Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Komentari na vesti

    ficfiric

    Posts : 34258
    Join date : 2012-02-10

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by ficfiric Sat Jul 02, 2016 8:57 am

    Sa tw-a (AstroG)

    Komentari na vesti - Page 12 CmTeRaeWEAERroi

    Komentari na vesti - Page 12 CmTfxYVXgAAkDsS

    Komentari na vesti - Page 12 CmThCZAXYAQLaIQ



    _____


    Uprava napolje!

    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Mon Jul 04, 2016 11:46 pm

    Nista ne razumem, al mi smesno. Vest iz rubrike tehnopolis sa B92 o nekakvoj igrici:


    ArmA 3: Srpske oružane snage

    ArmA 3 spada u jednu od najviše modifikovanih video igara. Pored mnogobrojnih popularnih modifikacija kao što su Altis Life, Epoch, Battle Royale, Exile, Desolation i drugi, tu je i jedna domaća modifikacija pod nazivom “Srpske oružane snage” odnosno skraćeno SAF (Serbian Armed Forces).

    http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?yyyy=2016&mm=07&nav_id=1151232


    Lep članak, ali ipak moram još nešto da dodam. Jako mi je žao što autor ovog teksta nije malo više zagrebao ispod površine već je širokom auditorijumu preneo ono što mu je rečeno da napiše. SAF niti je prvi niti jedini srpski ARMA klub. Pre SAF-a postojao je A2SM (ARMA2 Serbian mod) klub čiji pripadnici su bili osnivači SAF-a. Zbog prvelike želje za foteljom, osnivači SAF-a su bukvalno uništili A2SM klub koji je tada naveliko radio na srpskom modu i imao široku lepezu već odrađene opreme i oruđa. Osnivanjem novog kluba ti ljudi su samo nastavili da unapređuju iste modele koje u nasledili od A2SM kluba. Pored SAF-a nakon uništavanja A2SM kluba na sceni su se pojavili prvo "Gvozdeni Puk" a zatim i "Jedinica". Gvozdeni Puk je klub koji takođe pravi modele i teksture za srpski mod i sarađuje sa rusima koji su napravili RHS mod za ARMU3, dok sa druge strane pripadnici Jedinice su samo nastavili sa igrom ove poznate igre. Pohlepa je čudna stvar, ali takvi smo mi Srbi, od gotovine uvek pravimo veresiju....
    (GGG, 4. jul 2016 19:58)


    Druže, lupaš neke gluposti, A2SM je uništio dotični Petar, sve govori o tome da je 90% bivših A2SM članova prešlo u SAF, a dotični ostao sa cela tri igrača. Lik banovao članove zato što pišu malim slovima i ne koriste ćirilicu na forumu itd...

    A2SM mod su radili Mlađa, Bane, Filip, Ljubiša, kasnije nastavili da rade na SAFu.

    SAF mod trenutno sarađuje sa RHS modom, neki moderi koji rade na SAFu, ujedno rade i na RHS modu

    U tom A2SM su ostali dotični Petar, Major, Gilmar, Gruja i još par ljudi, Major osniva GP i sa sobom povlači te ljude, te dotični Petar opet kriv za drugi raspad A2SMa ostaje sam.

    Iz meni nepoznatog razloga par ljudi osniva Jedinicu i odvaja od GP.

    Svaki naredni mod je ustvari modifikovan A2SM, izuzev SAFa, i svako ko je modifikovao A2SM je sebe stavio kao autora tog mofikovanog moda.

    Za poslednju stvari su potpuno u pravu, ali jbg, nisi upućen u priči, ili jesi ali se praviš pametan.

    Pozdrav o SAF članova i svako dobro!
    (djomla256, 4. jul 2016 20:21)


    Pozdrav GGG, ovde clan SAF mod tima, samo par reci. Prvo autor ovog teksta nije svestan da su SAF mod tim i SAF zajednica odvojeni entiteti i nemaju veze jedno sa drugim. Drugo da si malo vise zagrebao shvatio bi da su 3 od 4 clana SAF mod tima stalni clanovi RHS-a i aktivno ucestvuju u realizaciji pomenutog moda. Zaista bih voleo da vidim vas oblik saradnje sa RHS-om, posto nisam znao da imam drage nam kolege, tako blizu, a da se ne poznajemo bila bi greota.
    (Fuxna, 4. jul 2016 20:28)


    @ GGG

    Друже теби се обраћам. Очигледно је да си тешко дезинформисан и неупућен кад пишеш овако нешто. Ево ја те позивам у име САФ развојног тима да преузмеш мод који ће бити доступан ускоро и изанализираш ово што си сад рекао упоредивши га са оним што ћеш видети.

    А2СМ није имао нити један једини свој модел, А2СМ је "користио" туђе моделе и представљао их као своје и радио рескинове већ постојећих модела из игре. Исто то ради и сада под именом А3СМ додуше више не "користе моделе" јер не знају како, јер је једини остао велики везир Петар да се игра са ботовима.

