Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Kontramiting

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by Nektivni Ugnelj Fri May 26, 2023 11:04 pm

    AVov miting je bio na granici potpunog debakla, ali je nije presao. Ali nema sumnje da ce biti vrlo nezadovoljan ucinkom.
    zvezda je zivot

    Posts : 7084
    Join date : 2014-11-07

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by zvezda je zivot Fri May 26, 2023 11:11 pm

    moja neka glupa aplikacija wownesto kaze da prestaje u 6 mada je tako pisalo i za danas kad ono

    sad je sve u bozjim rukama


    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by Erős Pista Fri May 26, 2023 11:15 pm

    Mór Thököly wrote:AVov miting je bio na granici potpunog debakla, ali je nije presao. Ali nema sumnje da ce biti vrlo nezadovoljan ucinkom.

    Slazem se, nije. Bilo je dovoljno ljudi da njegovi mediji mogu da ispeglaju medijsku sliku i prodaju pricu o "velicanstvenom skupu". Ali njegovi saradnici znaji da to nije istina, mnogi ucesnici mitinga takodje. I pocinju da im padaju na pamet svakakve ideje.


    Last edited by Erős Pista on Fri May 26, 2023 11:28 pm; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by ficfiric Fri May 26, 2023 11:18 pm

    Eno DJV-a sa Sarovicem na prethodnoj strani. Ne deluje nimalo zadovoljno, malo falilo da pusti obezbedjenje na Sarovica


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by Nektivni Ugnelj Fri May 26, 2023 11:21 pm

    Erős Pista wrote:
    Mór Thököly wrote:AVov miting je bio na granici potpunog debakla, ali je nije presao. Ali nema sumnje da ce biti vrlo nezadovoljan ucinkom.

    Slazem se, nije. Bilo je dovoljno ljudi da njegovi mediji mogu da ispeglaju medijsku sliku i prodaju pricu o "velicanstvenom skupu". Ali njegovi saradnici znaji da to nije istina, mnogi ucesnici mitinga, takodje. I pocinju da im padaju na pamet svakakve ideje.

    Da, to je sto se tice samog broja ljudi. Atmosfera pak je bila apsolutna nula. On kaze "puno vas volim"...niko ništa. Drugo, on govori, ljudi masovno odlaze. To je vec jako losa poruka.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by ficfiric Fri May 26, 2023 11:23 pm

    Bar pola ljudi je otislo pre nego sto je izasao Vucic


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by Nektivni Ugnelj Fri May 26, 2023 11:25 pm

    Pa da. Ostalo je 20tak k da ga slusa. Maksimum. Za dovedenih 3k autobusa, to je vrlo los rezultat.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by Nektivni Ugnelj Fri May 26, 2023 11:27 pm

    zvezda je zivot

    Posts : 7084
    Join date : 2014-11-07

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by zvezda je zivot Fri May 26, 2023 11:33 pm

    dok sam plivao na kolarac posmatrao sam te ljude koji su se nabili uz izloge i osetio sam tugu. ne kazem da se tako treba osecati prema njima, ne znam da li je politicki korektno i siguran sam da nije korisno, dakle to je samo moje trenutno osecanje, nema nikakvu upotrebnu vrednost i ne bih da ga politizujem, ali bas je bilo tuzno i to je to. znam da smo prosli put kad je pravio najveci miting svih vremena pametovalali kako pokazuje novu srednju klasu il tako nesto fantaziranje, ne znam koliko je godina proslo od tog mitinga i dal je kisa ili sta li je, to vise nema veze sa zivotom.


    _____
    ova zemlja to je to
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by Nektivni Ugnelj Fri May 26, 2023 11:38 pm

    Ma ne, jeste tuzno
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by Nektivni Ugnelj Fri May 26, 2023 11:46 pm

    Mislim, da sad imam 25 godina ko onomad pisao bih ovde ko zna sta o njima, ali gledam sad stvari iz vise uglova... Ali, ruku na srce, oni Slobini su hteli da nas ujedaju, ovde osim onih crnokosuljasa niko prstom ne bi mrdnuo. Sto je dobro, naravno.
    zvezda je zivot

    Posts : 7084
    Join date : 2014-11-07

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by zvezda je zivot Fri May 26, 2023 11:50 pm

    ma da, ti psujes vucica oni samo obore glavu, ili skrenu pogled ako je obore suvise pateticno, nije im do cimanja


    _____
    ova zemlja to je to
    Anonymous
    Guest

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by Guest Sat May 27, 2023 7:49 am

