Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vučićeva Srbija

    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue May 19, 2020 10:34 am

    Tip koji mu je pretio je zastakljivač terasa koji smatra da je šmekerski da se fotka ispred BNV kula. 
    Prototip SNS fašiste - sitni zanatlija bezmozgović, bukvalno isti kao oni koji su dovodili Hitlera na vlast.

    Vučićeva Srbija - Page 10 3579118792

    Istina.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50252
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Tue May 19, 2020 11:07 am

    Halászlé wrote:
    Marius Lăcătuș wrote:Možda ga troluje neki ekstremni ideološki neprijatelj tipa Rate i sličnog

    Tip koji mu je pretio je zastakljivač terasa koji smatra da je šmekerski da se fotka ispred BNV kula. 
    Prototip SNS fašiste - sitni zanatlija bezmozgović, bukvalno isti kao oni koji su dovodili Hitlera na vlast.

    Vki je neprestano aktivan oko prava radnika, povezuje, zastupa, juri informacije, galami (prototip salonskog hipster levičara, nasuprot praaaavim društvenim aktivistima koji prekrste noge u studiju tako da im se vide bele dlakave potkolenice i potom pričaju o Kosovu) i verovatno je isprovocirao ovu budalu koja mu je pretila preko svog privatnog telefona.

    Jbt jedem!
    паће

    Posts : 40219
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Tue May 19, 2020 11:17 am

    Активисти да брију ноге!


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by disident Wed May 20, 2020 1:14 pm

    Halászlé wrote:
    Marius Lăcătuș wrote:Možda ga troluje neki ekstremni ideološki neprijatelj tipa Rate i sličnog

    Tip koji mu je pretio je zastakljivač terasa koji smatra da je šmekerski da se fotka ispred BNV kula. 
    Prototip SNS fašiste - sitni zanatlija bezmozgović, bukvalno isti kao oni koji su dovodili Hitlera na vlast.

    Vki je neprestano aktivan oko prava radnika, povezuje, zastupa, juri informacije, galami (prototip salonskog hipster levičara, nasuprot praaaavim društvenim aktivistima koji prekrste noge u studiju tako da im se vide bele dlakave potkolenice i potom pričaju o Kosovu) i verovatno je isprovocirao ovu budalu koja mu je pretila preko svog privatnog telefona.
    Epilog
    Miloš Vki Vučković
    8 мин. · 

    Evo šta je povod pretnji na moj život. Napominjem da mi nije prećeno zbog mog novinarskog rada, aktivnosti u Vratimo trolu 28 niti na političkoj osnovi.
    Dana 18.5.2020. oko 15.30 sam u Čingrijiinoj ulici kod okretnice trolejbusa primetio na banderi javnog osvetljenja nelegalno postavljenu metalnu oglasnu tablu sa natpisom "Zatvaranja terasa Aleksić" sa navedenim brojem telefona. S obzirom da sam već video iste takve table postavljene po kraju u proteklom periodu odlučio sam da pozovem navedeni broj telefona sa table. Nisam podneo prijavu komunalnoj inspekciji putem Tvitera što sam činio do sada jer sam izgubio veru u efikasnost iste posle nekoliko prijava koje sam podnosio na taj način, a po kojima nije postupljeno.
    U kratkom razgovoru sam rekao osobi sa druge strane da to što radi je komunalni prekršaj i da ću ukoliko ne skloni table sa bandera podneti prijavu komunalnoj inspekciji. Sagovornik je nešto promrmljao i završili smo razgovor.
    To veče sam počeo da dobijam preteće pozive prvo sa nepoznatog broja a onda sa drugog broja. Nije bilo pretnji sa broja koji sam pozvoa taj dan. To objašnjava i što je to NN lice konstantno tražilo da kažem ko sam i gde živim jer sam ga zvao taj dan.
    Ostalo znate iz mojih ranijih postova.
    Ovim putem želim da pohvalim pripadnike MUP-a koji su maksimalno profesionalno uradili svoj posao. Koliko sam shvatio lice koje mi je pretilo je identifikovano i sada je na tužiocu da uradi svoj deo posla.
    Istovremeno mi je žao što smo do te mere nezdravo društvo da kada neko želi da pokuša da reši nešto komunalno malo kao što je nelegalno postavljanje oglasnih tabli na bandere dođe do toga da dobija pretnje na svoj život.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Janko Suvar

