Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    da li ce SNS podrzati grobara?

    Poll

    da ce SNS podrzati grobara?

    [ 8 ]
    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Bar_left42%da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Bar_right [42%] 
    [ 11 ]
    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Bar_left58%da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Bar_right [58%] 

    Total Votes: 19
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Zuper Thu Nov 24, 2016 2:35 pm

    Erős Pista

    Posts : 81503
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Thu Nov 24, 2016 2:39 pm

    To ti pričam. Pazi, ovo je intervju koji je Đinđić dao pred smrt. Niko ne može da me ubedi da je to slučajnost.



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Nov 24, 2016 2:49 pm

    Isao je i kod Dobrice Cosica. To Zapad ne prasta.
    plachkica

    Posts : 16202
    Join date : 2014-11-06

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by plachkica Thu Nov 24, 2016 2:51 pm

    Mene samo zanima zašto je Šešelj pušten iz Haga?
    Erős Pista

    Posts : 81503
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Thu Nov 24, 2016 2:52 pm

    Da bi pomogao Vučiću da preda Kosovo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Zuper Thu Nov 24, 2016 2:53 pm

    Ja stojim iza toga da je dos i srs bila  tajna saradnja, sto je potvrdjeno time da je dos dobijao odredjeni izborni materijal od srs tokom izbora u septembru 2000.

    SRS je priznala pobedu Kostunice i DOS-a. Izborni stab ove stranke je objavio da je, prema obradjenim glasackim listicima, Kostunica dobio 56,86% glasova, a Milosevic 36,2%. Kandidat ove stranke Tomislav Nikolic ima 6,5%. Funkcioneri stranke Vojislav Seselj i Tomislav Nikolic ponudili su ostavke na svoje funkcije. SRS je izgubila vlast u Zemunu.
    ---------------

    Pa to je razlog sto srs nije rasturana kao sps. A, onda se podelio dos pa Seselj otisao na jednu stranu a druga ga spakovala za Hag jer je poceo da busi sa svojim mafijasko-vojnoobavestajnim vezama.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Filipenko Thu Nov 24, 2016 2:54 pm

    plachkica wrote:Mene samo zanima zašto je Šešelj pušten iz Haga?


    Hag oslobađa sve Hrvate.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Veletin Thu Nov 24, 2016 2:57 pm

    Filipenko wrote:
    plachkica wrote:Mene samo zanima zašto je Šešelj pušten iz Haga?


    Hag oslobađa sve Hrvate.

    Да јеботе, од Ердемовића, преко Симатовића, па све до Шешеља.
    plachkica

    Posts : 16202
    Join date : 2014-11-06

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by plachkica Thu Nov 24, 2016 2:58 pm

    William Murderface wrote:Da bi pomogao Vučiću da preda Kosovo.


    za 2 godine nisam nigde naišla na odgovor koji ima smisla. ne zezam se.
    stvarno me zanima zašto je pušten.
    da je pušten posle oslobađajuće presude (ako se ne varam, on je pušten 2014. presuda je doneta 2015.),
    razumela bih, ovako mi i dalje nije jasno.
    Poverovali nalazima Bojića, bez provere?
    plachkica

    Posts : 16202
    Join date : 2014-11-06

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by plachkica Thu Nov 24, 2016 2:59 pm

    Ili su znali da neće bti osuđen, pa su ga pustili ranije da bi izbegli trijumfalni povratak?
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Zuper Thu Nov 24, 2016 3:00 pm

    Milivojevic i Vesic su se hvalili kako je Vucic pomagao Otpor. Hajde mogu da razumem da Vesic baronise, ali to potvrdjuje i Milivojevic.
    Cinjenica je da srs bila napadana od strane sps-jul u jesen 2000te. Optuzivali su Seselja da radi za dos jer kandiduje Tomu i tako skida podsrku Milosevicu iako su u onoj tzv. vladi nacionalnog jedinstva. To snimak gore potvrdjuje.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Zuper Thu Nov 24, 2016 3:05 pm

