Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Tursko leto - strukture saraja

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50139
    Join date : 2017-11-16

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jun 25, 2019 12:52 pm

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 1233199462
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Летећи Полип Wed Jun 26, 2019 6:22 pm

    Bogami, ne bio ja u koži Erdogana i klike, ako padnu s vlasti. Ovaj ima jedno deset hiljada vojnika u kazamatu. I to tučenih, mučenih, i ko zna šta još. Tu ima čakija da radi noćima.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50139
    Join date : 2017-11-16

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Jun 30, 2019 9:24 pm

    Koliko je malo potrebno da se ohrabre neki ljudi 

    Savet sudija i tužilaca Turske pokrenuo disciplinski postupak protiv istanbulskog sudije Jojlua, kome je u sudnici zasmetala advokatica koja nosi suknju „15 centimetara iznad kolena”
    Anonymous
    Guest

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Guest Wed Jul 10, 2019 7:03 pm

    Turski predsjednik Recep Tayip Erdogan je tokom razgovora sa članovima Predsjedništva Bosne i Hercegovine tražio izručenje državljana Tuske koje vlasti njegove zemlje optužuju da su povezani sa Fetulahom Gulenom i njegovim pokretom “FETO”. “Nadam se da nećete rizikovati dobre odnose s Turskom zbog pokreta “FETO”, poručio je Erdogan članovima državnog Predsjedništva BiH.

    Ove navode medija je potvdio i Milorad Dodik, predsjedavajući Predsjendištva BiH koji je turskom predsjedniku obećao da će se lično potruditi da se ovaj problem riješi, odnosno da se konačno iz BiH izruče osobe koje traži Turska.
    Anonymous
    Guest

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Guest Wed Jul 10, 2019 8:26 pm

    fikret selimbašić wrote:
    Turski predsjednik Recep Tayip Erdogan je tokom razgovora sa članovima Predsjedništva Bosne i Hercegovine tražio izručenje državljana Tuske koje vlasti njegove zemlje optužuju da su povezani sa Fetulahom Gulenom i njegovim pokretom “FETO”. “Nadam se da nećete rizikovati dobre odnose s Turskom zbog pokreta “FETO”, poručio je Erdogan članovima državnog Predsjedništva BiH.

    Ove navode medija je potvdio i Milorad Dodik, predsjedavajući Predsjendištva BiH koji je turskom predsjedniku obećao da će se lično potruditi da se ovaj problem riješi, odnosno da se konačno iz BiH izruče osobe koje traži Turska.


    Dodatak:


    Hoće li on i drugi biti isporučeni?
    "Mislim da neće. Mislim da bi Ankara davno iznijela svoje argumente. Nadam se da turske vlasti neće posegnuti za metodama kao što su uradili na Kosovu kada
    su oteli šest svojih državljana koji su imali legalan boravak na Kosovu", dodao je.


    Sjetih se one frke sa njegovim obezbjeđenjem na aerodromu, duge cijevi, pištolji za pojasom, umalo i pucnjava sa GP BiH... haman su "otmičari" već bili došli?
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Filipenko Wed Jul 10, 2019 8:55 pm

    Toplo se nadam da će Dodo drkati FeBiH pred Erdoganom do kraja mandata kao Gulenovce.
    Anonymous
    Guest

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Guest Wed Jul 10, 2019 9:00 pm

    Oko ovoga sigurno neće, nije drkabilna tema, ovde će predsedništvo da se dogovori.


    1 Drkanje


    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50139
    Join date : 2017-11-16

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jul 12, 2019 12:56 pm

    Prva serija komponenti ruskog protivraketnogsistema S-400 isporučena je vazduhoplovnoj bazi nedaleko od Ankare, saopštilo je tursko ministarstvo odbrane.
    Anonymous
    Guest

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Guest Mon Jul 15, 2019 8:11 pm

    KinderLad wrote:
    Prva serija komponenti ruskog protivraketnogsistema S-400 isporučena je vazduhoplovnoj bazi nedaleko od Ankare, saopštilo je tursko ministarstvo odbrane.


    Rekli su da ne možemo kupiti, a danas je stigao osmi avion sa raketnim sistemom S-400, kazao je u ponedjeljak turski predsjednik Recep Tayyip Erdogan




    Dogodilo se na današnji dan.
    Anonymous
    Guest

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Guest Mon Jul 15, 2019 8:22 pm

    Koliko je bezbedno konzumirati rahatlokum i gurabije i urmašice i urme na ulicama azijskog dela Istanbula?
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Sotir Mon Jul 15, 2019 9:23 pm

    Није уопште, има да добијеш онај стомак ко лопту да си појео, што поготово изгледа страшно ако немаш бркове. 

