Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    feminizam i prikljucenija

    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by паће Wed Jan 20, 2021 10:12 am

    И што је њено име малим словима.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    avatar

    Posts : 7437
    Join date : 2017-03-14

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by MNE Wed Jan 20, 2021 10:49 am

    a kapiram sad, da je tekst bio o lažnoj represiji nad crncima stavio bi sliku kako je zagrlio crnca
    bemty

    Posts : 3782
    Join date : 2014-11-12

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by bemty Wed Jan 20, 2021 11:12 am

    buffalo bill wrote:Kako "Novosti" saznaju, od trenutka kada je saopšteno da je on uhapšen zbog sumnje da je silovao i seksualno napastvovao svojih šest učenica, još 20 devojaka je podnelo prijavu policiji, tvrdeći da su i one bile njegove žrtve.

    https://www.novosti.rs/vesti/hronika/956369/novosti-saznaju-aleksica-prijavilo-jos-20-ucenica

    koliko god da je sve ovo strasno, ja i dalje osecam nevericu koliko su se stvari pomakle u drustvu. ako ga je prijavilo jos 20 ucenica, to znaci da je jos 20 mladih zena osetilo dovoljno podrske okoline. (i dovoljno poverenja u policiju!!) verovatno je dobar broj njih i razgovarao sa roditeljima u medjuvremenu. 

    inace bas vidim kako je neko pitao jednu prijateljicu psihologicu koja je pre mnogo godina radila u obdanistu, kako je to bilo kad bi branko kockica dolazio da snima. ona je rekla da su prekinuli snimanje i izbacili ga jer je maltretirao decu. i ranije sam cula da ljudi kazu za njega da je sirovina, a i druzio se s mojim tecom sto prakticno garantuje da je taj opis tacan. al nekako pretpostavljam da ce u javnost izaci prica o Pegadoskim Metodama a ne nesto pedofilskog sadrzaja. vidli bumo.


    _____
    Warning: may contain irony.
    avatar

    Posts : 7437
    Join date : 2017-03-14

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by MNE Wed Jan 20, 2021 11:19 am

    a i druzio se s mojim tecom sto prakticno garantuje da je taj opis tacan.


    feminizam i prikljucenija - Page 24 3579118792
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Somlói Galuska Wed Jan 20, 2021 1:15 pm

    bemty wrote:
    buffalo bill wrote:Kako "Novosti" saznaju, od trenutka kada je saopšteno da je on uhapšen zbog sumnje da je silovao i seksualno napastvovao svojih šest učenica, još 20 devojaka je podnelo prijavu policiji, tvrdeći da su i one bile njegove žrtve.

    https://www.novosti.rs/vesti/hronika/956369/novosti-saznaju-aleksica-prijavilo-jos-20-ucenica

    koliko god da je sve ovo strasno, ja i dalje osecam nevericu koliko su se stvari pomakle u drustvu. ako ga je prijavilo jos 20 ucenica, to znaci da je jos 20 mladih zena osetilo dovoljno podrske okoline. (i dovoljno poverenja u policiju!!) verovatno je dobar broj njih i razgovarao sa roditeljima u medjuvremenu. 

    inace bas vidim kako je neko pitao jednu prijateljicu psihologicu koja je pre mnogo godina radila u obdanistu, kako je to bilo kad bi branko kockica dolazio da snima. ona je rekla da su prekinuli snimanje i izbacili ga jer je maltretirao decu. i ranije sam cula da ljudi kazu za njega da je sirovina, a i druzio se s mojim tecom sto prakticno garantuje da je taj opis tacan. al nekako pretpostavljam da ce u javnost izaci prica o Pegadoskim Metodama a ne nesto pedofilskog sadrzaja. vidli bumo.
    Poznat je kao veliki drkadžija, a sad da li je i s decom takav, ne znam.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by kondo Wed Jan 20, 2021 1:20 pm

    pitanje je dana a možda i sata kada će u tabloide dospeti i leka, što će imati i političku konotaciju. 

    pominje se i ristovski ali je moguće da će ga SNS zaštititi mada ne znam kako, ako ga žrtva optuži.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    bemty

    Posts : 3782
    Join date : 2014-11-12

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by bemty Wed Jan 20, 2021 1:34 pm

    SILOVANJEEEEEEEEE!


