Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Hrvatska

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Oct 02, 2023 9:58 pm

    Ferenc Puskás

    Posts : 11728
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by Ferenc Puskás Tue Oct 03, 2023 7:41 am

    Pa dobro je reko.  Hrvatska - Page 8 1233199462


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Bleeding Blitva

    Posts : 3795
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by Bleeding Blitva Tue Oct 03, 2023 10:28 am

    Ma sve to stoji, al vakvo didaktično izlaganje nije za 1 političko satiričnu emisiju kakvu oni žele imati.


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    паће

    Posts : 41154
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by паће Tue Oct 03, 2023 11:12 am

    Bleeding Blitva wrote:Ma sve to stoji, al vakvo didaktično izlaganje nije za 1 političko satiričnu emisiju kakvu oni žele imati.

    Нисмо ово учили ни из педагогије ни из методике... Добар је, добро је рекао, и кога заболе патка какву емисију желе, ово је боље.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    avatar

    Posts : 18959
    Join date : 2014-12-12

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by beatakeshi Tue Oct 03, 2023 11:45 am

    Sve 5, političko satirične emisije i treba da imaju ovakav vajb.
    Bleeding Blitva

    Posts : 3795
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by Bleeding Blitva Tue Oct 03, 2023 11:51 am

    Pa ne, za početak trebaju imat više pisaca a ne jednog po epizodi, al jebga nemaju sredstava i to se vidi.
    Paće, ovo je teški učiteljica mode, nisam do kraja izdržala Hrvatska - Page 8 1233199462


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    паће

    Posts : 41154
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by паће Tue Oct 03, 2023 11:54 am

    Bleeding Blitva wrote:... al jebga nemaju sredstava i to se vidi.

    А да пробају с новцима? Мислим, боље него са без.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by rumbeando Fri Oct 06, 2023 9:45 am

    Puštena prodaja karata za 4. koncert cajke Aleksandre Prijović (ima 28 godina) u zagrebačkoj Areni. U beogradskoj Areni je nedavno održala 3. Kažu da su samo Zdravko Čolić i Dino Merlin uporedivi u pogledu broja uzastopnih koncerata u obe Arene. Severina, Rozga i Gibonni po pisanju hrvatskih medija to nisu uspeli.

    Rasprodati 3 zagrebačke arene i najaviti četvrtu, dosad je uspjelo samo Aleksandri Prijović. I prije nekih mjesec dana Dini Merlinu. To se nije dogodilo ni sa Severinom, ni Jelenom Rozgom, pa ni Gibonnijem. (...)
    Što se zapravo dogodilo, iznenadilo je i samu Aleksandru koja se javila za Extra FM.
    “Ja sam u šoku, i svi oko mene su u šoku. Nikada u životu nisam dobila toliko poruka. Ja sam vjerovala, ali ovo je stvarno čudo. Što god da sam ja očekivala, ovo nisam mogla ni da zamislim”, priznaje Aleksandra Prijović.
    To će iskustvo početkom prosinca u Zagrebu svakako doživjeti oko 60 tisuća ljudi. Publiku u Hrvatskoj Aleksandra svakako ima.
    https://danas.hr/rtl-direkt/tko-je-lijepa-aleksandra-snaha-lepe-brene-koju-hrvati-ocito-jako-vole-slusati-sto-je-tu-logicno-a-sto-toksicno-38779aa4-63b8-11ee-a318-3a50bfc1e71d

     

     

    Komentar hrvatske kladivašice koja organizuje atletska takmičenja po Hrvatskoj:
     
    Hrvatska - Page 8 I05hclY
     
    =AZWunKm_lOWf-h-s1UM-QQM0Yqh-OV9C2cl8XS2OA-wYJeaN0RNrwXlZxCcpS57BUYpcaViEJRmgznVZlCnB96CEb9Ovn1ajEcZ3p0TpJAEYmLBaiTBK59jok89nboqKdDw&__tn__=%2CO%2CP-R]https://www.facebook.com/hammer7508/posts/pfbid06uw84WRiX7Mx7h1RY3zNc49jfTEmJM4iUDDtD6tQACCFET77aHd2mo3YiqS9fs4wl?__cft__[0]=AZWunKm_lOWf-h-s1UM-QQM0Yqh-OV9C2cl8XS2OA-wYJeaN0RNrwXlZxCcpS57BUYpcaViEJRmgznVZlCnB96CEb9Ovn1ajEcZ3p0TpJAEYmLBaiTBK59jok89nboqKdDw&__tn__=%2CO%2CP-R


    Reakcija pevačice:
    Spoiler:
    https://www.jutarnji.hr/scena/strane-zvijezde/objavljen-datum-i-cetvrtog-koncerta-aleksandre-prijovic-u-areni-svi-su-u-soku-mojoj-majci-telefon-ne-prestaje-zvoniti-15381000

    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by konjski nil Fri Oct 06, 2023 10:27 am

    ovaj isprani zakamuflirani ciganjšag bi u normalna vremena apsolutno slobodne cenzure bio oporezovan npr 1mesečnim učešćem na radnoj akciji berbi sirka ili krampanjem u rudokopu ali kad je reč o braniteljskim patnjama jbg cilj opravdava sredstvo i tu moramo da damo neki popust Hrvatska - Page 8 2304934895


    _____
    Hrvatska - Page 8 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Hrvatska - Page 8 2692
    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by plachkica Fri Oct 06, 2023 12:51 pm

    ostavila sam na meka moć srbije, uz 4 zagrebačke arene prodala je i dve sarajevske zetre, a to je tek čudo
    boomer crook

