Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    bradilko

    Posts : 1110
    Join date : 2012-02-12

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by bradilko Mon Dec 12, 2022 7:13 pm

    [quote="konjski nil"]
    bradilko wrote:

    a sto to nisi sve ove godine pratio?

    e pa iskr nekad greškom kliknem na topik crna gora ali već u sledećoj sekundi skontam pa gasim 
    samo me zanimalo ko su ovdašnji plaćenici stranih narko kartela ali fala i ovo je dosta Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 2304934895

    ed:
    našao poklapa se sa dosadašnjim spiskom  Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 903208043[/quotte]
    nisam nista ocekivao osim ovog sto si istrtljao.
    ne znas ali ti je sve jasno kad vidis "spisak placenika".
    nisam ni rekao da je neko bio placenik ali jesu podrzavali rezim koji je stitio i promovisao narko/ duvanski kartel u crnoj gori i pravio nevidjenu pljacku crne gore.
    takodje me nervira to klanjanje nekom.
    ne postoje svete krave!
    no jasni su mi i takvi. dobar primer je biljana srbljanovic, koliko onanista i malogradjanstine je uvek stajalo uz nju iako je i tad bila jedno nevaspitano djubre.
    jos uvek ne mozes kritikovati u srbiji. mozes se samo diviti
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Notxor Mon Dec 12, 2022 7:16 pm



    Zato  sto mrznja ne moze da pobedi ljubav, zato sto tama ne moze da pobedi svetlo, zato sto strah ne moze da ubije nadu, a proslost da uzme buducnost, MI SMO VEC POBEDILI!

    Kakva ekipa! Pa ovde su samo mrtvi ok. I par nekih kojih nigde nema.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by konjski nil Mon Dec 12, 2022 7:33 pm

    bradilko wrote:

    nisam ni rekao da je neko bio placenik ali jesu podrzavali rezim koji je stitio i promovisao narko/ duvanski kartel u crnoj gori i pravio nevidjenu pljacku crne gore.
    nzm za ove s ostatka balkanske deponije ali uočio sam da se nekoliko uglednika s apela 86 preklapa sa spiskom potpisnika apela za jahanje na grbači poreskog obveznika dakle klošosi koji će pisati i pričati šta oćeš za 3 obroka dnevno i litru vinjaka Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 2304934895


    _____
    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 2692
    паће

    Posts : 41157
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by паће Mon Dec 12, 2022 7:50 pm

    Не бих ја то сирио даље, то је усирено, сад само да се притисне па на тамно и промајно место да се добро просуши.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Летећи Полип

    Posts : 11371
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Летећи Полип Mon Dec 12, 2022 8:14 pm

    Notxor wrote:

    Zato  sto mrznja ne moze da pobedi ljubav, zato sto tama ne moze da pobedi svetlo, zato sto strah ne moze da ubije nadu, a proslost da uzme buducnost, MI SMO VEC POBEDILI!

    Kakva ekipa! Pa ovde su samo mrtvi ok. I par nekih kojih nigde nema.

    Eh, ta neka lepša, prostija vremena. Tačno čoveka zahvati innocence lost momenat dok se priseća ovih stvari.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    avatar

    Posts : 18962
    Join date : 2014-12-12

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by beatakeshi Mon Dec 12, 2022 8:25 pm

    Ko je onaj sa zatamnjenim staklima?
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by kondo Mon Dec 12, 2022 10:01 pm

    Notxor wrote:Znaš nekog sa slike?

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 GnrbtV2

    i mene ovaj prvi levo zanima, ima zaeban stav. deluje spremno za šaketanje.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by rumbeando Mon Dec 12, 2022 10:11 pm

    28.1.2022.
    Predsjednik države Milo Đukanović primio je danas dekana podgoričkog Fakulteta političkih nauka Milana Markovića i profesore Čedomira Čupića i Srđana Darmanovića koji su mu uručili monografiju izdatu povodom 15 godina od osnivanja te visokoobrazovne institucije.

    "Profesori su ocijenili da je predsjednik Đukanović jedan od najzaslužnijih za formiranje Fakulteta političkih nauka i istakli da je on počeo sa radom u godini obnove crnogorske nezavisnosti i sazrijevao zajedno sa državom Crnom Gorom", stoji u saopštenju Đukanovićevog kabineta.

    Đukanović im je, kako se navodi, čestitao jubilej i "izrazio poštovanje za napore koje su profesori lično, i zajedno sa svojim kolegama, uložili u izgradnju i razvoj ove važne visoko-obrazovne institucije".
    https://www.portalanalitika.me/clanak/dukanovic-sa-markovicem-cupicem-i-darmanovicem-fpn-sazrijevao-zajedno-sa-crnom-gorom
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by boomer crook Mon Dec 12, 2022 10:22 pm

    Latinka Perović bila je obrazovana, fina, razumna i vrlo odvažna osoba, žena koja se borila junački u svijetu muškaraca, osoba otvorena uma u svijetu punom tabua i predrasuda. Često smo se slagali, ponekad (naravno) nismo, ali smo pratili što pišemo (i što pišu treći) i rado čitali što je napisano. Govorio sam na promociji njene knjige, kao i ona na promociji moje. Imali smo nekoliko odličnih razgovora, iskreno uvažavajući argumentaciju i objašnjenja, posebno kad smo različito vidjeli stvari, ljude i pojave. Razumio sam je i osjećao se blizak i zbog te količine nerazumne mržnje koju sam vidio kod raznih ništica i minus nula koji su se usudili vrijeđati, prijetiti, kleti i psovati već i na sam pogled na njenu fotografiju, bez da išta čitaju od toga što je napisala. Mržnja prema onima koji govore drukčije, koji misle originalno i usude se kritički gledati na društvo u kojem žive - to je otrov koji više uništava društva nego same pojedince koje se mrzi: naravno, ako se znaju nositi s njom. 


