Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Rat u Ukrajini

    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Erős Pista Mon May 22, 2023 5:53 pm

    Cousin Billy wrote:Ukrajinci cede ovaj upad do poslednjeg atoma (ovo je pun, sada ćete videti): tvrde da je u toku evakuacija nuklearnog arsenala Belgorod-22.

    Rat u Ukrajini - Page 17 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Notxor Mon May 22, 2023 5:56 pm

    fikret selimbašić wrote: Notxor podsjeća okupljene Burunđane da je Rusija pobijedila u Bahmutu... jedna beskonačna baklava pokrivanja.

    Nije u redu da me lažno citiraš jer sam juče napisao da su u Bahmutu svi poraženi (preciznije: nema ovde pobednika).
    Zašto lažeš?


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    fikret selimbašić

    Posts : 9615
    Join date : 2020-06-19

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by fikret selimbašić Mon May 22, 2023 5:58 pm

    Notxor wrote:
    fikret selimbašić wrote: Notxor podsjeća okupljene Burunđane da je Rusija pobijedila u Bahmutu... jedna beskonačna baklava pokrivanja.

    Nije u redu da me lažno citiraš jer sam juče napisao da su u Bahmutu svi poraženi. Zašto lažeš?

    War is hell.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Notxor Mon May 22, 2023 5:59 pm

    Zašto si napisao da je rat odlična stvar?


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    fikret selimbašić

    Posts : 9615
    Join date : 2020-06-19

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by fikret selimbašić Mon May 22, 2023 6:00 pm

    Notxor wrote:Zašto si napisao da je rat odlična stvar?

    Zato što se mijenja trenutni svjetski predak, slijedi slom unipolarnog svijeta, povratak NATO pakta u granice iz '97. slom kapitalizma i neonacizma... Mogu ovako do sabaha ali i ovo je sasvim dovoljno razloga.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Јанош Винету

    Posts : 5232
    Join date : 2016-01-26

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Јанош Винету Mon May 22, 2023 6:13 pm

    fikret selimbašić wrote:
    Cousin Billy wrote:Rat u Ukrajini - Page 17 3579118792

    Svašta se piše. Strelkov (koji je upozoravao na mogućnost upada u belgorodsku oblast) tvrdi da diverzanti nose uniforme ruske policije i preporučuje civilima da pucaju u njih.[/quote]

    Nisam ovo vidio kod Strelkova već na nekom šklj telegram kanalu, tu dodaju i da je lokalna policijska stanica zauzeta tako što su u u nju ukronaci diverzanti upali odjeveni u policijske uniforme. Genijalna je ova preporuka da se uca u policiju, oprave je genijalna ako je ukrajinska podmetačina. Odmah  mi pada na pamet da je neko može iskoristiti da odstrijeli omrznutog drota na kog već dugo ima pik. Zqšto ga upuca? Pročito sam preporuku na tg kanalu, pomislio sam da je ukropski diverzant.

    +100000

    Стрелков то није рекао. Намазанији је то лисац.

    Ово је његов званични канал:
    https://t.me/strelkovii


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Notxor Mon May 22, 2023 6:15 pm

    @FS
    Istripovao si se. Proći će.

    Nego ovaj četnik sa fotke je glumac Kirill Kanakhin, a ovaj drugi je Alexei Levkin pevač benda pa ko voli može i da ga sluša kako peva
    https://www.metal-archives.com/bands/%D0%9C8%D0%9B8%D0%A2%D0%A5/25118

    Hit za Evroviziju


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    fikret selimbašić

    Posts : 9615
    Join date : 2020-06-19

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by fikret selimbašić Mon May 22, 2023 6:21 pm

    Notxor wrote:@FS
    Istripovao si se. Proći će.


    Nisam, samo citiiram javno obznanjene ratne ciljeve, ako se ko istripovao, onda su to Putin i Lavrov jer njihove riječi sam prenio, samo sam kapitalizam dodao.



    Viši pomoćnik ukrajinskog predsjednika kaže da Kijev "nema nikakve veze" s događajima u ruskoj regiji Belgorod.

    "Ukrajina sa zanimanjem promatra događaje u Belgorodskoj regiji u Rusiji i proučava situaciju, ali nema nikakve veze s tim", kaže Mihajlo Podoljak.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Anonymous
    Guest

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Guest Mon May 22, 2023 6:25 pm

    Јанош Винету wrote:
    fikret selimbašić wrote:

    +100000

    Стрелков то није рекао. Намазанији је то лисац.

    Ово је његов званични канал:
    https://t.me/strelkovii
    Da da, i meni je bilo neobično, trebalo je da se ogradim.
    Anonymous
    Guest

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Guest Mon May 22, 2023 6:27 pm

    Inače, smatram da ruske snage treba da se u ime mira povuku iz belgorodske oblasti. Dalja odbrana samo doprinosi produženju sukoba.
    Јанош Винету

    Posts : 5232
    Join date : 2016-01-26

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Јанош Винету Mon May 22, 2023 6:32 pm

    Notxor wrote:@FS
    Istripovao si se. Proći će.

