Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    24 sata Vučić

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49673
    Join date : 2017-11-16

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Mar 13, 2023 12:46 pm

    Ali najbolje je ono "Francuzova žena"  24 sata Vučić - Page 2 3579118792

    Dok im pravi Gujon sjedi u njedrima  24 sata Vučić - Page 2 2304934895
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by ficfiric Mon Mar 13, 2023 3:39 pm

    fazon je sto on nije Francuz ali njegova zena jeste


    _____


    Uprava napolje!

    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Notxor Mon Mar 13, 2023 4:17 pm

    Nije ni Žikica Jovanović bio Španac.

    24 sata Vučić - Page 2 2348298330


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by kondo Mon Mar 13, 2023 4:21 pm




    BS u NI


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49673
    Join date : 2017-11-16

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Mar 13, 2023 4:34 pm

    Čekajte, nismo došli to da vam kažemo...stani jebote, šta vam je!!!
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7150
    Join date : 2020-03-05

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon Mar 13, 2023 4:51 pm

    boomer crook wrote:milos francuz zvuci kao neki pavicev lik
    Zvuči kao Vojko i Savle v2.0.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by паће Mon Mar 13, 2023 5:20 pm

    Notxor wrote:Nije ni Žikica Jovanović bio Španac.

    24 sata Vučić - Page 2 2348298330

    Откуд то, досад сам мислио да је спанаћ :паће:


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3077
    Join date : 2021-09-13

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Uncle Baby Billy Mon Mar 13, 2023 8:57 pm

    boomer crook wrote:milos francuz zvuci kao neki pavicev lik

    24 sata Vučić - Page 2 Screen36


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49673
    Join date : 2017-11-16

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Mar 13, 2023 9:02 pm

    Lol
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by ficfiric Mon Mar 13, 2023 9:06 pm

    Uncle Baby Billy wrote:
    boomer crook wrote:milos francuz zvuci kao neki pavicev lik

    24 sata Vučić - Page 2 Screen36


    Ma jok, gde ti juznjaci. To je Francuz, mora da bude fin

    24 sata Vučić - Page 2 Francu10


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by ficfiric Mon Mar 13, 2023 9:13 pm

    ... i da ne razume Srbe



    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Erős Pista Mon Mar 13, 2023 9:34 pm

    24 sata Vučić - Page 2 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by disident Mon Mar 13, 2023 9:38 pm

    ficfiric wrote:
    Uncle Baby Billy wrote:

    24 sata Vučić - Page 2 Screen36


    Ma jok, gde ti juznjaci. To je Francuz, mora da bude fin

    24 sata Vučić - Page 2 Francu10
    Ima bolji lik, komsija gastos iz francuske, Pera Poskok koji se sudi sa Pajom Troskom


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Летећи Полип

    Posts : 11041
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Летећи Полип Mon Mar 13, 2023 9:56 pm

    24 sata Vučić - Page 2 M4J7GRH0ceriGwPGUNKk3qfaExv


    To sve lažnjaci, a ovaj je bio pravi.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by паће Tue Mar 14, 2023 7:59 am

    Летећи Полип wrote:24 sata Vučić - Page 2 M4J7GRH0ceriGwPGUNKk3qfaExv


    To sve lažnjaci, a ovaj je bio pravi.

    И како се провео? Продавао кошуље своје.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    boomer crook

    Posts : 36651
    Join date : 2014-10-27

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by boomer crook Tue Mar 14, 2023 9:43 am

    zivot imitira pavica


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    rumbeando

    Posts : 13383
    Join date : 2016-02-01

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by rumbeando Thu Mar 16, 2023 1:23 pm

    24 sata Vučić - Page 2 FrS2j7PXoAQNLKV?format=png&name=small





    „Mnogi pripadnici Zemunskog klana bili su članovi SRS“: Bojan Pajtić o Vučićevim suzama i kuknjavi preko telefona tokom „Sablje“

