Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Mr.Pink Thu Jul 11, 2019 11:21 am

    kako rackovic i ovaj isto

    ne ne ne nikako, nemojte da poturate te jadnosti


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Somlói Galuska Thu Jul 11, 2019 11:53 am

    Kondo wrote:brate ne mogu.

    Znam da ne možeš, samo ne znam zašto se uopšte javljaš.
    Јанош Винету

    Posts : 5222
    Join date : 2016-01-26

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Јанош Винету Thu Jul 11, 2019 11:58 am

    Летећи Полип wrote:Meni je ovo pravdanje Rackovića i dalje neukusno.


    I Racković i Ćira treba da najebu zbog svog ponašanja.

    +1

    Kraj priče, neću ništa ni dodavati ni oduzimati, niti objašnjavati, niti opravdavati, nema ni "ali". Sve je dovoljno transparentno.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by kondo Thu Jul 11, 2019 12:24 pm

    Anđe'o wrote:
    Kondo wrote:brate ne mogu.

    Znam da ne možeš, samo ne znam zašto se uopšte javljaš.

    Veci je problem sto se ti javljas pa 3 posta kasnije krenes da kapiras a onda backpedalling

    Za mene je svaki apologeta Cirjakovica tezak retard, izvini.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Somlói Galuska Thu Jul 11, 2019 12:36 pm

    Kondo wrote:
    Anđe'o wrote:

    Znam da ne možeš, samo ne znam zašto se uopšte javljaš.

    Veci je problem sto se ti javljas pa 3 posta kasnije krenes da kapiras a onda backpedalling

    Za mene je svaki apologeta Cirjakovica tezak retard, izvini.

    Niti sam apologeta Ćirjakovića, niti sam promenio mišljenje - tvrdim isto što sam tvrdio od početka - metoo je sranje i to ono salonsko, konformističko i u suštini, desničarsko sranje.

    A ti vidi kako možeš da sastaviš svoj stav o tome,  a da ikako bude koherentan, umesto da me vređaš.

    A iznad mene imaš dvojicu koji izjednačavaju Rackovića i Ćiru (što isto radi i Isidora Petrović), pa sa njima raspravi. Ili opet nemoj da možeš, ako ti je tako zgodnije.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by kondo Thu Jul 11, 2019 12:43 pm

    odlicna indukcija kada od cirjakovica stignes do metoo. pisi tako i o jutki, please, nema razlike.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Somlói Galuska Thu Jul 11, 2019 12:52 pm

    Kondo wrote:odlicna indukcija kada od cirjakovica stignes do metoo. pisi tako i o jutki, please, nema razlike.

     khm. Yesterday 5:47 pm Anđe'o wrote

    Međutim stvarno ne mogu da podnesem ovaj domaći me too pokret (a ni strani generalno). Ona žena što se bori s Jutkom - to svaka čast. Ovo po Beogradu, borba protiv raznih Ćira, Rackovića i sličnih generalno nebitnih likova, pokušaji oduzimanja posla nekome, trial by public opinion - žao mi je, to je gnusnost ne manja od Ćirine.

    Ajd smisli još nešto da mi podmetneš, molim te.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by kondo Thu Jul 11, 2019 1:02 pm

    pa upravo to, nekonsekventnost. marija je zrtva a ostale nisu jer cirjak nije hteo/mogao da ih jebe nego su izmislile.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Somlói Galuska Thu Jul 11, 2019 1:11 pm

    Kondo wrote:pa upravo to, nekonsekventnost. marija je zrtva a ostale nisu jer cirjak nije hteo/mogao da ih jebe nego su izmislile.