    Posts : 7712
    Join date : 2019-06-06

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Janko Suvar Wed May 20, 2020 7:19 pm

    Ministarstvo odbrane Srbije kupuje skoro 2,5 tone žilet-žice za ograđivanje prihvatnih centara za smeštaj migranata i centara za smeštaj azilanata, navodi se u pozivu javne nabavke objavljenom na sajtu te institucije.
    Kako se navodi u dokumentaciji, koju je Ministarstvo odbrane objavilo 15. maja, pored žilet-žice debljine 700 milimetara, predmet javne nabavke su i 1.521 metara rebrastog gvožđa u šipkama debljine 20 milimetara i 50 kilograma pocinkovane žice za vezivanje.
    Kao naručilac navedena je Vojna pošta u Kraljevu, a nabavka se sprovodi kao pregovarački postupak.
    Do zaključenja teksta od Ministarstva odbrane nismo dobili odgovor na pitanje zbog čega se žilet žica postavlja oko centara i koji će tačno centri biti ograđeni.
    avatar

    Posts : 18449
    Join date : 2014-12-12

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by beatakeshi Wed May 20, 2020 8:34 pm

    Žica debljine 700 milimetara? Debelo.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Wed May 20, 2020 9:18 pm

    Znaci, svratio Orban da nam uvali zicu


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Wed May 20, 2020 9:28 pm

    Janko Suvar wrote:Ministarstvo odbrane Srbije kupuje skoro 2,5 tone žilet-žice za ograđivanje prihvatnih centara za smeštaj migranata i centara za smeštaj azilanata, navodi se u pozivu javne nabavke objavljenom na sajtu te institucije.
    Kako se navodi u dokumentaciji, koju je Ministarstvo odbrane objavilo 15. maja, pored žilet-žice debljine 700 milimetara, predmet javne nabavke su i 1.521 metara rebrastog gvožđa u šipkama debljine 20 milimetara i 50 kilograma pocinkovane žice za vezivanje.
    Kao naručilac navedena je Vojna pošta u Kraljevu, a nabavka se sprovodi kao pregovarački postupak.
    Do zaključenja teksta od Ministarstva odbrane nismo dobili odgovor na pitanje zbog čega se žilet žica postavlja oko centara i koji će tačno centri biti ograđeni.


    Tu žilet-žicu je poručio svako kome je jedan Boško OK sve dok "radi protiv Vučića". Naravno da je tebi OK, nećeš ti biti iza žilet-žice.
    Janko Suvar

    Posts : 7712
    Join date : 2019-06-06

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Janko Suvar Wed May 20, 2020 9:43 pm

    meni?
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Wed May 20, 2020 9:49 pm

    supa, salata i neko varivo, za desert krofne
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Wed May 20, 2020 9:49 pm

    Ne nego svako kome je jedan Boško OK sve dok "radi protiv Vučića". 

    Mislim ko bi rekao da će se desničarska vlast umiljavati ekstremnoj desnici i da će nastradati najugroženija grupa ljudi u zemlji. Godinama čitam kako su Boško i slični predodređeni za neuspeh, pa znate oni nikad neće sklapati vladu, to su amateri, ne treba se obazirati na njih...

    Guess what, toga se sad nakotilo i vlast je ta koja se obazire na njih i krade njihove ideje.
    Janko Suvar

    Posts : 7712
    Join date : 2019-06-06

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Janko Suvar Wed May 20, 2020 9:49 pm

    aha, razumem...jasno, slažem se.
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Wed May 20, 2020 9:52 pm

    Ma ne krade njihove, nego počinje otvoreno da pokazuje svoje. Tu je naivac Boško, koji se kleo u Vučićevog najboljeg frenda Orbana.

