Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Margit Savović Sun May 10, 2020 6:40 pm

    erős paprika wrote:
    Margit Savović wrote:OK. Ne ispunjava sve kriterijume, ali šta mislite o sledećem?

    BJELA 2022

    onda spot sa VOJOM B. kao replika na onu bedastocu gde vucic vraca odocnelu knjigu. pa pije kafu sa cecom bojkovic!
    Ulaziš u Bjelin stožer!
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Sun May 10, 2020 6:42 pm

    erős paprika wrote:
    Margit Savović wrote:OK. Ne ispunjava sve kriterijume, ali šta mislite o sledećem?

    BJELA 2022


    KAMPANJA BOLJI ZIVOT 2022!

    DOSTA KURCUVUCICA, DAJTE BOBU!

    BOBA, TERMINATOR KURCUVUCICA! 

    onda spot sa VOJOM B. kao replika na onu bedastocu gde vucic vraca odocnelu knjigu. pa pije kafu sa cecom bojkovic!

    Lidija Vukičević cijepa člansku knjižicu SRS-a i sjeda sa njima za sto  opozicija - Page 12 4101625831
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Margit Savović Sun May 10, 2020 6:48 pm

    Mogućnosti su prevelike. 

    Ja ću da se raspitam da li Bjela ima kostura u ormanu. Nekako mislim da nije djubre jer je u dve serije napravio omaž Gigi. Ja takve stvari cenim. Plus je jugoslovenstvo jako u njemu, dok je ostatak glumišta mahom na tamnoj strani. 

    Tek onda će Bjela da sazna da mora da se kandiduje i da ne brine ništa za kampanju. To mu je rešeno! opozicija - Page 12 1399639816
    plachkica

    Posts : 16199
    Join date : 2014-11-06

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by plachkica Sun May 10, 2020 6:50 pm

    bjela sedeo sa mladićem u podrumu 1995. dok su snimali lepa sela, već vidim naslove.
    (a i ngo će da se nakači, ako ih vučić i 2022. bude držao uz sebe)
    ficfiric

    Posts : 34265
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Sun May 10, 2020 6:53 pm

    Margit Savović wrote:Ja ću da se raspitam da li Bjela ima kostura u ormanu.

    Mogu da mu posalju Snezanu Savic da ga navuce da opet napravi neko sranje


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34265
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Sun May 10, 2020 6:55 pm

    Inace, ako vec trazite kandidata medju partizanovcima, bolji je Zoc


    _____


    Uprava napolje!

    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Margit Savović Sun May 10, 2020 6:56 pm

    Neemancipovan. I trebaju nam glasovi Zvezdaša, a Bjela nije na prvom mestu Grobar.
    boomer crook

    Posts : 36940
    Join date : 2014-10-27

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by boomer crook Sun May 10, 2020 6:58 pm

    Margit Savović wrote:Mogućnosti su prevelike. 

    Ja ću da se raspitam da li Bjela ima kostura u ormanu. Nekako mislim da nije djubre jer je u dve serije napravio omaž Gigi. Ja takve stvari cenim. Plus je jugoslovenstvo jako u njemu, dok je ostatak glumišta mahom na tamnoj strani. 

    Tek onda će Bjela da sazna da mora da se kandiduje i da ne brine ništa za kampanju. To mu je rešeno! opozicija - Page 12 1399639816

    pa ono posejao je taj dosta zmajskih zuba. mislim vidim nisi pratila ovu prepisku sa olosem gagom antonijevicem, autorom uratka zaspanka za gledaoca vojnika.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Margit Savović Sun May 10, 2020 7:00 pm

    Ma ne mislim u klasičnom vetting smislu, nego prvo da proverim da li ga uistinu želim za predsednika. 

    Nisam pratila to sa Gagom.


    GA Vučićev bot. Briga me.
    boomer crook

    Posts : 36940
    Join date : 2014-10-27

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by boomer crook Sun May 10, 2020 7:07 pm

    pa ono gaga je obnarodovao neku njihovu prepisku gde je bjelogrlica optuzio za mesetarenje oko konkursa fecesa (kao nudio gagi procenat od zarade ako ovaj podrzi kao clan komisije valjda film jesen samuraja). i kao gaga odbio s indignacijom (taj deo je jedino neverovatan).


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50166
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Sun May 10, 2020 7:08 pm

    Moram malo da ga poslušam kako govori. Mislim, ne gluma, naravno.
    boomer crook

    Posts : 36940
    Join date : 2014-10-27

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by boomer crook Sun May 10, 2020 7:10 pm

    Margit Savović wrote:Ma ne mislim u klasičnom vetting smislu, nego prvo da proverim da li ga uistinu želim za predsednika. 

    Nisam pratila to sa Gagom.


    GA Vučićev bot. Briga me.

    ma ono GA ogavna dupeuvlaka i ocajan reditelj koji se preko kreveta i zene pokusao probiti u amerikama i onda se vratio ovde. retko odvratna pojava cak i za nase cine-delinkvente. ono rados bajic je za njega moralna gromada. kada se cuje GA zacuje i zvuk struganja dna kace.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    ficfiric

    Posts : 34265
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Sun May 10, 2020 7:20 pm

    Margit Savović wrote:Neemancipovan. I trebaju nam glasovi Zvezdaša, a Bjela nije na prvom mestu Grobar.

