Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Beli - hoće li se kandidovati

    Ferenc Puskás

    Posts : 11717
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 Empty Re: Beli - hoće li se kandidovati

    Post by Ferenc Puskás Wed Apr 17, 2019 12:19 am

    Creepy Uncle wrote:prelistao početak topica i mogu da kažem samo jedno: guverner Narodne banke Nigerije želi da prebaci milijardu dolara u Evropu, daće proviziju od 1% ako neko želi da mu se to uplati na privatan račun. detalji na PM, biće nekih sitnih početnih troškova.
    Ako nisu preveliki početni troškovi, šalji pm!


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 Empty Re: Beli - hoće li se kandidovati

    Post by Guest Wed Apr 17, 2019 2:48 am

    Creepy Uncle wrote:prelistao početak topica i mogu da kažem samo jedno: guverner Narodne banke Nigerije želi da prebaci milijardu dolara u Evropu, daće proviziju od 1% ako neko želi da mu se to uplati na privatan račun. detalji na PM, biće nekih sitnih početnih troškova.

    Ovo sam pročitao u oktobru 2014. i sačuvao. Oglas za posao (Novi Zeland) napisan u stilu nigerijske šeme. Namerne greške u spelovanju, gramatika, sve velika slova. Vrlo duhovito.
    Kažu te novine da godišnje padne na šemu dovoljno ljudi da organizatori inkasiraju 60 miliona dolara. Neurohirurg koji je operisao Ronalda Regana se uhvatio na tu udicu.

    Subject : MR BRIAN BANSTER

    FROM THE OFFICE MR BRIAN BANSTER
    POWERSHOP NEW ZELAND (PSNZ).
    WELLINGTON.
    NEW ZELAND.

    AWESOME SOFTWARE DEVELOPMENT ROLE.

    I AM BRIAN BANSTER, THE CTO OF NEW ZELAND POWERSHOP HERE IN WELLINGTON, NEW ZELAND. DURING THE COURSE OF OUR AUDITING,, I DISCOVERED A JOB OPPORTUNITY FOR A SOFTWARE DEVELOPER AND AFTER GOING THROUGH SOME OLD FILES IN THE RECORDS I DISCOVERED THAT THE ROLE IS AWESOME.

    AND NOBODY HAS DISCOVERED THIS ROLE AS THE PREVIOUS OWNER OF THIS ROLE IS A FOREIGNER, HE DIED, SINCE 2003 AND NO OTHER PERSON KNOWS ABOUT THIS ROLE OR ANY THING CONCERNING IT, THE ROLE HAS NO OTHER APPLICATIONS AND MY INVESTIGATION PROVED TO ME AS WELL THAT PREVIOUS HOLDER DIE. I AM CONTACTING YOU THIS ROLE CAN ONLY BE APPROVED TO ANY SOFTWARE DEVELOPER WITH VALID INDUSTRY EXPERIENCE OR DRIVERS LICENSE AND BANK ACCOUNT BECAUSE THE MONEY IS IN NZ DOLLARS (NZ $) AND THE FORMER OWNER OF THE ROLE IS A FOREIGNER AND DIED.

    WITH MY INFLUENCE AND THE POSITION OF THE TECHNOLOGY OFFICAL WE CAN TRANSFER THIS ROLE TO YOU WITH ASSURANCE THAT THIS EXPERENCE WILL BE AWESOME. ON THE CONCLUSION OF THIS TRANSACTION YOU WILL BE ENTITLED TO 100% OF THE SALARY AS GRATIFICATION AND ALSO TELEPHONE BILLS, WHILE 21.8% WILL BE FOR ME.

    SO ON THE INDICATION OF YOUR WILLINGNESS I WANT YOU TO FORWARD TO ME IN STRICTEST CONFIDANCE YOUR :FULL NAME: EMAIL ADDRESS: GITHUB IF ANY FULL CONTACT ADDRESS: PHONE: CELL: FAX: CITY: STATE:ZIP CODE COUNTRY: OCCUPATION AND ALL THE NECESSARY INFORMATION WILL BE SENT TO YOU ON THE ACCEPTANCE TO CHAMPION THIS RUBY JAVA NET TRANSACTION WITH ME.

    THANKS
    IN TRUST
    BRIAN BANSTER
    POWERSHOP NEW ZELAND (PSNZ)
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 Empty Re: Beli - hoće li se kandidovati

    Post by ficfiric Thu Dec 12, 2019 11:42 am





    Danas wrote:Beli: Osnivam stranku, ali ne znam da li izlazim na izbore

    Luka Maksimović poznatiji kao Ljubiša Preletačević Beli napisao je na svom Fejsbuk profilu da osniva Jugoslovensku stranku, što je i potvrdio za list Danas.

