Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Demokratska stranka

    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Mon Jun 04, 2018 2:51 pm

    Sotir wrote:У бившој фирми је био један лик који је водио магацин, био је помало ударен, стално је носио бели мантил и сви су га звали Доктор. Типа ”Е, докторе, треба нам тај пакет из магацина.”
    Елем, поента приче је да су сви који носе беле мантиле доктори.

    Ili ako se deru na one koji ulaze preko reda. Tako su me na jednom od prethodnih poslova zvali doktor zato sto sam izbacivao novinare ako udju u kancelariju pre nego sto zavrsim sa prethodnim


    _____


    Uprava napolje!

    ♏

    Posts : 4538
    Join date : 2016-06-09

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ♏ Wed Jun 13, 2018 9:36 pm

    Gordana Bjeletić wrote:"Nemam problem da napišem u svojoj biografiji: Jednom se prijavio i nikad više!", kaže Stojković. Isto piše i u biografiji Nikole Tesle. "Kad je bio mlad on se prijavio i nije prošao kao član akademije. Pobedio ga neki učitelj iz Jagodine sa četiri puta više glasova", dodaje genetičar.

    Istorija kaže da pored njega i njegovih 1.200 patenata koji su promenili svet, u Akademiji nije bilo mesta ni za Crnjanskog, na primer, koji kada je u 83. godini konačno primljen, za članstvo više nije bio zainterosavan, a Pupin je ostao dopisni član. Sa druge strane, Edvard Kardelj, automatski je postao redovni član. Procedura se, kaže, Stojković i dalje ne menja.

    Eto, s jedne strane svi ti pametni ljudi, a sa druge jebeni Kardelj i svi ovi njegovi koji i dalje rovar... hm, ne, čekaj, does not compute. Stvarno treba zabraniti doktorima da daju izjave o svetonazorskim pitanjima.

    Trebalo bi da imamo objedinjenu temu o Ajama, Stojkovićima, Tasovcima i ostalim Teodorovićima.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Filipenko Thu Jun 14, 2018 1:51 am

    Tako su Kristijana Ronalda kada je bio mlad terali da igra za juniore Sportinga iz Lisabona umesto da ga odmah stave u prvi tim.
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Sun Jun 17, 2018 5:00 pm

    DS odlučila da učestvuje u formiranju opozicionog saveza

    Demokratska stranka je na sednici Glavnog odbora odlučila da učestvuje u formiranju opozicionog saveza, objavila je potpredsednica te stranke Aleksandra Jerkov.

    "DS donela odluku o učešću u formiranju opozicionog saveza. Predstoji nam velika borba. Za gradjane, za bolju Srbiju, za bolji život u njoj", navela je Jerkov posle Glavnog odbora na svom Tviter profilu.

    Na sednici Glavnog odbora predsednik DS Zoran Lutovac rekao je da će stranka biti član i osnivač opozicionog saveza.

    On je rekao da građani i birači žele suštinske promene i da očekuju od DS da sa drugima stvori savez i da zajednički deluju.

    Lutovac je uoči sednice GO DS-a poručio je da očekuje da se na glavnom odboru izglasa odluka o ulasku u zajednički Savez sa Draganom Đilasom u kome bi ta stranka (DS) imala ravnopravni status člana i osnivača.

    Lutovac je rekao da je cilj formiranje širokog saveza bez zalaženja u ideološke razlike među političkim partijama koje bi mu se priključile.

    Demokratska stranka je, dodaje Lutovac, otvorena za razgovor sa svim suštinski opozicionim partijama i za to očekuje podršku GO.

    "Obećali smo da ćemo vratiti poverenja građana. Prvi korak smo napravili, dobili smo tim koji se i u našoj stranci i među građanima Srbije doživljava kao nova garnitura političara", rekao je Lutovac.

    Drugi pravac promena, kako je rekao, je promena organizacije stranke i načina delovanja spolja i iznutra. dok je treći potrebno usmeriti ka jasnijem socijaldemokratskom profilisanju.

