Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Srbija & Rusija

    паће

    Posts : 41157
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by паће Fri Apr 28, 2023 12:32 pm

    Ferenc Puskás wrote:Meni kombinacija  uniformi i crkve uvijek izgleda kao лош scifi.

    Јер није сф.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Solus_Rex

    Posts : 3587
    Join date : 2018-07-03

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by Solus_Rex Fri Apr 28, 2023 12:41 pm

    Mór Thököly wrote:
    Ferenc Puskás wrote:Meni kombinacija sovjetskih uniformi i crkve uvijek izgleda kao Filipenkov scifi.

    Pa to je ta nesreca sto ti trebaju Leporadi 2jke i Patriot sistemi da ih sklonis na smetliste istorije. Drugacije izgleda ne moze.
    Crni More, šta govoriš... 


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Јанош Винету

    Posts : 5427
    Join date : 2016-01-26

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by Јанош Винету Fri Apr 28, 2023 1:50 pm

    Mór Thököly wrote:

    Srbija & Rusija - Page 17 Krpelj_5_750_x_400_1

    Ово је из 2014, када је узет Крим.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by Filipenko Sat Apr 29, 2023 2:30 am

    Ferenc Puskás wrote:Meni kombinacija sovjetskih uniformi i crkve uvijek izgleda kao Filipenkov scifi.


    Ne bi puno pogresio. Ako te tematika zaista interesuje, preporucujem ti Filipenkovu knjigu Orlov uzlet, koju mozes pronaci u bolje snabdevenim knjizarama. Tematika je vrlo jednostavna - u dalekoj buducnosti mladi grof koji upravlja sistemom Svarog pobedjuje misteriozne neprijatelje sa planete Markengel, ali se priklanja njihovim nacinima i uspeva da do temelja zatrese citav galakticki Rajh vesto koristeci zaboravljenu ideologiju zarad donosenja boljitka covecanstvu, a ako pritom srusi trulu vlast i docepa se prestola prve fotelje politbiroa, tim bolje. Vise o tome na stranama 35-120 i 230-450.
    Bleeding Blitva

    Posts : 3795
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by Bleeding Blitva Sat Apr 29, 2023 6:32 pm

    Filipenko wrote:
    Ferenc Puskás wrote:Meni kombinacija sovjetskih uniformi i crkve uvijek izgleda kao Filipenkov scifi.


    Ne bi puno pogresio. Ako te tematika zaista interesuje, preporucujem ti Filipenkovu knjigu Orlov uzlet, koju mozes pronaci u bolje snabdevenim knjizarama. Tematika je vrlo jednostavna - u dalekoj buducnosti mladi grof koji upravlja sistemom Svarog pobedjuje misteriozne neprijatelje sa planete Markengel, ali se priklanja njihovim nacinima i uspeva da do temelja zatrese citav galakticki Rajh vesto koristeci zaboravljenu ideologiju zarad donosenja boljitka covecanstvu, a ako pritom srusi trulu vlast i docepa se prestola prve fotelje politbiroa, tim bolje. Vise o tome na stranama 35-120 i 230-450.
    Ajme gugl mi u prvi rezultat daje ljubavnu priču Staljina i neke glumice Srbija & Rusija - Page 17 1233199462

    Filipenko, Martin-Rothfussov zakon nalaže da se emotivno ne investiramo u nedovršene serijale Srbija & Rusija - Page 17 2304934895


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    паће

    Posts : 41157
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by паће Sat Apr 29, 2023 7:09 pm

    Bleeding Blitva wrote:
    Filipenko wrote:


