Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Crna Gora

    No Country

    Posts : 11091
    Join date : 2015-05-16

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by No Country Tue Sep 22, 2020 11:31 pm

    А онолико сте се радовали.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Летећи Полип

    Posts : 11111
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by Летећи Полип Tue Sep 22, 2020 11:34 pm

    Crna Gora - Page 21 1233199462


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    rumbeando

    Posts : 13709
    Join date : 2016-02-01

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by rumbeando Wed Sep 23, 2020 12:32 am

    Medojević: URA bespotrebno pravi opstrukcije, na osnovu volje birača brzo formirati Vladu

    22/09/2020 - 20:57

    Predsjednik Pokreta za promjene Nebojša Medojević nije prisustvovao današnjem sastanku predstavnika tri koalicije pod Ostrogom na kojem je učestvovao i mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije jer mu je, kako nam je kazao, neprihvatljivo da se o sastavu Vlade pregovara u crkvama i manastirima.

    "To je povratak u srednji vijek i za mene je to neprihvatljivo", rekao je Medojević u izjavi za FOS.

    Pokret za promjene je, dodaje, protiv ucjenjivanja i političkog reketiranja.

    "Mi ništa ne uslovljavamo. Na osnovu volje birača na izborima treba brzo formirati Vladu. Bez ucjena i reketiranja. Pošteno i ljudski", navodi Medojević.

    Tvrdi da Građanski pokret URA bespotrebno pravi opstrukcije i probleme sa "nečuvenim ucjenama."

    Na pitanje da li je njegovom PzP-u prihvatljiv Zdravko Krivokapić kao mandatar za sastav buduće Vlade Crne Gore, Medojević odgovara da još nisu razgovarali oko toga.

    "Sve nas je iznenadila ova ucjena i reket Ure. Sad to treba raščistiti", zaključuje Medojević.
    https://fosmedia.me/infos/politika/medojevic-ura-bespotrebno-pravi-opstrukcije-na-osnovu-volje-biraca-brzo-formirati
    rumbeando

    Posts : 13709
    Join date : 2016-02-01

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by rumbeando Wed Sep 23, 2020 12:37 am

    ćaća

    Posts : 3382
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by ćaća Wed Sep 23, 2020 12:58 am

    No Country wrote:А онолико сте се радовали.

    Vrlo je moguće da će diktator i zaštitnik narko kartela ostati na vlasti, pa će doći tvoj red da se raduješ.
    plachkica

    Posts : 16179
    Join date : 2014-11-06

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by plachkica Wed Sep 23, 2020 1:06 am

    rumbeando wrote:
    Medojević: URA bespotrebno pravi opstrukcije, na osnovu volje birača brzo formirati Vladu

    22/09/2020 - 20:57

    Predsjednik Pokreta za promjene Nebojša Medojević nije prisustvovao današnjem sastanku predstavnika tri koalicije pod Ostrogom na kojem je učestvovao i mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije jer mu je, kako nam je kazao, neprihvatljivo da se o sastavu Vlade pregovara u crkvama i manastirima.

    "To je povratak u srednji vijek i za mene je to neprihvatljivo", rekao je Medojević u izjavi za FOS.

    Pokret za promjene je, dodaje, protiv ucjenjivanja i političkog reketiranja.

    "Mi ništa ne uslovljavamo. Na osnovu volje birača na izborima treba brzo formirati Vladu. Bez ucjena i reketiranja. Pošteno i ljudski", navodi Medojević.

    Tvrdi da Građanski pokret URA bespotrebno pravi opstrukcije i probleme sa "nečuvenim ucjenama."

    Na pitanje da li je njegovom PzP-u prihvatljiv Zdravko Krivokapić kao mandatar za sastav buduće Vlade Crne Gore, Medojević odgovara da još nisu razgovarali oko toga.

    "Sve nas je iznenadila ova ucjena i reket Ure. Sad to treba raščistiti", zaključuje Medojević.
    https://fosmedia.me/infos/politika/medojevic-ura-bespotrebno-pravi-opstrukcije-na-osnovu-volje-biraca-brzo-formirati


    Crna Gora - Page 21 3137070404 Crna Gora - Page 21 3137070404 Crna Gora - Page 21 3137070404
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Wed Sep 23, 2020 1:09 am

    ćaća wrote:
    No Country wrote:А онолико сте се радовали.

