Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Memento

    Anonymous
    Guest

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by Guest Thu Jan 04, 2018 6:45 pm

    toma otvoreno i bahato, bez blama


    Memento - Page 8 Stalin-at-desk
    plachkica

    Posts : 16193
    Join date : 2014-11-06

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by plachkica Thu Jan 04, 2018 7:05 pm

    kako smo mi pravi pravoslavci nama još 2017. nije završena, te kandidujem mladunče mone
    i njegovo kviz pitanje za srebrnog krla ili tupana godine. zaboravila sam kako nam se trofej zove.


    Memento - Page 8 ZxGi6Zv
    Anonymous
    Guest

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by Guest Thu Jan 04, 2018 7:12 pm

    pa da, klasican lik iz one fikretove price o zemari koji otvori hamburgeriju i placa radnike na crno 100 evra, ne treba meni to ja to zbog vas
    Anonymous
    Guest

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by Guest Thu Jan 04, 2018 7:14 pm

    nije taj ništa posebno, većina ubedi sebe da su super kul ljudi zato što daju drugima išta, ma koliko im zaradili
    Anonymous
    Guest

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by Guest Thu Jan 04, 2018 7:17 pm

    diktotar wrote:pa da, klasican lik iz one fikretove price o zemari koji otvori hamburgeriju i placa radnike na crno 100 evra, ne treba meni to ja to zbog vas


    Usliko sam novi, izmijenjeni oglas. Očito je da je slab odziv bio, ništa duhovitosti i ona slina uslovljavanja, sasvim pristojan oglas ovaj put je odštampan. Doduše, plata i radno vrijeme su isti. Okačiću sliku radi usporedbe, malo kasnije, čekam goste.
    bjesomučje

    Posts : 182
    Join date : 2017-12-28

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by bjesomučje Thu Jan 04, 2018 7:20 pm

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:...
    em je strašno em ja tolko nemam pojma o ekonomskoj situaciji u Srbiji.

    da si mene pitao ja bi ti ovo izdeklamovao po osecaju, jer sam vise puta pricao o ovome sa ljudima, bez nekog izucavanja, kritikujuci zvanicnu cifru o prosecnoj plati i uboli smo u bocu sve ove cifre, ukljucujuci to da oko 1% stanovnika ima platu od hiljadu evra i sl. odlican clanak, ali svako iole analiticki nastrojen ko zivi i radi duze vreme u srbiji, mislim da bi mogao da ispali ove cifre iz glave, kao i ja.

    minimalna potrosacka korpa je apsolutna pobeda, to treba ici videti
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by boomer crook Thu Jan 04, 2018 11:42 pm

    mislim da je maja sociolog.

    to je inace ova devojka

    Ko je srpska levica
    20. jun 2008. | 00:07 -> 12:18 | Izvor: B92
    Beograd -- Na tribini o srpskoj levici povodom godišnjice demonstracija 1968. došlo do incidenta kada je izviždano nekoliko govornika, među kojima su bili i Mihajlo Marković i Ljubiša Ristić.

    Nakon govora Mile Alečković-Nikolić, profesorke univerziteta, koja se pitala gde je levica danas u Srbiji i postoje li u Srbiji antiglobalisti, usledili su verbalni protesti. Studentkinja Maja, koja je negodovala protiv govornika, objašnjava da okupljeni govornici nisu levica, već upravo suprotno - nacionalisti.

    Ona je za B92 rekla da su ruke govornika "krvave do lakata" i da nemaju pravo da pričaju o protestima 1968. 


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by Filipenko Fri Jan 05, 2018 12:10 am

    Tako je i Tito bio nacionalista, lakata krvavih do ramena, pa je pričao o protestima 1968.  Memento - Page 8 1225759126
    disident

    Posts : 15063
    Join date : 2016-03-28

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by disident Fri Jan 05, 2018 12:24 am

    ostap bender wrote:mislim da je maja sociolog.

    to je inace ova devojka





    Ko je srpska levica
    20. jun 2008. | 00:07 -> 12:18 | Izvor: B92
    Beograd -- Na tribini o srpskoj levici povodom godišnjice demonstracija 1968. došlo do incidenta kada je izviždano nekoliko govornika, među kojima su bili i Mihajlo Marković i Ljubiša Ristić.

