Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Erős Pista

    Posts : 81532
    Join date : 2012-06-10

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Erős Pista Thu Jul 11, 2019 12:15 am

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:
    Gargantua wrote:desni populizam 1/1 

    sve ovo sa tekstom av i odjecima i reagovanjima, školski primer

    ma jeste, tačno je to. ali ono što mene dezorijentiše je što sve izgleda kao parodija; mislim, školski primer utoliko što deluje kao da idu po čeklisti udžbeničke lekcije o populizmu, čitajući je naglas svima nama, i usput trapavo odrađuju tačku po urnebesno providnu tačku. populizam kao što je A Touch of Cloth police procedural. ne znam, ne umem sasvim da objasnim. možda sam samo ovih dana previše onlajn Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 3579118792


    Bas tako, to sam i ja hteo da napisem. Ne populizam iz udzbenika, nego nabuban iz uzbenika. Kao da su citali JW Mullera kao how to guide.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by kondo Thu Jul 11, 2019 12:17 am

    Anđe'o wrote:Ovaj, predlaže se da Ćira ostane bez posla? Zašto ne mogu da vidim u tome nešto dobro?

    voleo bi da ti ovakvi likovi predaju na faksu?

    naravno nego bez posla u akademiji. sto je negde misko i napisao - ali ga stara koleginica iz sluzbe NPP nece pedalirati vec ce ziveti na FMK sa miskovim pecatom na celu da je govno. sto ga u krajnjoj liniji verovatno seksualno uzbudjuje.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jul 11, 2019 12:28 am

    Ma nema teorije da ostane bez posla. Ne samo zbog NPP nego je drugim, pa i samom vrhu, verovatno fantasticno zabavno njegovo pljuvanje i maltretiranje u tu svrhu pazljivo odabranih protivnika rezima. Druga stvar, kao sto vidimo, CAntic je nekakav veliki opozicionar kao. Sa Cirjakovicem se slaze fantasticno. Nema za njega zime, glupo je uopste i baviti se time "sta ako ostane bez posla". Jer ne treba zaboraviti da su i nacionalisti u danasnjoj opoziciji jednako frustrirani ishodom 90-tih i jednako kao i Vucic i oni nemaju vise kuda nego u napad na "unutrasnjeg neprijatelja".
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by kondo Thu Jul 11, 2019 12:38 am

    inace ko god da je smislio sajber jutka, ubo je. to direktno gadja u njegov hipotalamus.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    plachkica

    Posts : 16206
    Join date : 2014-11-06

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by plachkica Thu Jul 11, 2019 12:42 am

    ne bih da minimalizujem ovo što on radi, ali mene mnogo nervira to 'sajber jutka',
    jer je u pitanju druga vrsta nasilja i to sa pozicije moći.
    da se neka njegova studentkinja žalila na seksualno ili neko drugo uznemiravanje,
    taj nadimak bi bio opravdan, a ovako malo abolira jutku i dodatno vređa mariju lukić
    i sve one žene iz brusa.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by kondo Thu Jul 11, 2019 12:52 am

    ma ne. to je bukvalizam.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Filipenko Thu Jul 11, 2019 12:59 am

    Admin Pantokrator wrote:ma cira predaje i na FPN


    Da, na "Studijama Mira" u okviru FPN, i svuda je gostujuci predavac, a ne profesor. Mislim, to je namazano svim mastima.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Somlói Galuska Thu Jul 11, 2019 8:31 am

    Kondo wrote:
    Anđe'o wrote:Ovaj, predlaže se da Ćira ostane bez posla? Zašto ne mogu da vidim u tome nešto dobro?

    voleo bi da ti ovakvi likovi predaju na faksu?

    naravno nego bez posla u akademiji. sto je negde misko i napisao - ali ga stara koleginica iz sluzbe NPP nece pedalirati vec ce ziveti na FMK sa miskovim pecatom na celu da je govno. sto ga u krajnjoj liniji verovatno seksualno uzbudjuje.

    Da si ti meni živ i zdrav - kakvi sve likovi ne rade po faksovima, kakve su samo (gore) stvari radili na faksu, Ćira je malo dete za njih.



    Poenta je u tome da je ista stvar rađena Rackoviću, a biće rađena i nekom trećem, živi bili pa videli.

    Mali podsetnik, usput http://www.seecult.org/vest/otkazana-izlozba-burica-i-rackovica-u-ulicnoj-galeriji

    https://www.facebook.com/notes/remont-nezavisna-umetni%C4%8Dka-asocijacija/reakcija-na-saop%C5%A1tenje-inicijative-ne-davimo-beograd/1574515532586260/
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jul 11, 2019 9:02 am

    Ne mogu da kukam sto neko ko nije ni doktorirao mozda eventualno slucajno izgubi mesto predavaca na fakultetu. Ima i drugih poslova. Prosto, taj aspekt me savrseno ne zanima. A i nece izgubiti posao. A, sta god da je radio Rackovic, on mi je neuporediv sa doticnim.
    Erős Pista

    Posts : 81532
    Join date : 2012-06-10

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Erős Pista Thu Jul 11, 2019 9:11 am

    Ja najiskrenije ne zelim nikome da izgubi posao, pa ni Ciri, sta god inace o njemu mislio.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jul 11, 2019 9:15 am

    Ma ne zanima me. Nit mu zelim nit mu  ne zelim. Prosto ne interesuje me. U kontekstu svega ovoga o tom aspektu ne razmisljam. Non-factor. Ali nebitno, jer nista se nece desiti.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by ficfiric Thu Jul 11, 2019 9:17 am

    Ako i sa studentima radi ovo isto, onda mu zelim promenu posla a pre svega mu zelim ozdravljenje


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Thu Jul 11, 2019 9:18 am

    +1
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Somlói Galuska Thu Jul 11, 2019 9:23 am

    KinderLad wrote:Ne mogu da kukam sto neko ko nije ni doktorirao mozda eventualno slucajno izgubi mesto predavaca na fakultetu. Ima i drugih poslova. Prosto, taj aspekt me savrseno ne zanima. A i nece izgubiti posao. A, sta god da je radio Rackovic, on mi je neuporediv sa doticnim.