    "Četvrti pravac promena jeste naš odnos prema drugim opozicionim strankama - naši birači i simpatizeri, građani Srbije koji hoće suštinske promene u društvu, očekuju od nas da sa drugima stvorimo Savez i zajednički delujemo. DS će biti jedan od osnivača i članova Saveza", rekao je Zoran Lutovac.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Wed Sep 05, 2018 6:19 pm

    inace cupaci petokrake prelaze u full srbska cast dveri mod  Demokratska stranka - Page 14 3579118792


    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Erős Pista Wed Sep 05, 2018 6:28 pm

    Kakvo lupetanje.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Wed Sep 05, 2018 6:31 pm

    soft scena seksa u stripu i ko je uso u mini suknji u crkvu, to im je domet danasnji
    паће

    Posts : 40109
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by паће Wed Sep 05, 2018 7:30 pm

    xie saike wrote:soft scena seksa u stripu i ko je uso u mini suknji u crkvu, to im je domet danasnji

    Међу главним проблемима које имам са организованом религијом је што су опседнути сексом. Тј кад крену о греху и грешницима, обавезно мисле на секс, никад на ко је коме шта отео, ко је повео рат, ко је кога протерао, ко је кривотворио, ко је лагао пред масом, ко се лажно заклињао, ко је криво сведочио, ко је судио по бабу и стричевима... јебе се њима за то, него то, ко је у минићу ушао у цркву.

    Кад нека црква анатемише министра или корпорацију, јавите. Досад нисам нашао, а гуглам баш то сваких неколико година. Тј био један случај на неком острву на Пацифику, ал' то је корпорација била заузела нешто црквене земље.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    plachkica

    Posts : 16180
    Join date : 2014-11-06

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by plachkica Wed Sep 05, 2018 9:00 pm

    e, politikin zabavnik, kao i sva politikina izdanja, je prepun promovisanja pravoslavne mizoginije,
    ovaj strip nije primeren za decu, vezuje seks i nasilje, ne znam autora, ne pratim stripove godinama,
    žena je ovde 'kurva', 'zmija', junak stripa je je jebe pa ubije, jer tako i treba sa
    kurvom i zmijom, a ima i slika zainteresovane rodbine ™️ koja se brine da li će mali sam
    moći da se izbori sa zmijurinom. i sve to zajedno se savršeno uklapa u ono što je politikin 
    zabavnik danas.
    kao i sa činjenicom da imamo 30 ubijenih žena godišnje.

    naravno da je kuzmanović omašio poentu, no to je posebna tema.
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Erős Pista Wed Sep 05, 2018 9:25 pm

    Nisam citao strip, pa zaista ne znam kontekst. Malo je prejak stretch od scene koju vidimo do 30 ubijenih zena godisnje.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36880
    Join date : 2014-10-27

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by boomer crook Wed Sep 05, 2018 10:49 pm

    prilicno sam siguran da sam u zabavniku citao hermanovog dzeremaju epizodu julije i romea u kojoj je itekako bilo seksa. to je recimo '86 ili '87.

    inace je ovo je prilicno los strip ali da budem fer prema zabavniku: poceo sam ponovo da povremeno kupujem zabavnik bas zbog stripova. na primer nedavno je u zabavniku objavljen novi rubenov i kanalesov korto koji se bas bavi trgovinom zenama i prostitucijom. jedna od licnosti koja se pojavljuje je i waka yamada a na kraju same prostitutke se obracunavaju sa trgovcima robljem. osim toga je bio i jedan do sada na nasem jeziku neobjavljivan jakovitijev koko bil i slicno. nije problem samo u zabavniku vec u losijem kvalitetu novije evropske strip produkcije.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Wed Sep 05, 2018 10:54 pm

    ovo je zeremijev strip barakuda u kojem pirati prodaju ljude kao belo roblje, ne znam kakav drugaciji odnos prema zenama se ocekuje u takvim radovima zaista. da su mogli izabrati bolji strip, mogli su naravno, doduse ne pratim novije zabavnike tj stripove koje objavljuju


    svakako bi bilo bolje da objave ne znam npr poslednje dane stefana cvajga i sl, ali pitanje je iz kakvih izvora i ko bira stripove i kakav budzet za to imaju.
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Erős Pista Wed Sep 05, 2018 10:59 pm