    Kako je rekao za naš list, Maksimović osniva socijalističko-monarhističku stranku, a cilj mu je da privuče nacionalne manjine.

    „Osnivam stranku socijalističko-monarhističku, po uzoru na Titovu Jugoslaviju, samo sa kraljem na čelu. Taj kralj bih bio naravno ja“, naveo je Maksimović za Danas.rs.

    Ipak, Maksimović je istakao i da nije siguran da li će sada izaći na izbore.

    „Nije sigurno da ću izaći na izbore, nije pravi momenat. Ali pravi se priča za budućnost“, kazao je Maksimović.

    Maksimović je istakao da mu je cilj da okupi Srbe, kao i manjine i da zajedno izađu na izbore.

    „Svi ljudi koji su protiv Vučića i ovakve vlasti biće dobrodošli u našu priču“, naglasio je Maksimović.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 Empty Re: Beli - hoće li se kandidovati

    Post by Guest Thu Dec 12, 2019 11:50 am

    za ovo kvarno "mandovi" mu jebem i oca i mater i sve sto mrda po kuci, fuj seljacina ogavna.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 Empty Re: Beli - hoće li se kandidovati

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Dec 12, 2019 12:09 pm

    Pa kad je Romi 1 kolonijalni termin  Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 2304934895
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 Empty Re: Beli - hoće li se kandidovati

    Post by Zuper Thu Dec 12, 2019 12:31 pm

    Evo sanse za cankovitgo starovlaskog sada da konacno napreduje u karijeri i pomeri se iz komunalnog ns gde je rasporedjen po duznosti na neodredjeno.
    Ipak je cankoviti starovlaski sada veliki ljubitelj lika i dela i greota bi bilo da ne iskoristi ovu priliku. Posle se ga zovemo bijeli sad.
    disident

    Posts : 15353
    Join date : 2016-03-28

    Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 Empty Re: Beli - hoće li se kandidovati

    Post by disident Thu Dec 12, 2019 12:47 pm

    Papa Lazarou wrote:za ovo kvarno "mandovi" mu jebem i oca i mater i sve sto mrda po kuci, fuj seljacina ogavna.
    1000
    Kakva je to smradina od coveka


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 Empty Re: Beli - hoće li se kandidovati

    Post by ficfiric Fri Jan 17, 2020 9:51 am

    I Beli Preletačević bojkotuje izbore

    Odlučio sam da bojkotujem izbore, ne zato što sam oduševljen tom idejom, nego jednstavno ne postoje ni ljudski, ni finansijski resursi, a ni izbori neće biti fer, izjavio je za "Danas" Luka Maksimović, poznatiji kao Ljubiša Preletačević Beli.

    Pošto je to opozicija odlučila, od bojkota očekujem da nešto donese, ali mislim da je to teška priča, rekao je Maksimović.

    On je ocenio i da je dobro što je predsednik Srbije Aleksandar Vučić nedavno rekao da "Beli nije njegov projekat".

    "Rekao je da nisam njegov, što je okej, ali sa druge strane, ta slatkorečivost, njegova standardna priča. On to radi isplanirano, uostalom kao i sve što radi. Sve vreme me je hvalio da bi ljudi samim tim stekli utisak da sam njegov miljenik", rekao je Maksimović.


    _____


    Uprava napolje!

    паће

    Posts : 41066
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 Empty Re: Beli - hoće li se kandidovati

    Post by паће Fri Jan 17, 2020 10:03 am

    Иначе, Фићо, добар ти овај лик на аватару, врло оригиналан начин да покаже да је резултат 3:2. Мора да је зајебано ако се баш навали са головима. А и не пише му нигде који су гости који домаћи.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    disident

    Posts : 15353
    Join date : 2016-03-28

    Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 Empty Re: Beli - hoće li se kandidovati

    Post by disident Sat Nov 28, 2020 11:38 am

    Da ne umre ova tema o najvecem otpadu politicke scene srbije



    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 15353
    Join date : 2016-03-28

    Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 Empty Re: Beli - hoće li se kandidovati

    Post by disident Sat Nov 28, 2020 11:39 am

    Deset dana kasnije


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 Empty Re: Beli - hoće li se kandidovati

    Post by Guest Sat Nov 28, 2020 11:52 am

    Bukvalno debil iz kladionice
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 Empty Re: Beli - hoće li se kandidovati

