Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    feminizam i prikljucenija

    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Mr.Pink 2021-01-21, 17:41

    a to da se deca moraju braniti, ja tu poziciju ne razumem. vrv je to od devedesetih

    i meni je to sve onako jezivo. i tamo kod originalnih konzervativaca, i kod ovih nasih koji su se fazon organizovali u NVO koja zahteva dozivotne robije


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by ontheotherhand 2021-01-21, 18:31

    Talason wrote:мислиш да би добио на ферку било коју сестру вилијамс или јоану јенджејчик само зато што си М, а оне Ж?

    Bi ako je Janoš u top 500 ATP.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_the_Sexes_(tennis)#1998:_Karsten_Braasch_vs._the_Williams_sisters

    Another event dubbed a "Battle of the Sexes" took place during the 1998 Australian Open[57] between Karsten Braasch and the Williams sisters. Venus and Serena Williams had claimed that they could beat any male player ranked outside the world's top 200, so Braasch, then ranked 203rd, challenged them both. Braasch was described by one journalist as "a man whose training regime centered around a pack of cigarettes and more than a couple of bottles of ice cold lager".[58][57] The matches took place on court number 12 in Melbourne Park,[59] after Braasch had finished a round of golf and two shandies. He first took on Serena and after leading 5–0, beat her 6–1. Venus then walked on court and again Braasch was victorious, this time winning 6–2.[57] Braasch said afterwards, "500 and above, no chance". He added that he had played like someone ranked 600th in order to keep the game "fun"[60] and that the big difference was that men can chase down shots much easier and put spin on the ball that female players can't handle. The Williams sisters adjusted their claim to beating men outside the top 350.[57]
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by kondo 2021-01-21, 20:26

    ko je ovde prvi rekao da je mika db


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 7502
    Join date : 2017-03-14

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by MNE 2021-01-21, 20:56

    ma mika je svakako bio db samo je pitanje što guraju sad tu priču
    Јанош Винету

    Posts : 5222
    Join date : 2016-01-26

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Јанош Винету 2021-01-21, 21:46

    MNE wrote:ma mika je svakako bio db samo je pitanje što guraju sad tu priču
    Можда им је дозлогрдило да им силује ћерке?
    feminizam i prikljucenija - Page 26 1336943286
    "Што гурају причу", а што не би гурали? Целом друштву је у интересу да се овакав, класичан педофил отера на робију.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    avatar

    Posts : 7502
    Join date : 2017-03-14

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by MNE 2021-01-21, 22:58

    ma naravno da je društvu u interesu nego DBu to svakako nije primarni interes
    disident

    Posts : 15071
    Join date : 2016-03-28

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by disident 2021-01-21, 23:13



    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Somlói Galuska 2021-01-22, 14:23

    MNE wrote:ma naravno da je društvu u interesu nego DBu to svakako nije primarni interes

    Pustio ga DB niz vodu. 

    https://mondo.rs/Info/Crna-hronika/a1426158/advokati-nece-da-brane-silovatelja.html?fbclid=IwAR0ldnxW1yw6TBUuMv0ty8lyHDUy2Mh4q_jqiRcFIraAun0-3_tDph3D-1A


    Miroslavu Aleksiću, vlasniku škole glume optuženom za silovanje, punomoćje su otkazali advokati Zdenko Tomanović i Nemanja Jolović, nakon čega je i Zora Dobričanin otkrila da neće da učestvuje u ovom slučaju.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Janko Suvar 2021-01-22, 14:25

    skinuli su taj sajt ane jaksic, ona kaze da joj je hakovan, a i da joj je preceno nekom tuzbom. 

    ispravno je to.


    edit: lose sam razumeo nije hakovan, uklonjen je.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by kondo 2021-01-22, 14:34

    pa da, ne možeš da lupetaš toliko


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Janko Suvar 2021-01-22, 14:39

    ne mozes stvarno, suvise je opasno i pogodno za razne manipulacije. Mada naravno siguran sam da u mnogim primerima, jeste istina to sto govore.
    rumbeando

    Posts : 13769
    Join date : 2016-02-01

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by rumbeando 2021-01-22, 14:44

