Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Klačarizam dana

    Poll

    Koj Klačar?

    [ 1 ]
    Klačarizam dana Bar_left20%Klačarizam dana Bar_right [20%] 
    [ 3 ]
    Klačarizam dana Bar_left60%Klačarizam dana Bar_right [60%] 
    [ 1 ]
    Klačarizam dana Bar_left20%Klačarizam dana Bar_right [20%] 

    Total Votes: 5
    Poll closed
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Klačarizam dana Empty Klačarizam dana

    Post by Erős Pista Fri May 22, 2020 8:26 pm

    1)



    2)

    "Jedan je što su generalno kampanje u Srbiji poslednjih nekoliko ciklusa bile personalizovane i retko su bila promišljanja o ideološkoj poziciji. Drugi razlog je što smo imali koronavirus koji je uticao na stranke da u poslednjem momentu menjaju političku agendu, i treći što smo mi na početku ovog drugog dela kampanje svedočili nekim događajima gde politika nije bila u prvom planu - protesti, kontraprotesti, obračuni narodnih poslanika, štrajk glađu... Teme koje su bile u prvom planu nisu dozvoljavale da stranke ponude svoju platformu, moje mišljenje je da će se to desiti u danima ispred nas", kaže Klačar.

    3)

    Klačar kaže da se mi godinama unazad nalazimo u situaciji gde ključni politički akteri ne komuniciraju.
    "Kakav god format da se nađe, verovatno će neko naći neku vrstu zamerke, ali je činjenično stanje da koji god razgovor da se desi će značiti veliki napredak i ako postoji šansa da se desi trebalo bi iskoristiti svaku priliku, jer sam taj razgovor je velika stvar za ovu predizbornu kampanju", kaže Klačar.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Klačarizam dana Empty Re: Klačarizam dana

    Post by Guest Fri May 22, 2020 8:29 pm

    A razgovora nema zbog... čega, Klačare?




    Btw, tebi Klačar baš pao na nišan Klačarizam dana 1399639816
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Klačarizam dana Empty Re: Klačarizam dana

    Post by Nektivni Ugnelj Fri May 22, 2020 8:31 pm

    politika nije bila u prvom planu - protesti, kontraprotesti, obračuni narodnih poslanika, štrajk glađu
    Klačarizam dana 3579118792
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Klačarizam dana Empty Re: Klačarizam dana

    Post by Erős Pista Fri May 22, 2020 8:39 pm

    Mór Thököly wrote:
    politika nije bila u prvom planu - protesti, kontraprotesti, obračuni narodnih poslanika, štrajk glađu
    Klačarizam dana 3579118792


    Hoće da kaže da se nije dovoljno pričalo o platformama. Na primer, nedovoljno je bilo reči o pitanju "Monarhija, da ili ne?".


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Klačarizam dana Empty Re: Klačarizam dana

    Post by Nektivni Ugnelj Fri May 22, 2020 8:46 pm

    Pa to je i smesno

    Klačarizam dana Empty Re: Klačarizam dana

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 10:28 pm