Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by ficfiric Thu Jun 23, 2016 12:14 am

    Kako Srbin moze biti izdajnik Kosova kad je Kosovo albansko Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 2304934895


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by kondo Thu Jun 23, 2016 12:15 am

    Zoran Ćirjaković wrote:
    Mr.Pink wrote:ja nekad kad čitam zaštitnika gotama nikad nisam načisto da l zajebava ili je ozbiljan.
    nije ni on

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 2348298330


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Notorious Thu Jun 23, 2016 12:15 am

    zastitnik gotama wrote:ja bih rekao da sam bio pristojan koliko se prema stokerima i lazovima moze.


    Zasto bi neko ko sebe smatra srpskim nacionalistom ili Srbinom uopste podrzavao administraciju koja pregovara sa albanskim teroristima.


    Kako miris to sa sobom?


    Ako neces da odgovoris to je sasvim ok, odma se razilazimo dok neko ne dodje k sebi i ne banuje te.

    Pusti ga da se aklimatizuje malo, bilo bi infantilno da mu sad kolektivno skačemo po kičmi ako je već pozvan.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Veletin Thu Jun 23, 2016 12:16 am

    zastitnik gotama wrote:
    Zaboga jel vam stalo do Kosova bar malo? Jel razumete sta je to za nasu zemlju? Jel razumete da nema zemlje bez toga ?Sta vam je u glavama, izgubicemo otadzbinu za koju su toliki milioni stradali?

    Kako Srbin moze ovu administraciju da podrzava, a da ne mrzi sebe ?


    kada srpska crkva sa irenejem na čelu ljubi skute psihopate izdajnika šta očekivati od salonskih nacionalista.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by kondo Thu Jun 23, 2016 12:17 am

    zastitnik gotama wrote:

    a) ja nisam nacionalista b) ogromne su razlike medju nama,, ja cu moci da pogledam decu u oci i kazem nisam podrzavao izdajnike Kosova, a on nece.

    c)
    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 1931448533


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Kinder Lad Thu Jun 23, 2016 12:17 am

    zastitnik gotama wrote:aj se ne svadjamo pred gostima Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 1399639816

    a) ja nisam nacionalista b) ogromne su razlike medju nama,, ja cu moci da pogledam decu u oci i kazem nisam podrzavao izdajnike Kosova, a on nece.

    Ko je sve "izdajnik Kosova"? Ili, ako ti je tako lakše - ko nije? Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 1399639816


    _____
    alt-lib
    Ferenc Puskás

    Posts : 11564
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Ferenc Puskás Thu Jun 23, 2016 12:19 am

    Gotovo je, ukrade Betmen show. A još ga ja prizvao jao otto Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 3274312807


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    rujofil

    Posts : 478
    Join date : 2016-04-16

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by rujofil Thu Jun 23, 2016 12:19 am

    Ovo me podseti na raspravu u kojoj su hrabri Srbi iz Beograda zamerali i nazivali Srbe s Kosova izdajnicima sto sede u Tacijevoj vladi... Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 1498756251
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by паће Thu Jun 23, 2016 12:20 am

    Суваре, иако понекад имам тако понеки тренутак кад станем на твоју страну по неком питању (а онда по наредних седам-осам не), морам ти рећи да је Ћира већ убрао неке поене код мене, наиме, зна слова.

    Твојим речником: Суваре, дјубре једно, издао си српски језик и писес енглеском абецедом!


    Last edited by паће on Thu Jun 23, 2016 12:21 am; edited 1 time in total


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Thu Jun 23, 2016 12:20 am

    ficfiric wrote:Kako Srbin moze biti izdajnik Kosova kad je Kosovo albansko Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 2304934895

    Kondo wrote:

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 2348298330
    Imate zivog vucicevca pred sobom i jebete mene Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 1399639816 pa super.
    Notorious wrote:

    Pusti ga da se aklimatizuje malo, bilo bi infantilno da mu sad kolektivno skačemo po kičmi ako je već pozvan.
    lepo sam pito, necu vise da pisem ovde dok mi ne odgovori ... to je zapravo jedino sto me od njegove sorte zanima.
    Veletin wrote:



    kada srpska crkva sa irenejem na čelu ljubi skute psihopate izdajnika šta očekivati od salonskih nacionalista.
    "....a unutra su puni kostiju i svake necistoce"
    Lucky908

    Posts : 348
    Join date : 2014-11-11

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Lucky908 Thu Jun 23, 2016 12:22 am

    otto katz wrote:Gotovo je, ukrade Betmen show.

