Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Teretana

    bela maca

    Posts : 11038
    Join date : 2014-10-28

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by bela maca Fri Jun 23, 2017 6:10 pm

    nemoj kupovati čips i kolu nikad više, za početak


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Fri Jun 23, 2017 6:10 pm

    e pa sad!
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Kinder Lad Fri Jun 23, 2017 6:11 pm

    A pa sto odma ne rece sta su problemi. Nis ti debeo uopste, samo jednostavno - staris.


    _____
    alt-lib
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Fri Jun 23, 2017 6:15 pm

    nemoj mi vise pomagati Teretana - Page 33 1949538119
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Kinder Lad Fri Jun 23, 2017 6:17 pm

    Ma to je sve normalno. Mislim, postoji odlican razlog zasto sportistima ciji sportovi uljucuju sprintanje i slicno karijera ulazi u zavrsnu fazu u do njihovih mid 30s. Pa taman da su mrsavi, pa i misicavi. Jbg. To ne znaci da si "star", daleko bilo, ali, prosto, mislim, znas i sam.



    Last edited by Kinder Lad on Fri Jun 23, 2017 6:19 pm; edited 1 time in total


    _____
    alt-lib
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Ointagru Unartan Fri Jun 23, 2017 6:19 pm

    Opada fizicka kondicija, tacno, ali to ne znaci da smo osudjeni da imamo stomacine.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Kinder Lad Fri Jun 23, 2017 6:21 pm

    E da, i slaninu mozes da jedes kolko oces (samo bez leba)


    _____
    alt-lib
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Fri Jun 23, 2017 6:21 pm

    ma znam, al ne svidja mi se to...


    al ozbiljno ne kukam uzalud, stvarno cu poceti ozbiljno da se bavim time, mislim prerano je da se ovako lose osecam.*


    * delimicno je samo da kazem zato sto sam ludacki srecan, nismo nikad bili ovako srecni, budimo se svako jutro (i 3 4 puta nocu) i imam to malo cudo tu svaki dan i ne mozemo da verujemo da je tu. ono to je taj zivot kako smo ga zamisljali, stvarno bas takav.


    i sad ocu da i telo mi i zdravlje bude u skladu sa tim...
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Kinder Lad Fri Jun 23, 2017 6:33 pm

    Sve je to ok, ali nemas ni kak vih razloga da se nerviras u vezi sa tom tvojom kilazom (a bome i godinama, realno, to su verovatno najbolje godine, cime god se tesili mi malo (ili oni malo vise) stariji.


    _____
    alt-lib
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Fri Jun 23, 2017 6:38 pm

    Znam taj odvratan osecaj nezdravosti tela, jos je gori od osecaja debelosti. Nego, jesi ti dosao ovde da se pozalis ili po konkretan savet? Nemam savet, u smislu da preporucujem sta treba da uradis, ali here's what I do kad se osecam tako kao ti sad. (Jasno vam je da ja nisam dobar primer ni za sta u zivotu, pa ni za vodjenje brige o sopstvenom telu, tako da je ovo samo licno iskustvo.)

    Kad shvatim da sam hodajuca pihtija, bacim se na neki rezim ishrane koji traje 5 dana. To je dosta balansirana ishrana, u smislu raznovrsnosti namirnica, ali su kolicine mizerne tako da je dnevni unos 1000-1200 kalorija. I ima tacno propisano sta i koliko se kad jede - meni je u pocetku uzasno potrebna ta strogoca, jer mi da mentalno ustrojstvo i, ne znam, lakse mi je da izdrzim. Tokom tih 5 dana hodam dosta, ali ne radim nista fizicki teze od hodanja. I posle 5 dana mi po pravilu odu 2-2.5kg, jasno mi je da je to uglavnom voda, ali mnoooogo se bolje osecam bez sve te vodurine u telu i onda mi taj lep osecaj da volju da nastavim da jedem 'normalno' - 1800-2000 kalorija dnevno, sa sto manje UH, ali ne izbacujem nista skroz (osim mozda sokove i krompir, sto iovako bas ne volim). I onda krenem da trcim, prvo lagano, pa onda uvedem sprintove, itd.

