Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Gay by birth, fabulous by choice

    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Indy Mon Sep 21, 2015 1:19 am

    ostap bender wrote:pozvao u parkic kod ljuljaski

    U moje vreme se to pjesmom govorilo!

    Jir-Lo

    Posts : 396
    Join date : 2012-02-10

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Jir-Lo Mon Sep 21, 2015 1:37 am

    Jordan Rivers wrote:rasturio bi ga Toni kao burek za ovde Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 2304934895
    bi kurac, debeo je i trom. verter bi trcao oko njega dok se ne izmori ko brus li ionda bi ga iznabadao.


    _____
    trt mrt smrt
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Ointagru Unartan Mon Sep 21, 2015 2:14 am

    Pobedio bi Toni, ovako:



    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Indy Mon Sep 21, 2015 2:19 am

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 3984128386
    Anonymous
    Guest

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Guest Wed Sep 23, 2015 7:58 am

    fernoux-h wrote:a šta mu je toni tačno napisao? i na šta je reagovao?


    U najkracim crtama: odgovorio sam Kobnom Zelaji na izjavu kako se eto on sad kurci makar na internetu do mile volje. Rekao sam mu da ako hoce da se kurci pred fasistima, da ide na sajtove gde se oni okupljaju, a da ne ucestvuje u hajkama na forumu gde se gro ljudi sa njim slaze. Konkretno, mislio sam na hajku na ordi i tebe koja se uveliko zahuktavala. I onda je tu uleteo Tonisha, valjda pod gasom zato sto ni ovaj Prajd nije bio slobodan onoliko koliko bi on zeleo, pa me pozvao na pm da dogovorimo obracun. Ja otvoreno pristao. Modovi mene banovali na mesec dana, a njemu nista.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by fernoux-h Wed Sep 23, 2015 8:22 pm

    Video sam. Pitao sam na moderaciji, ali oni su očigledno jedva čekali ovako nešto. Jebote, Toni pozvao na rl obračun, ti rekao dobro i ostavio podatke; oni banuju tebe trajno a Tonija ostave bez i privremene suspenzije Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 286371741 Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 3274312807

    Btw. T.A. je uleteo sa tim samo da bi se palio, ni ja ni ti nismo govorili o toj vrsti kurčenja već komentarisali kobnijev post gde je on sam napisao kako voli da se kurči po forumima.

    Jebiga.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Somlói Galuska Wed Sep 23, 2015 9:26 pm

    Šapnuo mi kobni zelaya da mogu da kvotujem njegovu rečenicu o kojoj se radi i ovde, pa evo je


    kobni zelaya wrote:Svako kome prajd nešto smeta može da mi se napase mudiju.
    Erős Pista

    Posts : 81504
    Join date : 2012-06-10

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Erős Pista Wed Sep 23, 2015 9:32 pm

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 3579118792

    A, Anđele, ne mož čovek da te uhvati, imam preblog za novi ciklus kino kluba: filmovi o kraj sveta. Interested?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Somlói Galuska Wed Sep 23, 2015 9:35 pm

    Može, al' da ne podvaljuješ romkomove. Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 1143415371
    Erős Pista

    Posts : 81504
    Join date : 2012-06-10

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Erős Pista Wed Sep 23, 2015 9:36 pm

    Onda ništa! Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 4101625831


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81504
    Join date : 2012-06-10

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Erős Pista Wed Sep 23, 2015 9:39 pm

    Šalim se, mada ima nekoliko zaista odličnim romcom-ova koji bi se potpuno uklopili.

    Mislio dam da počnemo sa The World's End, pa ti preporuči sledeći. Hm?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Somlói Galuska Wed Sep 23, 2015 9:42 pm

    Imam ja dva, pa dajem na izbor.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by fernoux-h Wed Sep 23, 2015 9:58 pm

    Anđe'o wrote:Šapnuo mi kobni zelaya da mogu da kvotujem njegovu rečenicu o kojoj se radi i ovde, pa evo je


    Svako kome prajd nešto smeta može da mi se napase mudiju.

    E pa to ti je problem sa "šaputanjem" - šaputanje se uvek svodi na poluinformacije.

    kobni zelaya wrote:Nije to jedini cilj, nego je to prva stanica. I ne znam što ponavljaš ista pitanja kao papagaj - gej populacija smatra da Prajd pomaže, pa se zato Prajd i dešava i tu ti i tvoji prijatelji majmuni koji prekidaju predavanja na fakultetima se ne pitate ništa.