    Zapravo mislim da je i Boškić sada ukapirao da tu naprosto nema mesta za njega i da se okreće umerenijim biračima.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Wed May 20, 2020 9:53 pm

    ne mislim da imaju svoje

    usisavaju sve što im naleti, bez obzira sa koje strane, samo ako deluje kao popularno
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Wed May 20, 2020 10:09 pm

    Nema ovo veze sa Boskom vec sa tim da je sad Vucicev najbolji drugar Orban


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18449
    Join date : 2014-12-12

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by beatakeshi Wed May 20, 2020 10:11 pm

    Mada mu zaigra srce što mudžose vidi iza žice. Žal za mlados'.
    паће

    Posts : 40219
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Sun May 24, 2020 1:19 pm

    Харајући по архиви, натрчах на ово:

    Za pristojan život u Srbiji potrebno je 260.000 dinara mesečno.
    Dakle, nismo mi siromašni, već nepristojni.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Sun May 24, 2020 1:21 pm

    cifra je preterana
    паће

    Posts : 40219
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Sun May 24, 2020 1:25 pm

    Ниједна цифра није ван постојећег опсега (од нула до девет). Цитат је из 2014.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Janko Suvar

    Posts : 7712
    Join date : 2019-06-06

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Janko Suvar Sun May 24, 2020 1:29 pm

    za koliku porodicu?
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by disident Sun May 24, 2020 1:38 pm

    Da li ima svoju nekretninu, koji deo zemlje itd itd


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    паће

    Posts : 40219
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Sun May 24, 2020 2:18 pm

    И онда је писало да је аутор непознат. Ко га нађе, нек га пита.

    Шае ово, сте постали Амери? И они се тако закаче за неки детаљ који не мења суштину.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Janko Suvar

    Posts : 7712
    Join date : 2019-06-06

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Janko Suvar Sun May 24, 2020 2:19 pm

    sustina je da je bolje imati 2000 evra nego nemati Vučićeva Srbija - Page 10 1143415371
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50252
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Wed May 27, 2020 6:22 pm

    Gde su oni svi po medijima sto vole da pricaju o "kolonijalizmu". Evo kako izgleda kolonijalizam

    http://rs.n1info.com/Biznis/a601237/Umesto-drzave-tender-za-izgradnju-autoputa-raspisala-kineska-kompanija-Sandong.html
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Wed May 27, 2020 7:41 pm

    Vesna Radojević@Vesna_Radojevic
    5m
    Čovek otišao da upuca nekoga, ali usput zapalio sam sebe. Mafija sa Aliekspresa.


    Na jednog od vođa kavačkog klana Radoja Zvicera dvojica muškaraca pucala su u centru Kijeva dok je trčao, vidi se na snimku koji je danas objavila ukrajinska policija. Među četvoricom osumnjičenih za pokušaj ubistva Zvicera, a čiji je snimak hapšenja je policija takođe objavila, su srpski državljani Petar Jovanović i Milan Branković, obojica iz Niša, saznaje KRIK.

    Piše: Bojana Jovanović

    Muškarac u crnoj trenerci sa kapuljačom na glavi, hirurškom maskom i rukavicama trči stazom i u trenutku kada stiže do parkinga iz automobila „smart“ ka njemu istračavaju dve osobe, vidi se na snimku koji je objavila ukrajinska policija.

    Sa suvozačeve strane izlazi muškarac u belom i sa pištoljem u ruci zaustavlja se gotovo ispred osobe koja trči, podiže pištolj i počinje da puca zbog čega ovaj kreće da beži. Drugi napadač, koji je bio na mestu vozača u „smartu“, pokušava da se priključi i puca, ali ga od mete deli red parkiranih automobila, vidi se na snimku.

    Žrtva, deluje, uspeva da pobegne, nakon čega se napadači vraćaju u automobil. Njega su potom zapalili, što su takođe zabeležile sigurnosne kamere – muškarci polivaju i pale „smart“, a plamen je dohvatio i vozača kome gori gornji deo odeće.




    _____


    Uprava napolje!

    Vučićeva Srbija - Page 10 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 4:58 pm