    Боље узми мишир, кумпир па онда на чај.
    Anonymous
    Guest

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Guest Mon Jul 15, 2019 9:57 pm

    ja se tamo ubijam od čaja
    Anonymous
    Guest

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Guest Tue Jul 16, 2019 7:43 pm

    Filipenko wrote:Toplo se nadam da će Dodo drkati FeBiH pred Erdoganom do kraja mandata kao Gulenovce.




    – Јa podržavam da se to pitanje riješi tako što će se te osobe izručiti Turskoj i da BiH ne bi trebalo da ima problema imajući u vidu veoma razgranatu mrežu dobrih projakata sa Turskom. Takođe, ne bi trebalo da zbog interesa pojednica BiH trpi u odnosima sa Turskom – istakao je Dodik.


    Video.
    Anonymous
    Guest

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Guest Tue Jul 16, 2019 8:08 pm

    Čaj, znači? Ali, ja pijem čaj samo kada sam na samrtnoj postelji, a doktor kaže da lepo izgledam i da se pouzdravim s najmilijima i nudi mi cigare.
    Možda imaju neki čaj za sraćkavicu.
    паће

    Posts : 40148
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by паће Tue Jul 16, 2019 10:06 pm

    kud_genijalci wrote:Čaj, znači? Ali, ja pijem čaj samo kada sam na samrtnoj postelji, a doktor kaže da lepo izgledam i da se pouzdravim s najmilijima i nudi mi cigare.
    Možda imaju neki čaj za sraćkavicu.

    Ма и за и против, све има.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Sotir Tue Jul 16, 2019 10:35 pm

    Можеш на ову врућину и ајрам са киселом водом, баш прија.
    Anonymous
    Guest

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Guest Tue Jul 23, 2019 12:35 am

    Ovo je verovatno kao ono kad Putina nije bilo u javnosti ali ajd sad

    Erős Pista

    Posts : 81489
    Join date : 2012-06-10

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Erős Pista Tue Jul 23, 2019 12:41 am

    Meanwhile, u Erdoganovoj letnjoj palati

    https://youtu.be/N1LgMVOzrVc?t=269


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50139
    Join date : 2017-11-16

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 23, 2019 1:17 am

    William Murderface wrote:Meanwhile, u Erdoganovoj letnjoj palati

    Spoiler:
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by ontheotherhand Sun Sep 15, 2019 7:32 pm

    Au.  Tursko leto - strukture saraja - Page 35 3137070404



    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by kondo Mon Oct 28, 2019 9:38 pm

    jel može neko da mi objasni u čemu je fora sa ovim učestalim upadima turskih F-16 u grčki vazdušni prostor. aj u slučaju ovih prcoljaka na 100m od turske obale tipa kastelorizo mogu da razumem da se pilot efendiji omaklo, ali danas (kada grci slave dan ustanka i imaju vojnu paradu u solunu), dva majstora su upala duboko na mestu gde je turska obala nekih 65km odatle, izmedju lezbosa i limnosa. malo mi je hevi da razmišljam šta ako...


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    паће

    Posts : 40148
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by паће Mon Oct 28, 2019 9:47 pm

    Распитај се да није и то део обичаја. Ко зна откад они то тако.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Guest Mon Oct 28, 2019 9:51 pm

    pa prelet aviona za prazničnu paradu, šta bi drugo bilo....



    1. redovna tenzija
    2. testiranje grčkog odgovora - radari, brzina podizanja aviona itd
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50139
    Join date : 2017-11-16

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Oct 28, 2019 9:57 pm

    to je redovno stanje, možda sad malo zbog prolsave malo jače, ali ništa neuobičajeno, samo se menjaju mesta uzduž Egeja
    Ferenc Puskás

    Posts : 11575
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Ferenc Puskás Mon Oct 28, 2019 10:13 pm

    Bogme je Kondo mogao upoznati lokalne običaje do sad. Tako sam se ja šokirao kad sam vidio da se za uskrs šibaju žene.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.

    Tursko leto - strukture saraja - Page 35 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 10, 2024 7:13 pm