Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Tupan dana

    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Indy Sat Jan 07, 2017 2:55 pm

    William Murderface wrote:Idi bre, Indy Tupan dana - Page 20 3579118792

    Izvinjavam se, pogrešan topik.
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Sat Jan 07, 2017 3:54 pm

    batine jesu dobro/jedino vaspitno sredstvo, naročito kada deca porastu
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Sat Jan 07, 2017 4:33 pm

    Svoju majku tući dok je mlada.
        - Pol Elijar -
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by boomer crook Sat Jan 07, 2017 4:49 pm

    Kondo wrote:
    ostap bender wrote:nije. to je umetnost.

    moguce, samo je nusprodukt tog arta verovatno najveci broj iskidanih prednjih ukrstenih ligamenata u novijoj istoriji ovog sporta. nije ovo samo za njega, ali je steta sto je profesionalni sport forma ropstva pa nijedan klinac cija se karijera osakati na ovakav ili slican nacin, nece posegnuti za odgovarajucim odstetnim zahtevom.

    bertans? eno ga u sas gde isporucuje zahtev svako drugo vece s nekom zverskom bananom.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by boomer crook Sat Jan 07, 2017 4:53 pm

    zapravo od te trojke ligamenata sva tri igraca imaju solidne karijere: berta, gagi i leo. i sva trojca su ostali zesci grobari.

    da bi nas svrgli morali ste da udruzite tajkunski i debeovski projekat, da cetnici dobiju izbore, da duleta secer izludi i da imamo seriju povreda. mada ovo je za neki patkometrijski topik (oprostite mi spremam se veceras da gledam karpos s mileramom u pioniru). zika pavlovic susrece hoop dreams.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by kondo Sat Jan 07, 2017 5:18 pm

    mogu sa vama u pionir? ako ne budem bio dobar uvek mozete da me ocinkarite da sam cigan sa sipke.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Sat Jan 07, 2017 5:23 pm

    zoran milivojevic je bahat i zao covek koji pre svega sprovodi teror u organizacijama kojima rukovodi, i najvise nad zenama jer su kod nas u tim krugovima one uglavnom u vecini. o nezakonitom postupanju ne moze se ni postaviti jasna konstrukcija jer je oblast u kojoj radi mahom zakonski neregulisana.


    Last edited by diktotar on Sat Jan 07, 2017 5:24 pm; edited 1 time in total
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by boomer crook Sat Jan 07, 2017 5:24 pm

    ne mogu da garantujem za milerama. on te forumske ratove shvata ozbiljnije nego ja cvp.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Ointagru Unartan Sat Jan 07, 2017 5:32 pm

    Na tv prenosu prosle utakmice u Pioniru video sam Mau na tribinama, bas su je onako zumirali!


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by kondo Sat Jan 07, 2017 6:01 pm

    ostaje da se ponadamo da ce miralemova glava stati u kadar


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by boomer crook Sun Jan 08, 2017 11:20 am

    sto rece jedan mladi huligan: hajde vi prvi u salu da se ne smrzavate, stariji ste ljudi.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Erős Pista Sun Jan 08, 2017 2:23 pm

    A nekad su huligani bili gospoda!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Fri Jan 13, 2017 4:55 pm

    US edition:

    Backing Donald Trump’s candidacy, via steady leaks of stolen communiques to organizations like WikiLeaks, was but one prong of the Kremlin’s assault on American liberal democracy. Part of its campaign to vilify Hillary Clinton involved catering to her rivals on the far-left and pushing any number of crankish conspiracy theories that appeal as much to “anti-imperialists” as to neo-Nazis.

    There’s nothing new in that, really.

    Moscow’s attempts to cultivate America’s far-left long predate the presidency of Vladimir Putin. The Kremlin, according to available evidence, donated more funds per capita to the U.S. Communist Party than any other communist claque during the Soviet period, when Moscow’s intelligence operations against the “main adversary” involved recruiting agents of influence and spies of a progressive background who were sympathetic to the Soviet cause. But the past 18 months have seen a noted spike in information warfare aimed at gulling the Bernie Bros and Occupy-besotted alternative-media set, which saw Clinton as more of a political danger than it did Trump.

    ceo tekst, ceo: How Putin Played the Far Left
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Fri Jan 13, 2017 5:11 pm

    kontam da Putin čita sve ovo i govori "jbt koji sam ja meni kralj"   Tupan dana - Page 20 3579118792
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Fri Jan 13, 2017 5:21 pm

    da da, platio Džil Stajn put u Moskvu i tako sjebao demokratiju u Americi. pa i ja bi se slikao go na konju.

    ali meni je apsolutni vrh ovaj krunski dokaz--Kremlj je u sovjetsko vreme finansirao komunističku partiju SŠA, dakle ništa se nije promenilo Tupan dana - Page 20 286371741
    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Erős Pista Fri Jan 13, 2017 5:27 pm

    Van pameti.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by plachkica Sat Jan 14, 2017 1:26 am

    Biljana Lukić
    ‏@BiljanaLuki
    Odgledala sam "Houston, we have a problem", i sad imam hiljadu pitanja o Titu i Yu koje nemam kome da postavim...



    Ferenc Puskás

    Posts : 11562
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Ferenc Puskás Sat Jan 14, 2017 2:15 am

    Drugu Titi nema ko da piše. Nismo bili dostojni naslijeđa druga Tite, prokletnici. Prokletnici.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Erős Pista Sun Jan 22, 2017 4:00 pm



    Tupan dana - Page 20 -XtB0XOm_biggerАндреј Фајгељ@fajgelj



    Патријархат је, по еволуционој антропологији, настао тако што је мушкарац добровољно жртвовао своју слободу зарад жене, деце и општег добра.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by plachkica Sun Jan 22, 2017 4:02 pm

    Tupan dana - Page 20 3137070404 Tupan dana - Page 20 3137070404 Tupan dana - Page 20 3137070404 Tupan dana - Page 20 3137070404 Tupan dana - Page 20 3137070404
    bela maca

    Posts : 11019
    Join date : 2014-10-28

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by bela maca Sun Jan 22, 2017 4:02 pm

    lol


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by plachkica Sun Jan 22, 2017 4:03 pm

    Ima i nastavak


    Андреј Фајгељ ‏[ltr]@fajgelj[/ltr]  5h[size=1]5 hours ago
    More[/size]
    Ви сте нас молиле да останемо. Сада нас терате. Циклус дугог трајања човечанства се тиме приводи крају.
    bela maca

    Posts : 11019
    Join date : 2014-10-28

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by bela maca Sun Jan 22, 2017 4:06 pm

    ja se ne sećam da sam ga išta molila.


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    паће

    Posts : 40075
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by паће Sun Jan 22, 2017 5:02 pm

    Обраћао се себи у огледалу, видео шта је видео.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Erős Pista Sun Jan 22, 2017 5:15 pm

    Ali evoluciona antropologija dokazuje da je muškarac dobrovoljno blabla.

    - Dobar dan, mi smo iz komisije za prirodnu selekciju, da li pristajete da se žrtvujete zarad žene, dece i opšteg dobra? E, baš lepo, samo potpišite ovde i ovde... Ne, ne, taj primerak ostaje vama, za evolucione antropologe, znate. Hvala!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 3:35 pm