    Ne bi puno pogresio. Ako te tematika zaista interesuje, preporucujem ti Filipenkovu knjigu Orlov uzlet, koju mozes pronaci u bolje snabdevenim knjizarama. Tematika je vrlo jednostavna - u dalekoj buducnosti mladi grof koji upravlja sistemom Svarog pobedjuje misteriozne neprijatelje sa planete Markengel, ali se priklanja njihovim nacinima i uspeva da do temelja zatrese citav galakticki Rajh vesto koristeci zaboravljenu ideologiju zarad donosenja boljitka covecanstvu, a ako pritom srusi trulu vlast i docepa se prestola prve fotelje politbiroa, tim bolje. Vise o tome na stranama 35-120 i 230-450.
    Ajme gugl mi u prvi rezultat daje ljubavnu priču Staljina i neke glumice Srbija & Rusija - Page 17 1233199462

    Filipenko, Martin-Rothfussov zakon nalaže da se emotivno ne investiramo u nedovršene serijale Srbija & Rusija - Page 17 2304934895

    Није серијал него серија. & јебо закон.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Bleeding Blitva

    Posts : 3795
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by Bleeding Blitva Sat Apr 29, 2023 8:12 pm

    Srbija & Rusija - Page 17 7jynio10

    јебо закон

    Ma zakon je zezancija pesimističnih ter razočaranih čitatelja diljem svijeta  Srbija & Rusija - Page 17 1233199462


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    паће

    Posts : 41157
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by паће Sat Apr 29, 2023 8:24 pm

    Није прескриптивизам, нисам лекар, него бре никад нико није умео да ми објасни која све права сходно родној равноправности подједнако уживају серије и серијали, и како да их разликујем, да не употребим погрешну заменицу.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Bleeding Blitva

    Posts : 3795
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by Bleeding Blitva Sat Apr 29, 2023 9:05 pm

    Ma ja ti ro rabim više za književni medij, recimo volim reći top fantasy serijal ili u gore navedenim slučajevima - nedovršeni fantasy serijal, u početku popraćeno psovkama, danas nekakvim rezigniranim gunđanjem.


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Apr 29, 2023 9:24 pm

    Bleeding Blitva wrote:Srbija & Rusija - Page 17 7jynio10

    Srbija & Rusija - Page 17 3579118792
    паће

    Posts : 41157
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by паће Sat Apr 29, 2023 10:00 pm

    Bleeding Blitva wrote:Ma ja ti ro rabim više za književni medij, recimo volim reći top fantasy serijal ili u gore navedenim slučajevima - nedovršeni fantasy serijal, u početku popraćeno psovkama, danas nekakvim rezigniranim gunđanjem.

    За то је наша најстарија још 1982. измислила реч какохоћилица. Наређење гласи „поступи по нахођењу“.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by rumbeando Sun Apr 30, 2023 12:13 pm

    Srbija & Rusija - Page 17 Fu6nyuDXwAAsX3N?format=jpg&name=large

    Među sponzorima i Telekom preko svoje Arena Channels Group.



    Erős Pista

    Posts : 82300
    Join date : 2012-06-10

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by Erős Pista Sun Apr 30, 2023 12:17 pm

    Čestitke, bravo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 82300
    Join date : 2012-06-10

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by Erős Pista Sun Apr 30, 2023 12:26 pm

    Bleeding Blitva wrote:Srbija & Rusija - Page 17 7jynio10



    Srbija & Rusija - Page 17 3579118792 Srbija & Rusija - Page 17 3579118792 Srbija & Rusija - Page 17 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11371
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by Летећи Полип Sun Apr 30, 2023 12:52 pm

    Srbija & Rusija - Page 17 1233199462


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Apr 30, 2023 2:45 pm

    rumbeando wrote:Srbija & Rusija - Page 17 Fu6nyuDXwAAsX3N?format=jpg&name=large

    Među sponzorima i Telekom preko svoje Arena Channels Group.




    Predlažem da joj se pridruže i inicijatori referenduma, da bude 1 potpuno *narodno* slavlje.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Apr 30, 2023 2:46 pm

    Jebeś mi mater, ako ona budala Čedomir II bude organizovao neki kontramiting ima da idem.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Apr 30, 2023 3:15 pm

    Desila se neverovatna stvar

    disident

    Posts : 15371
    Join date : 2016-03-28

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by disident Sun Apr 30, 2023 3:27 pm

    Klačar njuska nesto sto mi ne vidimo


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 82300
    Join date : 2012-06-10

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by Erős Pista Sun Apr 30, 2023 3:49 pm

    Klacar je stari borac za ono prozapadno u Vucicu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Apr 30, 2023 4:16 pm

    Erős Pista wrote:Klacar je stari borac za ono prozapadno u Vucicu.

