Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Tupan dana

    avatar

    Posts : 18371
    Join date : 2014-12-12

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by beatakeshi Fri Aug 26, 2016 11:46 pm

    Ima veliki hard disk.
    паће

    Posts : 40111
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by паће Sat Aug 27, 2016 1:01 am

    No Country wrote:
    Паз` молим те, обични Американац који није навикао на обичну Америку. Држ`те ме, сад сам већ бесан: јебена српска уображеност по којој они, који нису ни до Трста добацили, савршено боље знају од Американаца каква је земља Америка. А није само рад и зној...

    Мени су неки људи престали да се јављају, а и разговор је ту негде напола замро кад су преда мном испалили неку од ствари које о Америци они знају а ја само треба да печатирам и потпишем. Ја, јбига, не суздржим се, а и чему, другари смо, кажем како сам ја то видео кад сам био тамо. Лик устукне, заћути и... надаље тајац. Не само да не тражи још појединости него нема ни других питања... а има и да се више не виђамо.

    Број оних који су баш хтели да знају, и питали још, је једноцифрен до... у вр главе петнаестак.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by Erős Pista Sat Aug 27, 2016 4:27 am

    Veljko Lalić wrote:Čudi me i da ISIS već nije osvojio ceo Bliski istok. Šta je razlika između ISIS-a koji žrtvuje decu i skojevaca koji su žrtvovali stare za ostvarenje svojih ideala.
    Na kraju, sve je to religija. Opijum za narod koji je pre dva milenijuma prekinuo antičku filozofiju i žene poslao u vekove izgnanstva.
    Bilo je to kada su Sokrat & Co. pomislili da je nastupio kraj civilizacije. Baš kao Cvajg & Co. pre Prvog svetskog rata i dolaska ludaka rođenog u incestu, bez završene srednje škole, Adolfa Hitlera.
    http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/portalnews/veljko-lalic-kako-je-kim-kardasijan-pobedila-teslu/

    Ovo je jedan od najluđih pasusa koji sam ikada pročitao.

    A sve povodom toga što smo izgubili od Amera u košarci. Kraj civilizacije, sumrak bogova.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ferenz

    Posts : 1404
    Join date : 2012-02-12

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by Ferenz Sat Aug 27, 2016 4:38 am

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:

    btw, jel to što ovaj poredi The Night Of sa TD-om treba da znači da The Night Of valja? gledao neko?

    Ja sam gledao. Iako deluje sporo, serija drži pažnju i brzo prođe. Meni dosta.
    A tu je i 'Omar' iz The Wire. Tupan dana - Page 12 1861198401
    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by Erős Pista Sat Aug 27, 2016 4:41 am

    Deluje ti sporo samo zato što si navikao na američke serije sa konvencionalnim zapletom i kancerogenom političkom korektnošću. Tupan dana - Page 12 1844795956


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by Filipenko Sat Aug 27, 2016 10:57 am

    William Murderface wrote:
    Veljko Lalić wrote:Čudi me i da ISIS već nije osvojio ceo Bliski istok. Šta je razlika između ISIS-a koji žrtvuje decu i skojevaca koji su žrtvovali stare za ostvarenje svojih ideala.
    Na kraju, sve je to religija. Opijum za narod koji je pre dva milenijuma prekinuo antičku filozofiju i žene poslao u vekove izgnanstva.
    Bilo je to kada su Sokrat & Co. pomislili da je nastupio kraj civilizacije. Baš kao Cvajg & Co. pre Prvog svetskog rata i dolaska ludaka rođenog u incestu, bez završene srednje škole, Adolfa Hitlera.
    http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/portalnews/veljko-lalic-kako-je-kim-kardasijan-pobedila-teslu/

    Ovo je jedan od najluđih pasusa koji sam ikada pročitao.

    A sve povodom toga što smo izgubili od Amera u košarci. Kraj civilizacije, sumrak bogova.


    To ti je posledica Đinđoređenja, pristupa filozofiji kroz analizu jedne, pogodno odabrane karakteristike ili pojave, po mogućstvu istrgnute iz konteksta. Skojevci i ISIS se žrtvuju, dakle to je isto. Kao kada bi npr. o Zorani Mihajlović diskutovao sa aspekta toga što je ofarbana u plavo, pa pričaš o plavušama i impliciraš da to što važi za nju važi i za ostale, ili da se Zorana Mihailović i Olivera Jovićević sa RTSa stalno pojavljuju na televiziji, tako da su iste, zle prevarantkinje kojima je cilj da postanu profesori na megatrendu i jednog dana ministarke.


    Veljko Lalić je samo pojavni izraz đinđave demagogije i đinđoređanskog poimanja stvarnosti autosugestijom da je to ako ne jedina, a onda najbolja i najpoželjnija istina oslobođena svake ideologije, dakle dobra priča.
    plachkica

    Posts : 16180
    Join date : 2014-11-06

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by plachkica Sat Aug 27, 2016 9:32 pm

    [size=18]User Actions
     
    Following
    Tupan dana - Page 12 VjHj6FZF_biggerToliko.‏[ltr]@parun_[/ltr][/size]
    Žao mi je braćo i sestre ali ko je za copyright, mora da bude i za otimanje polovnih knjiga preprodavcima poz :**
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Sat Aug 27, 2016 9:37 pm

    Ovakve misli me dovode u stanje ubilačke mahnitosti. Čitanjem tih libertarijanaca bih postao berserker očas posla.
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Sat Aug 27, 2016 9:38 pm

    Ima i ovo

    Toliko.@parun_ 44m44 minutes ago
    Svako podizanje minimalca je direktan udar na nezaposlene i one koji najmanje zarađuju u okviru sistema. Dobrom namerom ubijamo siromašne.
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Sat Aug 27, 2016 9:42 pm

    Pročitao sam to, zato sam prvenstveno i popizdeo.
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Sat Aug 27, 2016 10:08 pm

    Šustikla na glavi, brada do pupka i drljava halja je sve što mi je bilo potrebno da saznam o svojim mogućim budućim susedima, bez da razmenimo i reč. Ja sam, recimo, u stanju da na ulici pogodim ko je peder samo na osnovu toga kako je obučen.