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by kondo 2021-01-22, 14:45

    naravno da jeste.

    ali sa druge strane je otvoren ogroman prostor da se tovare šta ko i kome stigne.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Janko Suvar 2021-01-22, 14:45

    treba takodje imati na umu da je to komplet luda osoba, koja pola stvari radi za lajkove i rejtinge.
    rumbeando

    Posts : 13769
    Join date : 2016-02-01

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by rumbeando 2021-01-22, 18:04

    Milena Radulović dala intervju Nedeljniku, highlights by pt 2.0 odande:

    "I kada su se dogodile nedozvoljene polne radnje, svako od nas je imao osećaj da je odrasla, odgovorna osoba koja je sama u tome. I kroz tu školu je on naglašavao, poništavao autoritet roditelja vrlo perfidnim metodama. Govorio je 'što te dovoze roditelji, oni tebe ne poštuju, oni misle da ti ne možeš sam da dođeš na čas'. A u tom periodu, kad si u pubertetu, želiš da si nezavisan, misliš da je to što on priča pravilno. I ne daj bože da neko od naših roditelja nešto kaže protiv njega, a dešavalo se da im se nešto ne dopadne, nešto što su videli, ili bi rekli nešto za njega neafirmativno, deca su ga branilaSve devojke o kojima ja pričam, uključujući i mene, životom su branile njega i njegov stav i to da je on u pravu. Naravno, govorim o vremenu pre zlostavljanja."

    ... 

    "On vidi da imaš problem i ti se na kraju osećaš i počastvovanom što je neko u masi te grupe primetio da si ti na pola raspoloženja, i tada stvori taj bliski princip toga da ti se nađe. Nekome neko umre, razvod roditelja, zdravstveni problemi, on stvori situaciju da bude nasamo sa tobom, da li u kancelariji ili u šetnjama Knez Mihailovom. I zaista je u takvim slučajevima davao najdivnije, najkorisnije savete koji su bili vrlo primenjivi i produktivni. Stvarno rešiš problem. Negde u tom trenutku, te devojke na koje je on obratio pažnju, on ih je već navikao da ostati sam sa njim znači da će ti pomoći, da će rešiti tvoju dramu. Imaš petnaest-šesnaest godina i misliš da je sasvim u redu da ostaneš nasamo sa njim, misliš da ćeš dobiti novo rešenje za te tvoje 'nepremostive životne probleme'. I kad vidiš neku od tih starijih devojaka, dok si u mlađoj grupi, pomisliš: 'Kad će mene da prepozna, mene da odvede.' I to misliš dok te ne odvede prvi put."
     
    ...

    "Znam da neki pitaju 'pa kako si to sa 16-17 godina izmanipulisan?' Ali svi su izmanipulisani. I žrtve, i naši drugari koji se pitaju zašto nas nema po pola sata, 45 minuta. Izmanipulisani su roditelji koji su nas tu doveli. A onda i celo društvo, jer je čovek bio ugledan, jer je dobijao nagrade. Svako ko je čuo ime Mika Aleksić i imao pozitivnu misao bio je prevaren i izmanipulisan, jednako kao i svi pomenuti."
     
    ...

    "Ovo je pakao koji je neopisiv za svakoga ko nije prošao nešto slično. Ovakve stvari se ruše kada postoji zajednica ljudi, od jezgra tih devojaka, naših kolega iz grupe koji nisu čuli i znali šta se dešavalo, ali sada znaju da su verovali u pogrešnog čoveka. I ne očekujte da će izletati u prvom krugu da govore javno, jer je za sve njih ovo izdaja. Mnogi od njih su i svoju decu slali u tu grupu. Svi znamo taj osećaj kada nas neko koga smo voleli izda, i koliko je to bolno. Dajte im vremena. Najlakše je osuditi. Najvažnije je da je osećaj porodice o kojem sam govorila, onaj koji je postojao među drugarima, sada jači nego ikada pre. Oni su i dalje moja druga porodica."
    Летећи Полип

    Posts : 11125
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Летећи Полип 2021-01-22, 18:13

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Freeway_01


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Летећи Полип

    Posts : 11125
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Летећи Полип 2021-01-23, 11:51