    Evo sad mi treci dan tog petodnevnog rezima. Poslednji put sam ga primenila negde u drugoj polovini aprila, smrsala 2.5kg i onda nastavila 'normalno' i smrsala jos 3.5 za narednih recimo 5 nedelja. I evo sad vratila 2.5 Teretana - Page 33 1949538119


    Last edited by sejlor on Fri Jun 23, 2017 7:03 pm; edited 1 time in total
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Fri Jun 23, 2017 6:42 pm

    Kinder Lad wrote:Sve je to ok, ali nemas ni kak vih razloga da se nerviras u vezi sa tom tvojom kilazom (a bome i godinama, realno, to su verovatno najbolje godine, cime god se tesili mi malo (ili oni malo vise) stariji.
    Teretana - Page 33 557398_4292866047405_1063652227_n
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Fri Jun 23, 2017 6:43 pm

    Jao dzizs, sad je bar jasno da si dosao ovde da bismo ti mi rekli da nisi debeo.
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Fri Jun 23, 2017 6:43 pm

    et sejlor


    doso sam po savet Teretana - Page 33 1143415371

    Ja imam hipoglikemiju , to mu dodje suprotno od dijabetesa, nizak secer, stoji mi na tipa 2.5. Kad bih tako namucio organizam, srusio bi se negde drugog dana Teretana - Page 33 1143415371


    morace vezbama, rekose mi ljudi samo kardio, samo trcanje.
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Fri Jun 23, 2017 6:44 pm

    sejlor wrote:Jao dzizs, sad je bar jasno da si dosao ovde da bismo ti mi rekli da nisi debeo.
    pa jel vidis stomak Teretana - Page 33 1399639816
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Kinder Lad Fri Jun 23, 2017 6:53 pm

    sejlor wrote:Jao dzizs, sad je bar jasno da si dosao ovde da bismo ti mi rekli da nisi debeo.

    +1


    _____
    alt-lib
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Fri Jun 23, 2017 6:55 pm

    suvise ste fini nema leba od vas Teretana - Page 33 1949538119


    mora linija da dodje
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Fri Jun 23, 2017 6:55 pm

    Ona ce ti reci nikako kardio, samo tezine.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Filipenko Fri Jun 23, 2017 7:03 pm

    Pa kad moraju. Kakav crni kardio, neće trenirati da bi bolje igrao fudbal ili basket.
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Fri Jun 23, 2017 7:04 pm

    tako mi reko drug, kome je posao da pipa zene  bude instruktor u teretani. kaze neces sa stomaka skinuti nikako drugojacije nego trcanjem i kardo treningom
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Fri Jun 23, 2017 7:08 pm

    zastitnik gotama wrote:et sejlor


    doso sam po savet Teretana - Page 33 1143415371

    Ja imam hipoglikemiju , to mu dodje suprotno od dijabetesa, nizak secer, stoji mi na tipa 2.5. Kad bih tako namucio organizam, srusio bi se negde drugog dana Teretana - Page 33 1143415371


    E da, kao sto sam vec rekla, ne dajem ti savet sta i kako treba, nego sam ustvari htela da te pitam da li si tip osobe koji moze da tako 'samo' pocne da jede zdravo (manje UH, nista dzank, itd.) ili ti je potrebna struktura, kao meni u pocetku. Ako je ovo prvo, onda si na konju. Teretana - Page 33 1143415371 

    Jer (ovo sasvim sigurno) ni trcanje ni bilo koji drugi trening ti nece pomoci ao nastavis da zivis na cipsu i koli (mislim karikiram, ali you get the point).
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Filipenko Fri Jun 23, 2017 7:11 pm

    zastitnik gotama wrote:tako mi reko drug, kome je posao da pipa zene  bude instruktor u teretani. kaze neces sa stomaka skinuti nikako drugojacije nego trcanjem i kardo treningom