    U toku akcije “Sablja” ja sam bio šef poslaničke grupe većine u Skupštini Srbije, a Aleksandar Vučić je bio tek treći čovek po broju poslanika minorne Srpske radikalne stranke. Naravno, on je zvao na telefon mene, a ne ja njega. Zbog svega toga više nego komično zvuči njegova teza da sam mu podnosio bilo kakav izveštaj, što je izjavio još 2019. godine govoreći o tome kako je godinama prisluškivan.
    Možda je mislio da se pod podnošenje izveštaja može podvesti razgovor u toku koga je on, ridajući, ponavljao: “vi ćete nas hapsiti, vi ćete nas hapsiti”, a ja mu odgovorio da će se hapsiti kriminalci, a ne politički protivnici – kaže za Danas Bojan Pajtić, profesor Pravnog fakulteta u Novom Sadu.
    Kako dodaje, Vučićeva panika i suze bili su posledica okolnosti da su mnogi članovi Zemunskog klana bili istovremeno i članovi SRS.
    – Međutim, nije bilo indicija da je Vučić na bilo koji način upleten u atentat. On je, konačno, večito bio u senci Šešelja i Tome Nikolića i služio za donošenje bureka i ostalih potrebština, pa su njegovi strah i panika bili, pre svega, posledica njegove prirode, a ne njegovih dela – dopunjava Bojan Pajtić izjavu koju je dao u dokumentarnom filmu „Zoran Đinđić – priča o Srbiji“ kako ga je posle ubistva nekadašnjeg premijera Srbije Zorana Đinđića 12. marta 2003. nazvao telefonom tada član Srpske radikalne stranke, a sadašnji predsednik Srbije Aleksandar Vučić, „potpuno u strahu i panici“.
    „Vučić me nazvao telefonom, rida, kaže ‘vi ćete nas hapsiti’, potpuno u strahu i panici, ‘zašto bismo vas hapsili, zašto ćemo hapsiti političke protivnike, pobogu, hapsiće se kriminalci i ubice’“, ispričao je Pajtić u dokumentarcu.
    Svestan sam da će režim pokušati da demantuje ono što sam rekao, ističe sagovornik Danasa, pozivajući ih da učine, kako kaže, samo jedno: Neka puste snimak razgovora u javnost.
    – Ne transkript koji će “medijski tim” da obradi kako želi, nego baš snimak – kao učesnik razgovora dajem saglasnost da se to učini. Ukoliko to ne budu želeli, neka naredna vlast hoće. Snimak će pokazati da Vođa nije nekakav Supermen kome su svi odvajkada “podnosili izveštaje”, već je prilično plašljivo stvorenje koje lako pusti suzu. Oni koji razmišljaju svojom glavom su to mogli da shvate i iz okolnosti da se isti taj Supermen nijednom u 11 godina nije usudio da ode na televizijski duel sa nekim opozicionim političarem – kaže Bojan Pajtić.
    Potom ističe sledeće: “Svi se sećamo afere u kojoj je Aleksandar Vučić tvrdio da ga je prisluškivala policija u vreme kada je na čelu Ministarstva unutrašnjih poslova bio Nebojša Stefanović. Aleksandar Vulin, koji se u jeku afere nalazio na čelnoj poziciji MUP-a je, verovatno nehotice, priznao da se prisluškivanje dogodilo zato što su Vučić i članovi njegove porodice imali telefonsku komunikaciju sa, ni manje ni više nego 26 (i slovima dvadeset i šest) lica koja su bila predmet policijske obrade”.
    – Okolnost da su predsednik države i njegovi najbliži komunicirali sa 26 potencijalnih kriminalaca je, brže – bolje, cela medijska mašinerija SNS pokušala da gurne pod tepih – kaže sagovornik Danasa.
    U tom zabašurivanju je, napominje, najaktivniji bio Aleksandar Vučić koji je po svom običaju javnost zatrpavao uglavnom nebitnim informacijama, da se o onim koje su važne, ali negativne po njega, više ne bi govorilo.
    – Psihološkim rečnikom govoreći, ideja je bila da se od šume ne vidi drvo. U toj kakofoniji, Vučić je, da bi objasnio kako je prisluškivanja oduvek bilo, ispričao da ima saznanja da je u toku akcije “Sablja” prisluškivan razgovor koji je vodio sa mnom, tokom koga sam mu ja, parafraziram, “podneo izveštaj” o tome šta se dešava sa navedenom akcijom – kaže Bojan Pajtić.
    Nije, naravno, priložio snimak tog razgovora, ističe bivši predsednik DS, jer bi snimak pokazao koliko je netačan kontekst u kome je preneo sadržinu razgovora, koji se zaista dogodio.
    – Nisam tada reagovao na njegove tvrdnje, jer oduvek smatram da je neprimereno i neukusno prepričavati telefonske razgovore koje ste vodili sa nekim, pa makar to bio i predsednik SNS-a koji u poslednjih nekoliko godina gura ovu zemlju u političku, ekonomsku i civilizacijsku propast. Međutim, u toku snimanja emisije o 20-toj godišnjici atentata na Zorana Đinđića, autor emisije, Filip Švarm, postavio mi je pitanje o tom razgovoru, na koje sam, s obzirom na temu emisije, bio obavezan da odgovorim – zaključuje Bojan Pajtić.
    Podsetimo, Aleksandar Vučić je 2019. godine, govoreći o kontinuitetu njegovog prisluškivanja od strane službi bezbednosti rekao da „Mera kompletnog praćenja mojih komunikacija je ukinuta 13. decembra 2000. godine da bi u vreme vanrednog stanja posle ubistva Zorana Djindjića, tadašnji direktor BIA samostalno, bez odluke suda, doneo odluku da me prisluškuju zbog navodnih veza sa podzemljem. Više od pola mojih ‘kriminalnih’ veza su telefonski razgovori sa Bojanom Pajtićem a ključna je veza sa Šešeljem koji mi je rekao kakvo saopštenje da objavimo povodom navoda o njegovim vezama sa kriminalcima“, rekao je predsednik Srbije.
    https://www.danas.rs/vesti/politika/vecina-clanova-srs-bili-su-pripadnici-zemunskog-klana-bojan-pajtic-o-vucicevim-suzama-i-kuknjavi-preko-telefona-tokom-sablje/