    _____
    Warning: may contain irony.
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by паће Wed Jan 20, 2021 1:52 pm

    Somlói Galuska wrote:
    bemty wrote:..., kako je to bilo kad bi branko kockica dolazio da snima. ona je rekla da su prekinuli snimanje i izbacili ga jer je maltretirao decu. i ranije sam cula da ljudi kazu za njega da je sirovina, a i druzio se s mojim tecom sto prakticno garantuje da je taj opis tacan. al nekako pretpostavljam da ce u javnost izaci prica o Pegadoskim Metodama a ne nesto pedofilskog sadrzaja. vidli bumo.
    Poznat je kao veliki drkadžija, a sad da li je i s decom takav, ne znam.

    Ма не, ово за коцкицу се знало још пре 25-30 година, није то никаква новост.

    bemty wrote:SILOVANJEEEEEEEEE!

    Како беше онај виц, "силиција! миловање!" feminizam i prikljucenija - Page 24 2348298330


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Sotir Wed Jan 20, 2021 1:58 pm

    bemty wrote:
    buffalo bill wrote:Kako "Novosti" saznaju, od trenutka kada je saopšteno da je on uhapšen zbog sumnje da je silovao i seksualno napastvovao svojih šest učenica, još 20 devojaka je podnelo prijavu policiji, tvrdeći da su i one bile njegove žrtve.

    https://www.novosti.rs/vesti/hronika/956369/novosti-saznaju-aleksica-prijavilo-jos-20-ucenica

    koliko god da je sve ovo strasno, ja i dalje osecam nevericu koliko su se stvari pomakle u drustvu. ako ga je prijavilo jos 20 ucenica, to znaci da je jos 20 mladih zena osetilo dovoljno podrske okoline. (i dovoljno poverenja u policiju!!) verovatno je dobar broj njih i razgovarao sa roditeljima u medjuvremenu. .
    Види се да је опис "me too" сасвим прикладан за обу ситуацију.
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by plachkica Wed Jan 20, 2021 2:02 pm

    srbljanović veoma vešto i temeljno brani fdu

    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Mr.Pink Wed Jan 20, 2021 2:15 pm

    koko propo biki


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Mr.Pink Wed Jan 20, 2021 2:15 pm

    fizicki


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Летећи Полип

    Posts : 11041
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Летећи Полип Wed Jan 20, 2021 2:20 pm

    I faza: Vučić i njegova vlast upadljivo počinju da se ignorišu. Sve više se udara opoziciona javnost, svetina sa društvenih mreža, donekadašnji prijatelji i saveznici.

    II faza: Pravi se neki sitan kompromis, na koji svi podozrivo reaguju. (Perin baner, spomenik, koalicija na lokalu). Kreće pravdanje. To se čini radi višeg cilja, i konačno u "našem" interesu. I dalje su oni naravno protiv Vučića, ali upadljivo se uvijaju da ga ozbiljno ne iskritikuju.

    III faza: Vučić je manje zlo. Jeste on loš i to, ali i ne baš toliko. U svakom slučaju stvari idu u dobrom pravcu. Bolje nego da idu u suprotnom. Opoziciona javnost preterano sere. Prekida se sav kontakt sa njima.

    IV faza: Full kolaboracija i otvoreno, besramno, samoponižavajuće botovanje. Vučić je snaga reda i razuma koju mračnjaci i šarlatani žele da unište. Gostovanje po komandi, u paketu sa sa ostalim Judama drugih političkih ubeđenja. Vučić nemislosrdno naplaćuje svaki uloženi dinar, i troši im lični integritet do poslednje kapi. Neke sigurno uvlači i u neki kriminal da bi ih lakše kontrolisao. Neki su već i bili u kriminalu, a ima im dosije u fijoci. Vidno postaju neurotični i fizički propadaju.
    Mišel Fuko - Istorija ludila u doba klasicizma


    Pa da.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Mr.Pink Wed Jan 20, 2021 2:21 pm

    a ja mislim da smo davnih dana apsolvirali na burundiju

    he he apsolvirali 

    da fdu treba zapaliti


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Joó János

    Posts : 485
    Join date : 2016-06-29

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Joó János Wed Jan 20, 2021 2:47 pm

    Летећи Полип wrote:
    I faza: Vučić i njegova vlast upadljivo počinju da se ignorišu. Sve više se udara opoziciona javnost, svetina sa društvenih mreža, donekadašnji prijatelji i saveznici.