    Gledam i ja iz više uglova ali se potom setim povoda za kontramiting i tužan sam jer grom nije udario u masu.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by Vilmos Tehenészfiú Sat May 27, 2023 8:01 am

    Budizam propo.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by lalinea Sat May 27, 2023 8:04 am

    Kontramiting - Page 17 3579118792


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by Vilmos Tehenészfiú Sat May 27, 2023 8:05 am

    Nego da vidimo malo how the other half lives:
    vox92.net wrote:Neko ko je prvi put u SRB bi samo na osnovu viđenog na okupljanju i polasku mogao da formira nepogrešivo mišljenje o društveno-političkom stanju u zemlji. Putnike raspoređuje najprominentniji novosadski mafijaš i njegovih 10ak nagruvanih i tetoviranih telohranitelja. Da ga ne imenujem sada, sigurno znate o kome je reč...
     
    Probao sam i čuveni SNS sendvič. Margarin, rendani sir i salama u slatkoj kifli. Nije uopšte loš, mada definitivno fale kolutovi rajčice, ili bar kečap.
    Osim toga, od drugih posluženja u busu je bila gajba jabuka, paket politri Koka kole i dva paketa flaširane negazirane vode. Piće planulo dok smo došli do Kovilja.

    Ekipu u busu uglavnom su činili najbliži poznanici našeg "šefa ekspedicije", inače dugogodišnjeg odbornika Skupštine grada Novog Sada, i gomila momaka, 20-30g. Poznajem većinu. To su uglavnom ordinarni blejači, niskokvalifikovani radnici koji nisu stranački uhlebi, došli u BG na jednodnevnu ekskurziju da popiju koje pivo i da zarade 3000-5000 (u zavisnosti u toga kakvi su pregovarači 😄 ) koje će provući kroz slot aparat. Čak sam video i da su delili mimove o Vučiću. To nisu njegovi poklonici, ali sigurno izlaze i na izbore i zaokruže broj ispred njegovog imena, vođeni istim motivom zbog kojeg su i krenuli na put u BG. Ne znam kako pridobiti taj deo biračkog tela, nema ih malo. Verovatno jedino istim oružjem koje i SNS koristi da ih privoli da zaokruže baš njih. 

    Čak su i autobusi GSP-a bili upregnuti. Neki ljudi su stajali do BGD-a 😞 
     
    Po dolasku ispred Palata Srbije, koordinacija slaba do nikakva. Ljudi se stihijski uputili ka skupštini poput stada ovaca, prateći jedni druge. Pokisli smo ko pičke dok smo išli preko Starog savskog mosta, a bilo je vedro kad smo se iskrcali, pa seli u Mozzart na Zelenom vencu, ispred Terazijskog tunela. Od 15:00 do 19:00 smo bili zaštekani tu, a sad, verujte ili nemojte, protočnost je iznosila 7-8 ljudi u sekundi, i tempo nije padao. Svojim očima sam posmatrao. Zato mi brojke koje ovde licitirate, 45k-50k ne deluju realno. To sigurno nije bila jedina maršruta za pristigle orkove, a samo kroz nju je procirkulisalo 50k-100k ljudi. Tj svi ti ljudi možda zaista nisu bili ispred skupštine, valda je ogroman broj zabegao negde. Nisam video nikakve snimke još (niti ću, ne zanima me). Naš koordinator, i moj dugogodišnji poznanik, spomenuh ga već, i njega i njegovu funkciju, mi je u privatnom razgovoru rekao da očekuju 300-400k ljudi, tako da će se i vrv uvećane brojke na režimskim medijima (rekoše 200k), prećutno smatrati neuspehom u krugovima SNS-a.
     
    U 19:00 smo otišli do Pašićevog trga. Nekoliko hiljada ljudi tamo, slabo razuđenih. Ni ne znam koliko je skupština udaljena od trga, slabo poznajem BG, pa ne mogu da procenim koliko je bilo ljudi na potezu od trga do skupštine, jer nismo ni išli dalje od trga. Sa razglasa, na kojem su išle trake nekih patriotskih replika iz WW1, se nekoliko puta apelovalo da se ljudi približe skupštini, da bi oni koji pristižu mogli da se uguraju. Niko se ni ne obazire na naredbe 😄 . Ljudi sede na ivičnjacima, ispijaju sokiće i ne jebu dva posto šta im se govori. 

