se u prošlosti sa 300 novoobolelih zatvarali, odgovorila da postoje jasne procedure u ponašanju prilikom poseta takvim mestima, kao i da se "ne preporučuje često odlaženje".

    Podsetimo, današnjem otvaranju tržnog centra prisustvovali su predsednik Srbije Aleksandar Vučić, premijerka Ana Brnabić, ministar finansija Siniša Mali, kao i predsednik kompanije "Igl hils" Mohamed Alabar.

    "Svi treba da budemo ponosni na činjenicu da je otvoren jedan veliki i lep tržni centar i da u ova teška vremena kada je ekonomija u potpunom sunovratu, da smo mi u poziciji da ovako nešto postignemo. Postoje jasne procedure kako da se ponašamo kada odlazimo na takva mesta i prostore, i sigurna sam da je svima najvažnije da ostanemo zdravi i da sprečimo da prenesemo infekciju na one koje najviše volimo", navela je Kisić Tepavčević.

    "Ne preporučuje se da idemo često, ne preporučuje se pogotovo u ovo vreme. Preporučuje se da se smanji broj odlazaka na onoliko koliko nam je neophodnoda bi obavljali svoje životne aktivnosti što normalnije. Postoje jasne procedure kako treba da se ponašamo kada odlazimo na takva mesta i takve prostore", rekla je ona.

    Direktor vojne bolnice "Karaburma" Ivo Udovičić je ocenio da ukoliko se poštuju mere zaštite, građani mogu slobodno da posećuju tržne centre.

    "Što se tiče tržnog centra, možda bi od mene očekivali da sam možda pobornik nekih zaključavanja ili tako nešto, ali nisam. Ja sam bio za to da se poštuju osnovno mere, idite slobodno u tržni centar ali nosite masku, nosite alkohol i držite distancu. Privreda mora da radi, mi moramo da dobijemo plate od nečega ali možemo da poštujemo mere. Problem su ljudi koji ih ne poštuju, a tu država može puno da uradi", istakao je Udovičić.


    A u vreme bivse vlasti, penzionere su pustali u soping jednom nedeljno u cetiri ujutru i to na stotinak zarazenih dnevno


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81489
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Fri Oct 30, 2020 4:51 pm

    Virus - Page 21 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Guest Fri Oct 30, 2020 5:09 pm

    Idite slobodno u tržni centar ali ostanite kod kuće.

    Član Kriznog štaba za borbu protiv kovida-19, epidemiolog dr Predrag Kon apelovao je danas na Beograđane da tokom vikenda ostanu kod kuće.

    On je na svom Fejsbuk profilu uputio poziv stanovnicima glavnog grada da izbegavaju mesta na kojima mogu da se zaraze.
    "Beograđani... ne idite u mesta zaražavanja! Ostanite kod kuće preko vikenda" napisao je Kon.
    No Country

    Posts : 11118
    Join date : 2015-05-16

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by No Country Fri Oct 30, 2020 5:55 pm

    Гумени кризни члан. Је ли Кисићка и даље члан?

    Све ми је симпатичнији овај вирус (од синоћ поготово), изгледа као дизајниран да разјебе светски капитализам, или макар његове најогавније појаве: шопинг молове, крузере, туризам уопште.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Guest Fri Oct 30, 2020 7:22 pm

    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Sotir Fri Oct 30, 2020 7:39 pm

    Ако је ико сумњао да је ДКТ квалификована за посао СНС министра.
    (као да квалификације са бројањем оболелих нису били довољно добар показатељ).
    avatar

    Posts : 18427
    Join date : 2014-12-12

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by beatakeshi Fri Oct 30, 2020 8:05 pm

    Kvalifikovala se još sa onim "lapsusom" oko početka epidemije.
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by kapetanm Fri Oct 30, 2020 8:30 pm

    Naš preds neće dozvoliti zatvaranje ni kad bude 10 tisuća sve da bi dokazao da treba ići na otvaranje tržnih centara. Njegov unutrašnji sklop je takav da, kao dete, mora da protera svoje makar svi okolo padali mrtvi
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50137
    Join date : 2017-11-16

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Oct 30, 2020 8:42 pm

    Ferenc Puskás wrote:Prije 2 tjedna ministar Prymula objavio da su naredna 2 tjedna ključna. Onda ga smjenili, jer je na dan kad je zatvorio birtije sam otišao u jednu. Sad imamo novog. Pa kaže:


    Blatný čeká bod zlomu za dva týdny

    godina prodje, tjedan nikad
    ficfiric

    Posts : 34233
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by ficfiric Fri Oct 30, 2020 9:58 pm

    umro od korone

    Virus - Page 21 2365601_profimedia0566468294-amfilohije_ls-s


    _____


    Uprava napolje!

    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Sotir Fri Oct 30, 2020 10:18 pm

    Од последица, прележао је.

    Али ови на гомили унутра без маски баш дају један вајб као из Киквита.
    ♏

    Posts : 4550
    Join date : 2016-06-09

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by ♏ Fri Oct 30, 2020 11:05 pm

    SPC Cribs?
    bemty

    Posts : 3794
    Join date : 2014-11-12

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by bemty Fri Oct 30, 2020 11:07 pm

    ficfiric wrote:umro od korone

    kaze se upokojio se Virus - Page 21 3402243210

    moj susret uzivo s amfilohijem (prvi i jedini) je bio tokom gej parade kad sam virila preko ramena kamermana dok je ovaj pricao o maestralnom organu. nezaboravna scena.


    _____
    Warning: may contain irony.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Janko Suvar Fri Oct 30, 2020 11:16 pm

    Amfilohije Radovic je rekao "maestralni organ"?
    boomer crook

    Posts : 36934
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Fri Oct 30, 2020 11:25 pm

    pomesala je pokojnog rista i pokojnog gavrilovica. mislim cisto ako se spremas na neko valjanje s penom na ustima dok vices autosovinizam i libtard.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus

      Current date/time is Fri May 10, 2024 5:21 pm