Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Anonymous
    Guest

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by Guest Wed Mar 11, 2015 8:40 pm

    Trazim sad slike americke zastave na ulazu u stab admirala Kolcaka, al ne mogu da pronadjem. Znam da ima...

    Sajt je mesto gde se okupljaju desnicari koji su suvise kul za NSPM (mislim znaju i tviter nalog da naprave i ture ponekad neki dzez iz nekog razloga na sajt).

    Ne znam, valjda je Milosevic postao pre svega antiglobalista za njih. Izgleda da je Antonic sad u tom zounu (nisam citao knjigu, al tako deluje)...
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by boomer crook Wed Mar 11, 2015 8:41 pm

    William Murderface wrote:Nisam čuo to za Sirizu Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 3579118792 

    A za ovu fascinaciju trockistima znam. Naleteo ja na par tekstova i knjiga o transformaciji torckista u neokonzerve i sad od toga pravi neku svoju konspirologiju. Slutim da kod njega "trockisti" zapravo postaju šifra za Jevreje. U ovom intervjuu svakako tako zvuči (upravljaju i levicom i desnicom, nekonzervama i anarholevičarima, Sirizu da ne poinjem).


    strukturalni antisemitizam. kao i ta stantonova knjiga o boljsevicima.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by boomer crook Wed Mar 11, 2015 8:42 pm

    Šuvar i varivo wrote:Trazim sad slike americke zastave na ulazu u stab admirala Kolcaka, al ne mogu da pronadjem. Znam da ima...

    Sajt je mesto gde se okupljaju desnicari koji su suvise kul za NSPM (mislim znaju i tviter nalog da naprave i ture ponekad neki dzez iz nekog razloga na sajt).

    Ne znam, valjda je Milosevic postao pre svega antiglobalista za njih. Izgleda da je Antonic sad u tom zounu (nisam citao knjigu, al tako deluje)...

    sta djordje i slobodan misle zaista niko ne zna. meni se cine da oni veruju da se lukavo strateski pozicioniraju.
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by boomer crook Wed Mar 11, 2015 8:46 pm

    vidim da se tamo navija za zvezdu. sve je jasno.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by Guest Wed Mar 11, 2015 8:47 pm

    ostap bender wrote:
    Šuvar i varivo wrote:Trazim sad slike americke zastave na ulazu u stab admirala Kolcaka, al ne mogu da pronadjem. Znam da ima...

    Sajt je mesto gde se okupljaju desnicari koji su suvise kul za NSPM (mislim znaju i tviter nalog da naprave i ture ponekad neki dzez iz nekog razloga na sajt).

    Ne znam, valjda je Milosevic postao pre svega antiglobalista za njih. Izgleda da je Antonic sad u tom zounu (nisam citao knjigu, al tako deluje)...

    sta djordje i slobodan misle zaista niko ne zna. meni se cine da oni veruju da se lukavo strateski pozicioniraju.
    u odnosu na sta ? za kad Putin baci bombu ?Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 1399639816
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by boomer crook Wed Mar 11, 2015 8:48 pm

    za taj neki globalni otpor imperijalizmu iznad levice i desnice.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by Guest Wed Mar 11, 2015 8:48 pm

    @Suvar

    Jeste simpaticno, ali uopste ne zvuci kao Sloba. Na stranu promaseno ideolosko profilisanje, Sloba je imao jako formalan, depersonalizovan stil izlaganja. Izrazito se trudio da, za razliku od savremenih srpskih politicara, izbegne nastupe iz prvog lica, odnosno isticanje svoje licnosti kao aktera politicke scene. I uopste, izbegavao je da srpsku politicku scenu predstavi kao sukob politickih pojedinaca.
     Sebe i politicke protivnike, i njegove sukobe sa njima, je uvek predstavljao kao sukobe drustvenih politickih snaga, tendencija itd.
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by Erős Pista Wed Mar 11, 2015 8:50 pm

    Antonićevu knjigu objavljuju kao feljton u Poltici. Srecedrapateljno (rasturili porodicu Milošević!) i potpuno proslobinski. AKo je za neto i bio kriv, to je iskupio svojim držanjem u Hagu (ovo je skoro doslovan citat iz teksta).


