Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    USA - США - SAD

    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by MNE Fri Mar 15, 2019 8:51 pm

    najbolje da će Ameri i Rusi da ih puste lol
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Erős Pista Sat Mar 16, 2019 1:55 am

    Gargantua wrote:WASHINGTON (AP) — The United States will revoke or deny visas to International Criminal Court personnel who try to investigate or prosecute alleged abuses committed by U.S. forces in Afghanistan or elsewhere, and may do the same with those who seeking action against Israel, Secretary of State Mike Pompeo said Friday.



    Ko procita boldovano - antisemita!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Nino Quincampoix Sat Mar 16, 2019 1:56 am

    I know, right?
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Filipenko Sat Mar 16, 2019 2:56 am

    Quincy Endicott wrote:I know, right?

    Far right.
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Sat Mar 16, 2019 7:35 am

    Vidim da će biti poveći trud oko pakovanja. Što se tiče sadržaja - "rođen sam za to" i to je to

    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by паће Sat Mar 16, 2019 7:48 am

    Још један ниоткуда, пакује са да буде рок звезда без биографије, као Обама?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Sat Mar 16, 2019 8:03 am

    I kao Regan, eklektika

    USA - США - SAD - Page 26 KM8Xz5Q
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by паће Sat Mar 16, 2019 8:25 am

    Gargantua wrote:I kao Regan, eklektika

    Рециклажа.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Mar 16, 2019 10:31 am

    Rat "prve i druge Amerike" se prenosi i kod nas...

    https://www.danas.rs/drustvo/pretnje-direktoru-n1-jugoslavu-cosicu/
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Filipenko Sat Mar 16, 2019 10:58 am

    Hahhaah, iskreno, voleo bih da vidim Cosica u drustvu Milorada Dodika, kao zrtvu strasnih sankcija zabrane ulaska u SAD.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Zuper Sat Mar 16, 2019 11:08 am

    Cosic je iz Australisa nasao srpski san posle nekih cudnih zavisnosti.
    Tako da on to sve zna, tajne veze, pametan covek.
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Erős Pista Sat Mar 16, 2019 4:09 pm

    Nema ništa od ovog O'Rurka, vidim da ga je liberal press već opravio.

    No, it’s not Beto’s loss last year that bothers me, it’s his entitlement. His certainty that he’s qualified for the most powerful job in the world despite his lack of experience. His belief that he is qualified for the role despite the fact that he himself has absolutely no idea what he stands for. “I don’t know where I am on a [political] spectrum and I almost could care less,” Beto recently boasted during a stop in Wisconsin.
    I’ll tell you where Beto is on the political spectrum: he’s wherever it’s most convenient for him to be. He announced his presidential bid by talking about the environment but his six-year record in Congress shows him to be a friend of the fossil fuel industry. His voting record is characterized by flip-flopping and he is vague about his position on healthcare and raising taxes. The only strong conviction he really seems to have is that he deserves to be president. “Man, I’m just born to be in it,” he recently enthused to Vanity Fair.
    In many senses Beto is right: he was born to be successful. He is, after all, a rich kid from a well-connected family. His dad, Pat O’Rourke was a county judge and got 19-year-old Beto (who had no interest in politics at the time) an internship with the West Texas congressman Ron Coleman. Like many privileged people, Beto seems to have confused his luck for God-given talent; a talent so spectacular that he doesn’t need to do the hard work mere mortals do. “I don’t ever prepare a speech,” he boasted to Vanity Fair. Can you imagine a woman boasting about how she never prepares? No, because women know they need to be overprepared just to get a foot in the door.
    https://www.theguardian.com/world/2019/mar/16/beto-2020-a-masterclass-in-male-entitlement-week-in-patriarchy


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Sat Mar 16, 2019 4:24 pm

    I don’t know where I am on a spectrum and I almost could care less. I just want to get to better things for this country

    Mislim da je i Tramp bio ipak precizniji od ovoga  USA - США - SAD - Page 26 3579118792
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Sat Mar 16, 2019 11:28 pm

    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Sun Mar 17, 2019 7:58 am

    USA - США - SAD - Page 26 1399639816

    zvezda je zivot

    Posts : 7008
    Join date : 2014-11-07

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by zvezda je zivot Mon Mar 18, 2019 4:08 pm

    Gargantua wrote:

    mnogo se robin kurci.



    ne znamo koliko donatora, ali ocigledno da ima para. bajden je i dalje ubedljvi favorit imho. beto ima neku neugodnu energiju, ostavlja utisak coveka koji se ne oseca dobro u svojoj kozi, verovatno vecina glasala misli da je 'pomalo cudan', ne znam otkud poredjenja s obaminom harizmom. u svakom slucaju arogantna levica ga je prerano otpisala


