Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    da li ce SNS podrzati grobara?

    Poll

    da ce SNS podrzati grobara?

    [ 8 ]
    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Bar_left42%da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Bar_right [42%] 
    [ 11 ]
    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Bar_left58%da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Bar_right [58%] 

    Total Votes: 19
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 2:43 pm

    Meni liči da Tomina ponuda (kakva god tačno da je) stoji, i da ne želi da ispadne raskolnik u datom trentuku, makar zbog PR-a, pre nego da je full popuštanje.


    Last edited by Gargantua on Thu Feb 16, 2017 2:44 pm; edited 1 time in total
    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Thu Feb 16, 2017 2:44 pm

    Pevac ili krelac, bice dobro pecenje!

    Et KL


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Kinder Lad Thu Feb 16, 2017 2:45 pm

    Btw, ako Vučić podrži Nikolića - postoji podrška...i podrška.


    _____
    alt-lib
    plachkica

    Posts : 16203
    Join date : 2014-11-06

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by plachkica Thu Feb 16, 2017 2:45 pm

    Evo i N1:

    N1 je došao do potvrde da je aktuelni predsednik Tomislav Nikolić poslao u utorak pismo premijeru i predsedniku SNS Aleksandru Vučiću u kom je od njega zatražio da mu dodeli mesto lidera SNS i predsednika Vlade Srbije u zamenu za podršku na izborima.
    Savetnica predsednika Stanislava Pak izjavila je za Sputnjik da Nikolić očekuje da će sa Vučićem postići dogovor koji je u interesu Srbije i da ne želi nikakve podele. Svako drugo rešenje, prema njenim rečima, bilo bi loše pre svega za Vučića, a potom i za čitavu Srbiju.
    Pak je ocenila da je vest o Nikolićevoj kandidaturi iskorišćena da ga pojedinci "svrstaju uz neprijatelje Srbije i neprijatelje Vučića i SNS“, i dodala da ”njih dvojicu niko ne može da posvađa“.
    Istakla je i da će se Nikolić prvi put oglasiti tek posle postignutog dogovora sa Aleksandrom Vučićem.
    Podsetimo, kako N1 nezvanično saznaje, Nikolić je odluku da se ponovo kandiduje i na predstojećim predsedničkim izborima, doneo u sredu.
    Predsedništvo SNS je dan ranije, u sredu oko 17 sati, odlučilo, jednoglasno, da kandidat te stranke bude njem lider - Aleksandar Vučić.
    Uoči te sednice, Nikolić je rekao da je sve dogovoreno, kao i da - ukoliko kandidat SNS bude Vučić - on neće ući u trku za predsednika.
    http://rs.n1info.com/a228583/Vesti/Vesti/Nikolic-pisao-Vucicu-trazio-da-bude-na-celu-Vlade-i-SNS.html


    (nema ovde povlačenja, pre će Vučić odustati od kandidature.)
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Nino Quincampoix Thu Feb 16, 2017 2:46 pm

    Zapravo sam iznenađen jačinom Tomine pozicije. Iako ne verujem svemu što se plasira na twitteru, ovo bi mogao biti mnogo veći udarac za SNS nego što se očekivalo.
    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Thu Feb 16, 2017 2:46 pm

    Gargantua wrote:Meni liči da Tomina ponuda (kakva god tačno da je) stoji, i da ne želi da ispadne raskolnik u datom trentuku, makar zbog PR-a, pre nego da je full popuštanje.

    Lukavo Toma igra, nema sta.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Thu Feb 16, 2017 2:47 pm

    http://rs.n1info.com/a228583/Vesti/Vesti/Nikolic-pisao-Vucicu-trazio-da-bude-na-celu-Vlade-i-SNS.html


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Zuper Thu Feb 16, 2017 2:49 pm

    Traju pregovori, nije demantovana vest od sinoc. Pritiska Vucica.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Filipenko Thu Feb 16, 2017 2:52 pm

    Valjda će se Toma kandidovati, da Vesna™ ima za koga da glasa.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Kinder Lad Thu Feb 16, 2017 2:54 pm

    Filipenko wrote:Valjda će se Toma kandidovati, da Vesna™ ima za koga da glasa.

    Nek predloži da bilo ko da prođe u drugi krug, Janković, Jeremić ili Nikolić, da druga dvojica podrže  tog koji je prošao.


    _____
    alt-lib
    plachkica

    Posts : 16203
    Join date : 2014-11-06

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by plachkica Thu Feb 16, 2017 3:00 pm

    hahahhaha

    "VUČIĆ NEMA NAMERU DA ZOVE NIKOLIĆA" i ne očekuje Nikolićev poziv jer ga "VIŠE NE ZANIMA"

    Komunikacija između premijera Aleksandra Vučića i predsednika Tomislava Nikolića pukla je od sinoć, kada je nezvanično objavljeno da će se Nikolić kandidovati za predsednika Srbije protiv Vučića. Prema signalima koji stižu iz dva kabineta, čini se da nema nazad.