    Opet podmećeš, naravno da nisam to rekao - nego je Jutka zaista moćnik, lokalni bog, dok su Ćira i Racković likovi koji zaista nemaju nikakvu stvarnu moć ni u kakvom deliću društva (na čemu se sličnost između njih završava).
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by kondo Thu Jul 11, 2019 1:17 pm

    prestani da stavljas rackovica i cirjakovica u istu recenicu, mentolski je. u slucaju rackovica NDB je preterao, za profesora cirjakovica je daleko od toga. lik je maligni retard.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Solus_Rex

    Posts : 3509
    Join date : 2018-07-03

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Solus_Rex Thu Jul 11, 2019 1:23 pm

    plachkica wrote:ne bih da minimalizujem ovo što on radi, ali mene mnogo nervira to 'sajber jutka',
    jer je u pitanju druga vrsta nasilja i to sa pozicije moći.
    da se neka njegova studentkinja žalila na seksualno ili neko drugo uznemiravanje,
    taj nadimak bi bio opravdan, a ovako malo abolira jutku i dodatno vređa mariju lukić
    i sve one žene iz brusa.

    +1

    Kondo pred kapitulacijom!
    Solus_Rex

    Posts : 3509
    Join date : 2018-07-03

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Solus_Rex Thu Jul 11, 2019 1:27 pm

    Pamti li Burundi čaršija goru situaciju sa Oljinim miljenikom: prof Slavišom Orlovićem?


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Thu Jul 11, 2019 1:29 pm

    neki pamtimo
    Ferenc Puskás

    Posts : 11572
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Ferenc Puskás Thu Jul 11, 2019 1:29 pm

    Izvinjavam se zbog prekidanja ovog plemenitog ribanja i ribarskog prigovaranja, ali u svoje vrijeme sam održao nekoliko predavanja na univerzitetu. Da li bi vam bilo teško da me od sad oslovljavate Prof. Katz? Može i familijarno "profesore", ne pravim pitanje. Hvala, drugari!


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Somlói Galuska Thu Jul 11, 2019 1:37 pm

    Kondo wrote:prestani da stavljas rackovica i cirjakovica u istu recenicu, mentolski je. u slucaju rackovica NDB je preterao, za profesora cirjakovica je daleko od toga. lik je maligni retard.

    Ja sam konkretno i vrlo jasno napisao šta mislim, ako to tebi nije dosta, šta ti ja mogu.
    Možda bi trebalo da promeniš nick, dobro bi ti došlo malo anonimnosti, ovako ne smeš ni da prdneš  na forumu, nego si se uhvatio mene, pošto znaš da sam totalni levak bez ikakvih leđa igde.

    otto katz wrote:Izvinjavam se zbog prekidanja ovog plemenitog ribanja i ribarskog prigovaranja, ali u svoje vrijeme sam održao nekoliko predavanja na univerzitetu. Da li bi vam bilo teško da me od sad oslovljavate Prof. Katz? Može i familijarno "profesore", ne pravim pitanje. Hvala, drugari!

    Može Dr. Katz? Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 1143415371

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Hqdefault
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Zuper Thu Jul 11, 2019 1:39 pm

    otto katz wrote:Izvinjavam se zbog prekidanja ovog plemenitog ribanja i ribarskog prigovaranja, ali u svoje vrijeme sam održao nekoliko predavanja na univerzitetu. Da li bi vam bilo teško da me od sad oslovljavate Prof. Katz? Može i familijarno "profesore", ne pravim pitanje. Hvala, drugari!

    Nema problema ali kako se to kaze na domovinskom jeziku?
    Ako je sveuciliste onda mu ti dodjes sveucenjak ali to me dosta podseca na Kvazimoda, crkvenjak-sveucenjak.
    Ne znam da li te time vredjam? Ja to ne bih zeleo.
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Thu Jul 11, 2019 1:57 pm

    predavači su ljudi koji uglavnom nemaju titulu dr i nisu ni asistenti/saradnici u nastavi. postoji potreba da se na duže angažuju ljudi koji nemaju formalne akademske kredencijale ali imaju relevantnu stručnost i iskustvo za neki predmet.

    predavač je predavač.
    Јанош Винету

    Posts : 5222
    Join date : 2016-01-26

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Јанош Винету Thu Jul 11, 2019 1:59 pm

    Anđe'o wrote:
    Kondo wrote:pa upravo to, nekonsekventnost. marija je zrtva a ostale nisu jer cirjak nije hteo/mogao da ih jebe nego su izmislile.