    Nije u tome stvar, tvoj drugar dobro kaže, ali je problem što hoćeš nebulozne stvari. Jel ti se vidi glava iz tog ugla iz koga si uslikan? Vidi se? Dakle, nema potrebe da se opterećuješ stomakom. To osećanje koje te mori nema veze sa time da li ti je stomak 10 cm veći u obimu i da li imaš 2 ili 5 kila viška. Treba ti trening snage. Nešto što će transformisati tvoje telo u tim godinama i dati ti em osećanje zadovoljstva, em dodatne kilograme, ali na pravom mestu.

    Pronađi ovde neki kardio ili trčanje (nema na čemu, btw) pa javi.

    Sve u svemu, nije poenta u broju kilograma, već kako su ti kilogrami strukturirani. Možeš da imaš i mnogo više kilograma od pomenutih, dosta zavisi i od težine kostiju, oblika tela itd. a kada imaš mišiće, svaki mišić vezuje dosta vode i čini te težim. Ali šta te briga. Recimo, ja sam imao periode kada sam imao 120 kila a da sam bio zadovoljniji nego kada sam imao 110 kila jer je ovim potonjim viškom dominiralo salo, a onim "većim viškom" dominirala mišićna masa. Trenutno sam tačno duplo teži od sejlorke, ali mi trenutno nakon više od godinu dana pauze uopšte nije cilj da se premerujem kilogramima, već da jačam. Tada se salo topi samo, mozak šalje poruke masnim ćelijama da ispuštaju sadržaj, neuporedivo je učinkovitiji trening od trčanja i kardia na čitav organizam. Koji će ti dosaditi posle 10 odlazaka na iste, MMW.
    plavaivy

    Posts : 3134
    Join date : 2014-11-21

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by plavaivy Fri Jun 23, 2017 9:24 pm

    zastitnik gotama wrote:imam 176 cm i 78 kg sad sam se merio.




    ladno si samo 3cm visi od mene a imas 15kila vise  Teretana - Page 33 286371741


    evo ako hoces savet ja cu da ti kazem..za pocetak izbaci cips i kolu,dobro ti kaze bela maca..i sav ostali dzank,tresh slatkise sa margarinima i gluposti sa emulgatorima i sranjima,jedi mnoogo vise povrca,salatu uz svaki obrok,meso,ribu,jaja,jogurt,sir,ne moras izbaciti uh ali izmeni izvore,mozes jesti kinou,proso,pasulje,sociva..grickaj orasate plodove,semenke..



    prvo moras dobro i kvalitetno nahraniti telo posebno s obzirom na stres i umor koji trpi.

     vezbanje nema nekog uticaja ako ne promenis ishranu,posebno za taj osecaj nezdarvosti tela..ni ne moze biti zdravo kad trpas dzank u njega
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8082
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Daï Djakman Faré Fri Jun 23, 2017 9:39 pm

    najgori si lik suvare sa ovim zaljenjima-hvaljenjima. ti si objektivno debeo eventualno u LA-u, sidneju, novom zelandu i tako tim ekskluzivnim lokalitetima sa naci vizuelnim kriterijumima. na nekim lokalitetima u centralnoj aziji i na pacifickim ostrvima bi bio toliko vidno nedebeo sa tom tezinom da bi sumnjali da si gej, tzv. bacha bazi.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Fri Jun 23, 2017 9:59 pm

    cek, sasvim razumno imam poslovni poziv u 10 uvece u subotu...

    napisacu posle duze Teretana - Page 33 1949538119
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Nino Quincampoix Fri Jun 23, 2017 10:02 pm

    zastitnik gotama wrote:imam 176 cm i 78 kg sad sam se merio.


    imam i sliku bez majice koja ilustruje stvar, al me sramota da je stavim .

    puši bre kurac

    Teretana - Page 33 Empty Re: Teretana

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 10, 2024 7:57 pm