    Nakon govora Mile Alečković-Nikolić, profesorke univerziteta, koja se pitala gde je levica danas u Srbiji i postoje li u Srbiji antiglobalisti, usledili su verbalni protesti. Studentkinja Maja, koja je negodovala protiv govornika, objašnjava da okupljeni govornici nisu levica, već upravo suprotno - nacionalisti.

    Ona je za B92 rekla da su ruke govornika "krvave do lakata" i da nemaju pravo da pričaju o protestima 1968. 

    Jeste, Maja je socioloskinja,  znamo se sa faksa
    Postavite pitanja u komentarima, odgovrice na najzanimljivija
    KAO KOD TESE  Memento - Page 8 Tt1)


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by Guest Fri Jan 05, 2018 12:28 am

    nemamo pitanja, stos srbije tice sve je jasno 

    Memento - Page 8 1931448533
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by Nino Quincampoix Fri Jan 05, 2018 3:26 am

    William Murderface wrote:A jel tako? Dobro, onda će jednog dana radnici maksimizirati sopstvenu dobit kad ti nacionalizuju, kuće i stanove.

    u suštini tačno
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by ontheotherhand Sun Jan 07, 2018 8:53 pm

    Ako se ne varam, statistika u Majinom tekstu se odnosi na ukupne prihode, a ne zarade tj. prihode samo od rada? Ovde su uključene i penzije, socijala, prihodi od privremenih i povremenih poslova, prihodi od kapitala...?
    ficfiric

    Posts : 34207
    Join date : 2012-02-10

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by ficfiric Wed Jan 10, 2018 2:20 pm

    Saša Radulović‏ @SasaRadulovich

    1:46 AM - 9 Jan 2017

    DJB na preko 15%. Dveri iznad cenzusa. Ostali u padu. SNS u slobodnom. Lažna borba protiv korupcije dolazi na naplatu. Dinkić, Karić ...

    Snezana Nektarijevic
    Izvor?

    Saša Radulović @SasaRadulovich
    Stvarno istraživanje javnog mnjenja koje nam je pokazano.

    Snezana Nektarijevic @sneza_kg
    Koje je sproveo ko? Mogu li se negde videti detalji tog istrazivanja?

    Saša Radulović @SasaRadulovich
    Morate nam verovati. Ta ista istraživanja su nam rekla pred izbore da sigurno prelazimo cenzus.


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by Erős Pista Wed Jan 10, 2018 2:33 pm

    Memento - Page 8 Maxresdefault


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34207
    Join date : 2012-02-10

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by ficfiric Wed Jan 10, 2018 2:51 pm

    Morate nam verovati Memento - Page 8 1844795956


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by Guest Wed Jan 10, 2018 3:00 pm

    Memento - Page 8 -Trust-me-2014
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by Erős Pista Sat Jan 13, 2018 12:20 am

    Memento - Page 8 DTXqXuJW4AE6U1Y?format=jpg


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    No Country

    Posts : 11114
    Join date : 2015-05-16

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by No Country Sat Jan 13, 2018 12:59 am

    Тога се одлично сећам још из онијех дана: са колико су пакости и отрова (тада често уједињени у разним ДОСовима) српски опозиционари мрзели и оговарали једни друге. Да је било какве физике да се та енергија преусмери против Милошевића, не би издржао ни три месеца...


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Anonymous
    Guest

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by Guest Sat Jan 13, 2018 1:00 am

    boze boze samo da se srbi sloze   Memento - Page 8 3363120308
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by Erős Pista Wed Jan 24, 2018 1:47 pm

    Memento - Page 8 DUTmxQfW0AAm5BM


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by Erős Pista Sat Mar 24, 2018 3:00 pm

    Divna Ana i banana.

