Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Hrvatska

    Erős Pista

    Posts : 81444
    Join date : 2012-06-10

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Erős Pista Sat Apr 03, 2021 11:12 pm



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Bleeding Blitva

    Posts : 3743
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Bleeding Blitva Sun Apr 04, 2021 9:39 am

    Ali HDZova parizer bojna i u Srbiji Hrvatska - Page 30 3137070404 Hrvatska - Page 30 286371741
    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Sun Apr 04, 2021 9:56 am

    gavrilovic parizer odlican
    Bleeding Blitva

    Posts : 3743
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Bleeding Blitva Sun Apr 04, 2021 10:15 am

    Turul madár wrote:gavrilovic parizer odlican

    Mi lijevi hipsteraj samo pršut s OPGova Hrvatska - Page 30 2304934895

    Evo jedan dobar tekst s Novosti, Sven objasnio sve + debunkao dotepenske mitove.
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by ficfiric Thu Apr 08, 2021 10:14 am

    Zdravko Mamic u Inkubatoru: - Svaka cast Milanovicu. Ja sam bio preteca onog sto je Milanovic sad




    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50058
    Join date : 2017-11-16

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Apr 08, 2021 12:33 pm

    Crossover sa jezičarenjem: pretetak umesto preteča
    паће

    Posts : 40111
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by паће Thu Apr 08, 2021 1:06 pm

    Mór Thököly wrote:Crossover sa jezičarenjem: pretetak umesto preteča
    Hrvatska - Page 30 Samo_v12
    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Fri Apr 09, 2021 2:55 pm

    žele se vraća 

    https://www.24sata.hr/news/kerum-izljubio-sestru-kod-kriza-na-marjanu-mi-smo-za-ligu-prvaka-u-gradu-vodimo-debelo-755465
    fikret selimbašić

    Posts : 9550
    Join date : 2020-06-19

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by fikret selimbašić Wed Apr 14, 2021 6:11 pm


    Dva muškarca iz Komletinaca, mjesta na istoku Hrvatske, oko 40 kilometara udaljenom od Vukovara, srušila su u utorak usred dana partizanski spomenik iz Drugog svjetskog rata.
    Hrvatska policija je objavila da su počinioci 59-godišnji i 29-godišnji muškarac. Kako pišu hrvatski mediji, njih dvojica su u utorak uz pomoć sajle i traktora srušila spomenik vičući: "Evo vam, četnici!"



    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Wed Apr 14, 2021 6:19 pm

    samo debili čupaju petokrake, dokazano već 30 godina unazad
    fikret selimbašić

    Posts : 9550
    Join date : 2020-06-19

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by fikret selimbašić Wed Apr 14, 2021 6:21 pm

    Turul madár wrote:samo debili čupaju petokrake, dokazano već 30 godina unazad

    Hrvatska - Page 30 2304934895
    Hrvatska - Page 30 ClJk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTWpnN01EQV8vNWI4NDk3Mzk5YmVhNWYxZjdiMDIwOGZhMjdkMTlmNTIuanBlZ5GTAs0CgACBAAE


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50058
    Join date : 2017-11-16

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Apr 14, 2021 6:33 pm

    fikret hadžiabdić wrote:

    Dva muškarca iz Komletinaca, mjesta na istoku Hrvatske, oko 40 kilometara udaljenom od Vukovara, srušila su u utorak usred dana partizanski spomenik iz Drugog svjetskog rata.
    Hrvatska policija je objavila da su počinioci 59-godišnji i 29-godišnji muškarac. Kako pišu hrvatski mediji, njih dvojica su u utorak uz pomoć sajle i traktora srušila spomenik vičući: "Evo vam, četnici!"


    Četnici bi se strašno potresli  Hrvatska - Page 30 1861198401
    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Wed Apr 14, 2021 6:33 pm

    Hrvatska - Page 30 2304934895

    Hrvatska - Page 30 761602206249005
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50058
    Join date : 2017-11-16

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Apr 23, 2021 6:45 pm

    Prigodno. Stoka.



    Bio je genocid nad Srbima sa Kozare, oni iz Zagreba i ne bas. Mislim, dajte HDZ, jbg, oni bar nikome ne moraju da dokazuju da su hrvatine. To je na 20:10, ali celi govor i kzš je totalno neprimeren mestu i vremenu.
    Erős Pista

    Posts : 81444
    Join date : 2012-06-10

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Erős Pista Fri Apr 23, 2021 7:21 pm

    Ogavnost kao takva.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50058
    Join date : 2017-11-16

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Apr 23, 2021 7:29 pm

    Ne, uzasan je. Kriva sfrj, eto nisu mu dali spomenik, ahrvat je tako da "ko zna zasto...", u jugoslaviji napuhavali brojke, bas onako sve sto treba reci povodom obljetnice. Stoka bre.
    Erős Pista

    Posts : 81444
    Join date : 2012-06-10

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Erős Pista Fri Apr 23, 2021 7:36 pm

    Politika pitala Radanovića, čime sam prijatno iznenađen.

    Историчар Милан Радановић сматра жалосним то што личност на највишој функцији репродукује ревизионистички стереотип о кажњавању Срба интернацијом у Јасеновац због њиховог отпора држави.

    Радановић каже да то после Фрање Туђмана у јавности, није чинио нико од особа које су обављале дужност председника.

