Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    da li ce SNS podrzati grobara?

    Poll

    da ce SNS podrzati grobara?

    [ 8 ]
    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Bar_left42%da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Bar_right [42%] 
    [ 11 ]
    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Bar_left58%da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Bar_right [58%] 

    Total Votes: 19
    boomer crook

    Posts : 36952
    Join date : 2014-10-27

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by boomer crook Sat Feb 25, 2017 10:14 pm

    kakva je struktura vucicevih glasaca? meni se i dalje cini da sns nema ni priblizno plebiscitarno podrsku kao sps nekada.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81503
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Sat Feb 25, 2017 10:15 pm

    Da nam bude bolje.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Sat Feb 25, 2017 10:19 pm

    ostap bender wrote:kakva je struktura vucicevih glasaca? meni se i dalje cini da sns nema ni priblizno plebiscitarno podrsku kao sps nekada.
    poslednje takvo istrazivanje da se ja secam je Vreme NSPM iz 2014te i ono to je Srbija 1/1
    boomer crook

    Posts : 36952
    Join date : 2014-10-27

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by boomer crook Sat Feb 25, 2017 10:22 pm

    sta je to srbija 1/1? srbija 1/1 je glasala za milosevica. ja sam, na primer, znao mnoge glasace sps. ja ne znam niti jednog glasaca sns.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Sat Feb 25, 2017 10:25 pm

    50 muskaraca, 50 zena,

    20 posto ispod 40 godina, 40 ispod 60 godina, 30 posto iznad 60

    pola koristi internet pola ne.

    deset posto s faksom, dvaes posto sa osnovnom skolom, ostali sa srednjom.

    pola za EU, pola ne
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Sat Feb 25, 2017 10:27 pm

    Nije 1/1, npr glasači SNS su najslabije obrazovani (ispod SPS i SRS), što jasno nije prosek stanja.
    avatar

    Posts : 18435
    Join date : 2014-12-12

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by beatakeshi Sat Feb 25, 2017 10:37 pm

    Ako se ne varam NSPM je imao najveću procenat greške kod poslednjih izbora.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Sat Feb 25, 2017 11:27 pm

    Gargantua wrote:Nije 1/1, npr glasači SNS su najslabije obrazovani (ispod SPS i SRS), što jasno nije prosek stanja.
    jes tacno, glasaci SNS su ensto stariji i nesto manje obrazovani


    numem da pricam na ovu temu, bez da se ne svidjam sebi...
    plachkica

    Posts : 16202
    Join date : 2014-11-06

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by plachkica Sat Feb 25, 2017 11:42 pm

    Mislim da će to da se promeni, iz Vučića poslednjih par meseci isijava prezir
    prema sopstvenim glasačima. Više to ne može da iskontroliše.
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Notorious Sun Feb 26, 2017 12:12 am

    Može da se promeni samo pod uslovom da glasači uvide da ne zaslužuju njegov prezir (nisu nezahvalna, neradnička etc bagra za koju se on uzalud žrtvuje).
    boomer crook

    Posts : 36952
    Join date : 2014-10-27

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by boomer crook Sun Feb 26, 2017 12:18 am

    ja se kroz vece raspravljam sa zivotnom saputnicom oko toga ko glasa za vucica i ona njegovu popularnost objasnjava cikaskom skolom izbora (mafijaska partijska masinerija koja grisnakovski tera snage ka glasackim kutijama). meni to nije dovoljno. mora da ima jos nesto sto ljude tera da glasaju za vucica.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Veletin Sun Feb 26, 2017 12:26 am

    ostap bender wrote:ja se kroz vece raspravljam sa zivotnom saputnicom oko toga ko glasa za vucica i ona njegovu popularnost objasnjava cikaskom skolom izbora (mafijaska partijska masinerija koja grisnakovski tera snage ka glasackim kutijama). meni to nije dovoljno. mora da ima jos nesto sto ljude tera da glasaju za vucica.

    Разочарење у 5. октобарце, русофобија, страх од анархије..., има свачега.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Zuper Sun Feb 26, 2017 12:30 am

    Ima vise razloga koji privlaci ljude. Imamo nadu koju on preko medija stalno potencira. Primera radi, videces u ispitivanjima da ljudi ne potrvrduju neki realan napredak ali su njihova ocekivanja pozitivna. Onda da je on nepobediv, zato tako mafijaski rade i na nivou MZ, svuda mora pobeda. Podizanje svog znacaja, zato daje milone da se slika ispred Bele kuce, time salje poruku da su ovi po Srbiji smesni u poredjenju sa njegovom velicinom.
    Onda ima sitne cake koju su duboka ukorenjene kod Srba, npr. igra na Mereceddes i nemacku disciplinu, to jako pali kod slabije obrazovnog stanovnistva. Nazalost i kod nekih obraovanih.


