Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Tupan dana

    boomer crook

    Posts : 36799
    Join date : 2014-10-27

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by boomer crook Sun Aug 28, 2016 9:55 am

    pa nije to do toga da li je on budala ili ne vec do toga sto tekst govori u njihovo ime


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Sun Aug 28, 2016 11:50 am

    паће wrote:
    plachkica wrote:User Actions
     
    Following
    Tupan dana - Page 13 VjHj6FZF_biggerToliko.‏




    [ltr]@parun_[/ltr]




    Žao mi je braćo i sestre ali ko je za copyright, mora da bude i za otimanje polovnih knjiga preprodavcima poz :**

    Баш ме занима како намерава то да објасни. Да купљена књига није својина него непреносиво право на коришћење текста? Па онда нек похапсе одмах целу књижарску велепродају.

    Da nisam isključio tnjiter pitao bih ga da li treba zatvoriti biblioteke, pošto se kopirajt u njima krši na masovnoj skali.
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Sun Aug 28, 2016 1:18 pm

    Tupan dana - Page 13 Cq2-8URWIAAhjQm

    Tupan dana - Page 13 9M18Uz5Q_biggerLokalni front@LokalniFront  Aug 27  
    Poruka Lokalnog fronta.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by Kinder Lad Sun Aug 28, 2016 1:19 pm

    Benny Lava wrote:
    паће wrote:

    Баш ме занима како намерава то да објасни. Да купљена књига није својина него непреносиво право на коришћење текста? Па онда нек похапсе одмах целу књижарску велепродају.

    Da nisam isključio tnjiter pitao bih ga da li treba zatvoriti biblioteke, pošto se kopirajt u njima krši na masovnoj skali.

    Pa ok, ja nisam za kopirajt, tako da imam jednu principijelnu poziciju Tupan dana - Page 13 1143415371
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by Ointagru Unartan Sun Aug 28, 2016 1:38 pm

    U odnosu na ovog Paruna Krle deluje kao vrhunski intelektualac.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by Erős Pista Sun Aug 28, 2016 1:45 pm

    Drzava duradi nesto da se zabrani slobodna prodaja upolovnih udzbenika! Zbog slobode!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by Erős Pista Sun Aug 28, 2016 5:18 pm

    disident wrote:
    William Murderface wrote:Pa dovoljan je ovaj tekst kao argument, ali ako ti treba jos pogledaj sta je pisao na blogu b92. Lik je nacos, bez obzira sto je za gej prava. Vasa ga je svojevremeno dobro opisao - ljuska prava ga intrresuju samo kad su njegova i ljudi njemu slicnih.
    Zato i pitam sto budala, a ne islamofob il nacos(pa i gad), to mi je jasno . Susretao sam se sa tekstovima i ranije, danas je masovno serovan, ima ok odjek, al hocu da kazem da je svoje stavove(islamofobicne i hate) uklopio toliko dobro, da su ga serovali i lajkovali i komentarisali sa odusevljenjem i na Ateistima Srbije i na najdubljim rupama desnicarskog fb. A to nije odlika budale


    Budala je jer je procitao jednu Dokinsovu knjigu i odglrda tri Kondelova klipa na jucubu i apsolutno je ubedjen da je u njima pronasao apsolutnu istinu o islamu i islamistickom terorizmu. Za mene je to glupost - nesposobnost da se shvati kompleksnost jednog problema.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by Erős Pista Sun Aug 28, 2016 5:19 pm

    ostap bender wrote:pa nije to do toga da li je on budala ili ne vec do toga sto tekst govori u njihovo ime

    Pa da, mislim faking Ateisti Srbije. Budaletine.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    mstislaw

    Posts : 1040
    Join date : 2015-01-26

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by mstislaw Tue Sep 20, 2016 12:24 pm

    [url=http://www.danas.rs/kultura.11.html?news_id=327557&title=Ristovski: Imam ose%C4%87aj da bismo mogli dobiti Oskara]Ristovski: Imam osećaj da bismo mogli dobiti Oskara[/url]

    Pogledah prvih pet minuta filma i jedva se iščupah od propadanja uzrokovanog jakim transferima neprijatnosti, te uspeh da izađem, gotovo neokrznut sa projekcije na otvorenom.
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by Erős Pista Tue Sep 20, 2016 12:32 pm

    Sve što sam gledao od tog Radovića, bilo je jezivo glupo, a sudeći po trejleru, ni ovo se ne razlikuje. Onaj "Mali svet" je potpuni kolaps, kao neka komedija apsurda, šta li. Pad u raj nisam ni gledao, imam i ja dušu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36799
    Join date : 2014-10-27