    Vrlo je moguće da će diktator i zaštitnik narko kartela ostati na vlasti, pa će doći tvoj red da se raduješ.

    sa bezbednog rastojanja
    plachkica

    Posts : 16179
    Join date : 2014-11-06

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by plachkica Wed Sep 23, 2020 1:23 am

    milo i medo u koaliciji, kakav bi to spektakl bio

    https://www.vijesti.me/vijesti/politika/471383/medojevic-se-odvaja-nato-i-zapad-prioritet
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50055
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Sep 23, 2020 1:26 am

    No Country wrote:А онолико сте се радовали.

    Radujem se i dalje. Milo je gotov one way or another. Ostalo mi je manje bitno
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50055
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Sep 23, 2020 1:31 am

    plachkica wrote:milo i medo u koaliciji, kakav bi to spektakl bio

    https://www.vijesti.me/vijesti/politika/471383/medojevic-se-odvaja-nato-i-zapad-prioritet

    Lici mi na pocetak borbe za cerupanje "suverenistickog" birackog tela.
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Wed Sep 23, 2020 1:33 am

    http://www.nspm.rs/hronika/informer-ljudi-jeste-li-za-ovo-glasali-dritan-abazovic-sa-amfilohijem-pravi-vladu-bez-srba.html


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    rumbeando

    Posts : 13709
    Join date : 2016-02-01

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by rumbeando Wed Sep 23, 2020 2:16 am

    Pregovori u ćorsokaku zbog lidera URA: Abazović tražio za sebe MUP, policiju, ANB i ministarstvo odbrane i da tamo ne bude mjesta za Srbe!

    22.9.2020.

    Lider koalicije “Crno na bijelo” Dritan Abazović tražio je na večerašnjem sastanku da on dobije MUP, Upravu policije, ANB, Ministarstvo odbrane i potencijalno Ministarstvo pravde i da u tim resorima ne mogu biti predstavnici Srba, potvrdilo je Borbi više učesnika sastanka kod Mitropolita Amfilohija.

    On je kazao da njemu pripadaju ta mjesta, i da Zdravko Krivokapić treba da bude mandatar.

    Takođe, Abazović je saopštio da nije spreman da glasa da Aleksa Bečić bude predsjednik Skupštine.

    Nakon takve ucjene, predstavnici Demokratskog fronta saopštili su da je neophodno da se obave dodatne konsultacije sa Zdravkom Krivokapićem, nosiocem liste “Za budućnost Crne Gore” jer oni ne pristaju na ovakve ucjene.

    Kako saznajemo, pregovori su odloženi, ali nijesu prekinuti.

    Iz DF su saopštili nakon ovih ucjena da onda ne mogu podržati za mandatara bilo koga dok ne preispitaju povjerenje na stranačkim organima.
    https://borba.me/pregovori-u-corsokaku-zbog-lidera-ura-abazovic-trazio-za-sebe-mup-policiju-anb-i-ministarstvo-odbrane-i-da-tamo-ne-bude-mjesta-za-srbe/
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Wed Sep 23, 2020 7:54 am

    Posljednji trzaj očajnika Vučića!
    https://www.vijesti.me/kolumne/471517/posljednji-trzaj-ocajnika-vucica

    Sad je jasno da je ovih dana sve osmišljavano na Andrićevom vencu. Ali, Vučiću akcija sa marionetama iz Crne Gore ne može proći. Iako bi Đukanović bio srećan da dočeka ne samo nove izbore nego i da novu većinu napravi sa kvislinzima. Ne bi mu bio prvi put
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Wed Sep 23, 2020 8:13 am

    Borba za kontrolu bezbednosnog sektora i toga kako će se na kratki rok lupati po DPSu. 

    Ura bi da to bude pomalo, da se stranka donekle provetri i zadrži "zdravo jezgro" kako bi u kraćem periodu mogla da bude ponovo zgodan koalicioni partner (kako bi već na nareednim izborima mogli da prave koaliciju i da šutnu DF). DF, ili bolje rečeno srpski deo DFa želi radikalniji obračun sa DPSom, malo radi nagomilanog hejta, malo radi dugotrajnog lomljenja te stranke. Amfilohiju ne smeta Urina opcija, a ne bi ni voleo da srpski deo DFa previše ojača pa i zbog njihovog linka ka Beogradu.
    avatar

    Posts : 18369
    Join date : 2014-12-12

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by beatakeshi Wed Sep 23, 2020 8:26 am

    Ništa ne razumem. Jel DF pod Vučićevom kontrolom a Vučić je ortak sa Milom a DF hoće da rasturi DPS na nesastavne delove?
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Wed Sep 23, 2020 8:39 am

    Ceo DF nije ni pod čijom kontrolom jer je to poveća koalicija. Mandićev NSD, Milan Knežević i Milačić su bliski Beogradu (uglavnom jer se full deklarišu kao Srbi), Krivokapić je Amfilohijev proteže, Medo je... samo svoj itd itd.

