Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Fri Sep 29, 2017 11:51 am

    cedomir mateus

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 DK4XzqNXkAA2jO7
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Erős Pista Fri Sep 29, 2017 11:53 am



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by kondo Fri Sep 29, 2017 11:55 am

    to je najpogresnija linija napada na chaddomira, dolce vita.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 18449
    Join date : 2014-12-12

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by beatakeshi Fri Sep 29, 2017 12:00 pm

    Ma kakav Felini i Marčelo, čovek je običan kulov.
    Za mene je on to zapečatio sa onom bizarnom marginalijom zvanom "pešački prelaz".
    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Fri Sep 29, 2017 12:31 pm

    on i zena elita, a sad su i radikali poceli da dolaze na paklene otoke kvare im Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 4135669698

    kakvi jadnici lol
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Mr.Pink Fri Sep 29, 2017 12:33 pm

    slucaj separe.
    došli ijekavicari i ostala bulumenta. there goes the neighborhood i tomu slicno.

    pa jbt nije ni cudo kako ga onaj huligian isamarao u kafani.


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Fri Sep 29, 2017 12:40 pm

    on i dalje tripuje da je iznad babica i ekipe
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Daï Djakman Faré Fri Sep 29, 2017 12:40 pm

    najbolje od svega sto bi se iz teksta shvatilo da su paklenjaci nekakav hrvatski santorini, a zapravo su gomila nepristupacnog kamenja sa par razasutih beach barova - paklenjaci nemaju nikakvu smestajnu infrastrukturu. dakle ceda nije letovao na paklenjacima nego doso tamo na jebeni daytrip ko i svi ostali.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Fri Sep 29, 2017 12:41 pm

    nemoj da te cuju oni kojima je hvar najletovaliste na svetu Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 1399639816
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by darling Fri Sep 29, 2017 1:15 pm

    Daï Djakman Faré wrote:najbolje od svega sto bi se iz teksta shvatilo da su paklenjaci nekakav hrvatski santorini, a zapravo su gomila nepristupacnog kamenja sa par razasutih beach barova - paklenjaci nemaju nikakvu smestajnu infrastrukturu. dakle ceda nije letovao na paklenjacima nego doso tamo na jebeni daytrip ko i svi ostali.

    nisi u pravu, ima marina na palmizani i zaliv s divnom pescanom plazom oko koje su veoma skupi restorani gde dolazi dzet set. naravno da moze da se letuje na paklenjacima ako si brodom Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 1143415371

    inace, samo beogradski seljaci te otoke zove paklenjacima  Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 2304934895
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Zuper Fri Sep 29, 2017 1:28 pm

    diktotar wrote:cedomir mateus

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 DK4XzqNXkAA2jO7

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by kondo Fri Sep 29, 2017 1:42 pm

    beatakeshi wrote: čovek je običan kulov.

    to je legitimna opservacija, sasvim nešto drugo od ugla on se širi po destinacijama dok nam otimaju kosovo


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Daï Djakman Faré Fri Sep 29, 2017 2:00 pm

    darling wrote:nisi u pravu, ima marina na palmizani i zaliv s divnom pescanom plazom oko koje su veoma skupi restorani gde dolazi dzet set. naravno da moze da se letuje na paklenjacima ako si brodom Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 1143415371

    inace, samo beogradski seljaci te otoke zove paklenjacima  Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 2304934895
    my bad. sad vidim na bookingu da su poceli i smestajni kapaciteti da nicu u palmizani. neka se spreme kornati.

    btw prvi put sam cuo za izraz 'paklenjaci' u tekstu, dosada sam ih zvao sluzbeno  Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 1233199462


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Nino Quincampoix Fri Sep 29, 2017 2:32 pm

    Zalegao sa Andrejem Nosovim? Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 2729202060
    boomer crook

    Posts : 36995
    Join date : 2014-10-27

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by boomer crook Fri Sep 29, 2017 2:42 pm

    u konkubinatu?