    Posts : 37335
    Join date : 2014-10-27

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by boomer crook Fri Oct 06, 2023 1:14 pm

    ja do pre neki dan nisam znao za ovu zenu


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 37335
    Join date : 2014-10-27

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by boomer crook Fri Oct 06, 2023 1:16 pm

    mislim nije ovo u fazonu 'kak sam kulturiska' vec vise da sam poceo zasta da zivim u paralelnom medijskom univerzumu.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by plachkica Fri Oct 06, 2023 1:43 pm

    i mene je mimoišao fenomen, znam ime kao breninu snajku al ništa više od toga
    (zaključila sam da sam matora a disi nas ne apdejtuje redovno, on je kriv)
    паће

    Posts : 41154
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by паће Fri Oct 06, 2023 1:55 pm

    plachkica wrote:i mene je mimoišao fenomen, znam ime kao breninu snajku al ništa više od toga
    (zaključila sam da sam matora a disi nas ne apdejtuje redovno, on je kriv)

    Не знам да ли би помогло да је и дуже на страшном месту постојао, јер ми се чини да епицентар тих збивања више није ни Ибарска ни радио Шабац, него ко зна где, ја сигурно не знам. Исто одваљен од медија и то већ годинама, а од те бранше поготову.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    ficfiric

    Posts : 35301
    Join date : 2012-02-10

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by ficfiric Fri Oct 06, 2023 1:57 pm

    I disi omatorio


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 82298
    Join date : 2012-06-10

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by Erős Pista Fri Oct 06, 2023 2:03 pm

    Helou felou kidz u majici Aleksanda Prijovic.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Јанош Винету

    Posts : 5424
    Join date : 2016-01-26

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by Јанош Винету Fri Oct 06, 2023 2:17 pm

    Ја знам за Бресквицу а знам и за Александру Пријовић, али нисам слушао, не иде на радију.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by konjski nil Fri Oct 06, 2023 2:21 pm

    ficfiric wrote:I disi omatorio
    disi sluša suvi hardkor ovo je selin dion za čorbane  Hrvatska - Page 8 2304934895


    _____
    Hrvatska - Page 8 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Hrvatska - Page 8 2692
    fikret selimbašić

    Posts : 10147
    Join date : 2020-06-19

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by fikret selimbašić Fri Oct 06, 2023 2:53 pm

    plachkica wrote:ostavila sam na meka moć srbije, uz 4 zagrebačke arene prodala je i dve sarajevske zetre, a to je tek čudo

    Pa i nije, Marija Šerifović je prije par godina rasprodala stadion Koševo, to je otprilike dviije i po Zetre. Ili je čudo kao što je meni čudo da Merlin rasproda tri be ge Arene. Za Prijovićku sam čuo ali sam mislio da je neka rijaliti zvijezda ili uticajna jutjuberka.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    Solus_Rex

    Posts : 3586
    Join date : 2018-07-03

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by Solus_Rex Fri Oct 06, 2023 2:54 pm

    Ajmo malo na bitnije teme:


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by plachkica Fri Oct 06, 2023 3:00 pm

    nisam mislila u tom kontekstu, zavela me je ova vest:

    Kako „Ekskluziva.ba“ prenosi, Aleksandra je zakazivanjem drugog koncerta u sarajevskoj Zetri ušla u istoriju.
    Naime, koncert je zakazan za 29. oktobar, a srpska pevačica je prva koja je uspela da zakaže dva uzastopna nastupa u ovoj dvorani. Kako navodi pomenuti medij, ovo nije pošlo za rukom ni „Bijelom dugmetu“ za vreme njihove najveće popularnosti, te će ovo biti prvi put da neko u Zetri napravi koncert dan za danom.



    https://nova.rs/zabava/showbiz/aleksandra-prijovic-usla-u-istoriju-ovo-je-samo-njoj-poslo-za-rukom/
    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by plachkica Fri Oct 06, 2023 3:02 pm

    fikret selimbašić wrote:
    plachkica wrote:ostavila sam na meka moć srbije, uz 4 zagrebačke arene prodala je i dve sarajevske zetre, a to je tek čudo

    Pa i nije, Marija Šerifović je prije par godina rasprodala stadion Koševo, to je otprilike dviije i po Zetre. Ili je čudo kao što je meni čudo da Merlin rasproda tri be ge Arene. Za Prijovićku sam čuo ali sam mislio da je neka rijaliti zvijezda ili uticajna jutjuberka.


    btw, na peticiju za zabranu merlinovog koncerta, spontani odgovor njegove publike bio je je red ispred arene za kupovinu karata (mislim da su to najbrže rasprodate karte (ne računam partizanove utakmice!), i to je najlepša slika koja je otišla iz beograda ove godine
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by Filipenko Fri Oct 06, 2023 3:18 pm

    Fali mi neki dobar podnaslov na ovoj temi. Recimo, "ubij hrvata da siptar nema brata" ili "kak rvacka lipo gori, cili balkan obasjava", nesto u tom stilu.
    boomer crook

    Posts : 37335
    Join date : 2014-10-27

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by boomer crook Fri Oct 06, 2023 4:37 pm

    nesto si danas bas u nacionalistickoj koprolaliji. sve ok?


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Oct 20, 2023 9:34 pm

    https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/foto-u-splitu-osvanulo-vise-grafita-s-nacistickim-sloganom-protiv-zidova/2505795.aspx

    Hrvatska - Page 8 Empty Re: Hrvatska

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 4:02 am