    Vučić nije (više) ortak s Milom, odnosno ta priča prosto nema delatnu političku vrednost u ovom trenutku.
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Wed Sep 23, 2020 8:59 am

    Interna podrška dela DFa protiv brzog pakta URA - Krivokapić/Amfi.

    Portparol Nove srpske demokratije Marko Kovačević na Facebook-u je jasno poručio – Ne u naše ime, jasno stavljajući do znanja da on, a ni mnogi drugi neće prihvatiti ustupke i odustajanje od njihove politike.

    “Zbog svega što se dešava i jer vidim da u krajnjem postoji spremnost iz vrha moje stranke, Nove srpske demokratije, da se u potpunosti popusti prvenstveno URA-i, uz svo uvažavanje iste, moram javno da zapitam predsjednika stranke u kojoj skoro 15 godina djelujem na raznim funkcijama, u čiju se politiku nikada nisam razočarao, koja je uvijek vodila računa o interesu naroda kom pripadam, koja se predano borila iz redova opozicije protiv organizovanog kriminala, ko to ima pravo da u moje ime i u ime mnogih drugih iz Nove srpske demokratije, tek tako odbaci politiku i principe za koje se godinama borimo a koji su bili na ovim izborima ključni faktor pobjede nad DPS-om. I sam sam bio hapšen, mnogi moji saborci iz NSD-a takođe, crtali smo trobojke, blokirali ulice, bili šikanirani i mi i naše porodice na razne načine godinama zbog politike koju smo zastupali. Ko u naše ime, sad kad smo pobijedili, može i hoće da od svega toga odustane i da to prospe u vjetar?”, upitao je on.

    Kovačević je pitao i ko hoće sad da prepusti borbu protiv organizovanog kriminala, koju su vodili žestoko kao opozicija, nekim kadrovima kojima će DPS biti zadovoljan?

    “Ko u naše ime hoće da učini ustupak DPS-u koji neće da vidi Andriju Mandića na čelu MUP-a ili nekog sličnog ministarstva? Ko čini odlazećem režimu to zadovoljstvo u ime nas koji se godinama borimo za ono što je politika NSD-a? Mnogi su podržali ono što je naša politika prije izbora ali su sada od te politike mnogo lako odustali. Pitamo ovako a pitaćemo i predsjednika NSD-a lično, jer ćemo tražiti prijem, odakle ikome pravo da od te politike odustaje u naše ime”, napisao je on na Facebook-u.

    Kovačević jasno napominje da za ovo što imaju sada trenutno se nijesu borili.

    “Ovo što imamo trenutno i mnogo više od toga nudio je DPS Andriji Mandiću i NSD-u još 2013. godine a mi svi bili ponosni što je to s nokta odbijeno, što nije ni razmatrano, za šta nije ni pomišljeno da se na tako nešto ikako može pristati, bez obzira što su za to bili spremani aplauzi sa raznih relevantnih adresa iz Evrope i okruženja.
    Bili smo ponosni što je to odbijeno jer je i tada Andrija Mandić zastupao nas. Ko sada odustaje od svega toga u moje ime, u naše ime? Ko daje prednost u naše ime politici URA-e u odnosu na politiku NSD-a u ovim pregovorima? Zar smo toliki put prešli i sve izdržali da se sada ne bi promjenilo ništa? Da bi naša politika bila prognana gore i teže nego ranije? Da bi je neko za sva vremena sklonio? “, piše portparol Nove.

    “Mislim da niko, pa ni predsjednik NSD-a, ma koliko cijenio njegov rad i trud, njegova popuštanja prilikom pravljenja pobjedničke koalicije, nema pravo da od politike NSD-a odustaje u moje ime i ime mnogih koji su i živote dali da ona opstane. Nema pravo da u ime nas koji smo proganjani sve prepušta onima koji su to sve gledali iz topline svoga doma i nisu prstom mrdnuli. Zahtjevaćemo da se od naše politike i naših principa ne odustaje. Makar ne u naše ime”, zaključio je on.