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    паће

    Posts : 40219
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by паће Fri Sep 29, 2017 3:23 pm

    У комбинату. За израду тестенина, макарона и пасте за обућу.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by darling Fri Sep 29, 2017 3:44 pm

    Daï Djakman Faré wrote:
    darling wrote:nisi u pravu, ima marina na palmizani i zaliv s divnom pescanom plazom oko koje su veoma skupi restorani gde dolazi dzet set. naravno da moze da se letuje na paklenjacima ako si brodom Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 1143415371

    inace, samo beogradski seljaci te otoke zove paklenjacima  Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 2304934895
    my bad. sad vidim na bookingu da su poceli i smestajni kapaciteti da nicu u palmizani. neka se spreme kornati.

    btw prvi put sam cuo za izraz 'paklenjaci' u tekstu, dosada sam ih zvao sluzbeno  Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 1233199462


    par puta sam u zivotu imala privilegiju da budem na paklinskim van sezone, raj na zemlji. prosle godine smo (usred sezone) ostali bez nutele u jednom zalivu na juznoj strani paklinskih, i kao ajmo bajbotom na palmizanu (posto brod ne sme ostati bez nutele Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 1399639816), u marini su dve radnjice (najskuplje u svemiru Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 1399639816). majko mila, sodoma i gomora, milion brodova u tom zalivu s restoranima i bic barovima, na svakom brodu ceda sa zenom i ortacima, zezanje kako samo ceda, zena i ortaci umeju da se zezaju. 
    posle kad smo se docepali naseg broda u miru zaliva, secam se da sam skocila u more, noc je vec bila pala, a ja sam razgovarala naglas s nebom sta sam to uradila u zivotu da mi bude toliko divno. paklinski imaju posebno mesto u mom srcu.   

    dasko je jutros citao taj intervju u alarmu. ovom skenu prethodi kad nam ceda objasnjava da on ima prijatelja iz komize koji ima riblji restoran na "paklenjacima". uvek sam mislila da je ta separe kultura zajebavanje daska i mladje. brate, pijem stranu zestinu sa slajmom u separeu na paklenjacima u sorcu marke skupo. seljak.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Mr.Pink Fri Sep 29, 2017 3:53 pm

    neka se spremi frnjau sa svojim dizelašima iz barajeva!


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Daï Djakman Faré Fri Sep 29, 2017 3:56 pm

    darling wrote:prosle godine smo (usred sezone) ostali bez nutele u jednom zalivu na juznoj strani paklinskih, i kao ajmo bajbotom na palmizanu (posto brod ne sme ostati bez nutele Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 1399639816)
    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 3579118792 Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 3579118792 Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 3579118792

    split second asocijacija



    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by darling Fri Sep 29, 2017 5:22 pm

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 1233199462
    plachkica

    Posts : 16206
    Join date : 2014-11-06

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by plachkica Fri Sep 29, 2017 5:53 pm

    Našla sam veći odlomak.

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 LC4UkE5
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Erős Pista Fri Sep 29, 2017 5:59 pm

    Nisu oni otisli. Otisao sam ja.

    Kakav pajac.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18449
    Join date : 2014-12-12

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by beatakeshi Fri Sep 29, 2017 6:12 pm

    Brani Dudu i Popa od njih samih, sebe ili već kako. Čojstvo i junaštvo novog milenijuma Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 3137070404
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Erős Pista Fri Sep 29, 2017 6:15 pm

    Ali ovo za Paklenjake je bizarno, ta priča dokazuje kako on nije s neoradikalima - kako? Nije čak ni odbrusio Babiću, nego kad se ovaj udaljio, on se zajebavao sa Nosovim, kao, hehe, nije žvaka za seljaka. Šta "ko je reko?", ja sam reko!

    Kakav lik.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16206
    Join date : 2014-11-06

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by plachkica Fri Sep 29, 2017 6:23 pm

    tako što ga on čak nije ni prepoznao, ni registrovao, morao je nosov da mu kaže ko je.
    i posle jelena.
    za njega taj svet ne postoji, prolazi mimo njega

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 5 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 4:39 pm