    Zamena teza - ne poredim Rackovića i Ćiru, već to što je njima rađeno.
    Erős Pista

    Posts : 81532
    Join date : 2012-06-10

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Erős Pista Thu Jul 11, 2019 9:24 am

    ficfiric wrote:Ako i sa studentima radi ovo isto, onda mu zelim promenu posla a pre svega mu zelim ozdravljenje


    To svakako.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jul 11, 2019 9:25 am

    Mozda je do mene, sigurno je do mene, ali 1 ima agendu, drugi nema. Ja sam programiran da ne mogu da gledam isto na taakva dva slucaja.
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Thu Jul 11, 2019 9:25 am

    Ćira nije nikakav underdog, pa mu se nikako ne može raditi isto što i Rackoviću. On je cinkaroš sa vezama u vlasti i sada će šest novinarki i aktivistkinja da od njega naprave pariju i da ga ishajkaju. Porediš neuporedivo.
    Јанош Винету

    Posts : 5232
    Join date : 2016-01-26

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Јанош Винету Thu Jul 11, 2019 9:41 am

    Čitav vrh države je stao iza njega, uključujući Nadu Gojković, najverovatnije po Vučićevom nalogu. Ja se ne bojim za Ćiru i Ćirin posao, imaće taj hleba kao režimski analitičar poput Dejana Vuka Stankovića i sličnih. Uvek može da pređe sa klupe  (FMK) u prvi tim (bot brigadu analitičara, neku drugu sinekuricu u BIA ili policiji, ili gde mu već srce žudi, možda na FF).

    Ovaj posao na FMK se dodeljuje parkiranim kadrovima, njihovim ljudima koji su na neki način deo ekipe ali nisu dovoljno sposobni za političku ili upravnu funkciju. Utešna nagrada i lepa sinekurica, bez da moraju da se eksponiraju kao partijski vojnici.

    U to me uverava činjenica da se oglasila Maja Gojković da ga zaštiti, kao i činjenica da njegov sopstveni fakultet nije to učinio. Mislim da je i njima dozlogrdio, ali da ne žele da ga maknu da se ne bi zamerali višim instancama koje su ga tu parkirale.
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Thu Jul 11, 2019 9:43 am

    Nada Gojković.... nesveti križanac NPP i MG. Jezivo.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by kondo Thu Jul 11, 2019 10:06 am

    Creepy Uncle wrote:Nada Gojković.... nesveti križanac NPP i MG. Jezivo.

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 3579118792

    jasno je da je aktiviran mehanizam odbrane, s obzirom da FMK vabi "progresivnije" studente onda je jasno miško rekao svoje, NPP naizgled ćuti ali su se oglasili pandurski koreni FMK - pečat na primer. tako da ćiri neće faliti dlakica s kurca.

    anđeo, mogao bi prvo da se malo informišeš pre nego što se oglasiš, kad već pišeš 1 u 6 meseci. ova ravan ćirjaković racković je više nego jadna.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Somlói Galuska Thu Jul 11, 2019 10:25 am

    Kondo wrote:
    Creepy Uncle wrote:Nada Gojković.... nesveti križanac NPP i MG. Jezivo.

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 3579118792

    jasno je da je aktiviran mehanizam odbrane, s obzirom da FMK vabi "progresivnije" studente onda je jasno miško rekao svoje, NPP naizgled ćuti ali su se oglasili pandurski koreni FMK - pečat na primer. tako da ćiri neće faliti dlakica s kurca.

    anđeo, mogao bi prvo da se malo informišeš pre nego što se oglasiš, kad već pišeš 1 u 6 meseci. ova ravan ćirjaković racković je više nego jadna.

    U čemu je razlika u tretmanu Rackovića i Ćire od strane Isidore Petrović? Dakle ne - u čemu je razlika između Rackovića i Ćire (to je velika razlika), nego u tretmanu koji se na njih primenjuje od strane Metoo klike?
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by kondo Thu Jul 11, 2019 10:38 am

    brate ne mogu.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Летећи Полип

    Posts : 11139
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Летећи Полип Thu Jul 11, 2019 11:04 am

    Meni je ovo pravdanje Rackovića i dalje neukusno.


    I Racković i Ćira treba da najebu zbog svog ponašanja.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by kondo Thu Jul 11, 2019 11:14 am

    uf uf ovo ide predaleko za moj stomak


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Zuper Thu Jul 11, 2019 11:17 am

    Sta je gos'n Cirkovic uradio borkinjama, konkretno?
    Napastvovanje, napad?

    Haubica je to uradio ali nisam siguran za Cirkovica.
    Nisu valjda ljute sto ih je Cirkovic razvlacio po forumima?

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 37 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 9:28 pm