    Last edited by Zuper on Sun Feb 26, 2017 12:31 am; edited 1 time in total
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Notorious Sun Feb 26, 2017 12:31 am

    Ni meni nije dovoljno. Imam teoriju zasnovanu na modelu odnosa sa psihopatskim strukturama ličnosti, transponovanu na odnos dela kolektiva prema onome koga percipiraju kao vođu.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Sun Feb 26, 2017 12:31 am

    Ima i puno ljudi koji izbore shvataju kao gradjansku obavezu a opozicija im (pitam se zasto) izgleda neozbiljno i nedostojno vlasti.
    plachkica

    Posts : 16202
    Join date : 2014-11-06

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by plachkica Sun Feb 26, 2017 12:33 am

    dobro, to obaška, ucenjene ljude koji ga glasaju ne mogu da komentarišem.
    mislim na one koji svojevoljno glasaju za njega.
    dok nije postao vođa, njegov način obraćanja bio je "mi",
    sad je, prilično dugo, isključivo  "JA!"

    ono što komplikuje, i teško je razumljivo onima koji ne shvataju stepen siromaštva u srbiji,
    van 2, eventualno 3 centra (bgd, ns i možda niš), jeste da ova radna mesta za minimalac,
    tim ljudima tamo zaposlenim, znače egzistenciju, mogućnost života. pre toga nisu imali ni to.
    i još dodatno sranje, opozicija (mislim na ds) ne prestaje da piša po tim ljudima,
    i to onako horski.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Zuper Sun Feb 26, 2017 12:34 am

    Photino Bird wrote:Ima i puno ljudi koji izbore shvataju kao gradjansku obavezu a opozicija im (pitam se zasto) izgleda neozbiljno i nedostojno vlasti.

    To sam napisao gore kao jedan od razloga gore. Jednsotavno on se predstavlja kao drzavik i odgvoran dok opozicija izgleda kao hrpa budala i ludaka.

    Naravno, apsolutna dominacija u medijima je kljuc. Verujte, da ljudi mogu vise da cuju razlicite opozicione stavove imao bi nizi rejting. Nemojte sumnjati u to.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Bluberi Sun Feb 26, 2017 12:34 am

    Jednostavno objašnjenje-totalna kontrola.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Sun Feb 26, 2017 12:37 am

    Mislim da smo pokrili vecinu faktora. Dodacu i nevidljivi sloj (nevidljiv je zato sto se ta informacija tesko dobija od ljudi i kad je dobijes jako se iznenadis) glasaca koji su veoma protiv Vucica ali glasaju za vlast iz straha od retribucije.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Sun Feb 26, 2017 12:39 am

    Zuper wrote:
    Photino Bird wrote:Ima i puno ljudi koji izbore shvataju kao gradjansku obavezu a opozicija im (pitam se zasto) izgleda neozbiljno i nedostojno vlasti.

    To sam napisao gore kao jedan od razloga gore. Jednsotavno on se predstavlja kao drzavik i odgvoran dok opozicija izgleda kao hrpa budala i ludaka.

    Naravno, apsolutna dominacija u medijima je kljuc. Verujte, da ljudi mogu vise da cuju razlicite opozicione stavove imao bi nizi rejting. Nemojte sumnjati u to.


    Uopste ne sumnjam da je ovo tacno.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Zuper Sun Feb 26, 2017 12:48 am

    Ima jos jedna vazna stvar. Svima vadi ruznu proslost, a ako nema ruzne proslosti on je izmislja. Svi moraju da budu zaprljani. Doduse, ovo spada pod deo da je on iznad svih i da su svi ostali odvratni.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by kondo Sun Feb 26, 2017 9:49 am

    kao sto su mu i pred parlamentarne naduvali popularnost, tako je i sada. pobeda u 1k je halucinacija srdjana bogosavljevica koji da bi dobio novac stimuje brojeve koje vodja zeli da vidi.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 42 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 14, 2024 6:30 pm