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by boomer crook Wed Mar 11, 2015 8:53 pm

    Verterdegete wrote:@Suvar

    Jeste simpaticno, ali uopste ne zvuci kao Sloba. Na stranu promaseno ideolosko profilisanje, Sloba je imao jako formalan, depersonalizovan stil izlaganja. Izrazito se trudio da, za razliku od savremenih srpskih politicara, izbegne nastupe iz prvog lica, odnosno isticanje svoje licnosti kao aktera politicke scene. I uopste, izbegavao je da srpsku politicku scenu predstavi kao sukob politickih pojedinaca.
     Sebe i politicke protivnike, i njegove sukobe sa njima, je uvek predstavljao kao sukobe drustvenih politickih snaga, tendencija itd.

    lepo primeceno.
    Anonymous
    Guest

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by Guest Wed Mar 11, 2015 8:53 pm

    @Sima

    Da, Sloba (Antonic) je skroz otisao u kurac po pitanju Milosevica. A najveca ironija mi je to sto je taj isti covek napisao onu prvu knjigu upravo da bi se izbeglo kasnije proglasavanje Milosevica za sveca, zbog odbrane u Hagu.
    Anonymous
    Guest

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by Guest Wed Mar 11, 2015 8:54 pm

    @ ostap i nekako im uspe da budu protiv zena, manjina, gejeva, za to da se biju deca i protiv nezavisne institucije zastitnika gradjana u toj pravednickoj borbi Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 1399639816 ebem li ga kako, al uvek na pogresnu stranu...

    @Vert  ma da nema tu nista od Milosevica. Al neverovatno je glupo sto su njega izabrali. Obracaju se nekom kao srpskom desnicaru i misle da je za njega Milosevic pozitivna figura (Da ne budem sad Praslin , pa da tvrdim da je Milosevic komunista, jer nije, al svakako , ono nije nas. )
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by boomer crook Wed Mar 11, 2015 8:56 pm

    pa to su agenti globalizma u njihovoj tuposti. zarad odbrane od nasilnistva na strani svakog nasilnika.

    kilav si mi ti desnicar, just saying.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by Erős Pista Wed Mar 11, 2015 8:58 pm

    Pa da, to je i meni čudno, potreba da se sa desnice rehbilituje Sloba, kojeg je najlakše proglasiti komunistom (a a Prslin i Čeda Antić) i pičiti dalje. Kome se obraćaju, stvarno mi nije jasno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by Erős Pista Wed Mar 11, 2015 8:58 pm

    ostap bender wrote:pa to su agenti globalizma u njihovoj tuposti. zarad odbrane od nasilnistva na strani svakog nasilnika.

    kilav si mi ti desnicar, just saying.

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by Guest Wed Mar 11, 2015 9:07 pm

    ostap bender wrote:pa to su agenti globalizma u njihovoj tuposti. zarad odbrane od nasilnistva na strani svakog nasilnika.

    kilav si mi ti desnicar, just saying.
    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 4135669698

    to mi rekao i jedan od autora sa tog sajta. Odnosno pitao me a po cemu sa ja uopste desnicar.
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by Erős Pista Wed Mar 11, 2015 9:09 pm

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 3579118792

    Pa šta si mu rekao, i mene zanima Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 1143415371

    I koji autor? Može i na pm.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by boomer crook Wed Mar 11, 2015 9:14 pm

    dobro, ne zadirem u tvoju subjektivaciju. samo bih primetio da je ono sto imponuje desnici 'drzavnicki potencijal' milosevica. na mnogo nacina prema danasnjoj politickoj eliti milosevic deluje kao odrastao covek medju decom. vodio ratove, sedeo sa drzavnicima, pregovarao iz pozicije snage sa susedima i sve tako. no, kako ide onaj cestertonov citat o ljudima koji se dive dzinovima i njihovoj snazi.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by Guest Wed Mar 11, 2015 9:17 pm

    Rekao sam mu da ne znam kad su to svi seli i dogovorili da nam je sad Fajgelj glavni ideolog, ali da ako jesu, ja necu nista da imam sa tim. Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 1143415371

    Vladusic.
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by Erős Pista Wed Mar 11, 2015 9:24 pm

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 3579118792

    Pa lepo si mu rek'o.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by Guest Wed Mar 11, 2015 9:33 pm