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by boomer crook Tue Sep 20, 2016 1:10 pm

    m. radovic je covek cija je muza laza ristovski. nuff said.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    mstislaw

    Posts : 1040
    Join date : 2015-01-26

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by mstislaw Wed Sep 21, 2016 7:38 pm

    Tupan dana - Page 13 Cs1GSZdWAAE7dTq
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by Erős Pista Wed Sep 21, 2016 7:39 pm

    Tupan dana - Page 13 1931448533

    A ja sam čuo da je nešto puklo...

    Kad ono - Vučićev kurac.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18310
    Join date : 2014-12-12

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by beatakeshi Wed Sep 21, 2016 8:09 pm

    Tupan dana - Page 13 3579118792
    ZaGo da kupi jedno 100 primeraka.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by kondo Wed Sep 21, 2016 8:14 pm

    filozofija bele palanke, da daju 5 evritja bonus uredniku naslova


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by Filipenko Wed Sep 21, 2016 10:24 pm

    Jebote, šta ti je nemački tabloid, svecki a nemački, jarke svetle deklaracije o štetnim materijama u pakovanju ("Olja Bećković", "Nenad Prokić", "Latinka Perović"), eh kada bi i Monsanto tako!
    boomer crook

    Posts : 36799
    Join date : 2014-10-27

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by boomer crook Wed Sep 21, 2016 10:33 pm

    prokic je ili procenio da je vlast fragilnija nego sto se nama cini ili nema sta da izgubi.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by Erős Pista Wed Sep 21, 2016 10:38 pm

    Ovo drugo. A verovatno je i izvisio za neku funkciju.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Wed Sep 21, 2016 10:58 pm

    aj polako, nismo videli intervju. 

    možda čovek prelazi u fingiranu opoziciju, ono, kritički intelektualac, disident, dobar za pokazivanje strancima.
    No Country

    Posts : 11046
    Join date : 2015-05-16

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by No Country Wed Sep 21, 2016 11:18 pm

    ostap bender wrote:prokic je ili procenio da je vlast fragilnija nego sto se nama cini ili nema sta da izgubi.
    Метастабилна.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by Somlói Galuska Wed Sep 21, 2016 11:58 pm

    No Country wrote:
    ostap bender wrote:prokic je ili procenio da je vlast fragilnija nego sto se nama cini ili nema sta da izgubi.
    Метастабилна.
    Tupan dana - Page 13 903208043
    avatar

    Posts : 18310
    Join date : 2014-12-12

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by beatakeshi Thu Sep 22, 2016 10:10 am

    Tupan dana - Page 13 3579118792
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by Filipenko Thu Sep 22, 2016 1:42 pm

    Pitali ste se šta li je neugledni Prokić izjavio za nemački nedeljnik...


    - I Čedomir boluje od solipsističke inflacije, od uverenja da je on centar sveta i da jedino on sve najbolje zna. Nisam to mogao dugo da gledam, ako ti zaista misliš da si jedini važan, dosadan si i tu prestaje moja podrška… Kukala ti majka da je Čedomir na Vučićevom mestu, da se on dokopa te vlasti, zasenio bi Vučića! Nisam ja verovao da će Vučić da sredi ovu državu i da će nešto epohalno da se desi, ali sam znao da je jedino on sposoban da skine demokrate koje više nisu mogle da urade ništa osim da nas mrcvare. Zato je Vučić dobio moju podršku - rekao je Prokić.
    plachkica

    Posts : 16155
    Join date : 2014-11-06

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by plachkica Thu Sep 22, 2016 3:10 pm

    Milan Kamponeski
    20. септембар у 20:43 · 

    Žene pogrešno veruju da filozofija "Ružna si, al bih te svejedno jebao" leži u odsustvu bilo kakvog kriterijuma kod muškaraca kad je seks u pitanju, a to nije istina.
    Suština filozofije "Ružna si, al bih te svejedno jebao" leži u sofisticiranoj potrebi muškarca da u svemu nađe neku lepotu i smisao.
    Mi svakoj ženi dajemo šansu da nam pokaže svoju lepotu.
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Thu Sep 22, 2016 3:22 pm

    Tupan dana - Page 13 13412922_10208220931154132_4320058209150872445_n

    Tupan dana - Page 13 Empty Re: Tupan dana

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 5:15 pm