    Javili smo se nekolicini poznatih ljudi, da se kaže da smo bili viđeni kao prisutni, i brzo pobegli u neki bilijar-klub na uglu Makedonske i Dečanske odakle smo dočekali kraj mitinga. U povratku preživeli modernu verziju Albanske golgote. U kratkim rukavima, po pljusku od pomenute raskrsnice do NBGD-a. Malo je reći da sam se smrzo ko u zamrzivaču. Na kraju sam do NS-a putovao razgolićen do pojasa, jer sam bio mokar kao čep, sa polaskom koji je kasnio 45m jer se jedan od putnika sa našeg spiska narakijao i zagubio 😞 


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Летећи Полип

    Posts : 11138
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by Летећи Полип Sat May 27, 2023 8:09 am

    Masu ljudi je on proizveo, od provincijskih luzera, do firmi i stanova na NBGu. Sada to treba izdržavati.

    Nema, ostalo se bez para. Ova zemlja već duže vreme živi od jeftinih kredita i krckanja Yu zaostavštine. Vule je to maksimalno jahao, pa je kritičnoj masi bilo udobno. Sada to presušuje, general inflacija napreduje na svim frontovima, i sada stvari stoje tako kako stoje.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Летећи Полип

    Posts : 11138
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by Летећи Полип Sat May 27, 2023 8:18 am

    E, samo nemoj sad od Šarovića da pravimo heroja dana, kao neki drugi što to rade.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by Guest Sat May 27, 2023 8:19 am

    Летећи Полип wrote:E, samo nemoj sad od Šarovića da pravimo heroja dana, kao neki drugi što to rade.
    +100 

    mada ne verujem da bi ovde neko to radio.
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by Erős Pista Sat May 27, 2023 8:20 am

    Obojica ste u pravu. Kontramiting - Page 17 1844795956


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11138
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by Летећи Полип Sat May 27, 2023 8:37 am



    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by Erős Pista Sat May 27, 2023 8:40 am

    To je ono sto je pominjala BM.

    Kaze Vucic sinoc - proteklo bez incidenta!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by Guest Sat May 27, 2023 8:45 am

    Ti noževi su se baš raširili kao pojava i mislim da će u budućnosti biti sankcionisani kao u UK. Tamo sme samo perorez kraći od 3 inča.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by ficfiric Sat May 27, 2023 10:37 am

    Летећи Полип wrote:E, samo nemoj sad od Šarovića da pravimo heroja dana, kao neki drugi što to rade.

    Kontramiting - Page 17 1233199462 Solidan je u anketiranju naprednjaka, mora se priznati. Bolje taj posao radi od DPZ-a. Kontramiting - Page 17 1844795956  Naprednjaci hoce da razgovaraju sa njim, kazu mu ono sto stvarno misle a to je da samo znaju da "podrzavaju politiku Aleksandra Vucica" a da ne znaju sta je to. Osim toga, nijedan sagovornik nije branio Pink, ni rijaliti programe.

    Sto se tice Kosova i price kako ce Vucic uspeti da proda narodu predaju Kosova, i to smo mogli da vidimo u anketi. Sagovornici ne da ne znaju sta se nalazi u sporazumima u ovih deset godina, vec ne znaju ni da je bilo sta prihvaceno. Uz ovakvo ispiranje mozga, mogao bi i fizicki da odvoji Kosovo, kao Kusturica i da Srbiju premesti gde hoce, niko nista ne bi primetio.


    _____


    Uprava napolje!

    konjski nil

    Posts : 2577
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by konjski nil Sat May 27, 2023 11:28 am

    Летећи Полип wrote:E, samo nemoj sad od Šarovića da pravimo heroja dana, kao neki drugi što to rade.
    e jako mudo što mi ovde smatramo nešto lol ajda se vratimo u realnost

    lik je moj drakče sa sela pristupom juče bar sudeći po komentarima ometlao glasove dveri zavetnika i sličnih 1244 avax Z balkan info retosa + smradikalskim dandarama gaće same spadaju kad se pojavi

    Kontramiting - Page 17 OGK8Q4w

    da sam faktor u nekoj ambasadi malo bih razmislio o političkom potencijalu koji ovaj žovijalni benigno seksistički namazani pravnik nudi u nekim budućim izbornim kombinacijama minimum kao harizmatično smetalo za otresanje par postotaka s neke nazi strančurine Kontramiting - Page 17 2304934895


    _____
    Kontramiting - Page 17 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Kontramiting - Page 17 2692

    Kontramiting - Page 17 Empty Re: Kontramiting

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 7:08 pm