    Čuo sam pre nekoliko nedelja, recimo, priču o jednoj mladoj lepoj ženi. Srećno živi sa mužem i dvoje maloletne dece. Podstanari su. Muž je nedavno dobio otkaz, tako da žena trenutno jedina zarađuje za porodicu. Čisti po stanovima bogatih Beograđana. U mojim očima to je žena istinski heroj. U stanu u centru Beograda pre nekih pola godine silovao ju je jedan bahati, bogati i besan muškarac. Star je blizu pedeset godina. Poseduje odlične veze sa najmoćnijim ljudima u Srbiji. Izgledi da istera pravdu za nju su ravni nuli. Ta, jedva ima novaca da prehrani porodicu!

    Vaspitana u tradicionalnom, srpskom duhu – rođena na jugu Srbije – jedinu pomoć videla je u Srpskoj pravoslavnoj crkvi. Ispričala je ceo slučaj svom proti. Priznala je da je pre neki dan bila na Pančevačkom mostu, sa namerom da skoči u Dunav. Čula je glas mlađeg deteta: „Mama! Ne!“ Poslušala je taj „Božiji glas“. Prota je zadužen za parohijane njenog dela grada. Jedva ju je odvratio od samoubistva. Premda duboko verujuća žena, njen osećaj poniženja i stida bio je toliko snažan da nije više imala snage da dalje živi.

    Godinama se družim sa tim sveštenikom i on mi je sve to ispričao u poverenju i, razume se, nije spomenuo ime te žrtve. Posle smo posedeli uz kafu i nastavili smo da se družimo nekih tridesetak minuta, da više ćutimo nego pričamo. Tihovanje je često ubedljivije i lekovitije od bučnih psiholoških i socijalnih televizijskih „okruglih stolova“ i učenih analiza.

    U jednom trenutku stari, dobri prota prekide naše ćutanje: „A šta mislite da je ta žrtva kojim slučajem bio Ciganin, lezbejka ili homoseksualac? Sve te nevladine organizacije – bogato dotirane od strane države Srbije, Amerike i Evropske unije – digle bi takvu buku, da bi od predsednika Srbije do njegovog najnižeg činovnika svi morali da kleknu pred Vašingtonom i Briselom i da izraze ,duboko žaljenje zbog srpskog fašizmaʼ. Ovde je žrtva jedna obična mlada Srpkinja, svetosavsko stvorenje, a za te žrtve nije, čini se, niko nadležan.“

    Nema ko da joj pritekne u pomoć sem, eto, ovog skromnog, mudrog prote. A on nema nikakvog uticaja na vlast i medije. Iz svog džepa dao joj je novac, koliko otprilike dobija za jedan mesec kada čisti po stanovima bogatih beogradskih kuća. Novac može da vrati kada ima. Ne treba da žuri. A on će da se postara da možda neko od parohijana nađe neki posao za nju i njenog muža. Izgledi nisu veliki, no, potrudiće se. Sve je u Božijim rukama. Tako su se rastali. Moli se za nju svakog dana.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4335
    Join date : 2016-09-29

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by nalog sa ženinog laptopa 2021-01-23, 11:56

    na istoj strani bonus video:
    gorislav papic - moramo ustati u odbranu novinarske profesije


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Erős Pista

    Posts : 81492
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Erős Pista 2021-01-23, 12:12

    Upravo sad gledam Ravnogorislava...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81492
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Erős Pista 2021-01-23, 12:14

    Летећи Полип wrote:
    Čuo sam pre nekoliko nedelja, recimo, priču o jednoj mladoj lepoj ženi. Srećno živi sa mužem i dvoje maloletne dece. Podstanari su. Muž je nedavno dobio otkaz, tako da žena trenutno jedina zarađuje za porodicu. Čisti po stanovima bogatih Beograđana. U mojim očima to je žena istinski heroj. U stanu u centru Beograda pre nekih pola godine silovao ju je jedan bahati, bogati i besan muškarac. Star je blizu pedeset godina. Poseduje odlične veze sa najmoćnijim ljudima u Srbiji. Izgledi da istera pravdu za nju su ravni nuli. Ta, jedva ima novaca da prehrani porodicu!