    _____
    ova zemlja to je to
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8054
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Daï Djakman Faré Mon Mar 18, 2019 4:56 pm

    beto ima pare jer ga podrzava third way centristicki think tank pod kojim establisment demokrate pokusavaju da se rebrendiraju u doba populizma (spominjali smo ih na forumu u kontekstu onog nesretnog analiticara iz danasa dimitrija milica sto se nakacio na njihovu sisu i pise nerazumiljive, ko sa marsa u srbiju pale tekstove da bi pravdao poverenje).

    cenk je o betu pre neko vece rekao fazon 'mi ne znamo nista o ovom liku, totalna macka u dzaku'.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Erős Pista Mon Mar 18, 2019 5:02 pm

    Ma aj sto ga levicari gaze, to je ocekivano, nego vidim da ga gaze i liberali, a malo je prerano za to. Mislim da kampanju vec zapocinje iz minusa, a sumnjam da ce se to mnogo popraviti u njegovu korist. Jos je napravio i neki dzender gaf (nesto za zenu, iskreno, mrzelo me da citam). Kakav Obama, demokratski Rubio, more like.


    Last edited by William Murderface on Mon Mar 18, 2019 5:09 pm; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Filipenko Mon Mar 18, 2019 5:05 pm

    zvezda je zivot wrote:bajden je i dalje ubedljvi favorit imho.

    Bajdena ako podrzava 2%, dobro je. Bajden je sa svojim rentovanjem protiv mladih ljudi sam sebe izbacio iz igre i pre nego sto je u nju usao.
    zvezda je zivot

    Posts : 7008
    Join date : 2014-11-07

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by zvezda je zivot Mon Mar 18, 2019 5:35 pm

    Daï Djakman Faré wrote:beto ima pare jer ga podrzava third way centristicki think tank pod kojim establisment demokrate pokusavaju da se rebrendiraju u doba populizma (spominjali smo ih na forumu u kontekstu onog nesretnog analiticara iz danasa dimitrija milica sto se nakacio na njihovu sisu i pise nerazumiljive, ko sa marsa u srbiju pale tekstove da bi pravdao poverenje).

    cenk je o betu pre neko vece rekao fazon 'mi ne znamo nista o ovom liku, totalna macka u dzaku'.

    zanimljivo je kako beto ima veliku podrsku na tviteru i fandrejzuje ko lud (6 miliona je mnogo bez obzira na prosecnu donaciju) a taj entuzijzam se zasad ne preslikava na pollove. kapiram da ako u narednih mesec dana ne skoci na 3. mesto, nema od njega nista.

    sto se bajdena tice, misim da ljudi previse nade polazu u njegovu proslost i sklonost gafovima. nekako kapiram da njegovim glasacima te stvari nisu toliko vazne i da ce biti potrebno vise od par gafova da ga sklone sa cela trke.

    inace ako za par meseci bajden berni i beto budu top 3, svi moramo da priznamo da mizoginija igra mnogo vecu ulogu u americkoj politici nego sto smo voleli da mislimo.


    _____
    ova zemlja to je to
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Mon Mar 18, 2019 5:54 pm

    beto pobedijo.
    moji tviteri kažu ček da vidimo dal mu je to pare dala žena ili tast  USA - США - SAD - Page 26 2304934895

    mislim da ljudi kad govore o njegovoj harizmi više misle na tu 1 neku TV privlačnost; a cenim da tu na nekom nivou radi i nostalgija za braćom Kenedi.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4321
    Join date : 2016-09-29

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by nalog sa ženinog laptopa Mon Mar 18, 2019 5:56 pm

    Former Obama bundler reaching out to top Democratic Party donors to gain support for Beto O’Rourke’s 2020 candidacy


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by паће Mon Mar 18, 2019 6:00 pm

    Боље и мачка у џаку него Берни! Дај паре!


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4321
    Join date : 2016-09-29

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by nalog sa ženinog laptopa Mon Mar 18, 2019 6:08 pm

    USA - США - SAD - Page 26 Screen33


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8054
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Daï Djakman Faré Mon Mar 18, 2019 6:21 pm

    zvezda je zivot wrote:zanimljivo je kako beto ima veliku podrsku na tviteru i fandrejzuje ko lud (6 miliona je mnogo bez obzira na prosecnu donaciju) a taj entuzijzam se zasad ne preslikava na pollove. kapiram da ako u narednih mesec dana ne skoci na 3. mesto, nema od njega nista.

    inace ako za par meseci bajden berni i beto budu top 3, svi moramo da priznamo da mizoginija igra mnogo vecu ulogu u americkoj politici nego sto smo voleli da mislimo.
    beto je pola politicar pola centrist chad central meme. mislim ono 1995 called, it wants its blue dog democrats fantasy back. mozda bi i prevario neke progresivce da je sjebao teda kruza u teksasu pa da je generisao neki ne znam kakav hajp i uzjahao na njemu - ovako na osnovu cega ? no ne sumnjam da ce ga gurati dokle god mogu.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place

    USA - США - SAD - Page 26 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 10:29 am