    Govoreći o periodu kada je bio aktivni član Otpora, i krio se u Crnoj Gori od progona, on kaže da je Vučić tada uradio neke stvari o kojima ne može da priča.
    "Vucic je tada, kada sam se krio, uradio nekoliko stvari. To što se desilo krajem devedesetih ima veze sa Mirom Marković i Službom bezbednosti, ja nisam bio toliko važan", rekao je Vesić. Na pitanje da li pokušava da kaže da je Vučić pomagao Otporu, Vesić je rekao da "postoje stvari o kojima treba da priča on lično i ljudi iz Otpora".
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Veletin Thu Nov 24, 2016 3:11 pm

    Три пут ура за Вучића зато што је као истакнути шипкаш са одговарајућим породичним педигреом постао сарадник УДБЕ и што је врбовао нове припаднике из редова тзв. демокреатске опозиције.
    Erős Pista

    Posts : 81503
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Sat Jan 14, 2017 8:29 pm

    Зорана Михајловић: У регион, Европу и свет долазе "вучја времена" - зато Вучић треба да буде председник
    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Pdf_button da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 PrintButton da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 EmailButton
    субота, 14. јануар 2017.
    Сматрам да Александар Вучић треба да буде кандидат СНС и владајуће коалиције на председничким изборима. Он треба да буде председник Србије и може да победи већ у првом кругу.
    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Zoranaa2
    То уочи данашње седнице председништва напредњака, за "Новости", поручује висока фунцкионерка ове странке и потпредседница Владе Зорана Михајловић. Она тврди да ће овај свој став бранити пред партијским саборцима, и додаје да би победа у трци за Андрићев венац с неким другим кандидатом била веома неизвесна!
    * Зашто сматрате да Вучић треба да буде председник?
    - Свидело се то некима или не, Вучић није само лидер Србије, већ је признат и препознат не само као лидер у региону већ и као државник региона. Србија мора да сачува политичку стабилност као предуслов за економски развој и најбољи одговор на то била би наша убедљива победа на председничким изборима. Да не говорим колико је за Европу битно да Балкан буде миран и стабилан. Зато је важно да Вучић буде шеф државе, јер би с те позиције лакше водио политику примерену времену које нас очекује. С позиције премијера и решавања дневнооперативних проблема то би ишло много теже.
    * Хоћете да кажете да Томислав Николић није био добар председник?
    - Не. Ово неће бити избори само за председника, већ избори за очување политичке стабилности Србије и региона. Ко то не разуме, тај не разуме време у коме живимо. За вучја времена која долазе у регион, Европу и свет треба нам Вучић.
    * Ако Вучић буде кандидат СНС, може ли Николић сам да се кандидује? Прети ли у том случају раскол у странци?
    - Тако нешто није реално да се догоди јер су Вучић и Николић одговорни људи и према грађанима и према Србији, а СНС је одговорна странка.
    * Уколико Вучић постане председник, ко би био премијер? Помињу се Стефановић, Селаковић па чак и вама "омиљени" Дачић...
    - О томе после избора, али наравно да би странка са највећим поверењем грађана и одговорношћу, а то је СНС, имала премијера. Ономе ко дође после Вучића биће лакше, јер је већину најтежих и најнепопуларнијих мера он већ спровео. Поставио је јаке темеље уређења и контролу јавних финансија, усадио свима у главе да можемо да трошимо само колико зарадимо, укинуо популистичку реторику "лако ћемо". Нови премијер треба само да ради истим темпом и не дозволи да се паре троше на глупости. И да настави улагање у инфраструктуру, реформе у државној управи, образовању и заврши професионализацију јавних предузећа.
    * Али и опозиција се пита јер ће се кандидовати Јанковић, Шешељ, вероватно и Јеремић. Како оцењујете њихове шансе?
    - Нико од њих Србији није донео ништа добро: један је донео рат, санкције, беду и гориво у пластичним флашама, други пљачкашку приватизацију и сиромаштво, а трећи злоупотребу једне важне државне институције. Ако Вучић буде кандидат, сви они постају неважни и без шанси, али с друге стране, показује и колико би било неизвесно да СНС иде с неким другим кандидатом.
    * Како тумачите нови испад Колинде Грабар Китаровић?
    - Србија је мирно и достојанствено зарад стабилности у региону трпела све увреде званичника Хрватске. Од скрнављења стратишта у Јасеновцу таблом "За дом спремни", преко чоколадице, до најновијих оптужби. Мислим да је време да сви излече комплексе које имају од Србије и да заједно идемо напред.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81503
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Sat Jan 14, 2017 8:51 pm

