Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Izbori 2024

    zvezda je zivot

    Posts : 7290
    Join date : 2014-11-07

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by zvezda je zivot Tue Jun 04, 2024 1:10 pm

    Nim Chimpsky wrote:Javno pozivam sava manojlovica da mi u roku od 24 sata popusi kurac i smatram da bi on ovaj poziv trebalo da prihvati.

    Izbori 2024 - Page 6 1552546758


    _____
    ova zemlja to je to
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by boomer crook Tue Jun 04, 2024 1:36 pm

    Nim Chimpsky wrote:Javno pozivam sava manojlovica da mi u roku od 24 sata popusi kurac i smatram da bi on ovaj poziv trebalo da prihvati.

    Sve sto treba da znate o mentalnom sklopu sava i njegovih glasaca se moze videti iz ovog podatka: na mom BM kupujem prodajem nisu imali listu za opstinske izbore pa je zato pola njihovih glasaca sa gradskih izbora na opstinskim glasala za fantomsku listu zelenih umesto za patkare.

    Izbori 2024 - Page 6 UnkkkB


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by ficfiric Tue Jun 04, 2024 1:42 pm



    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by Guest Tue Jun 04, 2024 4:27 pm

    Nim Chimpsky wrote:Javno pozivam sava manojlovica da mi u roku od 24 sata popusi kurac i smatram da bi on ovaj poziv trebalo da prihvati.

    Sve sto treba da znate o mentalnom sklopu sava i njegovih glasaca se moze videti iz ovog podatka: na mom BM kupujem prodajem nisu imali listu za opstinske izbore pa je zato pola njihovih glasaca sa gradskih izbora na opstinskim glasala za fantomsku listu zelenih umesto za patkare.
    Бели листићи is back with us? Чему маскарада?

    То што добар део њихових бирача, по овом твом доста small sample & тешко проверивом искуству, неће да гласа за ЗЛФ - то је нешто над чим би ЗЛФ требало да се замисли, радије но да позива на оралну задовољштину. Такође би ваљало да се замисле над чињеницом да се баја појавио буквално прекјуче и разбио их на изборима, а са јако сличном жваком и, наоко, методом. Јесте “ефекат новог лица” али то није све. Има шта да се научи.
    avatar

    Posts : 18961
    Join date : 2014-12-12

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by beatakeshi Tue Jun 04, 2024 4:33 pm

    Meni je SM Koštunica za početnike.
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by boomer crook Tue Jun 04, 2024 4:35 pm

    ma on je CC ovih krivokapicevih omladinaca


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    zvezda je zivot

    Posts : 7290
    Join date : 2014-11-07

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by zvezda je zivot Tue Jun 04, 2024 4:36 pm

    No Country wrote:

    То што добар део њихових бирача, по овом твом доста small sample & тешко проверивом искуству, неће да гласа за ЗЛФ - то је нешто над чим би ЗЛФ требало да се замисли, радије но да позива на оралну задовољштину. Такође би ваљало да се замисле над чињеницом да се баја појавио буквално прекјуче и разбио их на изборима, а са јако сличном жваком и, наоко, методом. Јесте “ефекат новог лица” али то није све. Има шта да се научи.

    savova zvaka je klasicna populisticka zvaka: sve podele na cetnike i partizane, levicu i desnicu je izmislio vucic da nas podeli, a mi moramo da se ujedinimo protiv vucica i stranog faktora. i sve to onako uzasno vulgarno kako samo lik s pravnog moze. bukvalno nikakve veze sa zlf.

    pojavio se i preletacevic pa je razbio. stvarno velika tema za razmisljanje, do kurca.