    Post by ficfiric Sat Jun 26, 2021 11:49 pm



    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 Empty Re: Beli - hoće li se kandidovati

    Post by ficfiric Wed Jun 12, 2024 7:31 pm

    Uhapšen aktivista Stevan Vlajić, određen mu pritvor do 30 dana u Centralnom zatvoru

    Stevan Vlajić, politički aktivista, priveden je danas u Mladenovcu i određen mu je pritvor u trajanju do trideset dana, po optužnom predlogu Osnovnog javnog tužilaštva u Mladenovcu, zbog kršenja zabrane prilaske dosadašnjem predsedniku opštine Mladenovac Vladanu Glišiću.

    Vlajić je aktivista pokreta „Zeleni presek“ iz Mladenovca, koji je u okviru liste GG „Dogovor za Mladenovac“ na izborima 2. juna osvojio drugo mesto, odmah iza SNS.

    Informaciju je za Danas potvrdila Vlajićeva majka, takođe aktivistkinja pomenute grupe građana, Vesna Vlajić Blagojević.

    „Vode ga u Centralni zatvor. Ima rešenje o zadržavanju do 30 dana, napisana je žalba, ali može da bude aktivirana tek onda kada bude zatvoren“, kaže ona.

    Ukazuje da su policajci bili vrlo korektni, da se je Vlajić sam otišao u policiju odakle ga kolima voze u CZ.

    Rešenje o pritvoru doneto je 1. jula, dan pred lokalne izbore. U rešenju, u koje je Danas imao uvid, stoji da Vlajić „29. 5. 2024. prema izveštaju policijske stanice Mladenovac prišao predsedniku gradske opštine Mladenovac, Glišić Vladanu ispred prostorija Srpske napredne stranke, na razdaljini od 0,5 metar (…) i snimao ga mobilnim telefonom“.

    Šta je do sada poznato o ovom slučaju?
    Mladenovački SNS 30. maja saopštenjem se požalio na to što je aktivista Grupe građana „Dogovor za Mladenovac“ Stevan Vlajić snimao telefonom predsednika opštine Vladana Glišića uprkos zakonom izrečenom merom zabrane prilaska, sastajanja i komuniciranja. Vlajić je tada istakao da je Glišić taj koji je prišao njemu i aktivistima ove grupe građana tokom snimanja predizbornog spota ove GG.

    „Glišić je događaj prijavio policiji s obzirom na to da je Vlajić ove godine rešenjem Osnovnog suda u Mladenovcu proglašen krivim zbog krivičnog dela ugrožavanja sigurnosti. Vlajić je pravosnažno osuđen na uslovnu kaznu zatvora od sedam meseci zbog divljačkih pretnji upućenih predsedniku opštine Mladenovac“, naveli su iz SNS.

    Vlajić je tada za Danas rekao da je Glišić taj koji je prišao njemu i aktivisti kojeg je Vlajić snimaoa, uz to prilažio je i video-snimak događaja.

    „Čim se završio snimak, što se vidi na nadzornim kamerama, ja sam otišao ka izlazu tog prolaza i otišao do policijske stanice da kažem da nas maltretiraju. Imamo četiri svedoka“, naveo je.

    Na snimku koji je Vlajić dostavio našoj redakciji vidi se aktivista ove GG kojeg Vlajić snima i predsednik opštine Mladenovac koji dolazi do njih i dobacuje.

    Vlajić je na izborima 2. juna bio kandidat lokalne grupe građana „Dogovor za Mladenovac“. U javnosti je predstavljan i kao strateg političkog marketinga, bivši je predsednik stranke Savez90/Zelenih Srbije i kreator lika Ljubiše Preletačevića Belog.


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 Empty Re: Beli - hoće li se kandidovati

    Post by ficfiric Thu Jun 13, 2024 9:20 am



    _____


    Uprava napolje!

    One Eyed Bob

    Posts : 2004
    Join date : 2015-08-13

    Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 Empty Re: Beli - hoće li se kandidovati

    Post by One Eyed Bob Thu Jun 13, 2024 10:11 am

    Jebaće nam mater putem policije, tužilaštva i kastriranih sudova.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Летећи Полип

    Posts : 11311
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 Empty Re: Beli - hoće li se kandidovati

    Post by Летећи Полип Thu Jun 13, 2024 7:18 pm

    Ako ih pustimo, svakako hoce.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!

    Beli - hoće li se kandidovati - Page 41 Empty Re: Beli - hoće li se kandidovati

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Sep 08, 2024 5:07 am