    „Значи ли то да они који су убијени јер су пружали отпор, без обзира да ли су били Срби, Хрвати, нису били невини, односно да су нешто скривили? Уместо да се ту зауставио, председник је непромишљено наставио”, навео је Радановић.

    Сматра веома важним то што је Милановић нагласио да је Јасеновац место геноцида, јер ту чињеницу избегавају да констатују поједини државни представници, али је већ у другој реченици, каже Радановић, запао у контрадикцију тврдећи да је „пре свега” тај логор био место геноцида над Јеврејима.

    „Потпуно је излишно правити дистинкцију међу жртвама геноцида у Јасеновцу јер сви они, без обзира да ли су били јеврејског, ромског или српског, убијени су пре свега због свог етничког порекла. Осим тога, геноцид над Србима у НДХ није спровођен само у логорима нити само у једном логору”, навео је овај историчар.

    Радановић је подсетио да су први српски заточеници логора Јасеновац били српски мушкарци који су преживели логоре у тзв. Госпићкој групи логора да би потом били депортовани у Јасеновац.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Fri Apr 23, 2021 7:45 pm

    Politika je kao manijak koji te mlati i seče tupim nožem ali ume tako da te pogleda onim svojim crnim okama da mu na sekundu sve oprostiš.

    (Zapravo ne znam da li je još takva jer dugo nisam čitao, ali je moguće da se novinarstvo još uvek ponekad potkrade u njenom radu)
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by ficfiric Fri Apr 23, 2021 7:58 pm

    jutarnji.hr wrote:Milanović: ‘Očuh moje majke bio je u Gradiški, a to nemam u biografiji‘; Mesić: ‘Stražar?‘


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81444
    Join date : 2012-06-10

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Erős Pista Fri Apr 23, 2021 8:07 pm

    Mesar.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7165
    Join date : 2020-03-05

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Vilmos Tehenészfiú Fri Apr 23, 2021 8:40 pm

    Mór Thököly wrote:Prigodno. Stoka.



    Bio je genocid nad Srbima sa Kozare, oni iz Zagreba i ne bas.

    To je ono krenes da se kockas, nece te karta, pa onda igras na silu da povratis ono sto si izgubio.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by ficfiric Sun May 02, 2021 6:31 pm

    Kakav debakl. Škoro ponosno objavio predizbornu pjesmu i spot s reperom koji veliča nacizam. Pa brzo sve obrisao

    Škoro se brani da 'nije znao za ove detalje o Ziziju'

    Hrvatska - Page 30 AHR0cHM6Ly93d3cudGVsZWdyYW0uaHIvd3AtY29udGVudC91cGxvYWRzLzIwMjEvMDQvc2tvcm8taS16aXppLmpwZw

    Kandidat za zagrebačkog gradonačelnika Miroslav Škoro ovih se dana pohvalio na Facebooku kako je sa zagrebačkim reperom Zizijem snimio predizborni spot Grad za sve nas. “Uz pomoć dragog Zizi-a pretočio sam u pjesmu sve ono što osjećam prema Zagrebu u kojem sam stvorio dom, obitelj i koji jako volim…”, napisao je Škoro uz objavljeni video uradak.

    No, mediji su danas izvukli dosta nezgodan detalj ove suradnje. Naime, reper, uz kojeg Škoro veselo pjeva, poznat je po veličanju nacizma i droge. Tako se, recimo, u spotu Zizijeve pjesme Afetr na krovu može vidjeti kako ima nacističku tetovažu, a u istoj toj pjesmi ima i stihove “Serem se na drotove, to normalna je stvar. Pucam po njima ko’ Pablo Escobar” ili da ‘plodi mame po Remizi’.

    Hrvatska - Page 30 Zizi

    Škoro: ‘Nisam znao’
    RTL je kontaktirao Škoru koji je na pitanje zašto je snimio spot sa Zizijem kazao kako “nije znao za ove detalje o njemu nego da tek zna da je reper i sin branitelja ratnog vojnog invalida”. Dodao je i da nije upoznat s reperskom supkulturom.

    Također je najavio kako će povući problematični spot što je nakon nekog vremena i učinio jer se spot više ne može pronaći na njegovom Facebook profilu. No, spot se i dalje može pronaći na YouTubeu.



    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by ficfiric Tue May 04, 2021 9:20 pm

    Spomenik bokseru Mati Parlovu, rad hrvatske umetnice Marije Ujević Galetović, otkriven je u centru Pule, preko puta kafića "Mate", koji je vodio taj legendarni sportista, a sada ga vodi njegov sin Matko.

    Hrvatska - Page 30 8cb67321-0b68-4cb4-b7e2-1c29337eea19
    Hrvatska - Page 30 E0ek51FXIAI7Msm?format=jpg&name=4096x4096


    _____


    Uprava napolje!

    Ferenc Puskás

    Posts : 11565
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Ferenc Puskás Tue May 04, 2021 11:36 pm

    Auh, autorici je trebalo dati da radi Njofru.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7165
    Join date : 2020-03-05

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Vilmos Tehenészfiú Wed May 05, 2021 12:22 am

    Mislis da bi njega izvajala u bokserskim gacama i rukavicama?


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”

    Hrvatska - Page 30 Empty Re: Hrvatska

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu May 02, 2024 11:00 pm