Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Kosovo*

    паће

    Posts : 39810
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by паће Thu Nov 26, 2020 10:07 am

    Ма само дајте паре и измислите нешто где ћемо седети на вишој столици од осталих, све може.


    _____
       "Baby formula", however, is not a recipe for "how to make a baby".
       срце пуца где је лепљено
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7150
    Join date : 2020-03-05

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Nov 26, 2020 10:21 am

    Pa tako je i Tito vodio politiku, ali su njemu stvarno davali i pare i visoke stolice.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    паће

    Posts : 39810
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by паће Thu Nov 26, 2020 11:28 am

    Овог пута столица и не мора да буде много висока, само да се зове да је нешто, дај шта даш.


    _____
       "Baby formula", however, is not a recipe for "how to make a baby".
       срце пуца где је лепљено
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7150
    Join date : 2020-03-05

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Nov 26, 2020 3:59 pm

    uredna?


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    паће

    Posts : 39810
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by паће Thu Nov 26, 2020 4:27 pm

    Погрешно питање. Важнија је тврдоћа.


    _____
       "Baby formula", however, is not a recipe for "how to make a baby".
       срце пуца где је лепљено
    boomer crook

    Posts : 36649
    Join date : 2014-10-27

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by boomer crook Thu Nov 26, 2020 5:26 pm

    onaj francuski identitarista gujon postao nek vd u seljakovicevom ministarstvu.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Janko Suvar

    Posts : 7601
    Join date : 2019-06-06

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Janko Suvar Thu Nov 26, 2020 5:30 pm

    za Srbe u rasejanju  Kosovo* - Page 11 2532687128
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by kondo Thu Nov 26, 2020 5:53 pm

    užasan lik, seljaković
    meni najgrozniji u sistemu
    čisto zlo, kreator ove uloge SPC


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Erős Pista Thu Nov 26, 2020 8:51 pm

    boomer crook wrote:onaj francuski identitarista gujon postao nek vd u seljakovicevom ministarstvu.

    Bizar.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49662
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Nov 26, 2020 8:52 pm

    Janko Suvar wrote:za Srbe u rasejanju  Kosovo* - Page 11 2532687128

    I one koju se tako osećaju
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Erős Pista Thu Nov 26, 2020 8:53 pm

    Ali to je stvarno bezobrazluk po vise osnova.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49662
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Nov 26, 2020 8:53 pm

    Ma loodilo
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Erős Pista Sat Nov 28, 2020 7:00 pm

    Искрено говорећи, мислим да је Александар Вучић сасвим јасно ставио до знања да не жели да буде председник Србије који ће признати Косово као независну и суверену државу, а то је оно што је потребно за стварну нормализацију. Ако он то није спреман, тај аспект ће бити одложен на велико разочарање косовских власти
    http://www.nspm.rs/hronika/danijel-server-bajden-ce-se-vratiti-tradicionalnoj-americkoj-politici-na-balkanu-davanje-podrske-teritorijalnom-integritetu-i-suverenitetu-svih-drzava-ukljucujuci-kosovo-srbiju-i-bih.html


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49662
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Nov 28, 2020 8:06 pm

    Minimum minimuma za Albance i ostale je Kosovo u UN.
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest Sat Nov 28, 2020 9:41 pm

    Pa nema ništa više od toga, to je veće i važnije od nekakvog eksplicitnog priznanja od Srbije.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by kondo Sat Nov 28, 2020 9:54 pm

    ja i dalje ne kapiram na koju foru ih je vučić odradio


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49662
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Nov 28, 2020 10:14 pm

    buffalo bill wrote:Pa nema ništa više od toga, to je veće i važnije od nekakvog eksplicitnog priznanja od Srbije.

    pa to i ja mislim
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49662
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Nov 28, 2020 10:14 pm

    Marius Lăcătuș wrote:ja i dalje ne kapiram na koju foru ih je vučić odradio

    koga je odradio?
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest Sat Nov 28, 2020 10:26 pm

    Nema šta da ih odradi, u Srbiji nema funkcionalne demokratske većine da progura takvu odluku na bilo koji način. Teško da legitimno mogu da kažnjavaju Srbiju zbog toga što neće da prizna Kosovo; mogu da recimo na neki način još uspore/blokiraju proces EU integracija ali to i za njih otvara novu Pandorinu kutiju a ovde ionako malo koga boli k za to tj malo ko veruje u celu priču (EU je u suštini sama sebi oduzela tu šargarepu).
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by kondo Sat Nov 28, 2020 11:09 pm

