Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Levica u Srbiji i svetu

    avatar

    Posts : 18450
    Join date : 2014-12-12

    Levica u Srbiji i svetu - Page 31 Empty Re: Levica u Srbiji i svetu

    Post by beatakeshi Fri May 03, 2024 8:32 pm

    Ne, mislim da bez kritike nema opstanka, to završava u nekom partijskom samovlašću, ali je ovo trenutak izgradnje strukture pa više verujem da na to treba obratiti pažnju nego na spoljnu politiku.
    Et disi
    One Eyed Bob

    Posts : 1466
    Join date : 2015-08-13

    Levica u Srbiji i svetu - Page 31 Empty Re: Levica u Srbiji i svetu

    Post by One Eyed Bob Fri May 03, 2024 8:32 pm

    et disi

    Ne moramo se svi slagati oko svega a Rumbeando je uvaženi član ovog foruma, samo me drugarski nervira oko bojkot-opozicije. Imamo bias, da, ali šta se može, nismo seli i dogovorili se da ćemo da sprovodimo krvavi pir ekologije i održivog razvoja. Rekao bih da se pozicija ZLF brani civilizovano, i na isti način kritikuje, naravno uz malo forumskog začina u vidu hiperbola.


    _____
    Ja sam ja a ti si kriminal
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    Levica u Srbiji i svetu - Page 31 Empty Re: Levica u Srbiji i svetu

    Post by disident Fri May 03, 2024 8:45 pm

    No Country wrote:О чему ли ви расправљате, нисте нормални. Хиљаду Дисијевских хистерисање неће нахранити једно гладно дете у Гази - али ће вам зато уредно упаковати најчистију радикалску антинатовску и антиамеричку мржњу, јербо бомбардовање. Нисте нормални.
    Levica u Srbiji i svetu - Page 31 8owq5o10


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81532
    Join date : 2012-06-10

    Levica u Srbiji i svetu - Page 31 Empty Re: Levica u Srbiji i svetu

    Post by Erős Pista Fri May 03, 2024 8:46 pm

    beatakeshi wrote:Mesec dana pred lokalne izbore problem je spoljna politika? Štono kažu ovde: Dajmo, nemojmo.

    Bukvalno. Mislim, zasto se u poslednjih mesec dana ZLF ne bavi malo vise spoljnim politikom. Hm, zasto li bi to moglo biti, da nemaju mozda neka druga posla? Sta li se ono bese desavalo u Srbiji poslednjih mesec dana?



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    konjski nil

    Posts : 2579
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Levica u Srbiji i svetu - Page 31 Empty Re: Levica u Srbiji i svetu

    Post by konjski nil Fri May 03, 2024 9:40 pm

    disident wrote:vini pu
    vrisak Levica u Srbiji i svetu - Page 31 899159439


    _____
    Levica u Srbiji i svetu - Page 31 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Levica u Srbiji i svetu - Page 31 2692
    No Country

    Posts : 11141
    Join date : 2015-05-16

    Levica u Srbiji i svetu - Page 31 Empty Re: Levica u Srbiji i svetu

    Post by No Country Fri May 03, 2024 10:43 pm

    disident wrote:
    No Country wrote:О чему ли ви расправљате, нисте нормални. Хиљаду Дисијевских хистерисање неће нахранити једно гладно дете у Гази - али ће вам зато уредно упаковати најчистију радикалску антинатовску и антиамеричку мржњу, јербо бомбардовање. Нисте нормални.
    Levica u Srbiji i svetu - Page 31 8owq5o10
    Дебилчино


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    ćaća

    Posts : 3388
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Levica u Srbiji i svetu - Page 31 Empty Re: Levica u Srbiji i svetu

    Post by ćaća Fri May 03, 2024 10:49 pm

    Erős Pista wrote:
    beatakeshi wrote:Mesec dana pred lokalne izbore problem je spoljna politika? Štono kažu ovde: Dajmo, nemojmo.

    Bukvalno. Mislim, zasto se u poslednjih mesec dana ZLF ne bavi malo vise spoljnim politikom. Hm, zasto li bi to moglo biti, da nemaju mozda neka druga posla? Sta li se ono bese desavalo u Srbiji poslednjih mesec dana?

     
    Zašto su se danas bavili?
    Erős Pista

    Posts : 81532
    Join date : 2012-06-10

    Levica u Srbiji i svetu - Page 31 Empty Re: Levica u Srbiji i svetu

    Post by Erős Pista Sat May 04, 2024 2:04 am

    Naredio im stiftung, ofkors, a oni odgovorili "Jawohl, Mein fuhrer!". Sta drugo? Apsolutno je nemoguce smisliti drugacije objasnjenje.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Јанош Винету

    Posts : 5232
    Join date : 2016-01-26

    Levica u Srbiji i svetu - Page 31 Empty Re: Levica u Srbiji i svetu

    Post by Јанош Винету Sat May 04, 2024 3:06 am

    +1

    Окамова оштрица. За ЗЛФ важи да је избушен штифтунгашким кадровима и њиховим ставовима, то се просто подразумева.
    Стварно ми не пада никаква другачије алтернативно објашњење. Можда немам развијену машту а можда сам и жртва пропаганде.

    Тамо негде од 2000. до 2007-8 било је свакаквих организација, што домаћих подружница што имитатора, што страних представништава, самониклих удружења, НВО, фондација, итд. Данас се то свело само на немачке штифтунге. Ништа друго не улази у очи као они.

    Штифтунг Роза Луксембург, штифтунг Фридрих Еберт и који још не.
    Штифтунзи су опипљив механизам интеракције са младим студентима и будућим политичарима. Они нам васпитавају будућу елиту.
    Сви остали видови политичког утицаја су се дебело повукли, нема опипљивог присуства ни Амера ни Руса ни Кинеза. Пара нема осим штифтунгашких пара, а са њима иде и глајхшалтунг тј. изједначавање политичких ставова.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    No Country

    Posts : 11141
    Join date : 2015-05-16

    Levica u Srbiji i svetu - Page 31 Empty Re: Levica u Srbiji i svetu

    Post by No Country Sat May 04, 2024 4:01 am

    Дебилана.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Levica u Srbiji i svetu - Page 31 Empty Re: Levica u Srbiji i svetu

    Post by Nektivni Ugnelj Sat May 04, 2024 6:26 am

    Nema opipljivog prisustva Amera i Rusa Levica u Srbiji i svetu - Page 31 1399639816
    boomer crook

    Posts : 36996
    Join date : 2014-10-27

    Levica u Srbiji i svetu - Page 31 Empty Re: Levica u Srbiji i svetu

    Post by boomer crook Sat May 04, 2024 8:23 am

    ja ovo kapiram kao jedak sarkazam


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started

    Levica u Srbiji i svetu - Page 31 Empty Re: Levica u Srbiji i svetu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 9:46 pm