Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Ferenz

    Posts : 1404
    Join date : 2012-02-12

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Ferenz Sun 01 Feb 2015, 04:50

    Mala scena iz reda u niškom PiO fondu – Kako dobiti set top boks?

    Autor na samom početku teksta navodi koji su uslovi za dobijanje istog tj set top boksa : najniža penzija do 13.228,-, da je primalac tuđe nege i pomoći i uverenje da živi sam, da bi u zaključku , eto malo,  fašističariotm :


    "Dobro, shvatljivo je da ti uređaji trebaju porodicama određene skupine, koja žive od socijalne pomoći i imaju veći broj dece i da će oni te uređaje prodavati subotom na buvljaku,ali valjda i pošteni građani zaslužuju da neko misli na njih."

    kao da je ta određena skupina ( "znamo mi ko ovde voli da krade") zaista već dobila /ili ima pravo na/ pomenuti uređaj, za razliku od "poštenih" građana.
    Ferenz

    Posts : 1404
    Join date : 2012-02-12

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Ferenz Tue 10 Mar 2015, 13:12

    Inicijativa Mladih
    ActiveBalkans

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 2cyias8

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 2nrni2v
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Tue 23 Jun 2015, 15:37

    ne znam tačno na koju temu, a ni koje delove da pokačim, pa ajd ovde i ceo profil izvesne samozvane zaštitnice životinja. komentari na njene objave su takođe fantastični, u skladu sa svim.

    https://www.facebook.com/andrijana.kozicii?fref=ts

    https://www.facebook.com/andrijana.kozicii/timeline/story?ut=43&wstart=0&wend=1435733999&hash=1712128446900045143&pagefilter=3

    https://www.facebook.com/andrijana.kozicii/media_set?set=a.433931206809222.1073742276.100005770391172&type=3


    bitno je da se pisanje na forumu protiv malokurskog krivično goni i sankcioniše. ako neko zna kome ovo da prijavim, a da mi se ne smeju, već nešto urade, neka javi.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Indy Sat 18 Jul 2015, 05:24

    Može 1 australijski tupan dana?

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 CKKVria_Uc_AAOhbm_jpg_large

    "Nisam rasista, ALI zaustavite tu ne-belu imigraciju!" Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 2849097393

    + Bonus tupan koji protestvuje protivu slova "R"

    Spoiler:
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Ointagru Unartan Sat 18 Jul 2015, 14:13

    Indy wrote:"Nisam rasista, ALI zaustavite tu ne-belu imigraciju!" Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 2849097393

    Pride, zar te cifre pri dnu nisu neonacisticki kod?


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Sat 18 Jul 2015, 14:48

    osamdesosmica je sevala na ekranu na exitu tokom celog njinog koncerta

    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Ointagru Unartan Sat 18 Jul 2015, 17:20

    Citam program/zahteve tog anti-imigrantskog pokreta "reclaim australia" (http://www.reclaim-australia.com/).

    Ova formulacija mi je vrh:


    Equality of gender—our women are equal.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Wed 06 Apr 2016, 18:14

    http://m.tportal.hr/kultura/423275/Njemacki-film-razotkrio-tko-je-ekstremna-desnica-u-Hrvatskoj.html
    boomer crook

    Posts : 36996
    Join date : 2014-10-27

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by boomer crook Wed 06 Apr 2016, 18:20

    komentari Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 3274312807 braca su, braca su! Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 1873128938


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    plachkica

    Posts : 16206
    Join date : 2014-11-06

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by plachkica Wed 06 Apr 2016, 18:28

    Hrvatska, kao svaka normalna, samostalna država ima svoju ekstremnu desnicu,
    gde je tu problem?!

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 2952840586
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Wed 06 Apr 2016, 18:34


    Film ću pogledati na Subversi festivalu gdje se svake godine idem nabacivati mladim ljevičarkama

    i suvar je pominjao kako medju ovdasnjom desnicarijom vlada napaljenje na levicarke, feministkinje i sl. to mi je jednako nejasno kao radikalski pik na travu i drvece.
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by disident Wed 06 Apr 2016, 21:40

    ognica efimera wrote:

    Film ću pogledati na Subversi festivalu gdje se svake godine idem nabacivati mladim ljevičarkama

    i suvar je pominjao kako medju ovdasnjom desnicarijom vlada napaljenje na levicarke, feministkinje i sl. to mi je jednako nejasno kao radikalski pik na travu i drvece.