    Bravo matori, uspeo si da se malo popneš u pecking orderu Tupan dana - Page 12 3274312807

    https://alexandarlambros.wordpress.com/2016/08/27/dzihadisticka-picka/
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Sat Aug 27, 2016 10:10 pm

    Inače onaj ko ne vidi da je ovaj tekst, u sasvim bukvalnom smislu, nacistički, i sam je nacista. Potpuna dehumanizacija drugog, kulturni esencijalizam, izostanak svake empatije, otvoreno slaganje sa nasiljem.
    plachkica

    Posts : 16180
    Join date : 2014-11-06

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by plachkica Sat Aug 27, 2016 10:56 pm

    Sad došla da ga postavim.
    Mislim samo da ovo treba na zlo dana (meseca, godine) a ne na tupana.
    plachkica

    Posts : 16180
    Join date : 2014-11-06

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by plachkica Sat Aug 27, 2016 11:00 pm

    I dalje mi nije jasno kako nisam na ovu budalu naletala ranije, vidim da ima, obimom, 
    zavinu blogografiju (je l bi se tako reklo?) čak i neke objavljene knjige,
    gugl nudi mnogo intervjua sa njim.
    Možda sam mu ime mešala sa Alesanrom Ambrozio, ovako disleksična, pa se nisam interesovala.
    plachkica

    Posts : 16180
    Join date : 2014-11-06

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by plachkica Sat Aug 27, 2016 11:25 pm

    Stiže i podrška:

    [img]Tupan dana - Page 12 Attt4[/img]
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Sat Aug 27, 2016 11:26 pm

    odakle vam taj lambros, nikada nisam čuo za tog, nikada ne bih naišao na taj text
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Sat Aug 27, 2016 11:45 pm

    100 godina je pisao na blogu b92
    avatar

    Posts : 18371
    Join date : 2014-12-12

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by beatakeshi Sun Aug 28, 2016 12:02 am

    Ja sam mislio da niko ne čita te blogove na B92.
    disident

    Posts : 15038
    Join date : 2016-03-28

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by disident Sun Aug 28, 2016 12:12 am

    ja sam video danas , pa nisam znao gde da stavim(hteo patrite srpske)


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    паће

    Posts : 40111
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by паће Sun Aug 28, 2016 12:56 am

    plachkica wrote:User Actions
     
    Following
    Tupan dana - Page 12 VjHj6FZF_biggerToliko.‏


    [ltr]@parun_[/ltr]


    Žao mi je braćo i sestre ali ko je za copyright, mora da bude i za otimanje polovnih knjiga preprodavcima poz :**

    Баш ме занима како намерава то да објасни. Да купљена књига није својина него непреносиво право на коришћење текста? Па онда нек похапсе одмах целу књижарску велепродају.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by Erős Pista Sun Aug 28, 2016 2:35 am

    Lev Abalkin wrote:odakle vam taj lambros, nikada nisam čuo za tog, nikada ne bih naišao na taj text


    Islamofob, budala i gad. Pisao nekad na blogu b 92, odatle ga pamtim.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15038
    Join date : 2016-03-28

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by disident Sun Aug 28, 2016 3:06 am

    Sto budala(i gad) ?Pitam iz znatizelje


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by Erős Pista Sun Aug 28, 2016 3:14 am

    Pa dovoljan je ovaj tekst kao argument, ali ako ti treba jos pogledaj sta je pisao na blogu b92. Lik je nacos, bez obzira sto je za gej prava. Vasa ga je svojevremeno dobro opisao - ljuska prava ga intrresuju samo kad su njegova i ljudi njemu slicnih.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36880
    Join date : 2014-10-27

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by boomer crook Sun Aug 28, 2016 3:32 am

    to sto taj kempinski i taj ambrozijo pisu uopste je dokaz da papir ne trpi sve pa su morali da izmisle internet blogovanje samo za njih


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    disident

    Posts : 15038
    Join date : 2016-03-28

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by disident Sun Aug 28, 2016 4:17 am

    William Murderface wrote:Pa dovoljan je ovaj tekst kao argument, ali ako ti treba jos pogledaj sta je pisao na blogu b92. Lik je nacos, bez obzira sto je za gej prava. Vasa ga je svojevremeno dobro opisao - ljuska prava ga intrresuju samo kad su njegova i ljudi njemu slicnih.
    Zato i pitam sto budala, a ne islamofob il nacos(pa i gad), to mi je jasno . Susretao sam se sa tekstovima i ranije, danas je masovno serovan, ima ok odjek, al hocu da kazem da je svoje stavove(islamofobicne i hate) uklopio toliko dobro, da su ga serovali i lajkovali i komentarisali sa odusevljenjem i na Ateistima Srbije i na najdubljim rupama desnicarskog fb. A to nije odlika budale


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete

    Tupan dana - Page 12 Empty Re: Tupan dana

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 03, 2024 4:53 am