    _____
    ova zemlja to je to
    Anonymous
    Guest

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by Guest Tue Jun 04, 2024 4:39 pm

    Ма ви све знате. А кад се испостави да не ипак нисте знали - пуј пике… Izbori 2024 - Page 6 4101625831

    Немам појма ко је човек и све то је дабоме јако сумњиво. Али за сада га нисам чуо да каже нити видео да уради нешто погрешно.
    Anonymous
    Guest

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by Guest Tue Jun 04, 2024 4:40 pm

    zvezda je zivot wrote:
    No Country wrote:

    То што добар део њихових бирача, по овом твом доста small sample & тешко проверивом искуству, неће да гласа за ЗЛФ - то је нешто над чим би ЗЛФ требало да се замисли, радије но да позива на оралну задовољштину. Такође би ваљало да се замисле над чињеницом да се баја појавио буквално прекјуче и разбио их на изборима, а са јако сличном жваком и, наоко, методом. Јесте “ефекат новог лица” али то није све. Има шта да се научи.

    savova zvaka je klasicna populisticka zvaka: sve podele na cetnike i partizane, levicu i desnicu je izmislio vucic da nas podeli, a mi moramo da se ujedinimo protiv vucica i stranog faktora. i sve to onako uzasno vulgarno kako samo lik s pravnog moze. bukvalno nikakve veze sa zlf.

    pojavio se i preletacevic pa je razbio. stvarno velika tema za razmisljanje, do kurca.
    Извини, али теби заиста не верујем на реч. Јеби га.
    Anonymous
    Guest

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by Guest Tue Jun 04, 2024 4:46 pm

    Него, ајде да отворимо тему “Коштуница за п(р)очетнике”, па да разбистримо ко је Саво М. и шта заправо хоће. Гледе избора мени и овај његов 24-сатни ултиматум апсолутно има смисла: хоћеш да реагујеш на крађу? Е па мора у овом року и на овај начин, иначе је зајебанција.
    zvezda je zivot

    Posts : 7290
    Join date : 2014-11-07

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by zvezda je zivot Tue Jun 04, 2024 4:48 pm

    No Country wrote:Ма ви све знате. А кад се испостави да не ипак нисте знали - пуј пике… Izbori 2024 - Page 6 4101625831

    pa premotaj temu, ja sam u nedelju pre proglasenja reko da ce savo u bg da uzme mnogo vise nego zlf. pa sam pobego u bioskop.

    zato sto zivim ovde i znam ljude koji glasaju za njega. nisu to vucicevi glasaci koje niko ne poznaje. to su ljudi koji nemaju nikakve temeljne politicke vrednosti sem da su protiv vucica i cim se pojavi novi galamdzija, stvori se hajp po reditima i salonima za nadogradnju noktiju, glasaju za sledecu atrakciju.

    meni ne moras da verujes, ali gugl ti je prijatelj. evo ga savo:

    Manojlović je pozvao građane da se ponovo okupe u subotu i naglasio da prošle nedelje nije bilo hapšenja samo zato što je bio ogroman broj građana.
    „Ovo su idealni protesti jer na njima mogu da se pojave svi. Ateisti, četnici, partizani, svi mogu da dođu i svako može da protestuje gde želi“, rekao je Manojlović.

    izguglaj isto za levicu i desnicu.


    _____
    ova zemlja to je to
    One Eyed Bob

    Posts : 2073
    Join date : 2015-08-13

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by One Eyed Bob Tue Jun 04, 2024 4:50 pm

    No Country wrote:Ма ви све знате. А кад се испостави да не ипак нисте знали - пуј пике… Izbori 2024 - Page 6 4101625831

    Немам појма ко је човек и све то је дабоме јако сумњиво. Али за сада га нисам чуо да каже нити видео да уради нешто погрешно.
    Negirao je razmere genocida u Srebrenici kao i sam čin genocida.


