Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    USA - США - SAD

    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Sun May 26, 2024 7:02 pm

    Таман посла, а свакако нисам ни у власти да овде спроводим било какву цензуру. Него само покушавам да ти објасним каква си и колика острашћена будалетина. Бајдвеј, колико си година имао 99-те?
    Јанош Винету

    Posts : 5427
    Join date : 2016-01-26

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Јанош Винету Sun May 26, 2024 9:36 pm

    disident wrote:

    Абдул Разик је био ван закона, могао је да отме, мучи и убије било кога и ниједан суд  није му ништа могао. Мучио је и убијао за рачун окупатора, а понекад и за свој грош или у интересу свог племена. Све време се сликао са свим највећим америчким чиновницима, и они су знали да то ради али нису хтели лично да прљају руке па су га подржавали у оквиру стратегије "завади па владај", како би "пацификовао" и претворио провинцију Кандахар у пустињу.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7414
    Join date : 2020-03-05

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Vilmos Tehenészfiú Sun May 26, 2024 9:39 pm

    Ma nije disi ostrašćena budaletina nego samo hoće da nam skrene pažnju da i ni u nji’ovo preduće ne cveta cveće. E sad pošto se sličan slučaj dogodio u Srbiji sa daleko gorim ishodom, ispalo je u ovom konkretnom slučaju da se slijep ruga kljastom, što bi rekli u Alanu Fordu, al’ disi do tog stepena samopoznaje ne dobacuje.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    disident

    Posts : 15371
    Join date : 2016-03-28

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by disident Sun May 26, 2024 9:59 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:Ma nije disi ostrašćena budaletina nego samo hoće da nam skrene pažnju da i ni u nji’ovo preduće ne cveta cveće. E sad pošto se sličan slučaj dogodio u Srbiji sa daleko gorim ishodom, ispalo je u ovom konkretnom slučaju da se slijep ruga kljastom, što bi rekli u Alanu Fordu, al’ disi do tog stepena samopoznaje ne dobacuje.
    Ali ja sam pisao xxx puta o domaćoj policiji, i spoju kartela i sekte koji se naziva srpija. I o tom slučaju koliko se sećam.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by konjski nil Sun May 26, 2024 10:12 pm

    najbolje da ćemo ameriku i ostalu smećad na stendbaj dok se ovde dvorište ne očisti još par hiljada godina USA - США - SAD - Page 35 2304934895


    _____
    USA - США - SAD - Page 35 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   USA - США - SAD - Page 35 2692
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7414
    Join date : 2020-03-05

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon May 27, 2024 12:06 am

    disident wrote:
    Vilmos Tehenészfiú wrote:Ma nije disi ostrašćena budaletina nego samo hoće da nam skrene pažnju da i ni u nji’ovo preduće ne cveta cveće. E sad pošto se sličan slučaj dogodio u Srbiji sa daleko gorim ishodom, ispalo je u ovom konkretnom slučaju da se slijep ruga kljastom, što bi rekli u Alanu Fordu, al’ disi do tog stepena samopoznaje ne dobacuje.
    Ali ja sam pisao xxx puta o domaćoj policiji, i spoju kartela i sekte koji se naziva srpija. I o tom slučaju koliko se sećam.
    Ma jesi, sećam se ja toga, nego je tajming baš off, sećanja na naprasnu smrt u prisustvu policije u Boru su još uvek sveža.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    паће

    Posts : 41156
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by паће Mon May 27, 2024 10:42 am

    Код Нушића се то звало „умро напречац у присуству власти“.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7414
    Join date : 2020-03-05

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon May 27, 2024 11:21 am

    Da, to sam hteo da napišem pa sam omanuo.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    tanjajedaska

    Posts : 324
    Join date : 2018-11-26

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by tanjajedaska Mon May 27, 2024 11:47 am

    konjski nil wrote:najbolje da ćemo ameriku i ostalu smećad na stendbaj dok se ovde dvorište ne očisti još par hiljada godina USA - США - SAD - Page 35 2304934895
    Tako je, i ja volem Zizeka: "Kazu 'ocisti svoju sobu ore nego sto menjas svet', ali sta ako ti je soba prljava zbog zlog sveta?'" Nama nema napretka dok svet ne donese rezoluciju protivu SAD i genocida nad Indijancima, dok Milo ne zavrsi u Pluzu, dok shooki Mesic ne plati rasturanje Jugoslavije, dok se crncima ne isplati oddteta za robovsko crncenje. A dotle cemo uzimati zalet za onaj zir, Zeleznicku stanicu, cuvara u Savamaloj, zenu na naplatnoj rampi, sruseni Sajam, hotel Jugoslavija, 1000000 zgrada, plantazu u Ivanjici, ekocid Kineza, Jutku, spaljenu kucu novinara, napadnute druge novinare i novinarke, korupciju na svim nivoims i pljacku.
    tanjajedaska

    Posts : 324
    Join date : 2018-11-26

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by tanjajedaska Mon May 27, 2024 11:49 am

    USA - США - SAD - Page 35 Godayi10
    U međuvremenu, budući novi stari prezident na strašnom mestu postojao kano klisurina.
    avatar

    Posts : 18961
    Join date : 2014-12-12

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by beatakeshi Mon May 27, 2024 12:09 pm

    Tramp kao Lenjingrad kauboj.
    паће

    Posts : 41156
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by паће Mon May 27, 2024 2:27 pm

    tanjajedaska wrote:USA - США - SAD - Page 35 Godayi10
    U međuvremenu, budući novi stari prezident na strašnom mestu postojao kano klisurina.