    Inače, trebalo bi oživeti ovaj topik. Ja sam sve ubeđeniji da SNS neće kandidovati Tomu, izbori su već blizu, a SNS štampa ga i dalje gazi (ALO: "SNS neće da kandiduju Tomu luzera!"), sve je manje vremena, rekao bih nedovoljno, da se uspešno prešaltaju na hvaljenje.

    Kandidat će biti ili sam Vučić, ili neko od ove poslušne sitnurije (a nešto mi govori da bi mogao da bude Marko Đurić, i da ovaj cirkus sa vozom služi između ostalog i tome da se on etablira kao veliki patriota, čak i veći od Vučića).


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15075
    Join date : 2016-03-28

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by disident Sat Jan 14, 2017 8:52 pm

    Aj neke opklade u rostilj i pivo  da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 1844795956


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4335
    Join date : 2016-09-29

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by nalog sa ženinog laptopa Sat Jan 14, 2017 11:51 pm

    mislim da ce ipak toma da bude kandidat, ostali su ocajni bozji a umobolnik nije rad pustiti mesto premijera
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Sat Jan 14, 2017 11:57 pm

    +1

    ja bih se kladio u taj roštilj i pivo
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Veletin Sun Jan 15, 2017 12:05 am

    Какав бре Тома, до избора 9. априла пола људи ће заборавити ко бејаше тај чоек.
    (До сада сам омашио све у вези са наступајућим изборима da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 2304934895 )
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Sun Jan 15, 2017 12:12 am

    i ja da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 3579118792
    Erős Pista

    Posts : 81503
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Sun Jan 15, 2017 12:18 am

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 3579118792

    Da nema ovog jebavanja Tome po tabloidima, i ja bih se kladio na taj scenario. Ali izbori su već blizu, a oni ga i dalje drndaju. Da razmišljaju o toj opciji bar bi malo obustavili paljbu. Ovako mu spuštaju šanse iz dana u dan, pa je već samim tim sve izvesnije da nema smisla kandidovati ga. Mada ko zna šta se dešava iza scene i čime jedni druge ucenjuju.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Sun Jan 15, 2017 12:23 am

    pa stvarno ne znam šta su im druge opcije. kandiduje se sam, i potencijalno izgubi kontrolu nad vladom. kandiduju tog npr iz Kancelarije za KiM i predsednik Srbije postane Šešelj...

    ups pa to i nije glupo uopšte
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Veletin Sun Jan 15, 2017 12:25 am

    Гроби је за сутра сазвао седницу Савета за националну безбедност. Овај кретенлук око Косова не иде Вучићу у прилог, нити му је тако шта потребно за очување рејтинга.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Kinder Lad Sun Jan 15, 2017 12:27 am

    Veletin wrote:Гроби је за сутра сазвао седницу Савета за националну безбедност. Овај кретенлук око Косова не иде Вучићу у прилог, нити му је тако шта потребно за очување рејтинга.

    to i ja mislim


    _____
    alt-lib
    Erős Pista

    Posts : 81503
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Sun Jan 15, 2017 12:29 am

    Pa kandiduju malog od kancelarije, Vučić se slika s njima svaki dan i hvali ga, pobednički drže ruke u vazduhu uz zvuke Eye of the Tiger, tako tri meseca, Vučić kaže, ako mali izgubi, ja dajem ostavku na mesto premijera i vraća se uuužaaaas postpetoktoberske Srbije u kojoj ste skapavali od gladi na ulicama, i eto.

    et Photino


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 3 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 14, 2024 1:12 pm