    Suprotnosti se privlace, a jos hvalisanje ekipi kako si obradio femino levicarku  Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 1912529702
    Bukvalno rokas direktno po neprijateljskoj ideologiji 

    https://www.youtube.com/watch?v=GGhZVb79K8A


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Wed 06 Apr 2016, 21:45

    kad sam ja pricao bilo sta slicno tome?
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Wed 06 Apr 2016, 22:13

    nesto je bilo ovde na drustvu, sad se ne secam ni na kojoj temi, kada si pominjao kako desnicari na filozofskom faksu mastaju da smuvaju levicarku ili studentkinju sa zenskih studija. da ne bude zabune, nisi govorio o tome afirmativno, a ja ne znam bas da koristim pretragu na ovom forumu.
    plachkica

    Posts : 16206
    Join date : 2014-11-06

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by plachkica Wed 06 Apr 2016, 22:15

    I ja se sećam toga.

    No sad imamo obrnuto, levičari se lože na Milicu Zavetnicu.

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 1143415371
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Wed 06 Apr 2016, 22:20

    ipak sam uspeo da nadjem, nisu pominjani desnicari, ali oni kojima je to "uspeh", tesko da su ideoloski na drugoj strani Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 1143415371

    u sv slucaju, nista negativno na suvarov racun u ovom slucaju. 



    Šuvar i varivo ::

    Čuo sam da se na filozofskom sad smatra za uspeh , kad "jebeš dženderušu" (devojku koja studira master modul- rodne studije). 


    Last edited by ognica efimera on Wed 06 Apr 2016, 22:21; edited 1 time in total
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Wed 06 Apr 2016, 22:21

    a to ...jeste ima i carski izraz "dzenderusa" Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 1399639816
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Wed 06 Apr 2016, 22:23

    okasnih Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 1143415371


    doduse desnicara na filozofskom ima ukupno trojica po generaciji i obicno nisu bas familijarni sa vaginom.
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Wed 06 Apr 2016, 22:27

    e sad, to mozda na psihologiji trojica/generaciji Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 1399639816
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Wed 06 Apr 2016, 22:29

    dobro cela istorija i pola knjizevnosti... soc i fil komunisti , ostalo liberali.


    edit : jel fernoux filosof?


    volim da metim ovo s u filozof zvuci srpskije  grckije
    паће

    Posts : 40219
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by паће Wed 06 Apr 2016, 23:06

    mikelandjelo wrote:
    doduse desnicara na filozofskom ima ukupno trojica po generaciji i obicno nisu bas familijarni sa vaginom.

    Па кад су десанчари, обраћају јој се са "вигина" јер су на ви.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by disident Thu 07 Apr 2016, 00:28

    khm antropolog khm
    inace na istoriji ima dosta desnicara, i to ekstremnih, ima ih i kod mene na sociologiji vise nego sto ljudi misle, fora sto se ne eksponiraju na faksu preterano


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by disident Thu 07 Apr 2016, 00:31

    plachkica wrote:I ja se sećam toga.

    No sad imamo obrnuto, levičari se lože na Milicu Zavetnicu.

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 1143415371
    Pravi muskarac se lozi na sve, pa i na zavetnicu  Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 3826186726


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Thu 07 Apr 2016, 01:36

    Podrazumeva se da bih bacio Fernoux-a krokodilima, ali i dalje mislim da ima pravo na neku privatnost na ovom forumu, kao i svaki drugi clan i molim da se ovde ne prica ko je na kojoj katedri i tako dalje.
    zvezda je zivot

    Posts : 7084
    Join date : 2014-11-07

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by zvezda je zivot Thu 07 Apr 2016, 01:45

    +1.

    odlicno kaze administrator.


    _____
    ova zemlja to je to

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 5 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun 19 May 2024, 18:32