    „Продувало са вихором“, други део.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Mon May 27, 2024 4:24 pm

    tanjajedaska wrote:
    konjski nil wrote:najbolje da ćemo ameriku i ostalu smećad na stendbaj dok se ovde dvorište ne očisti još par hiljada godina USA - США - SAD - Page 35 2304934895
    Tako je, i ja volem Zizeka: "Kazu 'ocisti svoju sobu ore nego sto menjas svet', ali sta ako ti je soba prljava zbog zlog sveta?'" Nama nema napretka dok svet ne donese rezoluciju protivu SAD i genocida nad Indijancima, dok Milo ne zavrsi u Pluzu, dok shooki Mesic ne plati rasturanje Jugoslavije, dok se crncima ne isplati oddteta za robovsko crncenje. A dotle cemo uzimati zalet za onaj zir, Zeleznicku stanicu, cuvara u Savamaloj, zenu na naplatnoj rampi, sruseni Sajam, hotel Jugoslavija, 1000000 zgrada, plantazu u Ivanjici, ekocid Kineza, Jutku, spaljenu kucu novinara, napadnute druge novinare i novinarke, korupciju na svim nivoims i pljacku.
    Све пет, али у ствари није та прича. Та врста омразе на Америку је индикативна по светоназор који је сам по себи загађење. Бомбардовали су нас јер нас мрзе, сва Вучићева луђења око Сребренице а и иначе… то све живи у тој соби.
    One Eyed Bob

    Posts : 2073
    Join date : 2015-08-13

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by One Eyed Bob Mon May 27, 2024 4:30 pm

    To je dosta česta pojava, ali mislim, na osnovu dosadašnjeg pisanja, da Disident ima univerzalne a ne lokalne motive za svoj odnos prema institucijama SAD.

    Ne bih da budem njegov drveni advokat, bilo bi zgodno da ne moramo na topiku o SAD da se pravdamo zbog prezira prema militarizovanoj policiji u toj zemlji. (Za mene je policija, svaka policija, banda sa značkom i najodvratniji oblik državnog organizovanja, što dalje sa njima, ne želim ih u porodici, među prijateljima, isto kao što ne želim secikese, narkodilere, ubice i silovatelje).


    _____
    Gdje punac drži pive?
    One Eyed Bob

    Posts : 2073
    Join date : 2015-08-13

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by One Eyed Bob Mon May 27, 2024 4:31 pm

    Nemam ništa protiv kad se ljudi svađaju kao vas dvojica, očigledno umete i jedan i drugi da istrpite udarce, ali mislim da ste oko Amerike malo u nesporazumu.

    Inače i Bor i ovaj slučaj u Americi su posledica opadanja primarne funkcije policije, u jednoj zemlji zbog hipertrofije bezbednjačkog aparata koji se distopijski popunjava poluludim veteranima slavnih američkih pohoda i drugim problematičnim ljudima, a u drugoj zemlji zbog...mrzi me i da kucam, sve je jasno kod nas.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Mon May 27, 2024 4:36 pm

    One Eyed Bob wrote:To je dosta česta pojava, ali mislim, na osnovu dosadašnjeg pisanja, da Disident ima univerzalne a ne lokalne motive za svoj odnos prema institucijama SAD.

    Ne bih da budem njegov drveni advokat, bilo bi zgodno da ne moramo na topiku o SAD da se pravdamo zbog prezira prema militarizovanoj policiji u toj zemlji. (Za mene je policija, svaka policija, banda sa značkom i najodvratniji oblik državnog organizovanja, što dalje sa njima, ne želim ih u porodici, među prijateljima, isto kao što ne želim secikese, narkodilere, ubice i silovatelje).
    “Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti”

    Шта да ти кажем, Васо? Убеђен сам да ниси баш оволико глуп. Али да ћеш понекад да се правиш када мислиш да је то у корист неког доброг циља - ни то ти није баш страно. Но мене та ствар баш онако апсолутно не занима.
    One Eyed Bob

    Posts : 2073
    Join date : 2015-08-13

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by One Eyed Bob Mon May 27, 2024 4:40 pm

    Kao i svaka glupa osoba, osećam se povređeno kada to neko istakne. Napisao sam vrlo krotak, pomirljiv post i kao odgovor dobio "nisi baš ovoliko glup".