    Istina je da ga trazi tacno tamo gde se nalazi...
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by konjski nil Sun Apr 30, 2023 5:08 pm

    disident wrote:Klačar njuska nesto sto mi ne vidimo
    paranoici po kuloarima tvrde da je ovo neki logičan redosled dešavanja te u tom svetlu treba posmatrati šta čauš boki klaki poručuje i kome Srbija & Rusija - Page 17 2304934895

    https://www.bbc.com/serbian/lat/srbija-63380141

    https://www.freightwaves.com/news/shipping-giant-msc-faces-more-fallout-from-cocaine-cases

    https://edition.cnn.com/2023/04/17/europe/cocaine-440-million-haul-italy-intl-scli/index.html

    https://www.021.rs/story/Info/Biznis-i-ekonomija/331823/Opala-vrednost-izvedenih-gradjevinskih-radova-u-Srbiji.html

    https://nova.rs/vesti/biznis/cene-u-srbiji-divljaju-dok-u-evropi-i-americi-inflacija-pada-u-jednoj-stvari-smo-zakasnili-i-to-sada-placamo/

    https://nova.rs/emisije/sormaz-zeli-na-celo-sns/


    _____
    Srbija & Rusija - Page 17 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Srbija & Rusija - Page 17 2692
    паће

    Posts : 41157
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by паће Sun Apr 30, 2023 6:23 pm

    Mór Thököly wrote:
    Erős Pista wrote:Klacar je stari borac za ono prozapadno u Vucicu.

    Istina je da ga trazi tacno tamo gde se nalazi...

    Јужно?


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by ficfiric Mon May 08, 2023 12:22 pm

    Bocan Harčenko: Tragedije su posledica velikih poremećaja u svetu

    Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan Harčenko izrazio je saučešće povodom tragičnih događaja u beogradskoj školi i u okolini Mladenovca.

    „Želim da izrazim najdublje saučešće zbog tragedije koja je zadesila Srbiju. Rusija je, kao i uvek, uz srpski narod“, rekao je Bocan Harčenko gostujući na TV Prva.

    Govoreći o slučajevima na Vračaru i Mladenovcu, on je izneo mišljenje da su, između ostalog, „posledica velikih poremećaja u svetu, nametanja tuđih vrednosti i izopačenog viđenja realnosti“.

    „U Rusiji je bilo rigoroznih mera za suzbijanje nasilja“, rekao je Bocan Harčenko, ističući značaj jačanja bezbednosti u školama, ali i „povratka pravoslavnim vrednostima“.

    Govoreći o Kosovu, Bocan Harčenko je rekao da je regulisanje situacije moguće samo na osnovu Rezolucije 1244 Saveta bezbednosti UN, a povodom dijaloga Beograda i Prištine da se pokazalo da nema želje Zapada za formiranje Zajednice srpskih opština.

    Povodom najavljene parade za Dan pobede u Rusiji, ambasador je rekao da je ta proslava izraz ponosa i podrške vojsci, a da nije izraz zastrašivanja, kako se čuje u nekim tumačenjima na Zapadu.

    Na pitanja oko rata u Ukrajini i da li treba strahovati od rata Rusije i SAD, Bocan Harčenko je rekao da Moskva radi sve da ne dođe do sukoba, da je uzdržana, kao i da Kijev provocira.


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 7703
    Join date : 2017-03-14

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by MNE Mon May 08, 2023 12:44 pm

    da, pogotovo mentalnih poremećaja vladara poput Putina

    Srbija & Rusija - Page 17 Empty Re: Srbija & Rusija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 6:59 pm