    Nego ovaj četnik sa fotke je glumac Kirill Kanakhin, a ovaj drugi je Alexei Levkin pevač benda pa ko voli može i da ga sluša kako peva
    https://www.metal-archives.com/bands/%D0%9C8%D0%9B8%D0%A2%D0%A5/25118

    Hit za Evroviziju

    То су виђенији украјински неонацисти са десетогодишњим стажом. Искрено у једном моменту је било тешко наћи украјинског војника који нема неонацистичка обележја.
    Овде упадам у еквилибристику попут конда и мој став је - хвала Богу да су далеко од нас, далеко им лепа кућа и једнима и другима.



    У коментарима шоу. Јеврејин се јавља и каже ”знам да не би требао да се смејем али смешна је монтажа”.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50251
    Join date : 2017-11-16

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Nektivni Ugnelj Mon May 22, 2023 6:40 pm

    Cousin Billy wrote:Inače, smatram da ruske snage treba da se u ime mira povuku iz belgorodske oblasti. Dalja odbrana samo doprinosi produženju sukoba.
    Rat u Ukrajini - Page 17 1233199462
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Notxor Mon May 22, 2023 6:42 pm

    Cousin Billy wrote:Inače, smatram da ruske snage treba da se u ime mira povuku iz belgorodske oblasti. Dalja odbrana samo doprinosi produženju sukoba.

    Povlače se 100%, samo nešto sitno da završe.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    fikret selimbašić

    Posts : 9615
    Join date : 2020-06-19

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by fikret selimbašić Mon May 22, 2023 6:45 pm

    Notxor wrote:
    Cousin Billy wrote:Inače, smatram da ruske snage treba da se u ime mira povuku iz belgorodske oblasti. Dalja odbrana samo doprinosi produženju sukoba.

    Povlače se 100%, samo nešto sitno da završe.

    Ukrajinu?


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Notxor Mon May 22, 2023 6:55 pm

    Gruziju?



    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    fikret selimbašić

    Posts : 9615
    Join date : 2020-06-19

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by fikret selimbašić Mon May 22, 2023 7:00 pm

    Gruziju su završili za nekoliko dana. Cilj SVO je Ukrajina, cijela.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Anonymous
    Guest

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Guest Mon May 22, 2023 7:02 pm

    Nego ovo i ako je trolovanje - vrlo je ozbiljno, čini se. Nije mi jasno šta je endgame ovog upada, pade veče, partizani se ukopavaju, navodno porušili jedan most. Evo ne znam.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Notxor Mon May 22, 2023 7:03 pm

    @FS
    E pa slabo im to ide i da se ispravim četnik sa slike je pevač nacista, a lepi je glumac i instruktor joge.


    edit: srušili i most i helikopter. Kapiram da će do sutra da se zna više. Meni je malo suicide mission, a to nikako ne volim.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon May 22, 2023 7:41 pm

    Cousin Billy wrote:Inače, smatram da ruske snage treba da se u ime mira povuku iz belgorodske oblasti. Dalja odbrana samo doprinosi produženju sukoba.
    Mir u Rusiji nema alternativu.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Jack Palance

    Posts : 120
    Join date : 2022-10-16
    Age : 56

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Jack Palance Mon May 22, 2023 11:25 pm

    Mór Thököly wrote:Pa Putin je trazio bafer zonu prema Natou...
    Nije čuo za ono "Pazi šta želiš, možda ti se i ostvari".


    _____
    Činjenica da se između Rusije i Srbije nalazi Ukrajina je dokaz da imamo više sreće nego pameti!
    Jack Palance

    Posts : 120
    Join date : 2022-10-16
    Age : 56

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Jack Palance Mon May 22, 2023 11:30 pm

    fikret selimbašić wrote:
    Notxor wrote:Zašto si napisao da je rat odlična stvar?

    Zato što se mijenja trenutni svjetski predak, slijedi slom unipolarnog svijeta, povratak NATO pakta u granice iz '97. slom kapitalizma i neonacizma... Mogu ovako do sabaha ali i ovo je sasvim dovoljno razloga.
    Još samo da objasniš od čega žive Putinovi oligarsi bez kojih ne bi bio na vlasti? Čuvaju komunističke vrednosti? A to da će se Česi, Poljaci i ostali vratiti pod rusko okrilje možeš samo da sanjaš. O tome više ni Putin ne mašta.


    _____
    Činjenica da se između Rusije i Srbije nalazi Ukrajina je dokaz da imamo više sreće nego pameti!
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Notxor Mon May 22, 2023 11:33 pm

    Ne pecaj se Kauboje - meta diskusija - on mene lažno citira, pa mu ja odgovaram kao da ne znam šta je mislio, pa on citira Putina, e da bi me zeznuo.
    Lišo bez punta.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by kondo Mon May 22, 2023 11:56 pm

    Cousin Billy wrote:Inače, smatram da ruske snage treba da se u ime mira povuku iz belgorodske oblasti. Dalja odbrana samo doprinosi produženju sukoba.


    da li je došlo do promene u tvojoj glavi i da si za kraj sukoba

    dont tell  Rat u Ukrajini - Page 17 3579118792


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue May 23, 2023 1:13 am

    Pa svi smo mi za kraj sukoba. Samo drugačije zamišljamo kako mape treba da izgledaju u trenutku završetka sukoba.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50251
    Join date : 2017-11-16

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Nektivni Ugnelj Tue May 23, 2023 1:51 am

    Rusija moze da zavrsi rat sad odmah. Ukrajina ne moze.

    Rat u Ukrajini - Page 17 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 3:43 pm