    Ne znam kako je moguće da ljudima posle nekog broja decenija na zemlji ne dosade grubosti u komunikaciji i kako ne vide da one samo zamaraju i donose nevolje. U ovom slučaju nevolja je ništavna - boravak na mojoj ignore listi u trajanju od mesec dana. Ništa lično, to sam nametnuo sebi kao pravilo ne da bih iskazivao pasivnu agresiju već da ne bih ulazio u prazne polemike oko praznih gestova.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Mon May 27, 2024 4:45 pm

    Нисам ти рекао да си глуп, него да се правиш глуп. Погледај његових, штагазнам, једно 200 последњих постова на тему Америке и американаца, па онда паметуј о универзалним мотивима и опадању функција државе.
    One Eyed Bob

    Posts : 2073
    Join date : 2015-08-13

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by One Eyed Bob Mon May 27, 2024 4:51 pm

    Džangrizav sam od vremena. No, ne slažem se, mislim da je Disident na klasičnoj antiimperijalističkoj poziciji koja vidi Ameriku kao izvor svih zala i da bi bio takav i da nije bilo NATO bombardovanja Srbije, a to je glavni lakmus kod te stvari. Ipak ne bih da dalje govorim bez njega, ali ću još jednom istaći da mislim da ste malo bližih pozicija nego što se čini.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    disident

    Posts : 15371
    Join date : 2016-03-28

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by disident Mon May 27, 2024 4:53 pm

    No Country wrote:
    One Eyed Bob wrote:To je dosta česta pojava, ali mislim, na osnovu dosadašnjeg pisanja, da Disident ima univerzalne a ne lokalne motive za svoj odnos prema institucijama SAD.

    Ne bih da budem njegov drveni advokat, bilo bi zgodno da ne moramo na topiku o SAD da se pravdamo zbog prezira prema militarizovanoj policiji u toj zemlji. (Za mene je policija, svaka policija, banda sa značkom i najodvratniji oblik državnog organizovanja, što dalje sa njima, ne želim ih u porodici, među prijateljima, isto kao što ne želim secikese, narkodilere, ubice i silovatelje).
    “Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti”

    Шта да ти кажем, Васо? Убеђен сам да ниси баш оволико глуп. Али да ћеш понекад да се правиш када мислиш да је то у корист неког доброг циља - ни то ти није баш страно. Но мене та ствар баш онако апсолутно не занима.
    Vasa je sve dobro napisao, mene iznenadjuje nedostatak smisla za humor ili ironiju u tvom slucaju. 
    Iako je moje zezanje sa Zapadom otislo predaleko, ne znam dal bi pomoglo da pise smatram da Centar*svetskog sistema treba razoriti  USA - США - SAD - Page 35 2304934895

    *teorija svetskih sistema


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Mon May 27, 2024 5:05 pm

    Лолол, тако се и Комраков врхунски зајебавао… USA - США - SAD - Page 35 3579118792

    Пази, једно је то што си саморадикализована Вучићева кметина, али ово када лизање квака и позиве на џихад против Америке и придруженом јој Запада - када покушаваш да завртиш педале уназад и сав свој рад на овом месту проглашаваш некаквим хумором…. онда си само јадан. Колико год да си блесав - поштуј бре ту своју блесавост, кад си већ одлучио да нас оволико смараш. Сад ћеш, шта, да се самог себе одрекнеш… е да би забележио поен код Васе??? Па фуј.
    One Eyed Bob

    Posts : 2073
    Join date : 2015-08-13

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by One Eyed Bob Mon May 27, 2024 5:09 pm

    Uh ne dajem ja poene, ovde imamo samo pojene koji ne služe ničemu...a sumnjam da bi Disident i želeo poene od mene, ko sam ja da ih dajem ili ne dajem. 

    Hajd' svađajte se vi i dalje, ja sam tu nešto šeprtljavo pokušao ali vas dva ste zajebani kao kratko ćebe.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    disident

    Posts : 15371
    Join date : 2016-03-28

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by disident Mon May 27, 2024 5:11 pm

    Ovde je od nas dvoje jedan ipak iznad situacije  USA - США - SAD - Page 35 359476144


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Mon May 27, 2024 5:14 pm

    Лолол. Улепшали сте ми ово јутро, обојица. Онако к’о Гоби Дреју.
    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by ficfiric Mon May 27, 2024 5:27 pm

    One Eyed Bob wrote:Uh ne dajem ja poene


    Kad te mrzi da se logujes. Evo, dodelio sam im ja po pojen

    USA - США - SAD - Page 35 Pojend10

    USA - США - SAD - Page 35 Pojenn10


    _____


    Uprava napolje!

    USA - США - SAD - Page 35 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 6:14 pm