    Opet podmećeš, naravno da nisam to rekao - nego je Jutka zaista moćnik, lokalni bog, dok su Ćira i Racković likovi koji zaista nemaju nikakvu stvarnu moć ni u kakvom deliću društva (na čemu se sličnost između njih završava).

    Jadni, nemoćni Ćira kojeg brani predsednica Narodne skupštine republike Srbije, Maja Gojković lično, dok se uprava fakulteta se ograđuje od njega i najavljuje da će sarađivati sa nadležnim institucijama.

    Koji pravi lažne Fejsbuk profile kako bi žbirovski ganjao levičare i liberale i iznosio njihove privatne informacije, sa ciljem da im izazove psihološke traume i podmuklo vređa.

    Ovo su činjenice za koje postoje dokazi. Dalje se sa tobom ne vredi raspravljati.
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Thu Jul 11, 2019 2:12 pm

    smem li da primetim da sam nekako mislio da je ćira u širem fajtu sa drugom srbijom, autošovinistima, autokolonijalistima i drugim bogougodno nazvanim grupama, a da se sada nekako došlo do toga da proganja - žene kao takve?

    ne da sam precizno merio kvanitativno i kvalitativno učešće žena u zbiru meta njegovih vokalnih i digitalnih napada, ali mi se čini da je voda skrenuta na neku drugačiju vodenicu od one za koju bih rekao da je "dobar presek" aktivnosti imenovanog.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Zuper Thu Jul 11, 2019 2:19 pm

    Cironi je mene najvise isprozivao sa ovoga zborista a opet mu nisam to nesto zamerio a mogao sam.
    To da se pokaze koliko sam sirokogrudan. Eto, cak sam i Luji sve oprostio i zeleo bih da ga oznacim sa titulom.

    Utvara wrote:
    Anđe'o wrote:

    Opet podmećeš, naravno da nisam to rekao - nego je Jutka zaista moćnik, lokalni bog, dok su Ćira i Racković likovi koji zaista nemaju nikakvu stvarnu moć ni u kakvom deliću društva (na čemu se sličnost između njih završava).

    Jadni, nemoćni Ćira kojeg brani predsednica Narodne skupštine republike Srbije, Maja Gojković lično, dok se uprava fakulteta se ograđuje od njega i najavljuje da će sarađivati sa nadležnim institucijama.

    Koji pravi lažne Fejsbuk profile kako bi žbirovski ganjao levičare i liberale i iznosio njihove privatne informacije, sa ciljem da im izazove psihološke traume i podmuklo vređa.

    Ovo su činjenice za koje postoje dokazi. Dalje se sa tobom ne vredi raspravljati.

    Dakle, napade se Cironi jer je ispricao da se satro liberalno-levi finansiraju sa stranih fondova.
    Pa to svako zna.
    Istina, u ozbiljnoj drzavi, poput SAD, bi bili oznaceni kao strani agenti i morali bi sami da prijave da su grantovci strane drzave.
    Ali, avaj, Srbija nije jos toliko moderna.

    Nego boli sto Cironi dolazi iz toga kruga, prodana dusa druge Srbije.
    To posebno boli.
    A toliko su drugovali po ambasadama i seminarima. Eno Cironi prica kod Marica...
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50105
    Join date : 2017-11-16

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jul 11, 2019 2:24 pm

    Zuper wrote:Cironi je mene najvise isprozivao sa ovoga zborista a opet mu nisam to nesto zamerio a mogao sam.
    To da se pokaze koliko sam sirokogrudan. Eto, cak sam i Luji sve oprostio i zeleo bih da ga oznacim sa titulom.

    Utvara wrote:

    Jadni, nemoćni Ćira kojeg brani predsednica Narodne skupštine republike Srbije, Maja Gojković lično, dok se uprava fakulteta se ograđuje od njega i najavljuje da će sarađivati sa nadležnim institucijama.