    Pre tri meseca, u decembru 2017, Ana Brnabić je izjavila: “Mogu da garantujem da će koncesioni Ugovor biti u potpunosti javan. Na kraju, to će garantovati i učešće međunarodnih finansijskih institucija, ali i jačina samih konzorcijuma koji se prijavljuju. Takođe, i aneksi će biti javni”.
    Mesec dana kasnije, kada je objavila da je Vensi dao najbolju ponudu, Brnabić je već uzdržanija: “Ceo posao urađen je transparentno, učinili smo ogroman profesionalni iskorak, što je i pokazano time što su u nadmetanju učestvovale najbolje kompanije širom sveta”.
    Konačno, dok se još nazdravljalo ugovoru, Ana Brnabić se, sudeći po novinarskim izveštajima i vesti na sajtu Vlade, transparentnošću nije ni bavila (sledeći Vučićev princip “ne mora naš narod sve da zna”). TV N1 je uspela da postavi pitanje o tome direktoru Aerodroma, koji “ne može ništa da kaže”, ali “veruje da će ugovor biti objavljen jer je to jedna od najuspešnijih transakcija”.
    Dobro, zatekli su čoveka nespremnog, nemojmo ga hvatati za reč, jer bismo mogli da pomislimo da se neuspešne transakcije i ugovori kriju (kao na primer ugovor o upravljanju Železarom), a da se samo uspešni objavljuju.
    Stiglo je i najnovije tumačenje iz kabineta Ane Brnabić da “ugovor o koncesiji Aerodroma Nikola Tesla neće biti objavljen do septembra ove godine, kada će transakcija biti finansijski zatvorena”, ali da ni tada “neće biti objavljeni najvažniji elementi ugovora”. Jer, kako se navodi u odgovoru listu Danas, pravilnik kojim se uređuje Registar javnih ugovora propisuje da se javni ugovori sa svim prilozima čuvaju kao poslovna tajna i “pristup javnom ugovoru iz zbirke isprava Registra, kao informaciji od javnog značaja, neće biti omogućen tražiocu ako bi slobodan pristup javnosti mogao bitno otežati ostvarenje ekonomskih interesa javnog i privatnog partnera”.
    Ovo je krajnje zbunjujuće, jer kabinet premijerke u zaštitu netransparentnosti istura odredbu koja je izbrisana iz pravilnika pre četiri i po godine.
    https://pescanik.net/moderna-evropska-banana-republika/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18418
    Join date : 2014-12-12

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by beatakeshi Fri Jul 20, 2018 2:59 pm

    http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:580227-Beograd-Autobusi-u-Bloku-42-vec-do-kraja-2017
    avatar

    Posts : 18418
    Join date : 2014-12-12

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by beatakeshi Wed Aug 29, 2018 3:26 pm

    Memento - Page 8 Voz
    http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/13/ekonomija/2150076/vucic-do-2018-brza-pruga-beogradbudimpesta.html

    da bude i ovde, gde mu je mesto
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50110
    Join date : 2017-11-16

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Aug 29, 2018 3:39 pm

    Ovaj voz stiže za pola sata od makete BNV do makete mosta preko Ribarca.
    avatar

    Posts : 18418
    Join date : 2014-12-12

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by beatakeshi Sun Sep 23, 2018 5:38 pm

    Memento - Page 8 17969656_303
    https://www.dw.com/sr/tenis-klanica-svinja-fabrika-skandala/a-17970552

    https://www.agromedia.rs/agro-teme/stocarstvo/tenis-pocinje-da-gradi-farme-i-klanice-u-novembru

    https://www.b92.net/biz/vesti/agro-biz.php?yyyy=2018&mm=09&dd=23&nav_id=1447046

    Memento - Page 8 Empty Re: Memento

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed May 08, 2024 7:16 pm