    II faza: Pravi se neki sitan kompromis, na koji svi podozrivo reaguju. (Perin baner, spomenik, koalicija na lokalu). Kreće pravdanje. To se čini radi višeg cilja, i konačno u "našem" interesu. I dalje su oni naravno protiv Vučića, ali upadljivo se uvijaju da ga ozbiljno ne iskritikuju.

    III faza: Vučić je manje zlo. Jeste on loš i to, ali i ne baš toliko. U svakom slučaju stvari idu u dobrom pravcu. Bolje nego da idu u suprotnom. Opoziciona javnost preterano sere. Prekida se sav kontakt sa njima.

    IV faza: Full kolaboracija i otvoreno, besramno, samoponižavajuće botovanje. Vučić je snaga reda i razuma koju mračnjaci i šarlatani žele da unište. Gostovanje po komandi, u paketu sa sa ostalim Judama drugih političkih ubeđenja. Vučić nemislosrdno naplaćuje svaki uloženi dinar, i troši im lični integritet do poslednje kapi. Neke sigurno uvlači i u neki kriminal da bi ih lakše kontrolisao. Neki su već i bili u kriminalu, a ima im dosije u fijoci. Vidno postaju neurotični i fizički propadaju.
    Mišel Fuko - Istorija ludila u doba klasicizma

    Pa da.
    feminizam i prikljucenija - Page 24 3579118792


    _____
    Santa Dog's a Jesus Fetus
    Santa Dog's a Jesus Fetus
    Santa Dog's a Jesus Fetus
    Has no presents
    Has no presence
    In the future
    In the future
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Erős Pista Wed Jan 20, 2021 2:50 pm

    Uvek je zabavno, mada ovde je u pitanju nešto prostije od kolaboracije. FDU je njena firma bio je njena firma i pre Vučića.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Јанош Винету

    Posts : 5173
    Join date : 2016-01-26

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Јанош Винету Wed Jan 20, 2021 3:05 pm

    feminizam i prikljucenija - Page 24 140588357_849591912278505_583026985749271385_o.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=HkMYt8flW58AX8nXrBZ&_nc_ht=scontent.fpoz4-1
    feminizam i prikljucenija - Page 24 141069108_863154747853530_8394589763102109266_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=340051&_nc_ohc=2r9dUXITAE8AX-J_ahZ&_nc_ht=scontent.fpoz4-1

    Свежа меметика...


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-03

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Solus_Rex Wed Jan 20, 2021 3:16 pm

    Ne da je bitno ali se na trećoj slici lepo vidi prozor stana na sredini zgrade u kome sam stanovao tri meseca. Hladnija od groba.
    Јанош Винету

    Posts : 5173
    Join date : 2016-01-26

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Јанош Винету Wed Jan 20, 2021 3:34 pm

    Solus_Rex wrote:Ne da je bitno ali se na trećoj slici lepo vidi prozor stana na sredini zgrade u kome sam stanovao tri meseca. Hladnija od groba.

    Ко не воли каранфиле Нови Београд не треба да живи!


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Wed Jan 20, 2021 10:14 pm

    bela maca

    Posts : 10960
    Join date : 2014-10-28

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by bela maca Wed Jan 20, 2021 10:22 pm

    wow


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by kapetanm Wed Jan 20, 2021 10:28 pm

    Opa! Ovo Pravni?
    bemty

    Posts : 3782
    Join date : 2014-11-12

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by bemty Wed Jan 20, 2021 10:32 pm

    suptilno.


    _____
    Warning: may contain irony.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49673
    Join date : 2017-11-16

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jan 20, 2021 10:41 pm

    Najgori fakultet, bez prave konkurencije
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Sotir Wed Jan 20, 2021 10:43 pm

    Овде треба један Ратко Марковић да каже "а може се тумачити и као..." пошто уопште није јасно шта су хтели да кажу.

    feminizam i prikljucenija - Page 24 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 8:35 pm