    Vaspitana u tradicionalnom, srpskom duhu – rođena na jugu Srbije – jedinu pomoć videla je u Srpskoj pravoslavnoj crkvi. Ispričala je ceo slučaj svom proti. Priznala je da je pre neki dan bila na Pančevačkom mostu, sa namerom da skoči u Dunav. Čula je glas mlađeg deteta: „Mama! Ne!“ Poslušala je taj „Božiji glas“. Prota je zadužen za parohijane njenog dela grada. Jedva ju je odvratio od samoubistva. Premda duboko verujuća žena, njen osećaj poniženja i stida bio je toliko snažan da nije više imala snage da dalje živi.

    Godinama se družim sa tim sveštenikom i on mi je sve to ispričao u poverenju i, razume se, nije spomenuo ime te žrtve. Posle smo posedeli uz kafu i nastavili smo da se družimo nekih tridesetak minuta, da više ćutimo nego pričamo. Tihovanje je često ubedljivije i lekovitije od bučnih psiholoških i socijalnih televizijskih „okruglih stolova“ i učenih analiza.

    U jednom trenutku stari, dobri prota prekide naše ćutanje: „A šta mislite da je ta žrtva kojim slučajem bio Ciganin, lezbejka ili homoseksualac? Sve te nevladine organizacije – bogato dotirane od strane države Srbije, Amerike i Evropske unije – digle bi takvu buku, da bi od predsednika Srbije do njegovog najnižeg činovnika svi morali da kleknu pred Vašingtonom i Briselom i da izraze ,duboko žaljenje zbog srpskog fašizmaʼ. Ovde je žrtva jedna obična mlada Srpkinja, svetosavsko stvorenje, a za te žrtve nije, čini se, niko nadležan.“

    Nema ko da joj pritekne u pomoć sem, eto, ovog skromnog, mudrog prote. A on nema nikakvog uticaja na vlast i medije. Iz svog džepa dao joj je novac, koliko otprilike dobija za jedan mesec kada čisti po stanovima bogatih beogradskih kuća. Novac može da vrati kada ima. Ne treba da žuri. A on će da se postara da možda neko od parohijana nađe neki posao za nju i njenog muža. Izgledi nisu veliki, no, potrudiće se. Sve je u Božijim rukama. Tako su se rastali. Moli se za nju svakog dana.

    Sta je ovo?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4335
    Join date : 2016-09-29

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by nalog sa ženinog laptopa 2021-01-23, 12:45

    ovo https://www.standard.rs/2021/01/22/nikola-zivkovic-nekoliko-reci-o-miki/


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    bela maca

    Posts : 11038
    Join date : 2014-10-28

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by bela maca 2021-01-23, 12:48

    jebali ga pederi

    u dupe!


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Erős Pista

    Posts : 81492
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Erős Pista 2021-01-23, 12:53

    A pazi foru, "dobri prota" kaze:


    [size=30] „A šta mislite da je ta žrtva kojim slučajem bio Ciganin, lezbejka ili homoseksualac? Sve te nevladine organizacije – bogato dotirane od strane države Srbije, Amerike i Evropske unije – digle bi takvu buku, da bi od predsednika Srbije do njegovog najnižeg činovnika svi morali da kleknu pred Vašingtonom i Briselom i da izraze ,duboko žaljenje zbog srpskog fašizmaʼ. Ovde je žrtva jedna obična mlada Srpkinja, svetosavsko stvorenje, a za te žrtve nije, čini se, niko nadležan.“[/size]

    Ali ne radi nista da zlocin kroz koji je navodno prosla zena postane javan. Niko nije nadlezan - pa jel si prijavio? Ne, nego si je savetovao da ide kuci i tihuje. Naravno da niko nije nadlezan za zlocine za koje se ne zna.


    Last edited by Erős Pista on 2021-01-23, 12:54; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81492
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Erős Pista 2021-01-23, 12:53

    Mislim, naravno, nista od svega ovoga se nije ni desilo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16195
    Join date : 2014-11-06

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by plachkica 2021-01-23, 13:17

    šta je i gde je ravnogorislav tupio?

    feminizam i prikljucenija - Page 26 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 2024-05-11, 15:51