    Može biti samo jedan!  Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 45140586
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by kondo Thu Jun 23, 2016 12:23 am

    nije cira vucicevac, znam coveka. samo jebe ale, malo ko suvar kad mu dosadno.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Thu Jun 23, 2016 12:26 am

    Kondo wrote:nije cira vucicevac, znam coveka. samo jebe ale, malo ko suvar kad mu dosadno.
    cira pokaze na tebe i kaze "isto kao ovom decku"
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Ointagru Unartan Thu Jun 23, 2016 12:30 am

    паће wrote:
    Твојим речником: Суваре, дјубре једно, издао си српски језик и писес енглеском абецедом!

    Abecedom onih koji su nam oteli Kosovo!


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Lucky908

    Posts : 348
    Join date : 2014-11-11

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Lucky908 Thu Jun 23, 2016 12:35 am

    Šokovi.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Kinder Lad Thu Jun 23, 2016 12:36 am

    Atomski s desna


    _____
    alt-lib
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Erős Pista Thu Jun 23, 2016 12:37 am

    Eto jbt, i sta sad? Primitivni nacionalisti oterali coveka! Boli njih kakvu sliku time saljemo u svet...


    Last edited by William Murderface on Thu Jun 23, 2016 12:38 am; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    zvezda je zivot

    Posts : 7008
    Join date : 2014-11-07

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by zvezda je zivot Thu Jun 23, 2016 12:37 am

    brte meni depresivno da covek koji pise za politiku dodje na forum, to je naopaka kultura, po tome smo svi isti i drugosrbijanci i prvosrbijanci.

    ja kad postanem poznat, uskoro, necu imati ni mobilni telefon. covek mora da ceni svoje privilegije.


    _____
    ova zemlja to je to
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Thu Jun 23, 2016 12:39 am

    zvezda je zivot wrote:brte meni depresivno da covek koji pise za politiku dodje na forum, to je naopaka kultura, po tome smo svi isti i drugosrbijanci i prvosrbijanci.

    ja kad postanem poznat, uskoro, necu imati ni mobilni telefon. covek mora da ceni svoje privilegije.
    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 174674436
    plachkica

    Posts : 16171
    Join date : 2014-11-06

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by plachkica Thu Jun 23, 2016 12:41 am

    I Tito je voleo prošetati međ' narodom.
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Thu Jun 23, 2016 12:44 am

    Molim militantne nacionaliste da poštuju militantno antinacionalističku srbomrzačku prirodu ovog foruma i da nam ne linčuju uvaženog gosta.

    Svu šalu na stranu, ja zaista mislim da je ovo prilika za razgovor a ne za gađanje kriglama.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11564
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Ferenc Puskás Thu Jun 23, 2016 12:46 am

    I šta sad, dođavola Betmene i drevni Veletine. Umjesto debate na militantnom antinacionalističkom forumu se burunđanski kosovski zavetnici ostrvili na Ćiru, plop. Jebeš to, gasim.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    zvezda je zivot

    Posts : 7008
    Join date : 2014-11-07

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by zvezda je zivot Thu Jun 23, 2016 12:47 am

    ne, ozbiljan sam. covek koji ne ceni svoje privilegije ne razlikuje se od neke druge zivotinje.


    Last edited by zvezda je zivot on Thu Jun 23, 2016 12:47 am; edited 1 time in total


    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Erős Pista Thu Jun 23, 2016 12:47 am

    Benny Lava wrote:
    Svu šalu na stranu, ja zaista mislim da je ovo prilika za razgovor a ne za gađanje kriglama.
    Things Hitler said before the Beer Hall Putsch?


    Last edited by William Murderface on Thu Jun 23, 2016 12:48 am; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Thu Jun 23, 2016 12:48 am

    Znao sam da ćeš da uhvatiš referencu Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 3579118792

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 3 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 7:26 am