    I ja se secam tog Dzeremaje.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36880
    Join date : 2014-10-27

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by boomer crook Wed Sep 05, 2018 11:15 pm

    xie saike wrote:ovo je zeremijev strip barakuda u kojem pirati prodaju ljude kao belo roblje, ne znam kakav drugaciji odnos prema zenama se ocekuje u takvim radovima zaista. da su mogli izabrati bolji strip, mogli su naravno, doduse ne pratim novije zabavnike tj stripove koje objavljuju


    svakako bi bilo bolje da objave ne znam npr poslednje dane stefana cvajga i sl, ali pitanje je iz kakvih izvora i ko bira stripove i kakav budzet za to imaju.

    da, da barakuda. sta ja znam. vise bih voleo da objave isaka i pirate ako idemo u tom pravcu ili nosene vetrom. meni je zeremijev crtez plosan i dosadan.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Wed Sep 05, 2018 11:21 pm

    da li ti znas ko u zabavniku sedi u toj redakciji i sa cime raspolazu? cisto sumnjam da su oni i ovako a i materijalno u mogucnosti kao sunjic koji drzi fibru
    boomer crook

    Posts : 36880
    Join date : 2014-10-27

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by boomer crook Wed Sep 05, 2018 11:24 pm

    pa kazem ti nije bilo sve lose. npr. taj korto. ima tu jos dobrih stvari.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Wed Sep 05, 2018 11:26 pm

    pa da, mislim i ranije su se drzali dobrog mejnstrima, ali normalno da ne mogu bas samo sve najbolje da objavljuju. prosto mislim da ih zabole da izdvajaju za samo najkvalitetnije stripove
    паће

    Posts : 40109
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by паће Wed Sep 05, 2018 11:30 pm

    xie saike wrote:pa da, mislim i ranije su se drzali dobrog mejnstrima, ali normalno da ne mogu bas samo sve najbolje da objavljuju. prosto mislim da ih zabole da izdvajaju za samo najkvalitetnije stripove

    Мислим да би болови били нешто вишље, нпр у пределу црева, кад би то радили, јер... тако би можда имали лове до априла, а шта ће остатак године?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    boomer crook

    Posts : 36880
    Join date : 2014-10-27

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by boomer crook Wed Sep 05, 2018 11:31 pm

    pa barakuda je popularan strip. mislim sve ok a mislim i da je plackicina primedba o eksploatativnosti crteza i narativa na mestu. bas sam heto da primetm kako je dzeremaja duboko humanisticki strip i pored kurdijevog cinizma i nasilja. mislim da ne bih imao problema da moja deca citaju hermana ali ne bih voleo da citaju skorpiju ili barakudu (delom i zbog kompjuterskog koloringa).


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Wed Sep 05, 2018 11:36 pm

    ali dzeremaja nastaje mnogo ranije, mislim neuporediva su vremena i to
    boomer crook

    Posts : 36880
    Join date : 2014-10-27

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by boomer crook Wed Sep 05, 2018 11:42 pm

    pa ne radja se herman svaki dan izgleda. spoj jasne linije, ekspresivnosti, dramaticnog narativa...


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by kondo Thu Sep 06, 2018 12:43 am

    pa da ali mizoginija... 30 ubijenih žena... šta nam rade....


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by uskok i ajduk Thu Sep 06, 2018 8:38 am

    http://politikin-zabavnik.rs/clanci/zashto-se-ubio-dzon-harker


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Thu Oct 25, 2018 10:57 am

    ovi su davno usli u full dveri mod 


    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Mon Oct 29, 2018 6:07 pm

    jbt ljudi na ovo svrsavaju    Demokratska stranka - Page 14 513177329

    inace pajtara je isto fan nacijatana 


    Demokratska stranka - Page 14 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu May 02, 2024 7:51 pm