    FERNOUX H wrote:Ne bih baš rekao da prajdovci mogu ovako da se kurče. Tj. mogu, ali to kurčenje nema nikakvo uporište u stvarnosti - to je kurčenje bez kurca. Navijači su ti koji mogu da kažu "mi mislimo to što mislimo, i tu se vi ne pitate ništa", a ne neko sa Prajda. Navijači su mogli da prekinu svaki prajd do sad, sem sada kada su se policija i Vučić umešali. "Tolerantni" su mogli samo da kukaju policiji. (Ne likujem, samo kažem - to je realnost.) E sad, ili ti živiš u nekim fantazijama, ili je ovo što si napisao zapravo jedno kurčenje iza policijskih štitova.

    kobni zelaya wrote:Gej populacija naravno ne može na žalost da se kurči, ali ja mogu na forumu

    FERNOUX H wrote:Ok, ali to je veoma neozbiljno i ne vidim šta postižeš time - nikoga ne osnažuješ, ako to misliš, i samo ispadaš smešan.

    Verterdegete wrote:@Kobni

    Ti nemas muda ni posteno da se kurcis po internetu. Da imas, isao bi na te Srpske nacionaliste, Stormfront, ili makar krstaricu. Nego to radis ovde gde se svi slazu sa tobom i jos hajkaju klince.

    Onda bez ikakvog povoda uleće ToniAdams sa blamantnom macho-hipster pričom "a a kurčiš se na gejevima, a jel smeš samnom da se nađeš? ja sam jedan jako opasan macho hipster koji brani slabije".* Sve to iako niko kobnog nije pozivao na fajt, i sve ovo nije imalo veze sa time, već su se samo komentarisali njegovi postovi kao neozbiljni. Verter mu (kad je već tako) lepo napiše svoje ime i prezime, lični opis i kaže da se mogu naći sutra u 12. Banuju ga, Tonija ostave da piše po svim forumima.

    * - ovde ja karikiram malo, jer je tonijev nastup stvarno kretenski; on je bio ozbiljan u svakom slučaju


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Ointagru Unartan Wed Sep 23, 2015 10:05 pm

    Fernoux, hvala na objasnjenju, siguran sam da Andje'o nije pazljivo pratio tu diskusiju i citao sta taj "zelaya" pise.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Somlói Galuska Wed Sep 23, 2015 10:05 pm

    Kaže kobni zelaya da je bio i ovaj njegov odgovor Verteru, dok nije znao da je isti banovan.


    kobni zelaya wrote:Imaš tamo onaj moj post malo više, par puta je kvotovan, to ti je odgovor.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Somlói Galuska Wed Sep 23, 2015 10:09 pm

    Eh, evo i kaže mi još da pozdravlja i tebe i Vertera i da osim toga nema više šta da vam kaže.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by fernoux-h Wed Sep 23, 2015 10:43 pm

    Ma nema ovo veze sa kobnim.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    boomer crook

    Posts : 36952
    Join date : 2014-10-27

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by boomer crook Wed Sep 23, 2015 10:44 pm

    i sta jos kaze taj kobni Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 1399639816

    reci mu da sam mu ja rekao da ce harry dean stanton igrati u novom twin peaksu.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Somlói Galuska Wed Sep 23, 2015 10:59 pm

    kobni neće ništa da kaže, ali ja mogu da objasnim kako je nastala muzika.

    Anonymous
    Guest

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Guest Mon May 16, 2016 6:49 pm

    jer ako procita ovakav udzbenik dete ce odmah postati bolesna pedercina

    http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/135443/Pojedini-roditelji-nece-da-njihova-deca-uce-o-homoseksualnosti.html
    Anonymous
    Guest

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Guest Tue May 17, 2016 1:30 pm

    Datum je objavljen na skupu povodom obeležavanja Međunarodnog dana homofobije, na kome je poziv na "Prajd" upućen i lideru pokreta Dveri Bošku Obradovića.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Filipenko Tue May 17, 2016 1:34 pm

    Šteta što ovde nemam snimak RTSa gde pitaju Boška hoće li podržati homoseksualce sada kada je iskusio šta to znači pravo na protest i kada su ga oni podržali, na šta on odgovara da homoseksualcima niko nije uskratio pravo glasa i da smatra da se njihova manifestacija ne sme održati.
    plachkica

    Posts : 16202
    Join date : 2014-11-06

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by plachkica Tue May 17, 2016 1:44 pm

    Nije to rekao na rts-u već kod Ljubice Gojgić, ne sećam se sa kim je bio gost.
    Baraba.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Filipenko Tue May 17, 2016 1:45 pm

    E da, tačno, bio je gost sa svojim likom iz ogledala, Martinovićem.
    Anonymous
    Guest

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Guest Tue May 17, 2016 2:00 pm

    mislim da ce ove godine biti vise protivljenja nego prosle,. sto zbog dveri sto zbog spsa, al da ce biti sve ok.

    Gay by birth, fabulous by choice - Page 4 Empty Re: Gay by birth, fabulous by choice

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 14, 2024 11:03 pm