    Last edited by One Eyed Bob on Tue Jun 04, 2024 4:51 pm; edited 1 time in total


    _____
    Gdje punac drži pive?
    zvezda je zivot

    Posts : 7290
    Join date : 2014-11-07

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by zvezda je zivot Tue Jun 04, 2024 4:51 pm

    zvezda je zivot wrote:

    pa premotaj temu, ja sam u nedelju pre proglasenja reko da ce savo u bg da uzme mnogo vise nego zlf. pa sam pobego u bioskop.

    zato sto zivim ovde i znam ljude koji glasaju za njega. nisu to vucicevi glasaci koje niko ne poznaje. to su ljudi koji nemaju nikakve temeljne politicke vrednosti sem da su protiv vucica i cim se pojavi novi galamdzija, stvori se hajp po reditima i salonima za nadogradnju noktiju, glasaju za sledecu atrakciju.


    ovo je vecinski ali nije sasvim tacno. znam i likove koji su kic nacionalisti i glasali su za francuza u decembru i sad glasali za sava.


    _____
    ova zemlja to je to
    Anonymous
    Guest

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by Guest Tue Jun 04, 2024 4:54 pm

    One Eyed Bob wrote:
    No Country wrote:Ма ви све знате. А кад се испостави да не ипак нисте знали - пуј пике… Izbori 2024 - Page 6 4101625831

    Немам појма ко је човек и све то је дабоме јако сумњиво. Али за сада га нисам чуо да каже нити видео да уради нешто погрешно.
    Negirao je razmere genocida u Srebrenici kao i sam čin genocida.
    Океј, то је већ за елиминацију. Имаш ли линк?
    zvezda je zivot

    Posts : 7290
    Join date : 2014-11-07

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by zvezda je zivot Tue Jun 04, 2024 4:55 pm

    evo savo o srebrenici i ratnim i mirovnim profiterima https://www.blic.rs/vesti/politika/dogodila-se-segregacija-uglavnom-su-ubijani-muskarci-savo-manojlovic-objasnio-zasto/2csk555


    _____
    ova zemlja to je to
    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by plachkica Tue Jun 04, 2024 5:00 pm

    nije se savo pojavio juče, već oko rio tinto protesta, odnosno protiv zakona o eksproprijaciji, kraj 2021. taj zakon je povučen a savo je ostao upamčen kao čovek koji je zaustavio rio tinto u srbiji
    od tad je njegov pokret aktivan na skupljanju potpisa za kojekakve peticije, a on kao tumač stvarnosti koji, ma koliko nepismeno zvučao, ume da se nametne u svakoj kriznoj situaciji kao bitan akter (iako realno sve prolazi pored njega). sad je iskoristio raskol opozicije da uskoči i da u politici startuje sa solidnih pozicija.
    desničar, svakako. nikad mi ne bi bio izbor za glasanje
    hk1

    Posts : 363
    Join date : 2014-12-05
    Age : 43

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by hk1 Tue Jun 04, 2024 5:03 pm

    No Country wrote:
    Nim Chimpsky wrote:Javno pozivam sava manojlovica da mi u roku od 24 sata popusi kurac i smatram da bi on ovaj poziv trebalo da prihvati.

    Sve sto treba da znate o mentalnom sklopu sava i njegovih glasaca se moze videti iz ovog podatka: na mom BM kupujem prodajem nisu imali listu za opstinske izbore pa je zato pola njihovih glasaca sa gradskih izbora na opstinskim glasala za fantomsku listu zelenih umesto za patkare.
    Бели листићи is back with us? Чему маскарада?

    То што добар део њихових бирача, по овом твом доста small sample & тешко проверивом искуству, неће да гласа за ЗЛФ - то је нешто над чим би ЗЛФ требало да се замисли, радије но да позива на оралну задовољштину. Такође би ваљало да се замисле над чињеницом да се баја појавио буквално прекјуче и разбио их на изборима, а са јако сличном жваком и, наоко, методом. Јесте “ефекат новог лица” али то није све. Има шта да се научи.
    kakvom slicnom zvakom?
    sava manojlovic je sve sto zlf nije

    jos jedan u nizu one man show populista, kom se "omakne" da izvali onakvu grozotu za srebrenicu (mada nisam slusao ceo intervju, ni pitanje, samo deo isecenog odgovora, ali jako lose zvuci to sto se cuje)

    to sto je sava "pokidao" i ne samo sava, nego brojne gg sirom srbije, dosta govori o nivou politicke svesti kod prosecnog gradjanina srbije
    Летећи Полип

