Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Časopis Vreme

    Erős Pista

    Posts : 81474
    Join date : 2012-06-10

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by Erős Pista Thu Jan 26, 2017 7:08 pm

    Pa reci, što si takav!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by ficfiric Thu Jan 26, 2017 7:09 pm

    Nemam pojma sto smo na ovoj temi, al' evo malo i Krika https://www.krik.rs/nova-fotografija-dokazuje-da-je-loncar-bio-u-silerovoj/


    Časopis Vreme - Page 4 Zlatibor-Lon%C4%8Dar-u-%C5%A0ilerovoj-1

    Časopis Vreme - Page 4 Ru%C5%A1enje-ku%C4%87e-u-%C5%A0ilerovoj

    To je taj bazen. Vide se sare na plocicama, stepenice, svod, zid...


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by boomer crook Thu Jan 26, 2017 10:40 pm

    meni je opstanak tog coveka u vladi misterija. ovo je takav problem da on ili poji vucica dnevnim koktelom amfetamina i snapsa dok ovaj urla na njega kao gering na luftvafe mehanicara 1941. godine ili  je tomin vanbracni sin.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar

    Posts : 18422
    Join date : 2014-12-12

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by beatakeshi Thu Jan 26, 2017 10:53 pm

    Ma Lončar je gromobran.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by Filipenko Thu Jan 26, 2017 11:14 pm

    beatakeshi wrote:Ma Lončar je gromobran lik za akcije sa nabavkama lekova i pružanje usluga™ zdravstvenim ustanovama.
    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by ficfiric Thu Jan 26, 2017 11:14 pm

    Sto misterija? Uklapa se sjajno u ekipu - Mali, Vesic, Maja, Zvonko... ne zna se ko je kompromitovaniji


    _____


    Uprava napolje!

    паће

    Posts : 40139
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by паће Thu Jan 26, 2017 11:15 pm

    Проверити да ли у салама где се састају постоје у поду каналићи да се оцеди љига.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by Guest Thu Jan 26, 2017 11:23 pm

    ostap bender wrote:meni je opstanak tog coveka u vladi misterija. ovo je takav problem da on ili poji vucica dnevnim koktelom amfetamina i snapsa dok ovaj urla na njega kao gering na luftvafe mehanicara 1941. godine ili  je tomin vanbracni sin.
    Časopis Vreme - Page 4 3137070404 Časopis Vreme - Page 4 3137070404 Časopis Vreme - Page 4 3137070404
    avatar

    Posts : 18422
    Join date : 2014-12-12

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by beatakeshi Thu Jan 26, 2017 11:26 pm

    Dr Slina se toliko izglupirao sa gomilom slučajeva pa nikom ništa.
    Helikopter? Šta to beše?
    Vukosavljeviću dela iz NM stoje na -1 pa nikom ništa.
    Sve je misterija.
    Za Vilija. "Recite narodu da se javnost buni".
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by boomer crook Thu Jan 26, 2017 11:33 pm

    pa coveka osudjeni kriminalci + materijalni dokazi povezuju sa egzekucijama u podzemlju.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by boomer crook Fri Jan 27, 2017 7:45 am

    ne, ja sam i dalje sokiran da se nekome toliko fucka za sve. ovaj covek je optuzen pred sudom da je ubijao za mafiju dok mu je supruga advokat tih istih mafijasa + postoje fotke koje potvrdjuju poznanstvo s tim istim likovima + je od tih razbojnika dobio stan i tvoja reakcija na to je hajde da ga postavimo za ministra.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81474
    Join date : 2012-06-10

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by Erős Pista Fri Jan 27, 2017 7:51 am

    Slazem se, i meni je to najveca misterija. Prevelik rizik. Ne znam sta je Vucicz bilo u glavi kad ga je birao. Nije to Slinin falsifikovani doktorat. U Srbiji je pouzdan nacin za diskreditaciju politicara da ga povezes sa podzemljem, pozeljno - zemunskim klanom. Seselj to najbolje zna. I onda ti dovedes lika kojeg su pominjali na sudjenju kao njihivog ubicu i ima crno na belo da je kupio stan od Kalinica. Cisto ludilo.

    Jedino sto mi pada na pamet je da je morao da ga stavi ne uprkos, nego upravo zbog tih veza.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by boomer crook Fri Jan 27, 2017 8:00 am

    ja znam da je dr. smrt bio, makar se tako prica po dispanzerskim kuloarima, instrumentalan u preuzimanju trzista vakcina i lekova. medjutim jebote pa valjda takve ljude drzis u pozadini. ovo je stvarno uzas postmoderne: lula je lula uvek i svugde.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81474
    Join date : 2012-06-10

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by Erős Pista Fri Jan 27, 2017 8:03 am

    Pa da, kao Betsi DeVos, Tilerson itd.