    Mór Thököly wrote:
    Marius Lăcătuș wrote:ja i dalje ne kapiram na koju foru ih je vučić odradio

    koga je odradio?

    ne znam koga je odradio ali evo deveta godina vlasti se zavrsava i ono o cemu su svi zvonili da je postavljen da prizna kosovo u razmenu za trajnu vladavinu, cini mi se da fali prva polovina. uzeo je celu nagradu za nesto sto nije uradio a ne deluje ni da ce.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest Sat Nov 28, 2020 11:34 pm

    Pa odradio je 2013. kroz Briselski sporazum, "otkočio" je tadašnje procese u vezi odnosa Srbije sa EU. I to je bilo to, teza da je "obećano nezavisnost Kosova" ionako nje bila ništa više od kafanskog tračanja. Niko ni polu-normalan iz sveta diplomatije nije onda mislio da je priznavanje nezavisnosti realna opcija, pa malo ko to i danas misli.
    avatar

    Posts : 7436
    Join date : 2017-03-14

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by MNE Sun Nov 29, 2020 7:56 am

    Tramp je pokvario plan. Očekujem priznanje 28. juna, ako ne ove onda iduće godine.
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest Tue Dec 01, 2020 9:43 am

    http://rs.n1info.com/Vesti/a678192/BCBP-Gradjani-Srbije-se-ne-odricu-Kosova.html

    BCBP: Građani Srbije se ne odriču Kosova

    Polovina građana Srbije podržava dijalog Beograda i Prištine, a više od 90 odsto ne oseća nikakvu korist od njega i skoro tri četvrtine smatra da dijalog ništa nije promenio, pokazuju podaci istraživanja javnog menjenja koje je sproveo i dostavio medijima Beogradski centar za bezbednosnu politiku.

    U saopštenju BCBP se navodi da mišljenje građana Srbije o kosovskom sporu karakterišu suprotstavljeni stavovi - podržavaju dijalog Beograda i Prištine, a ne vide mogućnost suživota Srba i Albanaca, podržavaju sporazume iz Brisela i Vašingtona, ali ne vide korist od njih.

    Navodi se da jedna petina građana misli da je krajnji cilj vlasti očuvanje teritorije Srbije u skladu sa Rezolucijom 1244, dok polovina smatra da bi to bio i idealni ishod pregovora. Istraživanje je pokazalo da se građani ne odriču Kosova, dok u isto vreme žele pomirenje i normalne odnose, ali ne misle da ovakvi pregovori vode tome.

    Takođe, polovina građana smatra da sporazum nikada neće biti postignut, a četvrtina da će se to dogoditi u narednih tri do pet godina.

    Dve trećine građana smatra da u skorijoj budućnosti neće doći do normalizacije odnosa bez obzira na ishod dijaloga, dok ostatak vidi sporazum kao preduslov za to.

    Čak tri četvrtine građana ne bi prihvatilo da kosovski Albanci budu javni zvaničnici u Srbiji ili da budu u braku sa nekim od članova njihove porodice, a dve trećine odbija da im budu nadređeni na poslu.

    Donekle ohrabruje da bi dve trećine građana prihvatilo kosovske Albance kao stanovnike iste države i kao komšije, navodi se u saopštenju.



    https://bezbednost.org/publikacija/kosovo-sta-gradjani-znaju-misle-i-osecaju/
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Erős Pista Tue Dec 01, 2020 9:46 am

    U saopštenju BCBP se navodi da mišljenje građana Srbije o kosovskom sporu karakterišu suprotstavljeni stavovi - podržavaju dijalog Beograda i Prištine, a ne vide mogućnost suživota Srba i Albanaca, podržavaju sporazume iz Brisela i Vašingtona, ali ne vide korist od njih.


    Direktan odraz sizofrenicne rezimske propagande na ove teme.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ♏

    Posts : 4502
    Join date : 2016-06-09

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by ♏ Tue Dec 01, 2020 10:06 am

    Pa okej, ali to je već duže vreme the new normal, npr. kao što ipak pretežno hoće u EU zbog fondova, investicija i tržišta rada uprkos dobro poznatoj činjenici da te zapadnoevropske države vode samo izopačeni masoni i pederski satanisti bez kučeta i mačeta. Kosovo* - Page 11 1844795956

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 1:02 pm