    Posts : 11371
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by Летећи Полип Tue Jun 04, 2024 5:04 pm

    zvezda je zivot wrote:

    zato sto zivim ovde i znam ljude koji glasaju za njega. nisu to vucicevi glasaci koje niko ne poznaje. to su ljudi koji nemaju nikakve temeljne politicke vrednosti sem da su protiv vucica i cim se pojavi novi galamdzija, stvori se hajp po reditima i salonima za nadogradnju noktiju, glasaju za sledecu atrakciju.

    +1


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    avatar

    Posts : 18961
    Join date : 2014-12-12

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by beatakeshi Tue Jun 04, 2024 5:05 pm

    zvezda je zivot wrote:evo savo o srebrenici i ratnim i mirovnim profiterima https://www.blic.rs/vesti/politika/dogodila-se-segregacija-uglavnom-su-ubijani-muskarci-savo-manojlovic-objasnio-zasto/2csk555
    Ma ovo je za mršu3pm.
    zvezda je zivot

    Posts : 7290
    Join date : 2014-11-07

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by zvezda je zivot Tue Jun 04, 2024 5:06 pm

    ovo me podseca kad nas je NC pre par nedelja optuzio da smo fasisti sto insistiramo na tome da jokic podrzava vucica. isto je trazio linkove da dokazemo gde je nikolica to podrzao vucica.


    _____
    ova zemlja to je to
    Anonymous
    Guest

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by Guest Tue Jun 04, 2024 5:06 pm

    zvezda je zivot wrote:evo savo o srebrenici i ratnim i mirovnim profiterima https://www.blic.rs/vesti/politika/dogodila-se-segregacija-uglavnom-su-ubijani-muskarci-savo-manojlovic-objasnio-zasto/2csk555
    Океј, хвала. Дабоме, саплео се о Сребреницу и разбио се само тако, али је макар покушао да одговори на питање. ЗЛФ се углавном понаша као да се 90-те никад нису ни десиле, као да Косово не постоји, итд.
    Летећи Полип

    Posts : 11371
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by Летећи Полип Tue Jun 04, 2024 5:09 pm

    No Country wrote:

    Океј, хвала. Дабоме, саплео се о Сребреницу и разбио се само тако, али је макар покушао да одговори на питање. ЗЛФ се углавном понаша као да се 90-те никад нису ни десиле, као да Косово не постоји, итд.


    To je zato što se mora sa desnicom u koaliciju,


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by Guest Tue Jun 04, 2024 5:09 pm

    zvezda je zivot wrote:ovo me podseca kad nas je NC pre par nedelja optuzio da smo fasisti sto insistiramo na tome da jokic podrzava vucica. isto je trazio linkove da dokazemo gde je nikolica to podrzao vucica.
    Не сери. У Јокићевом случају тих линкова напросто нема, а ти си се убио доказујући да је он већа штеточина од Ђоковића, што је ноторна глупост и немали безобразлук.
    Летећи Полип

    Posts : 11371
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by Летећи Полип Tue Jun 04, 2024 5:11 pm

    https://n1info.rs/vesti/izbori-2023/jokic-podrzao-sns-objavljen-spisak-sa-oko-2-000-znacajnih-licnosti-koje-su-podrzale-vucica/


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by Guest Tue Jun 04, 2024 5:13 pm

    beatakeshi wrote:
    zvezda je zivot wrote:evo savo o srebrenici i ratnim i mirovnim profiterima https://www.blic.rs/vesti/politika/dogodila-se-segregacija-uglavnom-su-ubijani-muskarci-savo-manojlovic-objasnio-zasto/2csk555
    Ma ovo je za mršu3pm.
    Јесте, али ипак је ово Блиц који препричава интервју. Могуће је да све то звучи малко друкчије у оригиналу.

    Izbori 2024 - Page 6 Empty Re: Izbori 2024

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 7:05 pm