    Koji pravi lažne Fejsbuk profile kako bi žbirovski ganjao levičare i liberale i iznosio njihove privatne informacije, sa ciljem da im izazove psihološke traume i podmuklo vređa.

    Ovo su činjenice za koje postoje dokazi. Dalje se sa tobom ne vredi raspravljati.

    Dakle, napade se Cironi jer je ispricao da se liberalno-levi, satro, finansiraju sa stranih fondova.
    Pa to svako zna.
    Istina, u ozbiljnoj drzavi, poput SAD, bi bili oznaceni kao strani agenti i morali bi sami da prijave da su grantovci.
    Ali, avaj, Srbija nije jos toliko moderna.

    Nego boli sto Cironi dolazi iz toga kruga, prodana dusa druge Srbije.
    A to posebno boli.
    Ne, pa to priča pola Srbije. To u neku ruku može da prođe i kao nevređanje, na stranu što po meni to uopšte nije nelegitimno u situaciji u kojoj ako neko iz zemlje finansira nešto što nije po volji režimu može lagano početi da zatvara radnju. 

    Problem je nešto drugo. 

    A ovo šta koga boli, mislim da je tu on u najvećem problemu, jer kod njega vidimo klasične boljke 1 konvertitstva  Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 1861198401  Nema goreg prvosrbijanca od poprvosrbijančenog drugosrbijanca  Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 2304934895
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Somlói Galuska Thu Jul 11, 2019 2:25 pm

    Utvara wrote:
    Anđe'o wrote:

    Opet podmećeš, naravno da nisam to rekao - nego je Jutka zaista moćnik, lokalni bog, dok su Ćira i Racković likovi koji zaista nemaju nikakvu stvarnu moć ni u kakvom deliću društva (na čemu se sličnost između njih završava).

    Jadni, nemoćni Ćira kojeg brani predsednica Narodne skupštine republike Srbije, Maja Gojković lično, dok se uprava fakulteta se ograđuje od njega i najavljuje da će sarađivati sa nadležnim institucijama.

    Koji pravi lažne Fejsbuk profile kako bi žbirovski ganjao levičare i liberale i iznosio njihove privatne informacije, sa ciljem da im izazove psihološke traume i podmuklo vređa.

    Ovo su činjenice za koje postoje dokazi. Dalje se sa tobom ne vredi raspravljati.

    Otprilike, vlast će braniti i crnog đavola ako ga napada ova ekipa, toliko o Maji Gojković i njenom zauzimanju za Ćiru.

    Pravljenje lažnih facebook naloga i iznošenje rl podataka je ponašanje ludaka, a ne nekoga ko ima moć. Osim što je nacionalisički moron, zaista ne vidim  na kakvu to Ćirinu moć misliš - čovek nije u stanju da se odbrani od burundija, nego dolazi na forum da se svađa. Jel misliš da Ćira radi za BIA, ili neku drugu službu? To mi deluje prilično neverovatno.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Zuper Thu Jul 11, 2019 2:27 pm

    KinderLad wrote:
    A ovo šta koga boli, mislim da je tu on u najvećem problemu, jer kod njega vidimo klasične boljke 1 konvertitstva  Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 1861198401  Nema goreg prvosrbijanca od poprvosrbijančenog drugosrbijanca  Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 2304934895

    Ne bih na danasnji dan citirao Njegosa.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50105
    Join date : 2017-11-16

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jul 11, 2019 2:29 pm

    Zuper wrote:
    KinderLad wrote:
    A ovo šta koga boli, mislim da je tu on u najvećem problemu, jer kod njega vidimo klasične boljke 1 konvertitstva  Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 1861198401  Nema goreg prvosrbijanca od poprvosrbijančenog drugosrbijanca  Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 2304934895

    Ne bih na danasnji dan citirao Njegosa.

    Sta je Njegos uradio na danasnji dan?
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4330
    Join date : 2016-09-29

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by nalog sa ženinog laptopa Thu Jul 11, 2019 2:33 pm

    verovatno misli na istragu poturica i srebrenicu


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 38 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed May 08, 2024 12:30 am