    @Ostap , razumem.. mislim da je jedan deo toga i prosto do duha vremena, do toga kako funkcionise news cycle , drustvene mreze i sve to . Uopste kako se i koliko ocekuje da danas politicar komunicira sa javnoscu a koliko je onda (pogotovo u nasim uslovima nenaviknutosti na slobodne medije). Sad smo mnogo demistifikovali sve...(Mislim zamisli bilo kog drugog politicara pre Obame da se slika selfi stikom i krevelji se za bazfid)

    @Vilijam,  On se sad i zvanicno povezao sa Trecom Srbijom. Ucestvuje u onom njihovom abnormalnom projektu za pisanje nacionalnog plana i tako. Ne znam, ti ljudi vide da nesto fali nasoj desnici, ali se tripuju kao amerikanci da joj treba samo ribrending (konzervativni Kenedi je li.) Naasoj desnici treba bre da ne bude ljoticevska.
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by Erős Pista Wed Mar 11, 2015 9:39 pm

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 3579118792

    Ajoj.

    Pa da, Vladušić je inače opsednut merketingom, čini mi se, i uprkos tome što povremeno nabacuje neke kao kritike marketinga kao prakse, ja mislim da je njemu samo žao što mi u tome nismo jači i što smo izgubili propagandni rat.

    Uz to, mislim da su njegovi intimni pogledi vrlo bliski Fajgeljevim i trećerbijanskim, samo nije baš tolika blenta da se ofira kao Fajgelj.

    Uz to,Treća Srbija je u vlasti što onako, dobro dođe.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40138
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by паће Wed Mar 11, 2015 9:53 pm

    Šuvar i varivo wrote:Ne znam Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 1399639816 Djurkovic stalno prica to , da su Britanci postavili Sirizu ili sta vec. Nije on bas svoj.

    Да, нешто се ту променило. Раније се лепо знало, следећи генералисимус & диктатор има да буде неко ко је дипломирао на Вест Поинту. Сад све неки Оксфорди и Кембриџи.

    Него су онда заборавили да је и Слоба био амерички банксер.

    ostap bender wrote:
    bas to. pitanje je sta za njih znaci milosevic.

    Ма то је само да се привуче пажња. Штос који као досад још није ником пао на ум, бар не да зазове Слобу. Замисли да су текст написали у свом првом лицу, колико би био читан. Овако, ето, бар привуче фурунаше.

    Šuvar i varivo wrote:
    Ne znam, valjda je Milosevic postao pre svega antiglobalista za njih.

    Па јесте он био антиглобалиста, није му се свиђало што то они раде. Пази, не "то што они раде", него "што то они раде". Јер је хтео да то ради он, а не они.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by Erős Pista Wed Mar 11, 2015 10:05 pm

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 3579118792

    Pazi, Prospero postavio na tamo pre neki dan dobar tekst o Ejmsov tekst o Njemcovu, u kojem autor kaže da su Njemcov i ostali ruski neoliberali u Putinu isprva videli svog spasioca i ruskog Pinočea - što on u neku ruku i jeste bio, bar u početku. EJms bez puno dvoumljenja kaže da je Putin bio i ostao liberal (ekonomski, jel), samo se u međuvremenu naljutio na Zapad, to je sve.

    Mislim da je vrlo slična stvar bila u pitanju i sa Slobom.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40138
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by паће Wed Mar 11, 2015 11:01 pm

    Па, откако нема Јељцина, Запад навелико шиљи патку на Русију, колико то већ година има. Тамо сам се наслушао како је Русија те оваква те онаква, и ниједног независног извора нигде, него имаш ред Амера па онда као бајаги да се чује и друга страна, ред Енглеза. Пошто су истим тоном крпили и Чавеза и још неке, закључио сам да су то све ликови који не умеју да дају исправан одговор на питање "чија је ваша нафта".

    И онда крпе они њега, он почне да пизди, и тек онда крену да га нагрде.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by Mr.Pink Wed Mar 11, 2015 11:34 pm

    toliko priče oko te nafte, teorija zavera, nadogradnji, pa kako je to bogatsvo ne znam ni ja kakvo...

    a ono barel 50 $...


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk

    Dnevni SMS Slobodana Milosevica - Page 2 Empty Re: Dnevni SMS Slobodana Milosevica

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed May 08, 2024 5:24 pm