    А Гвоздени Пук који је основао наш бивши и лако заборављени друг Мајор, ради рескинове такође можда чак и РХС модела нисам пратио тачно шта раде, тако да "сарадње са РХС" нема ни труна. САФ моделари су чланови РХС мод тима и САФ сарађује тесно са поменутим.

    Позивам те да дођеш код нас на ТС3 и да се увериш да ово што си рекао није тачно ни једну једину реч.

    Што се осталих садржаја и мисија из Армаверзума тиче не постоји мисија мод нити било шта што ми нисмо играли, па ни "Insurgency". Заправо сам ја преузео развој пројекта за Арма3 што можеш проверити на БИ форуму и репозиторијуму.

    Ето чисто да не би висиле ове дезинформације овде у ваздуху.

    Срдачан поздрав.

    (Јастреб, 4. jul 2016 20:36)


    Isprobao sam SAF mod i mod Gvozdenog puka,tako da GP mod je igriv i kad pucas iz puske bar se cuje sto za SAF se ne moze reci. Da li se radi o retekstuiranju ili pravljenju modela uopste nije bitno. Bitno je da je SAF nastao izbacivanjem a GP je nastao pridruzivanjem. A kad vec spominjete tog Petra on mora da vam je jedini krivac jer ste vi u vecini u odnosu na njega. A lako zaboravljeni Major, ma njega tek svrbi sto je zaboravljen. Cak cesto i kaze....ko to bese SAF!
    (Armas, 4. jul 2016 21:03)


    Kao bivši član A2SM kluba i bivši igrač ARME mogu reći da je ovaj GGG ipak 80% upravu. ARMU sam napustio baš kada je polovina ljudi vođena tada novopridošlim Jastrebom rešila da osnuje novi klub. Napustio sam jer sam se razočarao u ljude. Koliko se sećam pored Petra u A2SM klubu mod je radio i Mlađa koji je sada u SAF-u a ovde u komentarima Jastreb kaže da su ti modovi u A2SM klubu ustvari ukradeni od drugih ljudi. Sad me interesuje da li onda još uvek taj isti Mlađa uzima tuđe modele i prepravlja ih u srpske ili je to Jastreb napisao samo da bi ponizio A2SM klub. Sad shvatih da sam ipak pravilno postupio kada sam odbio poziv u SAF i kada sam se povukao iz cele ove priče.
    (MiXa, 4. jul 2016 21:53)


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    ♏

    Posts : 4551
    Join date : 2016-06-09

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by ♏ Tue Jul 05, 2016 7:38 am

    Komentari na vesti - Page 12 286371741
    Ferenc Puskás

    Posts : 11575
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ferenc Puskás Wed Jul 13, 2016 9:34 am

    Danas u češkim novinama članak o hapšenju mis BiH zbog učešća u zavjeri protiv kriminalca Đorđa Ždrale. 
    Komentar: 

    Ljubav, mir u svijetu i da sredimo ono đubre Ždralu.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Wed Jul 13, 2016 9:38 am

    Komentari na vesti - Page 12 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Wed Jul 13, 2016 11:03 am

    Komentari na vesti - Page 12 286371741


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Sun Jul 17, 2016 12:49 pm

    Biti ostavljen

    Sasa пре 10 сати
    Posle.dve godine veze tokom koje me je gledao kao sveca, on se zeni drugom jer je mladja. I menu dodje da ga ubijem ali se plasim Boga.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Mon Jul 18, 2016 6:07 pm

    Присталице иницијативе „Не давимо Београд” насрнуле на Синишу Малог

    http://www.politika.rs/scc/clanak/359402/Pristalice-inicijative-Ne-davimo-Beograd-nasrnule-na-Sinisu-Malog

    Цицкапре 14 минута
    Није ово Турска , мада по Турским серијама шта се све може видети то је стварно страшно , зашто увозимо такве серије , гледају серије , виде тамо нико не оговара ни за шта па мисле може и овде , не треба више да се увезе ни једна Турска серија у којој има криминалаца који никоме не одговарају , деца гледају, народ гледа , то треба скинути са програма свих телевизија


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Mon Jul 18, 2016 6:09 pm

    :ljaksofon:


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Guest Mon Jul 18, 2016 6:23 pm

    ovo tacno dnevna doza srbende

    pise komentare, kritikuje turske serije i kriminalce


    ima narezanog celog ezela, gledala 200 puta, dva dana je ozivljavali kad je strado glavni krimos u seriji
    ficfiric

    Posts : 34258
    Join date : 2012-02-10

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by ficfiric Sun Jul 24, 2016 12:23 pm

    Sa tw-a

    Komentari na vesti - Page 12 CoH0r_rW8AA-GWX


    _____


    Uprava napolje!

    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Thu Jul 28, 2016 7:13 pm


    Hrvati: Dok se naš Bogdanović muči, srpski uživa

    Veliku pažnju u Hrvatskoj ovih dana izazvala je reakcija košarkaškog reprezentativca Bojana Bogdanovića koji se žalio na loše uslove na putu za Olimpijske igre.