    They tell it like it is.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81474
    Join date : 2012-06-10

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by Erős Pista Fri Jan 27, 2017 8:08 am

    Ma mislim ovi ljudi su krimosi pravi, ne samo Loncar, negi i Gasic i the brat i mnogi drugi. Ono Djindjicevo o mafiji koja ima drzavu nikad nije bilo tacnije.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by ficfiric Fri Jan 27, 2017 8:22 am

    ostap bender wrote:ne, ja sam i dalje sokiran da se nekome toliko fucka za sve. ovaj covek je optuzen pred sudom da je ubijao za mafiju dok mu je supruga advokat tih istih mafijasa + postoje fotke koje potvrdjuju poznanstvo s tim istim likovima + je od tih razbojnika dobio stan i tvoja reakcija na to je hajde da ga postavimo za ministra.


    Sve se to znalo od prvog dana vlade. Zato meni smeta taj stav 'Svi su isti'. Jbg nisu. Nije isto biti lopov i placeni ubica.

    Ovaj je optuzen da je ubijao za kintu, ne za ubistvo u tuci, pod dejtvom alkohola, u saobracaju, itd. vec je optuzen da mu je ponudjen novac a on dobro razmislio, pristao i odradio. Svi dokazi govore da su verovatno tacne te optuzbe i da nam je u vladi covek koji ce za pare uraditi bilo sta, pa i ubiti coveka.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by Guest Fri Jan 27, 2017 8:59 am

    William Murderface wrote:Ma mislim ovi ljudi su krimosi pravi, ne samo Loncar, negi i Gasic i the brat i mnogi drugi. Ono Djindjicevo o mafiji koja ima drzavu nikad nije bilo tacnije.

    da.

    kod slobe je išlo drugačijim smerom, politička klasa koja je postojala i koja se očuvala na vlasti je delimično ulazila u kriminalne poslove (db-ovske igre na stranu) i povezivala se sa sitnim kriminalcima koji su onda isplivavali na talasu raspada društva i sankcija kao bosovi.

    ovde imamo sitne prevarante, lokalne krimose pa i ljude koji su (po svedočenju, jel) bili ubice za narko kartel kako postaju politička klasa, ulaze u odela i stiču nove društvene moći.

    oni nisu ljudi koji su podivljali nego divljaci koji pokušavaju da liče na ljude.
    Erős Pista

    Posts : 81474
    Join date : 2012-06-10

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by Erős Pista Fri Jan 27, 2017 9:37 am

    Tačno tako, i kod Slobe se zapravo uvek znala hijerarhija na čijem vrhu j nesumnjivo bila politička klasa, psi rata su imali svoje feude i domene rada, ali se znalo ko je kralj. Ovde su maroderi na prestolu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by Guest Thu Feb 23, 2017 10:31 pm

    Sanda i Canak u Zumiranju
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by Veletin Fri Apr 07, 2017 12:07 am

    Časopis Vreme - Page 4 174674436

    Časopis Vreme - Page 4 3579118792
    Spoiler:
    Erős Pista

    Posts : 81474
    Join date : 2012-06-10

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by Erős Pista Fri Apr 07, 2017 12:12 am

    Kakav transfer.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by Guest Fri Apr 07, 2017 12:43 am

    Nasao je sebi temu bar do 2022.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by Filipenko Fri Apr 07, 2017 1:08 am

    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by Bluberi Fri Apr 07, 2017 4:12 am

    Naravno da možemo stvari posmatrati i tako, ali nije svaka pomoć ili dobra namjera put ka nečem dobrom. Naročito kad to vodi u jednu centrifugalnu silu i niz nesretnih događaja, pa samim tim i niz zla. Pitanje je u sljedećem: pomenuto vrijeme koje se mijenja jeste datost u kojoj svi žure jer znaju da nikad u istoriji nisu date iste polazišne tačke, potrebno je presložiti karte, oteti za sebe najviše moguće. Zato tokom te promjene oni koji imaju jači instinkt za preživljavanjem kreću u jedan šakalski skok – sad ili nikad, jer znaju da ako na brzinu dođu do kapitala, šanse za opstanak postaju mnogo veće nego drugima. A novac je sredstvo koje okida u ljudima ono najgore. Tolstoj jednu naizgled melodramsku strukturu razara činjenicom da ništa od datih postulata drame nije posljedica melodramskog prosedea, talog emotivnog, nego duboke računice i interesa u materijalnom sticanju
    Igor VukTorbica
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by darling Fri Apr 07, 2017 8:13 pm

    Gargantua wrote:Nasao je sebi temu bar do 2022.


    ostao jos samo hela.

    Časopis Vreme - Page 4 Empty Re: Časopis Vreme

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 09, 2024 12:03 am