    Oglasio se na Facebook-u i član Predajedništva DNP-a Aleksandar Sekulić.

    “Ako Milan Knežević bude popustio ucjenjivačima, ja ću kao član Predsjedništva DNP CG tražiti njegovu odgovornost i ostavku za takvu izdaju interesa moje partije”, napisao je on.


    Lider Pokreta za promjene Nebojša Medojević danima poručuje da ne pristaje ni na kakve ucjene.

    Oglasio se Medojević riječima da će on biti u novoj vladi svidjelo se to nekome ili ne, te poručio da su oni koji se zalažu protiv toga, kriminalci, tajkuni, šverceri, jasno to upućujući Abazoviću.
    ćaća

    Posts : 3382
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by ćaća Wed Sep 23, 2020 9:23 am

    Sve ok, ali nadam se da znaju da je ZBCG dobar rezultat ostvario uprkos njima a ne zahvaljujući njima.

    Napisao sam još kada su počele litije da se nadam da će iz svega toga srpski narod u CG izaći sa nekim drugim i boljim predstavnicima. Moguće je da će se to i desiti, ali izgleda da je cena toga još jedan mandat za DPS.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50055
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Sep 23, 2020 9:33 am

    Ne, apsolutno, oni su stetocine, ali prosto nije politicki  realno da najveci partner u koaliciji ne dobije nista znacajno.
    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by Esterházy Márton Wed Sep 23, 2020 1:39 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=2S-UvNcwcLo

    Prenos sednice Skupstine CG.

    Morace Milan Knezevic da popije nesto za smirenje. Ipak, razumem za ovaj izliv zuci protiv Druge Familije. Vrlo se nekorektno ponasaju nakon izbora prema najvecem delu DF.

    Opet, danas sve izgleda bolje nego juce, Mandic i Knezevic svakako nece biti smetnja stvaranju antimilovisticke vlade CG.
    ćaća

    Posts : 3382
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by ćaća Wed Sep 23, 2020 1:44 pm

    Tu je i dalje ona luda ojebina od Medojevića.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by Mr.Pink Wed Sep 23, 2020 1:47 pm

    dobro, el sam reko da ce biti ovako


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by Esterházy Márton Wed Sep 23, 2020 1:50 pm

    ćaća wrote:Tu je i dalje ona luda ojebina od Medojevića.

    Ma, Medo luduje u zadatim okvirima unutar DF. Crna Gora - Page 21 1399639816

    Mislim, stvarno bi bilo blesavo da nakon ozbiljnog okupljanja oko rusenja Mila, gde je zaista svoj doprinos dao i rezim u Srbiji, sad sve propadne.
    ćaća

    Posts : 3382
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by ćaća Wed Sep 23, 2020 1:52 pm

    Ne znam, u Crnoj Gori su svi političke kurve kakvih nema u svijet. Pogotovo što je Medo već jednom izdao. Zar nije najavio formiranje svoje poslaničke grupe?

    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by Esterházy Márton Wed Sep 23, 2020 2:07 pm

    ćaća wrote:Ne znam, u Crnoj Gori su svi političke kurve kakvih nema u svijet. Pogotovo što je Medo već jednom izdao. Zar nije najavio formiranje svoje poslaničke grupe?


    Jeste, ali bio je prethodni dogovor. Realno, DF kao okvir za politicko opoziciono delovanje vise nema potrebe da postoji. Medo se vec pozicionira kao izrazito procrnogorski konzervativac trampistickog tipa (stagod to bilo u njegovoj reziji Crna Gora - Page 21 1399639816 ).

    Zna i on i ostali da bi ih narod lincovao ako uprskaju, a tu su i stranci da ih poliju hladnom vodom kad preCeraju. Crna Gora - Page 21 1233199462

    Btw, najveca muka sledi kada se vlada bude sastavila. Ex opozicija nema ni 20% kvalitetnih ljudi sa sve nepartijskim licnostima, "expertima" za kljucna mesta u drzavi.


    https://twitter.com/NebojsaMedojevi/status/1308738858817904649


    Last edited by Esterházy Márton on Wed Sep 23, 2020 2:15 pm; edited 1 time in total

    Crna Gora - Page 21 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu May 02, 2024 3:32 am