    Od 1996. godine je uveden novi standard u medjunarodnom avio-saobracaju da se duzina prostora izmedju sedista povecava sa svakom osvojenom medaljom! :-)
    (pa ti sidji ponovo, 28. jul 2016 11:55)


    Pa izem li ga... po plasmanu i medaljama...mora da se zna ko vozi traktor a ko otvara kapiju
    (Stevan, 28. jul 2016 12:08)


    Pa izem li ga... po plasmanu i medaljama...mora da se zna ko vozi traktor a ko otvara kapiju
    (Stevan, 28. jul 2016 12:08)

    Ne pominji brate traktor kad radiš paralele sa hrvatima, ko boga te molim. Autogol.
    (dking, 28. jul 2016 12:43)


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    ficfiric

    Posts : 34258
    Join date : 2012-02-10

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by ficfiric Sat Jul 30, 2016 8:52 pm

    http://www.telegraf.rs/jetset/2280675-evo-sta-je-bajaga-rekao-na-to-da-su-ga-partizanovi-navijaci-gadjali-i-polivali-pivom

    Momčilo Bajagić Bajaga oglasio se posle svirke njegove grupe “Bajaga i Instruktori” na “Šabačkom letnjem festivalu”, na kojoj se, prema rečima našeg izveštača, desio jedan incident.

    Vladimir 30.07.2016 - 18:37
    Ne volim sto je pevao u Hrvatskoj.
    Sta će tamo?


    _____


    Uprava napolje!

    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Sat Jul 30, 2016 8:57 pm

    Komentari na vesti - Page 12 286371741



    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    ficfiric

    Posts : 34258
    Join date : 2012-02-10

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by ficfiric Sat Jul 30, 2016 9:04 pm

    Dosao da slavi Oluju Komentari na vesti - Page 12 3402243210


    _____


    Uprava napolje!

    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Sat Jul 30, 2016 9:19 pm

    Sa navijacima Partizana.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Kinder Lad Sat Jul 30, 2016 9:37 pm

    A. Ovo je topik o komentarima. Nista, zaboravite Komentari na vesti - Page 12 1399639816
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Tue Aug 02, 2016 2:06 pm


    Stanovnici Hvara u šoku: Britanke potpuno gole krenule na ćevape

    Vruće letnje noći na Hvaru tokom vikenda dodatno su podstakle turistkinje iz Velike Britanije koje su onda ko od majke rođene šetale gradom…

    http://bulevar.b92.net/bizar.php?yyyy=2016&mm=08&dd=02&nav_id=1161405


    kad si gladan nisi sav svoj...
    (mesoooo, 2. avgust 2016 09:46)


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11575
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ferenc Puskás Tue Aug 02, 2016 2:29 pm

    Glad ne pita.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Tue Aug 02, 2016 2:31 pm

    Eto vam ga Brexit, nije proslo ni dva meseca, a Britanke vec gladuju i nemaju sta da obuku.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Tue Aug 02, 2016 2:32 pm

    Komentari na vesti - Page 12 286371741


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Sat Aug 06, 2016 7:56 pm


    Najlepše grudi Instagrama: Evo zašto ovu lepoticu niko ne sme više da kritikuje

    Lindzi je zaradila nezvaničnu titulu najlepših grudi Instagrama.

    Komentari na vesti - Page 12 13740900_1812400692322453_15492717_n.jpg?ig_cache_key=MTMwODYwMzc1ODAxOTkwODg5MQ%3D%3D

    http://bulevar.b92.net/pop-kultura.php?yyyy=2016&mm=08&dd=06&nav_id=1162994



    Nađite mi lika koji ih dira, da mu izljubim ruke :/

    (kočo, 6. avgust 2016 15:17)


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Anonymous
    Guest

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Guest Sat Aug 06, 2016 9:16 pm

    Komentari na vesti - Page 12 3579118792 Komentari na vesti - Page 12 3579118792 Komentari na vesti - Page 12 3579118792
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Sun Aug 07, 2016 8:40 pm


    10 zanimljivih činjenica o drevnoj Sparti

    http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2016&mm=08&dd=07&nav_id=1163101


    Je ste vi gledali oni film "300"?
    Majčin sine,pa oni se Spartanac Leonida nije presta derat cili film.Uvik mu nabrekle žile na vratu,iskolaćene oči,iskešeni zubi.Gospe ti svete liči na onog Obradovića dok vodi košarkašku utakmicu.
    Ono nije normalan čovik.S njim ne moš otić u kafić ,a da se on ne potuče i ne posvađa sa svin gostima.Ja s njim ne bi izaša ni isprid samoposluge popit pivo.On bi pribija prodavačicu na kasi ako piva ne bi bila ladna.
    Ti čovik ako oće izać vanka mora prvo zapalit vriću trave da bi normalno moga sidit i komunicirat sa drugim ljudima.
    Aj da je sam još i nekako.Nego sa njim ide još trista huligana koji se jedva čekaju potuć i napravit nered.
    On da živi u današnjem vrimenu ima bi dijagnozu i tabletama bi se drža pod kontrolom.
    (miro split, 7. avgust 2016 12:24)


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Filipenko Sun Aug 07, 2016 8:52 pm

    Komentari na vesti - Page 12 1459185489_spartan_life

    Komentari na vesti - Page 12 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 12, 2024 1:21 pm