    Last edited by rumbeando on Thu Mar 16, 2023 1:33 pm; edited 2 times in total
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by ficfiric Thu Mar 16, 2023 1:25 pm



    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Erős Pista Thu Mar 16, 2023 8:08 pm

    Na kraju KZN, novinarka nemackog ZDF pitala Vucica na engleskom zasto se pojavljuje na televizijama koje bezocno lazu, poput Hepija i Pinka, i dala primer Hepija koji pre dva dana objavio laznu vest da se Anabela Berbok pre politike profesionalno bavila prostitucijom. Nema prevoda.

    On kaze, odgovoricu na engleskom, a onda cu reci nesto i na srpskom. Natrabunja svasta na engleskom, vrlo oskudno smislom, i onda kaze - kraj konferencije. Nema nicega na srpskom, a nema ni prevoda. Zbogom, zohari!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Erős Pista Thu Mar 16, 2023 8:27 pm











    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Filipenko Thu Mar 16, 2023 8:51 pm

    Kad nema muda da kaze da mu nije poznato cime se bavila Analena Berbok pre ministrovanja. I nije tacno da se nije bavila prostitucijom, prostituisala je i prostituise i dalje svoju zemlju Amerikancima.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Erős Pista Thu Mar 16, 2023 8:58 pm

    Siroti nemacki suverenitet. 24 sata Vučić - Page 2 3332304898


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by kondo Thu Mar 16, 2023 9:42 pm

    filipe izdrkaj u kašičicu


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by ficfiric Fri Mar 17, 2023 8:49 pm

    24 sata Vučić - Page 2 Av10


    _____


    Uprava napolje!

    Thomas Sankara

    Posts : 213
    Join date : 2016-07-06
    Location : Belgrade

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Thomas Sankara Fri Mar 17, 2023 8:54 pm

    disident wrote:




    Ima bolji lik, komsija gastos iz francuske, Pera Poskok koji se sudi sa Pajom Troskom


    "Sebi dao lepo ime Pera a s dete tera sprdnju" 24 sata Vučić - Page 2 3579118792

    24 sata Vučić - Page 2 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 9:17 pm