    Od sportista, Bodiroga bi mogao uzeti dosta glasova u SRN glasackom telu a i protivnicima bi bio prihvatljiv


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18432
    Join date : 2014-12-12

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by beatakeshi Sun May 10, 2020 7:32 pm

    Ovo za Bjelu je neka sarkastična post ironija, ko ono što se kači na laughu a ja ne rezumem?
    Erős Pista

    Posts : 81498
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Sun May 10, 2020 7:32 pm

    Ja mislim da pitamo Kuoma.


    :zvezda:


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36940
    Join date : 2014-10-27

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by boomer crook Sun May 10, 2020 7:37 pm

    beatakeshi wrote:Ovo za Bjelu je neka sarkastična post ironija, ko ono što se kači na laughu a ja ne rezumem?

    mislim da je ovo ocajnicki frankenstajnovski napor.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar

    Posts : 18432
    Join date : 2014-12-12

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by beatakeshi Sun May 10, 2020 7:39 pm

    Mislim da Vučić i nije tako loše rešenje. BoTa, Koštunica, jel živ Milutinović?
    avatar

    Posts : 18432
    Join date : 2014-12-12

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by beatakeshi Sun May 10, 2020 7:43 pm

    Ima ona Čapekova priča kad im se u otoman uvuče miš, pa donesu mačku,  pa sa njom imaju problema, pa dovedu psa, pa... ne saćam se kako se završava. A možda je to bio Hašek.
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Margit Savović Sun May 10, 2020 7:46 pm

    Jebote, ne verujem kakav condescending ton.
    No Country

    Posts : 11126
    Join date : 2015-05-16

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by No Country Sun May 10, 2020 7:49 pm

    erős paprika wrote:
    beatakeshi wrote:Ovo za Bjelu je neka sarkastična post ironija, ko ono što se kači na laughu a ja ne rezumem?

    mislim da je ovo ocajnicki frankenstajnovski napor.
    Па то. Капирам да иде из врло аутентичне потребе, али исти механизам нам је подарио 1 Белог, Сашу Прангију, чак и мученог Радулета.

    Мислим да би Бурунди могао/ морао да стане иза само једног кандидата. Васе.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Sun May 10, 2020 8:05 pm

    Predsednika Srbije treba da bira prosta vecina poslanika u narodnoj skupstini. Poslanike u narodnoj skupstini treba birati po okruzima jednake velicine po vecinskom izbornom sistemu. Granice okruga na osnovu broja stanovnika se menjaju jednom u deset godina na osnovu popisa. Okruzi seku postojece administrativne oblasti i sami finansiraju rad poslanika. 

    Poslanici mogu biti opozovani referendumom u svom okrugu i ne mogu biti birani na vise od tri mandata. 

    Alternativno - Aleksandar. 



    Problem na koji sam hteo da ukazem je da institucionalno predsednik nema nikakvu moc i traziti od nekog da postane predsednik znaci ili zvati ga da krsi ustav ili da izvrsi politicko samoubistvo. Ne znam zasto bi neko radi ovo drugo i da li je Bjelogrlic spreman na ovo prvo. 



    I na kraju mislim da nije dobar izbor, jer koliko ja razumem dinamiku iza dolaska SNS na vlast*, to je jedna pobuna radnika i seljaka protiv postojecih elita, a lako je prikazati beogradsko glumca, producenta milionera, kao deo tih otudjenih elita, a Vucica kao predstavnika naroda. 


    * to je dinamika dolaska na vlast, dinamika drzanja na vlasti i vladanja je komplikovanija i ukljucuje jebenu Biljanu Srbljanovic, tako da sigurno nije bas u ime nekog naroda protiv elita. 







    U krajnjoj liniji ja misilm da se ova stvar ne moze resiti sa zivim Vucicem i da opozicija treba to da pocne da govori.
    disident

    Posts : 15074
    Join date : 2016-03-28

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by disident Sun May 10, 2020 8:10 pm

    Ma sns je takav hostaplerski kartel da bi za njih gubitak pozicije predsednika bio katastrofalan udarac, nek je i bez ikakve politicke moci, dovoljno je da ima platformu sa koje moze da ih kritikuje a da ga cuje 90% gradjana i ode ceo medijski monopol sns niz vodu


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Sun May 10, 2020 8:14 pm

    Stvar sa izborima je prosta - ko ne može da odvoji deo AV glasača za sebe ne treba ni da pokušava da izađe na izbore.

    Svakako se ne radi o tome da se nađe neko ko potaman odgovara tananim osećajima ljudi koji su ugrubo već nekakva opozicija, a u kvantitativnom smislu više nego jasna manjina.
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Margit Savović Sun May 10, 2020 8:19 pm

    Ja nemam uvid u te analize, ali pored onih koji ce da uskoro da krenu da kunu AV, ne znam da li postoje glasaci SPS koji ne mogu da ga smisle i kojima ce Bjela da izgleda prihvatljivije.

    U tome je draz predsednickih izbora.
    Erős Pista

    Posts : 81498
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Sun May 10, 2020 8:19 pm

    Moj drugar ima odlican predlog.


    Spoiler:


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Mon May 13, 2024 1:58 am