    Kako saznaje "Blic", posle susreta na jučerašnjem prijemu povodom proslave Dana državnosti Vučić i Nikolić više nisu komunicirali. A i tom prilikom su razgovarali samo kurtoazno, bez pominjanja slona u sobi.

    Nikolićeva odluka da se ipak kandiduje je šokirala sve u Nemanjinoj 11, uključujući i premijera. Iako je bilo naznaka da se neće predati bez borbe, Nikolić nije nagoveštavao da je raspoložen za otvoreni rat protiv Vučića.
    Sada se kontakt "političkog oca i sina" svodi na pismo koje je Nikolić pre dva dana uputio Vučiću, a u kojem je naveo šta sve traži od predsednika SNS da bi se povukao iz izborne trke.
    - Nikolić je tražio sve ono što je svojevremeno, kako on to tumači, prepustio Vučiću. Mesto premijera i stranku - kaže sagovornik "Blica" koji je imao uvid u pismo.
    Kako saznajemo, Vučića je pogodio Nikolićev gest i to što nije najpre njemu saopštio odluku o kandidaturi. Prema tvrdnjama naših izvora iz Vlade, "Vučić nema nameru da pozove Nikolića", a kako su nam se poverili u njegovom okruženju "i ne očekuje Nikolićev poziv", jer ga "više ne zanima".

    Blic
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 3:02 pm

    Uopšte nije bitno ko će biti predsednik, bitno je da Toma odvali komad SNS-a, da li kroz nove parla izbore ili ovako, na živo.
    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Thu Feb 16, 2017 3:03 pm

    Takoe!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36971
    Join date : 2014-10-27

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by boomer crook Thu Feb 16, 2017 3:03 pm

    nema tih garancija koje oni mogu jedan drugome u ovom trenutku ponuditi. to je problem. tomino povlacenje ostavlja sve njegove ljude i interese na milost i nemilost stricu nacije a vucicevo nekandidovanjeili preveliki ustupci bacaju u amok njegovu koaliciju pohlepre


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 3:04 pm

    Hoću da kažem da se igra za restrukturiranje cele vlasti (sada, ako Toma ne "izda"), i da je predsednička funkcija samo još 1 čip u igri.

    Vučić kao predsednik koji ima samo koalicionu vladu (uz SPS i recimo Tomin SNS ako ne zagovnaju baš baš) i manje od 40% za svoj deo SNSa je sasvim OK ishod celog procesa.
    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Thu Feb 16, 2017 3:05 pm

    Posle kazu Hobs je prevazidjen  da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 1844795956


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 3:06 pm

    ostap bender wrote:nema tih garancija koje oni mogu jedan drugome u ovom trenutku ponuditi. to je problem. tomino povlacenje ostavlja sve njegove ljude i interese na milost i nemilost stricu nacije a vucicevo nekandidovanjeili preveliki ustupci bacaju u amok njegovu koaliciju pohlepre

    Yup

    Pazi, Toma je zato tražio ili funkciju predsednika države ili predsednika stranke. Premijersko mesto lako isklizne, ambasadorsko takođe, ako te uopšte ispoštuju. Znaju oni dobro jedan drugog i kakvi su ulozi tu.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 3:06 pm

    Prilicno sam siguran da su price o sranjima u odborima SNS gotovo potpuno izmisljene. Odbori ce stati uz Vucica u ovoj fazi. Raskol ce (ako ne dodje do dogovora) ici sa vrha a ne sa dna.
    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Thu Feb 16, 2017 3:07 pm

    U Nisu su se te stvari dogadjale i ranije, sad ce se samo ogoliti.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 3:11 pm

    Tim bolje ako je tako. Meni je blize pameti da se.oformi poslanicka grupa i da se odatle krene u diferencijaciju na lokalnom nivou ali svakako je lepse ako odu full nuclear.
    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Thu Feb 16, 2017 3:13 pm

    Mislim da vec postoji ozbiljna zbunjenost i da se koristi situacija za obracune izmedju lokalnih konkurenata kojih uopste ne manjka.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36971
    Join date : 2014-10-27

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by boomer crook Thu Feb 16, 2017 3:14 pm

    cak i ako nesto sada artofthedealuju bice to samo privremena obustava vatre.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Thu Feb 16, 2017 3:14 pm

    Inace Dejan Wolf na Prvoj pricao kako ce ovaj sukob samo ojacati Vucicevu poziviju na izborima, jer ce ljudi hteti da sacuvaju stabilnost. Upisavanje.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 3:15 pm

    Za Vucica bi sad bilo najjeftinije da odustane od kandidature.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 3:15 pm

    vučić vlada snsom potpuno autoritarno, a nije u mogućnosti da podmiri sve poverioce takvog vladanja

    previše ljudi od njega očekuje mesto, pare, mogućnost da dođe do para, to je suštine ove vlasti, a i njene slabosti

    snaga tomine pozicije je u tome što ima previše nepodmirenih

    my 2c

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 22 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 1:24 pm