    Hvala Latinki Perović na njenom intelektualizmu i na onome što je simbolizirala - a što ostaje aspiracija i nada mnogih, koliko god danas ne izgledalo tako. Vrijeme ne staje, ide dalje, bit će novih ljudi, od kojih će oni obrazovaniji i napredniji biti zainteresirani za nju i njena djela.

    dejan jovic


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Notxor Mon Dec 12, 2022 11:04 pm

    [quote="kondo"]
    Notxor wrote:Znaš nekog sa slike?


    i mene ovaj prvi levo zanima, ima zaeban stav. deluje spremno za šaketanje.

    https://sr.m.wikipedia.org/sr-ec/%D0%A1%D1%80%D1%92%D0%B0%D0%BD_%D0%94%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%9B


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    disident

    Posts : 15372
    Join date : 2016-03-28

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by disident Mon Dec 12, 2022 11:15 pm

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Fb_im245


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 82302
    Join date : 2012-06-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Erős Pista Mon Dec 12, 2022 11:18 pm

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 3137070404


    Dobro nam došla, naša dobra Latinka...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by plachkica Mon Dec 12, 2022 11:42 pm

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 3579118792 Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 3579118792 Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 3579118792

    (sonji ovde nije mesto, sreća pa lako može da se kropuje)
    avatar

    Posts : 18962
    Join date : 2014-12-12

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by beatakeshi Tue Dec 13, 2022 12:01 am

    Ništa vinjau?
    Erős Pista

    Posts : 82302
    Join date : 2012-06-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Erős Pista Tue Dec 13, 2022 12:24 am

    plachkica wrote:Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 3579118792 Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 3579118792 Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 3579118792

    (sonji ovde nije mesto, sreća pa lako može da se kropuje)

    +1

    Ona je ideološki bila na drugoj strani, ali kapiram da u imaginarijumu urbane Srbije može da ide u paketu sa Margitom i Milanom.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by boomer crook Tue Dec 13, 2022 12:30 am

    fali stambolic


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Летећи Полип

    Posts : 11371
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Летећи Полип Tue Dec 13, 2022 12:30 am

    Fali Biljana KV.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by boomer crook Tue Dec 13, 2022 12:32 am

    srdja kako ga mrtvog nosi biljana


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by konjski nil Tue Dec 13, 2022 12:38 am

    Erős Pista wrote:
    plachkica wrote:Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 3579118792 Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 3579118792 Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 3579118792

    (sonji ovde nije mesto, sreća pa lako može da se kropuje)

    u imaginarijumu urbane Srbije može da ide u paketu sa Margitom i Milanom
    kako sonja i ekv nisu isti objasni meni daltonisti  Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 2304934895
    Erős Pista

    Posts : 82302
    Join date : 2012-06-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Erős Pista Tue Dec 13, 2022 12:49 am

    Pa Milan bio protiv rata, a Sonja bila protiv pedera.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by plachkica Tue Dec 13, 2022 12:54 am

    konjski nil wrote:
    Erős Pista wrote:

    u imaginarijumu urbane Srbije može da ide u paketu sa Margitom i Milanom
    kako sonja i ekv nisu isti objasni meni daltonisti  Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 2304934895


    milan mladenović je dovoljno rano umro da su ga oni što su ga nadživeli ispraznili od svakog sadržaja i naknadno učitavali u njega šta im je zatrebalo, po potrebi, pa se danas u njega kunu i čeda i boško i nijedan ne greši
    Del Cap

    Posts : 6844
    Join date : 2019-11-04

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Del Cap Tue Dec 13, 2022 1:10 am

    Ipak nije za porediri sa slikom uzdizanja Momira Bulatovića u "prvosrpski" panteon ("Dobro nam došao, dragi naš Momo")
    Erős Pista

    Posts : 82302
    Join date : 2012-06-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Erős Pista Tue Dec 13, 2022 1:22 am

    Pa Momo doneo i vino i lozu, a Latinka ništa.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by boomer crook Tue Dec 13, 2022 12:56 pm

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 318486292_10224631534889245_3062381181592284145_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_eui2=AeFC7jfjp8s1CJmUhxgul-afS7HFVjyRtkFLscVWPJG2QeREJV-Ogcqu8y12kuHw9hA&_nc_ohc=sjSWrkSue4IAX_18xys&_nc_ht=scontent.fbeg4-1


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3344
    Join date : 2021-09-13

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Uncle Baby Billy Tue Dec 13, 2022 1:07 pm

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 1233199462

    ko je iza Bate Stojkovića, skroz u pozadini?


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 26 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Sep 20, 2024 1:56 am